Tamron 17-28mm f/2.8 Di III RXD objektiiv Sonyle

1.286,28

Laos

Tootekood: 1411863 Kategooria

Kirjeldus

Ideaalne kaaslane Tamron 28-75mm F/2.8 Di III RXD objektiivile
Uus Tamron 17-28mm f/2.8 Di III RXD objektiiv jagab sama kontseptsiooni Tarmon 28-75 objektiiviga. Objektiivi arendamisel oli oluliseimateks punktideks kõrge optiline kvaliteet väikses ja kompaktses korpuses. Tamroni insenerid on saavutanud uskumatult väikese suuruse (9 cm) ja kerge kaalu (420 g) 17-28mm objektiivi kohta. Objektiivi pikkus ei muutu suumides ega teravustamise ajal, mis sobib ideaalselt kasutamiseks video stabilisaatoritega. Objektiivil on filtrikeere kõigest 67 mm, mis tähendab soodsamaid filtreid. Lisaks on see sama Tamron 28-75mm objektiiviga. Kaks objektiivi koos loovad ülimalt kompaktse süsteemi mille fookuskaugus ulatub 17 mm kuni 75 mm-ni ja kogu kaal jääb alla 1 kg.

Kiire ja vaikne teravustamine
Tamroni uuel objektiivil on spetsiaalselt Sony kaameratele disainitud RXD (Rapid eXtra-silent stepping Drive) teravustamismootor, mis pakub ülimalt täpset ja vaikset teravustamist. Uus süsteem võimaldab teravustada kuni 19 cm kaugusel asuvatele objektidele. Erilist rõhku on pandud sellele, et kõik Sonyle omased teravustamis- ja muud režiimid nagu näiteks Hybrid AF, Eye AF, Direct Manual Focus ja kaamerasisene objektiivi moonutuste korrektsioon toimiksid laitmatult. Objektiivil on ka pidev käsitsi teravustamise funktsioon, mis võimaldab jooksvalt objektiivi tööd vajadusel korrigeerida.

Vastupidav ka ekstreemsemates keskkondades
Lisaks tavapärasele tolmu- ja ilmastikukindlusele on objektiivi bajonett saanud lisatihendi, kaitstes kaamera kere ning objektiivi vahelist ühendust. See omakorda tähendab seda, et kerges vihmas või suure tuule käes pildistamine ei ole kaamera jaoks probleem.

Lisainfo

Bränd

Tamron