Samsung Galaxy Tab A7 Lite 32GB, hall

233,40

  • 8,7″ 1340 × 800 TFT LCD ekraan
  • Android 10 operatsioonisüsteem
  • Kaheksatuumaline 2,3 GHz protsessor
  • 32 GB sisemälu, 3 GB vahemälu
  • WiFi & Bluetooth ühendus

Laos

Tootekood: 2396430 Kategooria:

Kirjeldus

Meelelahutus igal ajal
Naudi filme ja mänge laial 8,7-tollisel ekraanil. Peen raam loob suurepärase korpuse ja ekraani suhte, nii et tahvelarvuti on endiselt kompaktne, kuid ekraan suur ja lai. Saad seda kasutada tunde järjest, ilma et Su käed väsiksid.

Mine kuhu tahad
Stiil ja mugavus käivad Galaxy Tab A7 Lite’iga käsikäes. Tahvelarvuti kaalub vaid 366 g ja see on vaid 8 mm paksune. Seega mahub see igasse kotti ja saad selle hõlpsalt endaga kõikjale kaasa võtta.

Lihtne juhtida ühe käega
Saad oma tahvelarvutis hõlpsalt navigeerida ühe käega. Žestide menüü puhul piisab, kui pühkida pöidlaga, et liikuda tagasi, vaadata jaotist Hiljutised rakendused või minna avakuvale. Galaxy Tab A7 Lite’iga on mugavus ülimalt tähtis ja kõik on käeulatuses.

Kaamera oma parimate hetkede jäädvustamiseks
Galaxy Tab A7 Lite on alati Sinu jaoks olemas, kui soovid oma hetki jäädvustada ja jagada. Vapustavad portreed või hingematvad maastikud – Galaxy Tab A7 Lite saab kõigega hakkama. 8 MP tagakaamera hoiab Su mälestused elavana ja eredana.

Oma privaatkino
Vähem raami tähendab praktilise kompaktse tahvelarvuti suurema 8,7-tollise ekraani jaoks rohkem ruumi. Naudi meelelahutust kodus ja liikvel olles.

Võrratu aku tööiga
Galaxy Tab A7 Lite’il on rohkem võimsust, kui nii õhukeselt seadmelt oodata võiks. 5100 mAh aku pakub vabadust olla pikka aega kodust eemal või tahvelarvutit palju kasutada, ilma et peaksid vahepeal laadimise pärast muretsema.

Alati ühendatud Sinu Galaxy’ga
Naudi elu veelgi rohkem tänu sujuvale ühendusele oma Samsung Galaxy seadmete vahel. Logi sisse oma Samsungi kontole ja ühenda oma Galaxy Tab A7 Lite telefoniga. Nii saad oma tahvelarvutiga kõnesid vastu võtta ja sõnumeid saata ning nutitelefoni automaatse levialaga ühenduse luua ilma telefoni järele haaramata.

Digitaalne mänguväli õppimiseks ja lõbutsemiseks
Samsung Kids rakendusega lood turvalise keskkonna, milles Sinu lapsed saavad maailma avastada. Vali kiirpaneelilt Samsung Kids ja lase oma lastel virtuaalmaailmas elavate tegelastega nende emakeeles rakendusi nautida. Lasterežiimiga saad lapse arvutikasutusel ja mänguajal silma peal hoida.