Turtle Beach mängupult Recon, valge

80,64

Laos

Tootekood: 2347715 Kategooria:

Kirjeldus

Turtle Beach® Recon™ mängupult Xbox Series X|S ja Xbox One mängukonsoolidele on esimene pult, mis ühendab mängumuutvad heliuuendused mänguvõitvate juhtnuppudega. Ühenda 3,5 mm peakomplekt ja kasuta ära hinnatud Turtle Beach helifunktsioone, nagu Superhuman Hearing®, mikrofoni jälgimine, Signature Audio Presets ja palju muud. Võida rohkem Pro-Aim™ fookusrežiimiga, mis häälestab thumbstick’i tundlikkust, et suurendada pikamaa täpsust, ja salvesta kahele tagumisele kiirnupule kuni neli valitavat profiili. Mängi mugavalt kasvõi tunde järjest tänu ergonoomilisele ning jahutavale käepidemele ja tunneta iga mängu olulist detaili tänu uue põlvkonna vibratsiooniga käepidemetel ja päästikutel.

Superhuman Hearing®… on tõestatud, et see suurendab võiduvõimalust
Rohkem kui 100 mängija peal testitud Turtle Beach® eksklusiivne Superhuman Hearing® heliseadistus võimaldab kuulda peeneid, mängumuutvaid helisid, et peaksid mängus vastu kuni 20% kauem ja võidaksid rohkem. Kuula olulisi mängudetaile, nagu vaenlase sammud ja relvade laadimised, et tõsta oma mäng teistest kõrgemale. On tõestatud, et see tõstab populaarsete FPS-mängude puhul mängijate K/D-d üle 40%.

Pro-Aim™ fookusrežiim
Üks kahest kohandatavast nupust, Pro-Aim™ häälestab thumbstick’i tundlikkust, et suurendada pikamaa täpsust. Pro-Aim™ võimaldab valida nelja tundlikkusastme vahel.

Ergonoomiline ja jahutav käepide
Tänu mikrojahutuskanalitele ja mugavale kujule püsivad Su käed jahedana ja kuivana, vähendades ka väsimust pikkade mängusessioonide kestel.