/ / / Veikk graafikalaud S640

Veikk graafikalaud S640

37,20

Laos

Tootekood: 1993313 Kategooria

Kirjeldus

Vabasta oma loomingulisus
Veikk S640 graafikalaud pakub 15,2 × 10,2 cm aktiivset tööruumi eraldusvõimega 5080 lpi. Graafikalaua ja puutepliiatsi abil on Sul võimalik kritseldada, joonistada, teha fototöötlust ning luua illustratsioone. S640 graafikalaud on ülimalt kompaktne ning mahub suurepäraselt ka kitsamale töölauale. Lihtsalt ühenda graafikalaud USB-kaabli kaudu oma Mac või Windows arvutiga ning oledki valmis loomingulised meeled valla laskma.

Võimekas puutepliiats
Akuvaba disain ning 8192-astmeline survetundlikkus teevad sellest justkui tavalise pliiatsi. Tänu ergonoomilisele disainile istub puutepliiats Sinu käes mugavalt ning võimaldab täpset ja tundlikku käsitsemist. Lisaks on see puutepliiats varustatud kahe seadistatava nupuga.

Täiuslik tööergonoomika
Kas oled parema- või vasakukäeline? Pole tähtis, sest Veikk S640 graafikalaud annab Sulle täieliku valikuvabaduse. Seadet saab hõlpsasti konfigureerida, et saaksid seda mugavalt oma juhtiva käega kasutada.

Suurepärane ühilduvus
Veikk graafikalauad ühilduvad Windowsi (7/8/10), Mac OS (10.12 või uuem) ja Android (6.0 või uuem) operatsioonisüsteemidega. Lisaks ühilduvad need kõigi populaarsete graafikaprogrammidega, nagu näiteks Adobe Photoshop, Illustrator, Krita, Gimp ja paljude teistega.