Sony juhtmevabad kõrvaklapid + mikrofon WF-SP800NL, sinine

259,08

Ainult 1 laos

Tootekood: 1743922 Kategooria

Kirjeldus

Kõrvaklapid, mis on sama karmid kui Sinu treening
WF-SP800N kõrvaklapid on juhtmevabad spordikõrvaklapid, mis ühendavad aku pika tööea, vee- ja higikindluse ning sügava bassiheli koos digitaalse mürasummutusega. IP55 ilmasikukindlusega ei takista neid kõrvaklappe pritsmed, higi ega tolm ning neid peale rasket treeningut võid neid isegi pesta.

Aku pikk tööiga ja kiire laadimine
Kõrvaklapid pakuvad täislaadimisel kuni 9 tundi kasutusaega, samas kui käepärane laadimiskarp pakub täiendavat 9 tundi. See on kuni 18 tundi müravaba kuulamist. Kui mürasummutus on välja lülitatud, on see veelgi pikem – 13 tundi energiat täieliku laadimisega ja laadimiskorpusega antakse täiendavalt 13 tundi ehk see teeb kokku isegi kuni 26 tundi kuulamist. Samuti võimaldab kiirlaadimise funktsioon peale 10-minutilist laadimist anda Sulle kuni 60 minutit kasutust.

Stabiilne ja usaldusväärne Bluetooth ühendus
Bluetooth ​​kiip, mis edastab heli samaaegselt nii vasakusse kui ka paremasse kõrva, koos optimeeritud antenni konstruktsiooniga tagab stabiilse ühenduse.

Vali endale sobiv suurus
Kahe kaaretoega, mis tagavad turvalise sobivuse ka rasketes treeningutes, ja nelja erinevas suuruses pikkade hübriidsete silikoonkummist kõrvaklappidega, mis sobivad Sinu kõrva jaoks ideaalseks, et maksimeerida helikvaliteeti ja minimeerida välismüra.

Kaasaskantav, kaitstud ja kõigi vajalike funktsioonidega
Kompaktne laadimiskarp kaitseb Sinu WF-SP800N kõrvaklappe. Ainult ühe täieliku laadimisega saab laadimiskarbi abil nautida kuni 18 tundi muusikat, kui mürasummutus on sisse lülitatud, ja kuni 26 tundi ilma mürasummutuse kasutamiseta.

Digitaalse mürasummutus ja kohanduv heli juhtimine
Kui Sul on vaja spetsiaalset esitusloendit, et viia oma treening järgmisele tasemele siis blokeerib müra summutamine näiteks spordisaali või tänava helid. Lisaks on kõrvaklappidel olemas ka kohanduv heli juhtimine funktsioon, mis tuvastab automaatselt Sinu tööks vajaliku – näiteks jooksmise, kõndimise, ootamise või reisimise ajal – ja kohandab seejärel ümbritseva keskkonna heliseaded vastavalt Sinu keskkonnale. Seadistusi saad oma eelistustele kohandada.

Integreeritud juhtnupud
Kui asetad oma sõrme kõrvaklappidele siis keeratakse helitugevus maha ja lastakse ümbritseva keskkonna heli. Nii saad koheselt kellegagi vestelda ilma oma kõrvaklappe eemaldamata. Muusika esitamiseks, peatamiseks või vahelejätmiseks ja helitugevuse reguleerimiseks kasuta intuitiivseid puutetundliku juhtimise sätteid.

Google Assistent, Alexa ja Siri 
Halda oma päeva lihtsalt selleks, et küsida abi oma nutiabiliselt. Naudi meelelahutust, suhtle sõpradega, hangi teavet, kuula muusikat, määra meeldetuletusi ja palju muud.

Lisainfo

Bränd

Sony