Samsung Galaxy Watch3 45mm, must

592,92

Ainult 1 laos

Tootekood: 1748602 Kategooria

Kirjeldus

Parim Galaxy Watch
Kell, mis Sinu eest hoolt kannab. Galaxy Watch3 ühendab produktiivsuse ja tervisetjälgimise ühte klassikalisesse käekella. Kõigist Galaxy kelladest on Galaxy Watch3 kõige edasijõudnum – see aitab Sul pingevabalt oma elu hallata ja tervisel silma peal hoida.

Pöörlev raam rakenduste valimiseks
Galaxy Watch3 on varustatud muljetavaldava sihverplaadiga, mida ümbritseb ainulaadne pöörlev raam, mille kaudu saad rakendusi valida.

Suurem ekraan, kergem kell
Tänu vaevumärgatavale raamile saad keskenduda sellele, mis on tähtis – ja seda veelgi suuremal ekraanil. Galaxy Watch3 õhem ja kergem korpus tagab ülima kandmismugavuse.

Esmaklassiline kvaliteet kuni rihmani välja
Galaxy Watch3 disainile annab viimase lihvi kvaliteetne nahast rihm. Rihma pealispind on kaetud vanutatud nahaga, mis annab loomuliku ilme, ning rihma alusküljel olev tugevdatud nahk kaitseb rihma kulumise eest.

Ilus ja nutikas
Galaxy Watch3 äratuntava välimuse krooniks saad valida paljude erinevate ekraanikuvade seast endale sobivaima. Vali rohkem kui 40 kombinatsiooni seast endale meeldivaima valida ning sulle kuvatakse lemmikrakendusi avades kiirelt vajalik ja kasulik teave.

Hinga kergemalt sisseehitatud hapnikumõõturiga
Galaxy Watch3 hindab LED ja infrapunakiirte abil vere hapnikutaset ehk SpO2. Vere hapnikutase on otseselt seotud füüsilise sooritusvõimega, nii et Galaxy Wacth3 abil saad enda treeningu uuele tasemele viia.

Kukkumisandur, mis ei kuku kokku
Liigu julgelt. Galaxy Watch3 suudab tõsist kukkumist tuvastada ning saadab hädaolukorras kontaktisikule appikutse koos Sinu asukohateabega.

Parem ööuni
Galaxy Watch3 tuvastab REM-tsükli, sügava une ja kogu uneaja ning annab öö möödudes Su unele hinnangu, et aidata und kvaliteetsemaks muuta. Selleks annab kell juhiseid ja nippe, et und mõista ja parandada.

Saavuta parim tulemus üha uuesti ja uuesti
Galaxy Watch3 kellaga saad valida üle 120 koduse treeningprogrammi seast ja endale sobival ajal trenni teha. Tee telefoni kaudu valik ja peegelda see teleriekraanile – treeningu ajal saad silma peal hoida oma pulsil. Veelgi täpsemad andmed saad sportrihma Ridge kasutades (ei kuulu komplekti).

Samm kergemaks
Galaxy Watch3 jooksujuhendi abil saad liikvel olles tempot hoida ja näpunäiteid järgida. Sinu liikumist analüüsitakse täiustatud algoritmi kaudu, et Su aidata füüsilist vormi parandada ja vigastustest hoiduda. Saad mõõta VO2max ning telefoni abil päeva, nädala ja kuu sooritustulemustega kursis püsida.

Hoia vestlust üleval
Kui saad uue sõnumi, kuvab Galaxy Watch3 vestlusajalugu, et teaksid, millest jutt käib. Peale selle saad pilte kella ekraanil näha ilma puudutamata, et püsiksid kursis ka trenni tehes.

Nutivastused
Saad isegi liikvel olles suhelda ega pea vastates viivitama. Galaxy Watch3 nutivastuse abil analüüsitakse Sulle saadetud tekstsõnumeid ja fotosid ning soovitatakse vastuseid eri kategooriate põhjal (sh toit, pidustused, selfid ja palju muud.

Põnevamad sõnumid
Bitmoji kleebised pakuvad uusi suhtlemisvõimalusi. Isikupärasta Bitmoji, et see näeks täpselt Sinu moodi välja ja kasuta siis Bitmoji kleebiseid, et pere ja sõpradega vestlemist põnevamaks muuta.

Muusika kestab edasi
Muusika mängib igas seadmes. Ava Galaxy Note20 kaudu Spotify ja seejärel kella ekraanil, et Galaxy Watch3 kaudu hõlpsalt laule valida. Või vajuta pikalt Galaxy Buds Live’i ja lase muusikal end üle võimust võtta.

Ühenda rakenduste jõud
Vali Galaxy rakendused, mille võtad koos telefoniga igapäevastes tegemistes kaasa. Otsi enda telefoni ja vaata kella kaudu telefonis olevaid pilte või vali vaheldumisi seadmeid muusika juhtimiseks ja meeldetuletuste kontrollimiseks. Ideaalsed kaaslased on Sinu randmel.

Lisainfo

Bränd

Samsung