/ / / Roccat kõrvaklapid + mikrofon Elo X Stereo (ROC-14-120-02)

Roccat kõrvaklapid + mikrofon Elo X Stereo (ROC-14-120-02)

41,14

Laos

Tootekood: 1776255 Kategooria

Kirjeldus

Ülim stereoheli
Suured 50 mm elemendid viimasepeal helinaudinguks, müraeemaldusega mikrofon kristallselgeks kõneedastuseks ja ülimugav mäluvahust disain tundidepikkuseks kandmiseks – see on Roccat Elo X. Tänu universaalsele 3,5 mm ühendusele saab Elo X kõrvaklappe kasutada nii arvuti, mängukonsooli kui nutiseadmega.

Dünaamiline disain
Mängurid tulevad igas vormis ja suuruses, kuid Elo X tagab mugavuse kõigile. Kohanduv peatugi ja pöörlevad mäluvahust kõrvapadjad hoolitsevad selle eest, et klapid oleksid mugavad ka tundidepikkusel kandmisel. Tänu spetsiaalsele kõrvapadja disainile on mäluvaht pehmem seal, kus Su prillid asetsevad, nii asetavad klapid prillisangadele vähem rõhku ja ka prillikandjad saavad ülimat mugavust nautida.

Tipptasemel stereoheli
50 mm neodüümium elemendid tagavad kvaliteetse stereoheli, nii et kuuled oma vastaste iga sammu. Kõlavatest kõrgetest toonidest kohisevate madalateni – Elo X kõrvaklappidega kuuled kõike.

Kristallselge kõne
TruSpeak mikrofonitehnoloogia tagab, et Su hääl kõlaks läbi mikrofoni täpselt sama nagu päriselus. Jäta hüvasti staatika ja sahinatega, Elo X kõrvaklapid hoolitsevad selle eest, et saaksid tiimikaaslastega segamatult nõu pidada. Mikrofon on ka eemaldatav, puhuks kui Sa seda ei vaja.

Ükskõik mis seadmega
Arvuti, konsool, telefon.. – vahet pole! Naudi Elo X helikvaliteeti mistahes seadmega.

Lisainfo

Brand

Roccat