/ / / Xiaomi Mi juhtmevabad kõrvaklapid + mikrofon True Wireless 2, valge

Xiaomi Mi juhtmevabad kõrvaklapid + mikrofon True Wireless 2, valge

66,86

Laos

Tootekood: 1689302 Kategooria

Kirjeldus

Suurepärane heli ja täpne bass
Mi True Wireless 2 kõrvaklappidel on 14,2 mm laiune kõlar. Bass on täiuslik ja sügav, samas kui kõrgsageduslikud helid on eredad ja selged.

Kiire ja automaatne sidumine
Mi True Wireless 2 kõrvaklapid on kohandatud MIUI-ga. Pärast esimest ühendust, kui avad laadimiskaane, avaneb automaatselt hüpikaken Bluetoothi ​​sidumiseks, et ühendamine oleks lihtsam.

Keskkonnamüra summutamine kristallselgete kõnede jaoks
Dual-mikrofon kasutab integreeritud keskkonnamüra vähendamise tehnoloogiat, mis tagab kõrglahutusega kõnetuvastuse ja kõne kvaliteedi.

Kõrva tuvastamine sisseehitatud optiliste andurite abil
Sisseehitatud infrapunaandur tuvastab, kas sa kannad kõrvaklappe reaalajas. Kõrvaklappe eemaldades peatub muusika automaatselt ning hakkab uuesti mängima klappe kõrva asetades. Ükskõik, kas vaatad filmi või kuulad muusikat, ei jää sa ühestki kaadrist ega noodist ilma.

Puutetundlik juhtimine
Koputa kõrvaklappidele, et juhtida muusikat, helistada või aktiveerida hääleabiline.

Kiire laadimine ja aku pikk kasutusaeg
Nii kõrvaklapid kui ka hoiukarp toetavad kiiret laadimist, mis tagab ühe tunni jooksul täieliku täis laadimise. Taasesitus kestab umbes neli tundi. Laadimisümbrisega kasutamisel võib aku üldine eluiga ulatuda kuni 14 tunnini. 

Mugav kujundus
Poolkõrvakujundus sobib paremini kuulmekäiguga, et oleks mugavam ja stabiilsem. Peata oma muusika, et suhelda ümbritsevate inimestega, ilma et peaksid kõrvaklappe eemaldama. Üks kõrvaklapp kaalub vaid 4,5 grammi ning need on kompaktsed ja kerged, muutes kandmise lihtsaks ja mugavaks.

Lisainfo

Brand

Xiaomi