Xgimi projektor MoGo Pro+ DLP 3D 1080P Home Theater

772,68

 • Kaasaskantav Android projektor
 • Android TV 10.0: juurdepääs 5000+ rakendusele
 • Tipptasemel heli & nutikas ekraani kohandamine
 • WiFi & Bluetooth ühendus
 • USB, HDMI ja kõrvaklapipesa

Ainult 1 laos

Tootekood: 3266018 Kategooria:

Kirjeldus

 • Full 1080p HD pilt: Native 1080p FHD koos 300 ANSI luumeniga tagab uskumatult terava ja selge pildikvaliteedi.
 • Professionaalne heli : MoGo Pro+ toiteallikaks on kaks sisseehitatud Harman Kardoni kõlarit, mis pakuvad hästi tasakaalustatud heli iga muusika või filmi jaoks.
 • Uusim automaatne trapetsikorrektsioon
 • OK Google Voice Control : otsi sisu, halda ülesandeid, saateid ja palju muud – kõike seda lihtsate häälkäsklustega.
 • Lihtne nutitelefoni ülekandmine : sisseehitatud Chromecastiga saad hõlpsalt peegeldada oma rakendusi, muusikat, mänge ja sporti mis tahes Androidi/Apple’i seadmest.
 • Kaasaskantavuse jaoks loodud: usaldusväärse integreeritud aluse ja sisseehitatud akuga pakub MoGo Pro+ kõikjal suurel ekraanil meelelahutust.

Väike ja selge
1080p Full HD eraldusvõime nii väikeselt tootelt — enam ei pea valima kaasaskantava projektori ja kõrge eraldusvõime vahel. XGIMI täiustatud automaatse teravustamise tehnoloogia tagab, et projitseeritud pilt on alati selge ja särav.

Väike ja tark
XGIMI MoGo Pro+ on varustatud XGIMI uusima automaatse trapetsikorrektsiooni funktsiooniga – saad külgprojektsioonist sekunditega ristkülikukujulise pildi.

Väike ja võimas
Suurema võimsusega sisseehitatud aku tagab pikema mänguaja. (2–4 tundi video esitusaega, olenevalt kasutusest).

Väike ja uskumatu
XGIMI MoGo Pro+ toiteallikaks on Harman-Kardon topeltkõlar. Heli on professionaalselt häälestatud Gold Ear Labi poolt, mis tähendab, et MoGo Pro+ kõlar on hästi tasakaalustatud ja ideaalne igasuguse muusika jaoks. Saad seda kasutada ka välise Bluetoothi ​​kõlarina läbi Bluetoothi ​​või 3,5 mm helikaabli.

Väike ja kerge
Kere kõrgus on vaid 14,7 cm kaal 0,9 kg. Nagu veepudeli suurune, mis ei võta palju ruumi ja mille saab hõlpsasti kotti panna.

Väike ja lõbus
Android TV muudab teleri funktsioonide kasutamise lihtsamaks. Vali 700 000+ filmi ja saate hulgast erinevatest voogedastusteenustest. Palu Google’il oma telerit juhtida, saada soovitusi selle kohta, mida vaadata, valgust hämardada ja teha muudki oma häälega. Kanna fotosid, videoid ja muusikat nutiseadmetest telerisse sisseehitatud Chromecastiga.

OK Google
Vajutage kaugjuhtimispuldil Google’i assistendi nuppu, et oma häälega telerit juhtida. Palu Google’il otsida uusimaid kassahitte, voogesituse saateid või avada mitme mängijaga mänge. Lase sellel valgust hämardada, ühendades nutikodu seadmed. Halda ülesandeid ja vaata oma kalendrit. Või esita talle küsimusi ja vaata vastuseid oma telerist.

Lihtne jagamine
Sisseehitatud Chromecastiga saad kõik oma lemmikfilmid, -saated, -rakendused, -mängud ja muu tahvelarvutist, nutitelefonist või sülearvutist otse telerisse üle kanda

Non-stop meelelahutus
MoGo Pro+ töötab Android TV jaoks mõeldud Google Play poega. Ükskõik, mis Sulle huvi pakub, alates Showtime’ist ja lõpetades YouTube’iga kuni paljude mängudeni, leiad lugematuid rakendusi, mida leida ja millesse armuda. 5000+ omarakendusega avab Android TV ukse meelelahutusmaailma.

Integreeritud alus
Integreeritud alus on peidetud MoGo Pro+ põhja. See võimaldab reguleerida kõrgust 0-30°.

Kiire ja täpne
XGIMI MoGo Pro+ on varustatud XGIMI eksklusiivse kotkasilma tajusüsteemiga, mis pakub märkamatut automaatteravustamist ja mitme nurga automaatse trapetsikorrektsiooni funktsioone.

Märkamatu autofookus
MoGo Pro+ automaatne teravustamine hoiab pildi kogu aeg selgena.

Väike keha, suur mälu
Kas liikvel pole Internetti? Ära muretsege! MoGo Pro+ 2 GB + 16 GB mälu mahutab kuni 10 filmi ja 1000 laulu, nii et Sinu lemmiksisu on reisi ajal alati kaasas.

100″ 3D ekran
100″ täis-HD suur ekraan, mis vastab neljale 50-tollisele telerile, võib muuta Sinu kodu teatriks. Erksa pildi tagab aktiivse katiku 3D-pilditehnoloogia, mis loob ülima vaatamis- ja mängukogemuse.

Ülipikk eluiga
MoGo Pro+ kasutab ülitõhusat LED-valgusallikat, mis võimaldab selle projektsioonid jääda täiuslikult kargeks, selgeks ja eredaks kogu LED-i 30 000-tunnise eluea jooksul. MoGo Pro+ abil saad järgmise 10 aasta jooksul iga päev vaadata 4 filmi.

Lisainfo

Kõrgus (mm)

Laius (mm)

Sügavus (mm)

Kaal (g)

3D

Küljesuhe

Valgusvoog

Kuva suurus

Maksimaalne kuva suurus