Xiaomi aktiivsusmonitor Mi Band 5, must

54,96

Laos

Tootekood: 1703599 Kategooriad ,

Kirjeldus

Värviline 1,1-tolline ekraan
Nüüd mahub kõik ühele ekraanile! Xiaomi Mi Band 5 ekraan on 20% suurem, kui tema eelkäijal. Tänu sellele on veelgi mugavam otse kella ekraanilt märguandeid ja sõnumeid lugeda.

11 treeningrežiimi
Jooksmine, jooga, sõudeergomeeter ja muud – Mi Band 5 pakub tervelt 11 erinevat treeningrežiimi, mille seast leiad kindlasti oma meelistreeningu. Võru hoiab treeningu kestel silma peal Sinu igal liigutusel ja südametaktil.

24/7 pulsijälgimine
Tipptasemel algoritmid teevad Mi Band 5 lausa 50% täpsemaks, kui eelmise põlvkonna Mi Bandi. See hoiab Su südametööl 24/7 silma peal ning annab Sulle märku, kui pulss liiga kõrgeks tõuseb.

Unejälgimine
Parendatud uneanalüüsi tehnoloogia on Mi Band 5 aktiivsusmonitoris 40% täpsem, kui varem. Tänu sellele saad analüüsida oma unemustreid ning süvendada paremaid uneharjumusi.

Aktiivsushinnang
Võru hindab Sinu soo, vanuse, pulsi ja muu info põhjal Sinu treenitust ning annab nõu, kuidas end parendada.

Stressijälgimine
Võru jälgib ka Su stressitaset ning annab soovitusi, kui Su keha puhkehetke vajab.

Hingamisharjutused
Hinga sisse ja välja, et nii keha kui vaimu pingelistel hetkedel kiirelt rahustada. Mi Band 5 juhendab Sind rahulikult hingama 1–5-minutiliste harjutuste kestel.

Naiste tervis
Mi Band 5 võimaldab üles märkida tsükli kestvust ja ovulatsioonifaase ning annab kasulikke meeldetuletusi. Mida rohkem seda kasutad, seda paremini võru Sind mõistab.

Mi Fit rakendus
Igapäevane info Sinu sõrmeotstel – aktiivsus, pulsiinfo, treeningud ja uneanalüüs, kõik koos lihtsas nutitelefoni rakenduses.

Telefonikaamera kaugjuhtimine
Selfide tegemine muutus just lihtsamaks – lihtsalt nipsa aktiivsusmonitori ekraanil, et telefoniga pilt teha.

Uus magnetiline laadimine
Mi Band 5 aku kestab tavakasutuses 14 päeva ning kuni 20 päeva energiasäästurežiimil. Võrule energia sisse puhumiseks kasutab Mi Band 5 uut magnetilise laadimise tehnoloogiat.

Lisainfo

Bränd

Xiaomi