Tamron 20-40mm f/2.8 Di III VXD objektiiv Sonyle

1.286,28

  • 20–40 mm normaalsuumobjektiiv
  • Valgusjõuline – läbiva f/2.8 avaga
  • Kiire ja vaikne VXD teravustamismootor
  • Tolmu- ja niiskuskindel disain
  • Sony E bajonetiga hübriidkaameratele

Laos

Tootekood: 3080928 Kategooria:

Kirjeldus

Suurepärane pildikvaliteet
Objektiivi optilises konstruktsioonis on 12 elementi 11 rühmas. Optiliste kõrvalekallete minimeerimiseks kasutatakse optimaalse paigutusega nelja LD (madala dispersiooniga) ja kahte GM (klaasvormitud asfäärilist) läätseelementi. Objektiiv demonstreerib kaadri äärtes suurt teravust kõikidel fookuskaugustel, pakkudes ühtlasi pehmet ja ilusat bokeh-efekti, mis on iseloomulik suure avaga objektiividele.

Ülilainurgast normaalkauguseni
Tamron 20–40mm f/2.8 Di III VXD objektiiv katab vahemiku ülilainurgast normaalkauguseni. Objektiiv võimaldab jäädvustada põnevaid maastikufotosid, kuid ka portreepilte. Objektiivi minimaalne teravustamiskaugus on 17 cm, pakkudes põnevat perspektiivi.

Kiire ja täpne teravustamine
Tamroni uuel objektiivil on spetsiaalselt Sony kaameratele disainitud VXD (Voice-coil eXtreme-torque Drive) teravustamismootor, mis pakub ülimalt täpset, kiiret ja sujuvat teravustamist. Objektiiv teeb täielikult koostööd Sony kaamerasiseste funktsioonidega nagu Hybrid AF ja Eye AF.

Kompaktne ja kerge disain
20–40mm objektiiv kaalub kõigest 365 g ning selle pikkus on vaid 86,5 mm, mis teeb sellest ideaalse kaaslase kompaktsete hübriidkaamerate ette. Objektiiv on niiskuskindel, et saaksid rohkem väliseiklusi nautida. 20–40mm sobib suurepäraselt nii igapäevaseks kasutamiseks kui ka reisi- ja tänavafotograafiaks.

TAMRON Lens Utility
20–40mm kasutab uut TAMRON Lens Utility tarkvara, mis võimaldab objektiivi ühendada Tamroni kaabli (USB Type-A to Type-C, müügil eraldi) abil arvutiga. Selline mugav funktsionaalsus lubab kasutajatel ise objektiivi valitud seadeid kohandada ja püsivara värskendada. See omakorda pakub igaühele paindlikke võimalusi, mis sobivad just iga konkreetse pildistamise või videovõtte olukorraga.

Lisainfo

Läbimõõt

Pikkus

Kaal

Filtrikeere

Ilmastikukindlus

Värvus

Must

Komplekti sisu

Optiline konstruktsioon

Teravustamine

Teravustamismootor

Pildistabilisaator

Lähim teravustamiskaugus

Diafragma labade arv