Samyang AF 135mm f/1.8 objektiiv Sonyle

1.157,88

  • 135 mm tele-fiksobjektiiv
  • Valgusjõuline – f/1.8 maksimaalne ava
  • Vaikne ja kiire STM teravustamismootor
  • Lummav bokeh – täiuslik porteefotograafiaks
  • Sony α pool- ja täiskaader hübriidkaameratele

Laos

Tootekood: 2505727 Kategooria

Kirjeldus

Samyang AF 135mm f/1.8 FE valgusjõuline tippklassi teleobjektiiv on suurepärane kaaslane nii portree-, loodus- kui ka ööfotografias. Objektiivis on ühendatud eeskujulikud optilised näitajad, täpne automaatteravustamine ja kasutusmugavus.

Kerge kaaluga ülim lahutusvõime
Portreefotograafias on lisaks suurepärasele pildikvaliteedile oluline objektiivi käepärasus. AF 135mm f/1.8 FE on kompaktne ning see kaalub kõigest 772 grammi. Objektiivi optiline disain koosneb 13 elemendist (sh 1 U-ASP, 2 HR ja 3 ED), mis on jagatud 11 gruppi. Koostöös Sony täiskaadri mõõdus sensoriga saavutatakse eeskujulik kontrastsus ja kujutise teravus kogu pildivälja ulatuses.

Lühike lähim teravustamiskaugus
Kuigi tegu on 135 mm teleobjektiiviga, on selle lähimaks teravustamiskauguseks eeskujulik 69 cm, mis annab lähipildistamiseks 0,243× suurenduse. See on eriti sobilik detailide esiletoomiseks pehmest udustatud taustast.

Kiire ja vaikne teravustamismootor
Samyang AF 135mm f/1.8 FE objektiivis on kasutusel Samyang’i Linear STM teravustamismootor, mille vaikne, kiire ja täpne töö võimaldab objektiivi kasutada nii video- kui ka fotovõteteks.

Lummav bokeh
AF 135mm f/1.8 FE suur ava ja UA (Ultra-precision Aspherical) lääts aitavad luua Sinu fotodele loomuliku uduse tausta ning eraldada portree- ja lähivõtetel fookuses oleva objekti selgelt taustast.

Mugavad nupud
Objektiivil on fookuse lukustamise nupp, muudetava funktsiooniga lüliti ja teravustamisvahemiku valiku lüliti.

  • Fookuse lukustamise nupu vajutamisel hoitakse fookust valitud kaugusel. Kaamerast on sellele nupule võimalik omistada ka teisi seadistusi – näiteks silmale teravustamist (Eye AF).
  • Muudetava funktsiooniga lüliti võimaldab näiteks teravustamisrõnga keeramisel muuta vaikselt avaarvu. Samyang Lens Station´i abiga saad objektiivi kohandada enda vajaduste järgi ning tulevikus lisatakse tarkvarauuendustega ka täiendavaid võimalusi.
  • Teravustamisulatuse piiraja töötab ainult AF režiimis.

Modernne disain ja ilmastikukindlus
AF 135mm f/1.8 FE on loodud pidades silmas nii disaini kui ka praktilisust. Objektiivil on mikrotekstuuriga kaetud kummeeritud teravustamisrõngas ja tihendid, mis kaitsevad seda kerge vihma, lume ja tolmu eest.

Lisainfo

Pikkus

Kaal

Filtrikeere

Ilmastikukindlus

Värvus

Must

Komplekti sisu

Maksimaalne ava

Minimaalne ava

Optiline konstruktsioon

Teravustamine

Teravustamismootor

Lähim teravustamiskaugus

Diafragma labade arv

Maksimaalne suurendus