Turtle Beach juhtmevabad kõrvaklapid Stealth 600X Gen 2, valge

132,00

Laos

Tootekood: 2295226 Kategooria:

Kirjeldus

  • 2. generatsiooni pööratav mikrofon
  • Kauakestev aku peab vastu kuni 15 tundi
  • Superhuman Hearing® võimaldab kuulda ka kõige vaiksemaid helidetaile
  • Loodud Xbox One, Xbox Series X|S mängukonsoolidele ja ühildub ka Windows 10 arvutitega, millel on integreeritud Xbox Wireless või kasutavad Xbox Wireless adapterit

Juhtmevaba kuningas
Stealth 600 Gen 2 seab juhtmevabale ühendusele uue standardi. Vii oma mängud järgmisele tasemele uue disainiga Gen 2 pööratava mikrofoni, asjatundlikult häälestatud 50 mm elementide ja usaldusväärse juhtmevaba ühendusega.

Xbox Wireless
Xbox Wireless pakub oma klassi parimat juhtmevaba mängukogemust, võimaldades kõrvaklapid otse Xboxiga ühendada samamoodi nagu Xboxi juhtmevaba mängupult ühendub konsooliga. Xbox Wireless seadistab kõrvaklappide ühenduse automaatselt, nii et Sul ei jää üle muud, kui kõrvaklapid sisse lülitada ja mängima hakata.

Superhuman Hearing®… et saaksid paremini mängida
Üle 100 mängija seas testitud Turtle Beach® eksklusiivne Superhuman Hearing® heliseadistus võimaldab Sul kuulda ka kõige vaiksemaid, mängumuutvaid helisid, nii et püsikisd mängus kuni 20% kauem ja võidaksid rohkem. Kuula olulisi mängudetaile, nagu vaenlase sammud ja relvade laadimine.

Tugev konstruktsioon
Tugevam peatugi ja liigenditega disain tagavad, et kõrvaklapid püsivad töökorras ja täie funktsionaalsuse juures pikka aega.

Aku kestab kuni 15 tundi
Kõrvaklappide sisseehitatud aku kestab kuni 15 tundi järjest ning on taaslaetav komplektis oleva USB-C kaabli kaudu.