Xiaomi Mi juhtmevabad kõrvaklapid + mikrofon True Wireless 2S, valge

93,48

Laos

Kirjeldus

Suurepärane heli ja täpne bass
Mi True Wireless 2S Basic kõrvaklappidel on 14,2 mm suurused elemendid, mis tagavad sügava bassi ning eredad ja loomutruud kõrgsagedused. AAC helikoodek hoolitseb selge ja puhta helikvaliteedi eest. 

Kiire ja automaatne ühendamine
Mi True Wireless 2S Basic kõrvaklapid kasutavad MIUI kasutajaliidest. Kui avad peale esimest ühendamist laadimiskarbi kaane, avaneb Su telefonis automaatselt hüpikaken kõrvaklappide ​​sidumiseks, et see oleks lihtsam ja kiirem.

Kaksikmikrofonid kristallselgeteks kõnedeks
Mõlemad kõrvaklapid on varustatud kahe tundliku mikrofoniga, mis kasutavad beamforming tehnoloogiat, et vähendada keskkonnast tulenevat müra.

Üheaegne heliedastus mõlemasse kõrva
Xiaomi Mi True Wireless 2S kõrvaklappidesse jõuab heli üheaegselt, sünkroonis, nii et kahe kõrvaklapi heliedastuse vahel ei ole hetkeki viibeaega.

Automaatne kandmise tuvastus
Kõrvaklappidesse sisseehitatud andur tuvastab, kas Sul on klapid parajasti kõrvas või mitte. Tänu sellele läheb muusika automaatselt pausile, kui klapi kõrvast välja võtad ning hakkab uuesti mängima klappe kõrva asetades.*
*Ei toimi filmide vaatamisel või kolmandate osapoolte rakendusi kasutades

Puutetundlik juhtimine
Vaid kerge puudutusega saad vahetada muusikapala, helistada või aktiveerida telefoni häälassistent.

Kauakestev aku laseb muusikal kõlada terve päeva
Xiaomi Mi True Wireless 2S Basic kõrvaklappide aku kestab kuni 5 tundi järjest ning seejärel saad klapid pista laadimiskarpi, mis neile jälle energia sisse puhuvad. Koos laadimiskarbiga saad nautida 24 tundi juhtmevaba muusikat. Kui aga laadimiskarbi aku tühjaks saab, saad selle taas täis laadida USB-C kaabliga või juhtmevaba laadijaga (ei kuulu komplekti).

Mugav disain
Pooleldi kõrva sees istuvad kõrvaklapid sobivad paremini kuulmekäiguga, nii et klapid on peas ühtaegu mugavad ja püsivad ka hästi kõrvas. Üks kõrvaklapp kaalub vaid 4,5 grammi ning tänu kompaktsele disainile võid neid ebamugavust tundmata kanda mitmeid tunde järjest.

Lisainfo

Bränd

Xiaomi