Turtle Beach mängupult Recon Cloud, must

132,00

 • Mängupult Xboxile, arvutile ja nutitelefonile
 • Pro-Aim™ fookusrežiim tundlikkuse häälestamiseks
 • 3,5 mm heliväljund Superhuman Hearing®’uga
 • Jahutav ergonoomiline käepide
 • Aku kestab kuni 30 tundi

Laos

Tootekood: 3279101 Kategooria:

Kirjeldus

Turtle Beach® Recon™ Cloud Hybrid mängupult töötab juhtmevabalt Android 8.0+ telefonide ja Windows arvutitega ning juhtmega Xbox Series X|S, Xbox One ja Windows arvutitega. Reguleeritav eemaldatav telefoniklamber võimaldab nutitelefoni turvaliselt mängupuldile kinnitada ning kauakestev 30-tunnine aku võimaldab mängida tunde Xbox Game Pass’is, Stadia’s, Steam Link’is ja mujal. Lisaks kanduvad Recon™ mängupuldi populaarsed funktsioonid üle Recon™ Cloud’i, nagu Superhuman Hearing®, EQ eelseaded, ergonoomilised jahutuskäepidemed ja uue põlvkonna vibreeriv tagasiside.

 • Loodud Xbox’ile ja juhtmevabade mängude jaoks pilves
 • Kauakestev 30-tunnine aku
 • Turvaline, reguleeritav telefoniklamber
 • Loodud pilvemängude jaoks Xbox Game Pass’is ja muudes keskkondades
 • Turtle Beachi täiustatud helifunktsioonid
 • Pro-Aim™ fookusrežiim täiustatud pikamaalaskude jaoks
 • Ergonoomilised jahutuskäepidemed ja vibreeriv tagasiside

Mõeldud Xboxi ja pilvemängude jaoks
Varustatud eemaldatava 3-meetrise USB-C kaabliga Xbox Series X|S, Xbox One ja Windows arvutites mängimiseks. Lükka lüliti juhtmevabasse režiimi ja ühenda Bluetoothi kaudu Android 8.0+ nutitelefon, Windows arvuti ja Samsung teleritega.

Kauakestev juhtmevaba aku
Mängige telefonimänge päevade kaupa 30-tunnise laetava akuga ja saavuta täisvõimsus vaid 2,5-tunnise laadimise järel.

Tasuta Xbox Game Pass Ultimate
Xbox Game Pass Ultimate ühekuuline tasuta kasutusõigus annab juurdepääsu ulatuslikule mängude valikule, mis töötavad suurepäraselt koos Recon™ Cloud Hybrid mängupuldiga.

Turvaline telefoniklamber
Reguleeritav eemaldatav telefoniklamber töötab isegi suurimate nutitelefonidega ja hoiab seda kindlalt tegevuse keskmes. Lisaks saab klambrit kasutada puldist eraldatuna nutitelefoni lauahoidjana.

Tundlikud juhtnupud
Mängi enesekindlalt tekstureeritud päästikute ja bumperitega, täpse 8-suunalise D-padja ja sujuva pöidlanupu liigutusega.

Ergonoomiline jahutuskäepide
Mikrojahutuskanalid ja mugav kuju hoiavad Su käed jaheda ja kuivana, vähendades samas väsimust pikkade mängusessioonide ajal.

Pro-Aim™ fookusrežiim
Üks kahest kaardistatavast nupust, Pro-Aim™ häälestab pöidla tundlikkust, et suurendada pikamaalaskude täpsust. Olgu tegemist kaugtule või hirmuäratava karistuslöögiga, vali Pro-Aim™, et valida nelja tundlikkuse taseme vahel.

Kaks seadistatavat kiirnuppu
Kohanda oma mängukogemust kahe seadistatava nupuga, mis võimaldavad kuni 4 erinevat ümberlülitatavat profiili, mis edastatakse juhtmega ja juhtmevaba režiimi vahel.

Turtle Beach’i heli eelis*
Viimasepeal heli Turtle Beach’ilt on lihtsalt juhitav, sealhulgas neli signatuurheli EQ eelseadistust, mängude ja vestluste helitugevuse segu, mikrofoni jälgimine ja palju muud.

Superhuman Hearing®*
Alates vaiksetest hiilivatest sammudest kuni vaenlase relva laadimiseni – Superhuman Hearing® heli võimaldab kuulda kõiki detaile, et saaksid ülima eelise.

Endassehaarav vibratsiooni tagasiside*
Kahekordne vibratsioonimootor käepidemetes ja päästikutes pakuvad täiustatud tagasisidet ülirealistlikuks järgmise põlvkonna mänguks.

3,5 mm kõrvaklapipesa*
Kasuta ära Turtle Beach’i helitäiustusi, ühendades mis tahes 3,5 mm ühendusega kõrvaklapid.

Mikrofonijälgimine*
Kuula ja reguleeri oma häält, et tagada selge vestlus ja vältida karjumist.

*Need funktsioonid on saadaval ainult juhtmega režiimis