/ / / / Silicon Power kõrvaklapid BP51 BT, must

Silicon Power kõrvaklapid BP51 BT, must

32,92

Ainult 1 laos

Tootekood: 993725 Kategooria

Kirjeldus

Alati ühenduses
Silicon Power BP51 BT kõrvaklapid on valmis, kui Sinagi oled. Mürasummutus, selged helid ja juhtmevabadus tänu Bluetooth ühenduvusele muudavad need kõrvaklapid ideaalseks kaaslaseks liikuvale inimesele ning IP64 vee- ja higikindlus muudab need sobilikuks ka sportimiseks.

Sukeldu täielikult oma maailma
Lihtsalt lõõgastu ja naudi muusikat. CVC 6.0 mürasummutustehnoloogia vähendab segavaid väliseid helisid ning võimaldab näiteks rahulikult uinuda mürarikkas lennukis või summutada ühistranspordi helisid. Kõrvaklappide 10 mm suurused elemendid toovad kuulajani selged ja puhtad kõrged helid ning kvaliteetse bassi tänu aptX tehnoloogiale.

Ideaalne sobivus
Liikvel olles on mugavus tähtsaim. Seetõttu on BP51 kõrvaklappidega komplektis kaasas ka kolmes erinevas suuruses kõrvapadjad, mis tagavad parima mugavuse igale kasutajale. Kõrvaklapid on ülikerged ning nende praktiline disain hoiab neid kindlalt paigas.

Täielik juhtmevabadus
Kõrvaklapid on varustatud Bluetooth tehnoloogiaga, mis annab Sulle piiramatu vabaduse igas olukorras. Kuni 10-meetrine tööraadius võimaldab vaba liikumist ning enam ei pea tüütute juhtmete peale isegi mitte mõtlema.

Kauakestev aku
BP51 BT kõrvaklapid on varustatud liitium-ioon akuga, mille kuni 6-tunnine kestvus pakub kuulajale ühte tõelist muusikamaratoni. Kõigest kahetunnise laadimise järel on kõrvaklapid taas töövalmis. Kõrvaklappide disain kaitseb neid kulumise eest ning tagab kõrvaklappide kauakestvuse.

Lisainfo

Brand

Silicon Power