Xiaomi Mi juhtmevaba kõlar Portable Bluetooth Speaker, hall

35,64

  • Kaasaskantav juhtmevaba kõlar
  • Kvaliteetne heli & integreeritud mikrofon
  • Töökindel Bluetooth 5.0 ühendus
  • Aku kestab kuni 10 tundi
  • Vee- ja tolmukindel korpus

Laos

Tootekood: 2505661 Kategooria

Kirjeldus

Dünaamiline helikvaliteet, mis tuleb Sinuga kõikjale.

  • Vee- ja tolmukindel korpus
  • Pikk aku tööiga – 10 tundi
  • Töökindel Bluetooth 5.0 ühendus
  • Stereoheli ühendades kaks kõlarit

Kompaktne, kaasaskantav ja kerge
Mi Portable Bluetooth Speaker on piisavalt väike, et seda kotis kanda või peopesas hoida. Kõlar kaalub sama palju kui Mi 9 Pro mobiiltelefon, nii et saad muusika kõikjale kaasa võtta, ilma et peaksid end koormama.

Peensusteni läbimõeldud disain peidab kõike peale dünaamilise heli
Kõlari korpuse kompaktne, kuid võimas disain sisaldab kahte draiverit koos haruldaste muldmetallidest magnetitega, Kanada pikakiulist membraani ja passiivset radiaatorit, mis võimaldavad Minil reprodutseerida muusikat erakordse helikvaliteetiga.

IP67 vee- ja tolmukindlus tagab meelerahu
Mi Portable Bluetooth Speaker vastab IP67 tolmu- ja veekindluse standardile, mis tähendab, et selle sisemised komponendid on kaitstud higi, vihma ja tolmu eest. Võta see endaga kõikjale kaasa, muret tundmata.

Vastupidav aku
Naudi kuni 10 tundi muusikat tänu suurele 2000 mAh akule. Suurem võimsus ja kauakestvam aku tööiga tähendab, et muusika kestab kauem. Aku tühjenedes saad sellele energia taas sisse puhuda USB-C pesa kaudu.

Kiire ja stabiilne Bluetooth 5.0 ühendus
Naudi täielikku juhtmeta vabadust tänu Bluetooth 5.0 ühendusele, mis tagab stabiilse signaali, kiire edastuskiiruse, efektiivse häirete leevendamise ja ühilduvuse paljude seadmetega.

Ühenda kaks kõlarit stereoheli jaoks
Mi Portable Bluetooth Speaker võimaldab teil ühendada kaks kõlarit, et nautida võimsamat stereoheli. Kusjuures kaks kõlarit toimivad parema ja vasaku helikanalina, et saavutada muljetavaldavam kuulamiskogemus.

Selgem heli paremate vestluste jaoks
Vasta kõnedele ja lõpeta kõne ühe puudutusega. Tänu integreeritud mikrofonile, millel on kõrge tundlikkus ja signaali-müra suhe ning integreeritud kajasummutus, saad nautida selgeid kõnesid.

Lisainfo

Värvus

; Hall

Ilmastikukindlus

Kaal (g)