Xiaomi Mi juhtmevabad kõrvaklapid + mikrofon True Wireless Basic 2, must

35,64

Laos

Tootekood: 1760625 Kategooria:

Kirjeldus

Kõlav ja selge heli
Kõrvaklappide disain ja 7,2 mm helikonverter on optimeeritud täpsemaks kesk- ja madalsageduste taasesituseks. Digitaalne DSP tehnoloogia hoolitseb helisignaali kvaliteetse protsessimise eest, luues sügavama, võimsama ja detailsema heli.

Täiustatud mikrofon
Võrreldes eelkäijatega on uutel Basic 2 kõrvaklappidel täiustatud mikrofon, mis vähendab keskkonnast tulenevat müra. Tänu sellele saad klappe kasutada telefonikõnede tegemiseks, ilma et keskkonnamüra seda häiriks.

Kvaliteetne ühendus
Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2 uusim kõrvaklappide generatsioon kasutab Bluetooth 5.0 tehnoloogiat, mis tagab sujuvad kõned ja muusikanaudingu ilma viivitusteta. Lisaks ei pea kõrvaklappe alati koos kasutama, võid ka vaid ühe klapi muusika kuulamiseks või kõnede tegemiseks kõrva panna ja teist samal ajal laadimiskarbis hoiustada.

Mugav disain
Xiaomi True Wireless Basic 2 on disainitud just selliselt, et Su lemmikmuusika võiks Sinuga alati kaasas olla. Kumbki klapp kaalub vaid 4,1 grammi ning sobitub ideaalselt kõrva. Klappidega on kaasas ka kolmes eri suuruses silikoonpadjad, et leiaksid endale sobiva suuruse.

Kauakestev aku
Klapid tulevad koos laadimiskarbiga, mille abil saab kõrvaklappidele energia sisse puhuda ka jooksu pealt. Kõrvaklapid pakuvad iseseisvalt kuni 4 tundi juhtmevaba kuulamist ning koos laadimiskarbiga lausa 12 tundi.

Lisainfo

Bränd

Xiaomi