/ / / Roccat klaviatuur Vulcan TKL Pro NO

Roccat klaviatuur Vulcan TKL Pro NO

131,69

Laos

Tootekood: 1811645 Kategooria

Kirjeldus

Roccat Vulcan TKL Pro mehaaniline mänguriklaviatuur viib Vulcan seeria uuele tasemele tänu uutele Titan Switch Optical lülititele ning pakib selle võimsuse kompaktsesse tenkeyless korpusesse. Tipptasemel uus optiline lüliti viib klahvitundlikkuse uuele tasemele.

Parim tehtud veel paremaks
Auhinnatud Vulcan klaviatuur on ümberdisainitud tenkeyless ehk ilma numbriklahvistikuta, vabastades hinnalist lauaruumi vabamaks hiirega liikumiseks. Kõik Vulcani parimad omadused koos uute Titan Switch Optical lülititega väiksemas korpuses.

Valguskiirus, mehaaniline tunnetus
Roccati uusim Titan Switch Optical lüliti annab mehaanilise tunnetuse, mida tead ja armastab, kuid viib tundlikkuse tasemele, mida Sa eales kogenud pole. Selle uus tarkvara tuvastab iga klahvivajutuse hetkega, puhtalt ja täpselt, ilma mingisuguse viibeta. Tulevik on siin ja see on optiline.

Loodud kestma
Vulcan TKL Pro klaviatuuri tugevdab lennunduse tasemel alumiiniumkiht, mis hoiab seda justkui uuena ka peale tuhandeid mängutunde. Tänu kontaktivabale Titan Switch Optical lülititele kestavad lülitid tervelt 100 miljonit klahvivajutust. Vulcan TKL Pro on praktiliselt hävimatu.

Tenkeyless disain
Tenkeyless ehk ilma numbriklahvistikuta disain võimaldab mängida loomulikumas ja mugavamas asendis. Lisaks vabastab see hinnalist lauaruumi, et saaksid hiirega vabamalt ja täpsemalt liikuda. Tänu turniiriprofiili salvestusele ja eemaldatavale USB-C kaablile oled Vulcan TKL Pro’ga kõikjal lahinguks valmis.

Uue generatsiooni funktsionaalsus
Tänu klaviatuuri madalale profiilile püsivad Su käed pingevabas asendis, vähendades väsimust pikkade mängutundide kestel. Klahvistabilisatsiooni tehnoloogia eemaldab igasuguse loperdamise, tagamaks tugevad ja stabiilsed klahvid. Lisaks on klaviatuuril ka helimikseri stiilis audionupp – nii on kõik oluline Su sõrmeotste ulatuses.

AIMO valgustus
Roccati valgustussüsteem AIMO lisab kogu Su mänguvarustusele efekti. See töötab koos teiste AIMO-seadmetega, luues ägeda valgusefekti, ilma keeruka seadistamiseta. Tänu läbipaistvale lüliti korpusele on valgusefekt Vulcan TKL klaviatuuris eriti silmapaistev.

Lisainfo

Brand

Roccat