Xiaomi Mi robottolmuimeja Mop 2 Pro, valge

515,88

Laos

Tootekood: 2505769 Kategooria

Kirjeldus

Võimekas ja stiilne robottolmuimeja
Xiaomi Mi Mop 2 Pro robottolmuimeja on Sinu põranda parim kaaslane. Mop 2 Pro robottolmuimejal on 3 erinevat puhastusrežiimi – pühkimine, pesemine ja mõlemad üheskoos. Lisaks on sellel nutikas elektroonilise juhtimisega veepaak, mis doseerib õige koguse vett vastavalt põrandapinnale ning elektrooniline kontrollpump tagab pika kasutusea ilma ummistusteta. Puhastusvõimsust on märgatavalt täiustatud – kõrgsagedusliku helivibratsiooniga puhastamine. Xiaomi tolmuimeja on võimeline imema ka mikroskoopilisi osakesi, nagu tolm, mustus, kassiliiv ja lemmiklooma karvad.

Nutikad funktsioonid
Xiaomi Mi Mop 2 Pro robottolmuimeja puhastab põhjalikult Sinu põrandad. 3000 Pa imemisvõimsusega robottoolmuimejal on 16 ülitäpset sensorit, mis analüüsivad puhastatavaid pindasid, et tolmuimeja saaks genereerida täpsed kaardid. Samuti tuvastab see ka takistused, tagades ülitõhusa koristamise.
Täiustatud Mop 2 Pro suudab tänu 250 ml elektrilisele veepaagile ja kõrgsageduslikule akustilisele mopile ka põrandaid pesta. Terve mopp vibreerib, mis suurendab märkimisväärselt puhastusvõimsust ja eemaldab kergesti ka tõrksad plekid, nagu sojakaste või kohv. Mopp sisaldab mikrokiude, et vesi jaotuks ühtlaselt, seega eemaldab tõhusalt mustuse ja kuivatab põrandad kiiresti. Selline meetod aitab vältida veejälgi põrandal ja põranda kahjustamist. Elektriline veepaak tagab vee väljalaskekiiruse kontrolli, muutes selle ühtlaseks, et põrand oleks ideaalselt pestud, sellisest veemahuti mahust jätkub kuni 160m2 põrandate puhastamiseks.

VSLAM+TOF 3D takistuste tuvastamise tehnoloogia
Mi Mop 2 Pro tuvastab teele jäävaid esemeid, näiteks mööblit, jalanõusid, kaableid jms märgates aeglustab tolmuimeja kiirust, et vältida kokkupõrget. Samuti on see võimeline mõõtma mööbli kõrgust ja välja arvutama, kas ta mahub mööbli alla või mitte. Lisaks suudab see robottolmuimeja ületada kuni 2 cm kõrguseid takistusi, nagu näiteks lävepakud.

Lisaks on Mop 2 Pro tolmuimejal mahukas 5200 mAh aku, mis suudab ühe laadimisega puhastada kuni 180 minutit. Seega sobib Mi Mop Pro 2 ideaalselt kuni 240 m2 pindadele.

Hääljuhtimine ja Mi Home App tugi
Juhtimine Xiaomi Home rakenduse kaudu ning häälassistendi juhtimise teel. Rakendus võimaldab koristamist ajastada ja lülitada puhastamist sisse, kui te pole kodus. Mi Mop 2 Prol on kaasas automatiseeritud dokkimisjaam, mis suhtleb tolmuimejaga.

  • Imemisvõimsus: 3000 Pa
  • Tolmupaak: 550 ml
  • Veepaak: 250 ml
  • Aku mahutavus: 5200 mAh
  • Võimsus: 40 W
  • Kaal: 3,6 kg
  • Ühildub nii Android kui ka iOSiga

Lisainfo

Bränd

Xiaomi