Sonos nutikõlar Roam, must

259,08

Laos

Tootekood: 2060154 Kategooria:

Kirjeldus

Vaatamata heale hinnale ja väikestele mõõtmetele pole Sonos Roam teinud funktsionaalsuse ja heli juures peaaegu ühtegi järeleandmist. Oma suurusklassis on tegemist parima kõlariga, mis sobib täiendama olemasolevat Sonos süsteemi või olema esimeseks Sonoseks (ajakiri „Digi“, august 2021)

Kaasaskantav nutikõlar kõigi seikluste jaoks
Sonos Roam’iga võtad suurepärase heli endaga kõikjale kaasa. Naudi kodus WiFi kaudu muusikat, hääljuhtimist ja kuulamist mitmes toas ning liikvel olles Bluetooth ühendust, tervet päeva kestvat akut ning veekindlat ja vastupidavat disaini.

  • WiFi & Bluetooth ühendus
  • Apple AirPlay 2 tugi
  • Hääljuhtimine
  • Suur heli väikses korpuses
  • Aku kestab kuni 10 tundi järjest
  • IP67 veekindel & kukkumiskindel disain

Sujuv kuulamiskogemus kõikjal
Ühenda Roam kodusesse WiFi võrku või striimi muusikat otse nutitelefonist, tahvelarvutist või arvutist kasutades Bluetoothi.

Roam loob Sinu koduvõrguga ühenduse automaatselt ja ühendub telefoniga, kui oled kodust eemal. Nii et ainus, millele Sina pead mõtlema, on millist muusikat kuulata.

10 tundi kuulamist
Tänu integreeritud akule on Roam valmis terve päeva muusikaga täitma, olenemata sellest, kas soovid lõõgastuda tagaaias või põgeneda kaugemale.

Heli, mis ületab ootusi
Roam’i täpselt konstrueeritud akustika loob selguse, sügavuse ja täiuse, mida võiksid oodata palju suuremalt kõlarilt.

Häälestab iseend nagu võluväel
Automaatse Trueplay™-häälestuse abil kohandub Roam nutikalt Sinu ümbruse ja kõigega, mida kuulad, tagades hämmastavalt detailse ja täiuslikult tasakaalustatud heli.

Peensusteni viimistletud disain
Roam’i õhuke ja läbimõeldud disain sulandub Sinu koju kaunilt, samas kui kerge ergonoomiline kuju teeb selle hõlpsaks käsitsetavaks.

Igast küljest uskumatu
Vertikaalselt paigutatuna võtab Roam minimaalselt ruumi ning ümardatud kolmnurkne kuju võimaldab selle täpselt nurka asetada seal, kus lauaruum on hinnas.

Aseta see horisontaalselt, et kõlar püsiks hästi ka ebatasasel pinnal, ja Roam suunab parema kuulamiskogemuse saamiseks heli täpselt Sinu kõrvade suunas ülespoole.

Vali oma juhtimismeetod

  • Sonose rakendus: kasuta rakendust kõigi oma teenuste sirvimiseks ja otsimiseks, lemmikute salvestamiseks, äratuste seadmiseks ja Sonose raadios uue muusika avastamiseks.
  • Hääl: las Amazon Alexa või Google’i assistent aitavad Sind. Palu lihtsalt muusikat mängida, uudiseid kiigata, nutikodu seadmeid juhtida ja palju muud.
  • AirPlay 2: saada heli otse oma iPhone’ist, iPad’ist või Mac’ist kõlarile, kasutades AirPlay 2 funktsiooni. Seejärel palu Siril see sisse lülitada või lugu vahele jätta.
  • Nupud: vajuta Roam’i nuppe, et muusikat mängida, see peatada, helitugevust reguleerida, lugusid vahele jätta, taasesitada, mikrofonid välja lülitada ja Bluetooth-seade käsitsi siduda.

Lihtne laadimine
Lae Roam’i juhtmevabalt mis tahes Qi-sertifitseeritud laadija või kaasasoleva kaabli abil.

Võimalus helisüsteemi laiendada
Kõik Sonose kõlarid töötavad WiFiga, nii et saad aja jooksul luua nii suure helisüsteemi, kui vajad. Kui ühendad mitmed kõlarid samas toas, saad nautida veelgi detailsemat stereoheli.

Lisainfo

Bränd

Sonos