Xiaomi Mi robottolmuimeja Mop 2 Ultra, must

644,28

Laos

Tootekood: 2505670 Kategooria:

Kirjeldus

Uus ja võimekas robottolmuimeja
Xiaomi on toonud Euroopa turule täiesti uue robottolmuimejate seeria. Mi Mop 2 Ultra on selle kaubamärgi üks arenenumaid robottolmuimejaid. See uus mudel on suunatud kõige nõudlikumale kasutajale.
Mi Mop 2 Ultra robottolmuimejal on 3 erinevat puhastusrežiimi – pühkimine, pesemine ja mõlemad üheskoos. Lisaks on sellel nutikas elektroonilise juhtimisega 200ml veepaak, mis doseerib õige koguse vett vastavalt põrandapinnale ning elektrooniline kontrollpump tagab pika kasutusea ilma ummistusteta. Pesufunktsioon võimaldab valida 3 erineva mopirežiimi vahel. Xiaomi tolmuimeja on võimeline imema ka mikroskoopilisi osakesi, nagu tolm, mustus, kassiliiv ja lemmiklooma karvad. Mi Robot Mop 2 Ultra suudab ületada kuni 2 cm takistused ja on varustatud kukkumisvastaste anduritega.

LDS lasernavigatsioon ja ToF sensor
Xiaomi Mi Mop 2 Ultra robottolmuimejal on LDS lasernavigatsioon ning lisaks ToF (Time-of-Flight) sensor, mille abil saab seade keskkonnast 3D-andmeid. ToF-andur võimaldab tolmuimejal arvutada täpse kauguse objektist ning tuvastab täpselt ruumiandmed, et vältida tolmuimeja kõrgusest madalamaid kitsaid alasid, kuhu võib kinni jääda. Need kaks andurit tagavad, et tolmuimeja tuvastab ka väiksemad esemed, nagu näiteks laste mänguasjad või pikendusjuhtmed, ning suudab neist probleemideta mööda minna.

Suur imemisvõimsus ja tugev aku
Mi Mop 2 Ultra imemisvõimsus on kuni 4000 Pa. See puhastab tõhusalt madalamaid vaipu ja imeb tolmu ka põrandapragudest. Robotttolmuimejal on mahukas 5200 mAh aku, mis suudab ühe laadimisega puhastada kuni 180 minutit. Seega sobib Mi Mop 2 Ultra ideaalselt kuni 240 m2 pindadele. Mi Home rakenduses saab valida 4 imemisvõimsusega režiimi vahel.

Automaatne tühjendusjaam
Sellele robottolmuimejale on võimalik juurde osta ka spetsiaalne tühjendusjaam, mille 4-liitrine ühekordne tolmukott vajab tühjendamist üks kord umbes 45 päeva jooksul. Jaama imemisvõimsus on kuni 16500 Pa, see võimaldab tolmuimeja konteineri tühjendada 10 sekundi jooksul.

Hääljuhtimine ja Mi Home App tugi
Juhtimine Xiaomi Home rakenduse kaudu ning häälassistendi juhtimise teel. Rakendus võimaldab koristamist ajastada ja lülitada puhastamist sisse, kui Sa pole kodus. Mi Mop 2 Ultral on kaasas automatiseeritud dokkimisjaam, mis suhtleb tolmuimejaga.

  • Imemisvõimsus: 4000 Pa
  • Tolmupaak: 550 ml
  • Veepaak: 200 ml
  • Aku mahutavus: 5200 mAh
  • Võimsus: 46 W
  • Ühildub nii Androidi kui ka iOSiga

Lisainfo

Bränd

Xiaomi