Tamron 28-200mm f/2.8-5.6 Di III RXD objektiiv Sonyle

1.119,36

Laos

Tootekood: 1684459 Kategooria

Kirjeldus

Maailma esimene f/2.8 universaalsuumobjektiiv täiskaader kaameratele
Uus Tamron 28-200mm f/2.8-5.6 Di III RXD objektiiv saavutab f/2.8 ava 28 mm fookuskauguse juures. Maksimaalsed avad teiste fookuskauguste juures on f/3.5 – 50 mm, f/4.5 – 100 mm ja f/5.6 alates 150 mm. Enneolematu kõik-ühes suumobjektiiv kombineerib endas valgusjõulisuse ja kompaktsuse, mis teevad sellest objektiivist parima kaaslase liikuvale fotograafile.

Kerge ja kompaktne disain
Tamroni täiskaader hübriidkaameratele mõeldud objektiivide seeria, mis algab 28–75 mm f/2.8 objektiiviga, on välja töötatud eesmärgiga tasakaalustada kõrget jõudlust ja mugavust. Lisaks standardsele 67 mm filtrikeermele keskendusid insenerid kompaktse suuruse ja väikese kaalu saavutamisele. Objektiivi pikkus on vaid 117 mm, maksimaalne läbimõõt on 74 mm ja kaal on kõigest 576 g.

Kompromissitu pildikvaliteet, mis võimaldab teil keskenduda loovusele
Uue Tamron 28-200mm f/2.8-5.6 Di III RXD suumobjektiivi seest leiab 18 elementi 14 rühmas. Spetsiaalsete elementide valik, mis sisaldab GM, XLD (eXtra madala dispersiooniga) ja LD (madala dispersiooniga) elemente, on täpselt paigutatud nii, et kromaatilisi ja muid aberratsioone tõhusalt eemaldada. Samal ajal pakub BBAR vääristus peegeldumisvastaseid omadusi, et vähendada peegeldusi, andes selged ja teravad pildid. Kaamerasiseseid korrektsioonifunktsioone kasutatakse moonutuste ja varikujutiste vähendamiseks, et saavutada servast servani kõigil fookuskaugustel ühtlaselt kõrge pildikvaliteet. Tamron on koondanud kõik oma kõik-ühes suumitehnoloogiad optilise jõudluse saavutamisse, mis seab olemasolevate kõik-ühes suumobjektiivide seas uue standardi.

Kiire ja vaikne teravustamine
Tamroni uuel objektiivil on spetsiaalselt Sony kaameratele disainitud RXD (Rapid eXtra-silent stepping Drive) teravustamismootor, mis pakub ülimalt täpset ja vaikset teravustamist. Uus süsteem võimaldab teravustada kuni 19 cm kaugusel asuvatele objektidele. Erilist rõhku on pandud sellele, et kõik Sonyle omased teravustamis- ja muud režiimid nagu näiteks Hybrid AF, Eye AF, Direct Manual Focus ja kaamerasisene objektiivi moonutuste korrektsioon toimiksid laitmatult. Objektiivil on ka pidev käsitsi teravustamise funktsioon, mis võimaldab jooksvalt objektiivi tööd vajadusel korrigeerida.

Vastupidav ka ekstreemsemates keskkondades
Lisaks tavapärasele tolmu- ja ilmastikukindlusele on objektiivi bajonett saanud lisatihendi, kaitstes kaamera kere ning objektiivi vahelist ühendust. See omakorda tähendab seda, et kerges vihmas või suure tuule käes pildistamine ei ole kaamera jaoks probleem. Lisaks, tänu kvaliteetsele Fluorine Coating vääristusele eesmisel elemendil tõrjutakse sellelt veepiisad, mustus ning isegi sõrmejäljed – seda ikka selleks, et saavutada maksimaalne pildikvaliteet ning parim kasutusmugavus.

Lisainfo

Bränd

Tamron