Zhiyun Weebill 2

695,64

Laos

Tootekood: 2152088 Kategooria:

Kirjeldus

  • Loodud kasutamiseks professionaalsete digitaalsete peegel- ja hübriidkaameratega.
  • 1,6 tunnise laadimisega kuni 9 tundi kasutusaega.
  • USB-C kaudu laadimine ja lisatoide ka salvestamise ajal.
  • Puutetundlik ekraan stabilisaatori ja kaamera seadistuste juhtimiseks. Palju lisafunktsioone Transmitter AI abil.
  • Stabiliseerib kuni 3,3 kg kaamerakomplekti.

Uuelt stabilisaatorilt leiame nii mõndagi: pööratav puutetundlik ekraan, veelgi parem ergonoomika, pildiedastus ja tugevamad mootorid.

Weebill 2 on esimene stabilisaator, millelt leiame 2.88-tollise pööratava puutetundliku ekraani. See võimaldab täielikku kontrolli seadme funktsioonide üle, on lisaks intuitiivne kasutada, pööratav ja kokkuklapitav, kui te seda parasjagu ei kasuta. Võimaldab seadistada stabilisaatorit, muuta kaamera seadistusi, eelseadistada aegvõtet jpm. ZHIYUN WEEBILL 2 PRO komplektis sisalduva Image transmitter AI kasutamisel lisanduvad ekraani kasutamiseks sellised funktsioonid, nagu One-touch smart follow, Time-lapse ja Gesture control – enam ei ole vaja ZY Play nutirakendust… Või ehk siiski, kui soovite veel lisaks kuni kolmelt ekraanilt juhtmevabalt salvestatavat jälgida.

Stabilisaatoris Weebill 2 on kasutusel uued Infineon mikrokiibid koos uuendatud mootorite juhtimise algoritmidega, mis muudavad liikumised ning stabilisaatori juhtimise veelgi sujuvamaks. Võimsamate mootorite ja uute algoritmide kasutamine ei suurenda mitte ainult kasutatavate kaamerakomplektide kaalu vaid võimaldab lisaks veelgi kiiremini ja täpsemalt kompenseerida ekstreemsemaidki liikumisi.

Weebill 2 jätkab juba harjumuspäraseks saanud käepidemete asetusega, mis võimaldab sujuvalt üle minna madalate võttenurkade kasutamisele. Tänu sellisele asetusele väsivad teie käed pika võttepäeva jooksul oluliselt vähem.

Zhiyun Weebill 2 komplektis: stabilisaator ja ministatiiv.

Lisainfo

Bränd

Zhiyun