/ / / Xiaomi Mi robottolmuimeja Mop Pro, valge

Xiaomi Mi robottolmuimeja Mop Pro, valge

333,42

Laos

Tootekood: 1636501 Kategooria

Kirjeldus

Võimekas ja stiilne robottolmuimeja
Xiaomi Mi Mop Pro robottolmuimeja on Sinu põranda parim kaaslane. Mop Pro robottolmuimejal on 3 erinevat puhastusrežiimi – pühkimine, pesemine ja mõlemad üheskoos. Lisaks on sellel nutikas elektroonilise juhtimisega veepaak, mis doseerib õige koguse vett vastavalt põranapinnale ning mille elektrooniline kontrollpump tagab pika kasutusea ilma ummistusteta.

Nutikad funktsioonid
Xiaomi Mi Mop Pro robottolmuimeja puhastab põhjalikult Sinu põrandad. 2100Pa imemisvõimsusega robottoolmuimejal on 12 andurite komplekti, mis suudavad täpselt navigeerida Sinu kodus ja planeerida puhastatavaid marsruute. Tipptasemel harjastega varustatud robottolmuimejal on uue põlvkonna LDS-laseriga navigeerimissüsteem, mis töötab täpselt vastavale algoritmile. Tänu sellele suudab see liikuda kiiremini ja suurema täpsusega ning samuti varustab robottolmuimejat pikema, kuni 8 meetrise skaneerimisulatusega. Samuti suudab robottolmuimeja ületada kuni 2 cm kõrguseid takistusi. 

Võimas protsessor
Neljatuumaline Cortex-A7 protsessor koos kahetuumalise Mali 400 pilditöötlusüksusega võimaldavad robottolmuimejal teavet kiiremini töödelda ja koguda. Koos SLAM algoritmiga
oskab seade reaalajas kaarte koostada ja mõistlikumaid puhastusteid kavandada.

Rakendusega kontrollimine
Ühenda robottolmuimeja Mi Home rakendusega, et kasutada rohkem funktsioone, nagu puhastuse planeerimine, reaalajast kaardistamine, tsooni puhastus jne.

Ruumide tuvastamine
Xiaomi Mi Mop Pro robottolmuimeja suudab peale esimest puhastuskorda salvestada ruumide andmeid. Igat kaardi osa saad ise nimetada ja muuta. Järgmisel salvestatud toa koristamisel jälgib seade varasemat salvestust. Samuti saab kaardile lisada ka keelatud alasid ja ehitada visuaalseid seinu läbi Mi Home rakenduse.

Lisainfo

Brand

Xiaomi