/ / / Roccat klaviatuur Vulcan TKL Aimo NO

Roccat klaviatuur Vulcan TKL Aimo NO

111,11

Laos

Tootekood: 1811644 Kategooria

Kirjeldus

Roccat Vulcan TKL mehaaniline mänguriklaviatuur toob endaga Titan Switch Mechanical eelised kompaktsemas korpuses. Parim kombinatsioon kiirusest ja tundlikkusest, robustsest disainist ja vingest valgusmängust.

Parim tehtud veel paremaks
Auhinnatud Vulcan klaviatuur on ümberdisainitud tenkeyless suuruses ehk ilma numbriklahvistikuta, vabastades hinnalist lauaruumi vabamaks hiirega liikumiseks. Kõik Vulcani parimad omadused – sealhulgas Titan Switch Mechanical lülitid – väiksemas korpuses.

Titan Switch Mechanical
Titan lülitid on Vulcan’i au ja uhkus. Need tõid mehaaniliste klaviatuuride maailmasse täiesti uue hingamise ning seetõttu kasutab neid ka Vulcan TKL. Titan Switch Mechanical lüliteid on kahte erinevat. Vulcan TKL kasutab Roccati kiireimaid – standardist 30% kiirem – Titan Switch Linear lüliteid, millel on 1,4 mm käivituspunkt ja 3,6 mm tööraadius.

Loodud kestma
Vulcan TKL klaviatuuri tugevdab lennunduse tasemel alumiiniumkiht, mis hoiab seda justkui uuena ka peale tuhandeid mängutunde. Lisaks sellele kestavad klaviatuuri lülitid tervelt 50 miljonit klahvivajutust – tunduvalt kauem kui ühegi Roccati konkurendi lülitid.

Tenkeyless disain
Tenkeyless ehk ilma numbriklahvistikuta disain võimaldab mängida loomulikumas ja mugavamas asendis. Lisaks vabastab see hinnalist lauaruumi, et saaksid hiirega vabamalt ja täpsemalt liikuda. Tänu turniiriprofiili salvestusele ja eemaldatavale USB-C kaablile oled Vulcan TKL’iga kõikjal lahinguks valmis.

Uue generatsiooni funktsionaalsus
Tänu klaviatuuri madalale profiilile püsivad Su käed pingevabas asendis, vähendades väsimust pikkade mängutundide kestel. Klahvistabilisatsiooni tehnoloogia eemaldab igasuguse loperdamise, tagamaks tugevad ja stabiilsed klahvid. Lisaks on klaviatuuril ka helimikseri stiilis audionupp – nii on kõik oluline Su sõrmeotste ulatuses.

AIMO valgustus
Roccati valgustussüsteem AIMO lisab kogu Su mänguvarustusele efekti. See töötab koos teiste AIMO-seadmetega, luues ägeda valgusefekti, ilma keeruka seadistamiseta. Tänu läbipaistvale lüliti korpusele on valgusefekt Vulcan TKL klaviatuuris eriti silmapaistev.

Lisainfo

Brand

Roccat