/ / / Xiaomi Mi õhupuhasti 3H

Xiaomi Mi õhupuhasti 3H

177,44

Ainult 1 laos

Tootekood: 1591576 Kategooria

Kirjeldus

Võrratu puhastusjõud
Puhta õhu tarnekiirus (CADR) on 380m³ / h.
Puhasta õhk kiiresti ja tõhusalt tänu innovaatilisele disainile mis suurendab õhurõhku. CADR kiirusega 380 m³ / h on Mi Air Purifier 2S mudeliga võrreldes 22% võimsam. Puhas õhk kuni 45 ruutmeetristes ruumides (eelkäijaga võrreldes suurenenud 22%). Ergonoomiline korpus võtab väga vähe ruumi ja sobib esteetiliselt igat tüüpi siseviimistlusega.

Uuenduslik disain tagab pideva õhuvoolu
6333 liitrit puhast õhku minutis.
Naudi paremat õhku Xiaomi Mi 3H õhupuhastiga. Iga hoolikalt disainitud osa parandab seadme jõudlust, parandades samal ajal ka ergonoomikat ja vähendades mürataset.

Ta mõistab Sinu vajadusi
Puutetundlik OLED ekraan.
Kõige olulisem teave on kiirelt saadaval. Kõrglahutusega ekraanil abil saad PM2.5 taset, temperatuuri, õhuniiskust ja WiFi-ühenduse olekut mugavalt kontrollida. Õhupuhasti kasutamine on lihtne ja mugaval, valida saad etteantud režiimide vahel – unerežiim, automaatrežiim, lemmikrežiim, aeglane, keskmine ja kiire.

Unusta allergiad
Täpne lasersensor.
Tänu Xiaomi Mi 3H õhupuhastile on allergeenid Sinu kodus ebatõenäolised. Väga täpne osakeste sensor tuvastab 99,97% allergeenidest ja hallitusest suurusega kuni 0,3 mikronit! Puutetundliku ekraani ümber olev rõngas teavitab Sind praegusest õhusaaste tasemest.

Täpne filtreerimissüsteem
Kolmeastmeline kompositsioon True HEPA filtriga.
Filtreerimise esimene etapp hõlmab suurte osakeste, näiteks juuste või tolmu kinni püüdmist. True HEPA filter kõrvaldab kuni 0,3 mikroni suuruseid osakesi suitsust, tolmuosakestest, lemmikloomade kõõmast, hallituse eostest, õietolmust ja muudest mikroorganismidest kuni 99,97% ulatuses. Aktiivsöefilter eemaldab formaldehüüdi, toksilised ained ja ebameeldiva lõhna.

Kaasaegsed funktsioonid igas kodus
Mugav mobiilirakendusega juhtimine.
Sarnaselt teistele Xiaomi nutiseadmetele saab ka Mi Air 3H õhupuhastit juhtida Mi Home appi mobiilirakenduse kaudu. Kontrolli õhu kvaliteeti, temperatuuri, niiskust ja reguleeri sissepuhkeventilaatorite kiirust vastavalt soovile. Mobiilirakenduse lisaeelisteks on kia see, et see annab Sulle teavet kui õhupuhastil on vaja filter asendada või kui see vajab remonti.

Lisainfo

Brand

Xiaomi