/ / / Sony juhtmevabad kõrvaklapid + mikrofon WF-XB700L, sinine

Sony juhtmevabad kõrvaklapid + mikrofon WF-XB700L, sinine

122,64

Laos

Tootekood: 1769413 Kategooria

Kirjeldus

Haarav bass
Sony WF-XB700 juhtmevabad kõrvaklapid on rikastatud sügava bassiga, mis kannab Sinuni võimsad madalad toonid, mis iseenesest panevad Su keha kaasa võnkuma.

Ergonoomiline disain
Kõrvaklapid püsivad kindlalt peas tänu kolmele puutepunktile kõrvaga, tagades mugava kandmise ka mitmeid tunde järjest.

Stabiilne ja usaldusväärne Bluetooth ühendus
Bluetooth ​​kiip, mis edastab heli samaaegselt nii vasakusse kui ka paremasse kõrva, koos optimeeritud antenni konstruktsiooniga tagab stabiilse ühenduse.

Integreeritud juhtnupud
Muuda helitugevust, vaheta muusikapala või räägi telefoni häälassistendiga – klappide integreeritud juhtnuppudega on see lihtne ja mugav.

Käed-vabad kõned
Ja juttu jätku kauemaks tänu klappide integreeritud mikrofonile. Sa ei pea kõnedele vastamiseks isegi telefoni taskust välja võtma.

Vali endale sobiv suurus
Nelja erinevas suuruses silikoonist kõrvapatjade seast saad valida just Sinu kõrva jaoks sobiva, et tagada parim helikvaliteet ja vähendaada välismüra.

Veekindel disain igapäevaseks kasutuseks
Tänu IPX4 veekindlalt disainile ei heitu need kõrvklapid veepritsmete ega higi eest.

Kauakestev aku ja kiire laadimine
Sony WF-XB700 kõrvaklappidega saad kuni 9 tundi järjest muusikat kuulata ning laadimiskarp lisab sellele veel 9 tundi akukestvust. See on kuni 18 tundi juhtmevaba muusikanaudingut. Kui Sul on aga parajasti kiire, siis saad tänu kiirlaadimisele vaid 10-minutilise laadimisega veel 60 minutit muusikat kuulata.

Lisainfo

Brand

Sony