/ / / Veikk graafikalaud VK640

Veikk graafikalaud VK640

41,86

Ainult 1 laos

Tootekood: 1993314 Kategooria

Kirjeldus

Vabasta oma loomingulisus
Veikk VK640 graafikalaud pakub 15,2 × 10,2 cm aktiivset tööruumi eraldusvõimega 5080 lpi. Graafikalaua ja puutepliiatsi abil on Sul võimalik mugavalt kritseldada, joonistada, teha fototöötlust ning luua illustratsioone. VK640 on piisavalt kompaktne, et mahtuda ka kitsamale töölauale. Lihtsalt ühenda graafikalaud USB-kaabli kaudu oma Mac või Windows arvutiga ning oledki valmis loomingulised meeled valla laskma.

Kuus seadistatavat funktsiooniklahvi
VK640 graafikalaud on varustatud kuue seadistatava nupuga, millele saad vabalt määrata kõige sagedamini kasutatavad funktsioonid.

Võimekas puutepliiats
Akuvaba disain ning 8192-astmeline survetundlikkus teevad sellest justkui tavalise pliiatsi. Tänu ergonoomilisele disainile istub puutepliiats Sinu käes mugavalt ning võimaldab täpset ja tundlikku käsitsemist. Lisaks on see puutepliiats varustatud nupuga, et vahetada käepäraselt pliiatsi ja kustukummi funktsiooni.

Täiuslik tööergonoomika
Kas oled parema- või vasakukäeline? Pole tähtis, sest Veikk VK640 graafikalaud annab Sulle täieliku valikuvabaduse. Seadet saab hõlpsasti konfigureerida, et saaksid seda mugavalt oma juhtiva käega kasutada.

Suurepärane ühilduvus
Veikk graafikalauad ühilduvad Windowsi (7/8/10), Mac OS (10.12 või uuem) ja Android (6.0 või uuem) operatsioonisüsteemidega. Lisaks ühilduvad need kõigi populaarsete graafikaprogrammidega, nagu näiteks Adobe Photoshop, Illustrator, Krita, Gimp ja paljude teistega.