Zhiyun Smooth Q2, must

207,72

Ainult 2 laos

Tootekood: 1478977 Kategooria

Kirjeldus

  • Ülikompaktne stabilisaator nutitelefonidele
  • Toetab vertikaalset videoformaati (näiteks Instagrami story jaoks)
  • Telefonihoidikusse mahuvad ka suured telefonid
  • Quick Release telefoni kiireks kinnitamiseks stabilisaatorile
  • Suur multifunktsionaalne nupp stabilisaatori juhtimiseks
  • Eriefektid foto ja videovõtete mitmekesistamiseks
  • ZY Play rakendus (võimaldab objekti jälgimist, aeg- ning panoraamvõtteid)
  • Kuni 17 tundi tööaega ühe laadimisega
  • Kasutatav akupangana telefoni laadimiseks

Väike aga võimas – uus kolmeteljeline stabilisaator Zhiyun Smooth Q2 pakub tervet rida uusi võimalusi mobiilidega videosalvestuseks. Tänu kompaktsusele ja kuni 17 tundi kestvale akule on tegemist ideaalse tööriistaga vlogger´itele ja YouTuber´itele!

Kiirelt kasutusvalmis
Zhiyun Smooth Q2 sobib kasutamiseks enamike kasutusel olevate nutitelefonidega. Nende hulka kuuluvad ka suured tippklassi mudelid, nagu näiteks iPhone 11 Pro Max ja Samsung Galaxy S10 Plus. Telefonihoidikusse saab panna kuni 85 mm laiuse telefoni ning keerata telefoni püsti juhuks, kui soovite salvestada püstformaadis video näiteks Instagrami jaoks. Tänu nutikale kiirvabastussüsteemile saate telefoni hetkega stabilisaatorile kinnitada või sellelt eemaldada.

Mobiilne videosalvestus uuele tasemele
ZY Play nutirakenduse kasutamine avab ligipääsu mitmele Zhiyun Smooth Q2 funktsioonile, mis aitavad teie videojäädvustused tõsta täiesti uuele tasemele.

Following Mode stabiliseerib värisemist, kuid võimaldab suuremat liikumist ning seetõttu saate jäädvustatava ettearvamatut liikumist telefoniga paremini salvestada. Pan Following Mode seevastu hoiab jällegi kogu liikumise ajal silmapiiri horisontaalsena. Lock Mode lukustab stabilisaatori soovitud suunale nii, et olenemata teie liikumisest on kaamera alati suunatud soovitud objektile. Full Range POV Mode võimaldab kaamera igas suunas liikumist, sh kallutamist ning annab seetõttu eriti hästi edasi seiklusliku teekonna. Vortex Mode lisab tegevust jäädvustavatele stseenidele uue mõõtme, võimaldades pöörelda 360-kraadi ulatuses ümber kaamera telje.

Smooth Q2 eriefektide valikust leiame ka aegvõtte ning panoraamfoto võimalused. Filmilike eriefektide valikust toome esile Dolly Zoom ehk Vertigo efekti, millega saab telefoni kaamera suumi kasutades luua Hollywoodi filmidest nähtud dramaatilisi eemaldumisi subjektist.

Akut jätkub kogu päevaks
Smooth Q2 võimas liitium-ioon aku võimaldab stabilisaatorit kasutada ühe laadimisega kuni 17 tundi. Laadimine on kiire ning vaid kolme tunniga on stabilisaator valmis uuteks väljakutseteks. Stabilisaatorit saate kasutada ka toiteallikana teie telefonile ning olla kindlad, et salvestus ei jää poolikuks telefoni tühjenemise tõttu.

Lisainfo

Bränd

Zhiyun