Xiaomi Mi juhtmevabad kõrvaklapid + mikrofon True Wireless 2 Pro, must

132,00

  • Juhtmevabad kõrvasisesed kõrvaklapid
  • Rikkalik, detailirohke heli
  • Aktiivne mürasummutus & läbikuuldavuse režiim
  • Integreeritud mikrofon & puutetundlik juhtimine
  • Aku kestab kuni 6 tundi, laadimiskarbiga 30 tundi

Laos

Tootekood: 2246419 Kategooria

Kirjeldus

Suurepärane heli
Mi True Wireless 2 Pro kõrvaklappidel on 12 mm suurused elemendid, mis tagavad rikkaliku, detailirohke heli ja loomutruud kõrgsagedused.

Kolmikmikrofonid kristallselgeteks kõnedeks
Võimas mikrofonisüsteem tagab, et heli oleks täpne ja puhas, isegi kui teed telefonikõne väljas olles.

Suhtle kõrvaklappe kandes vabalt
Vajuta mürasummutusnuppu, et aktiveerida läbikuuldavuse režiim, mis laseb läbi välised helid ja võimaldab Sul loomulikult ümbritsevaga suhelda, ilma et peaksid kõrvaklapid eemaldama.

Puutetundlik juhtimine
Vaid kerge puudutusega saad vahetada erinevate režiimide vahel, panna muusikapala pausile või aktiveerida telefoni häälassistendi. Kõrvaklappidesse sisseehitatud andur tuvastab, kas Sul on klapid parajasti kõrvas või mitte. Tänu sellele läheb muusika automaatselt pausile, kui klapi kõrvast välja võtad ning hakkab uuesti mängima klappe kõrva asetades.

Naudi kõrvaklappe kauem
Xiaomi Mi True Wireless 2 Pro kõrvaklappide aku kestab kuni 6 tundi järjest ning seejärel saad klapid pista laadimiskarpi, mis neile jälle energia sisse puhub. Koos laadimiskarbiga saad nautida kuni 30 tundi juhtmevaba muusikat. Kui aga laadimiskarbi aku tühjaks saab, saad selle taas täis laadida USB-C kaabliga või juhtmevaba laadijaga (ei kuulu komplekti).

Kiire ja automaatne ühendamine
Mi True Wireless 2 Pro kõrvaklapid kasutavad MIUI kasutajaliidest. Kui avad peale esimest ühendamist laadimiskarbi kaane, avaneb Su telefonis automaatselt hüpikaken kõrvaklappide ​​sidumiseks, et see oleks lihtsam ja kiirem.

Mugav disain
Vali kõrvaklapiotsakud, mis Sulle kõige paremini istuvad. Otsakute disain sobib inimese kõrvaga täiuslikult, blokeerib välised helid ning tagab mugava kasutamiskogemuse ka pika aja vältel.

Lisainfo

Värvus

Must

Komplekti sisu

Laadimine

Laadimisaeg

Sobivad seadmed