Lastele

/ / Lastele

Näitan 1–16 tulemust 1454-st

 • CHICCO Pissipott 3tk sort

  CHICCO Pissipott 3tk sort

  7,64

  Chicco potil on mugav anatoomiliselt vormitud iste ja praktiline pritsmekaitse. Pott on kerge, käepide tõstmiseks. Kerge puhastada, sileda ja ümara pinnaga. Hooldus: pesta hoolikalt peale kasutamist, kasutamata abrasiivseid puhastusvahendeid.

 • TREFL PAW PATROL Pusle komplekt 10 in 1 Käpapatrull

  TREFL PAW PATROL Pusle komplekt 10 in 1 Käpapatrull

  9,58

  Puslede kokkupanemine on lõbus viis kognitiivsete oskuste arendamiseks läbi praktilise õppimise. Pusled on suurepärased nii omaette või koos mängimiseks. Pusle komplekt 10 in 1 Käpapatrull. Mõõdud 22,3×15,6 cm ja 16,7 x 15,6 cm.;HOIATUS! LÄMBUMISOHT – sisaldab pisidetaile. Ei ole sobiv alla 3-aastastele lastele. Soovitame kasutada täiskasvanu järelevalve all.

 • TREFL Mini 54 pusle Armsad loomad

  TREFL Mini 54 pusle Armsad loomad

  1,01

  Puslede kokkupanemine on lõbus viis kognitiivsete oskuste arendamiseks läbi praktilise õppimise. Pusled on suurepärased nii omaette või koos mängimiseks. Mini 54 pusle Armsad loomad. 54 osa. Valmis pusle suurus on 20×13 cm.;HOIATUS! LÄMBUMISOHT – sisaldab pisidetaile. Ei ole sobiv alla 3-aastastele lastele. Soovitame kasutada täiskasvanu järelevalve all.

 • TREFL Mini 54 pusle Dinosaurused

  TREFL Mini 54 pusle Dinosaurused

  1,01

  Puslede kokkupanemine on lõbus viis kognitiivsete oskuste arendamiseks läbi praktilise õppimise. Pusled on suurepärased nii omaette või koos mängimiseks. Mini 54 pusle Dinosaurused. 54 osa. Valmis pusle suurus on 20×13 cm.;HOIATUS! LÄMBUMISOHT – sisaldab pisidetaile. Ei ole sobiv alla 3-aastastele lastele. Soovitame kasutada täiskasvanu järelevalve all.

 • TREFL CARS Pusle komplekt 4 in 1 Autod

  TREFL CARS Pusle komplekt 4 in 1 Autod

  6,55

  Puslede kokkupanemine on lõbus viis kognitiivsete oskuste arendamiseks läbi praktilise õppimise. Pusled on suurepärased nii omaette või koos mängimiseks. Puslekomplekt 4in1 Autod. Valmis pusle suurus on 28,5 x 20,5 cm.;HOIATUS! LÄMBUMISOHT – sisaldab pisidetaile. Ei ole sobiv alla 3-aastastele lastele. Soovitame kasutada täiskasvanu järelevalve all.

 • TREFL DISNEY Puslede komplekt 4 in 1 Miki-Hiir

  TREFL DISNEY Puslede komplekt 4 in 1 Miki-Hiir

  6,55

  Puslede kokkupanemine on lõbus viis kognitiivsete oskuste arendamiseks läbi praktilise õppimise. Pusled on suurepärased nii omaette või koos mängimiseks. Puslekomplekt 4in1 Miki-Hiir. Valmis pusle suurus on 28,5 x 20,5 cm.;HOIATUS! LÄMBUMISOHT – sisaldab pisidetaile. Ei ole sobiv alla 3-aastastele lastele. Soovitame kasutada täiskasvanu järelevalve all.

 • TREFL STAR WARS Puslede komplekt 4 in 1 Mandalorian

  TREFL STAR WARS Puslede komplekt 4 in 1 Mandalorian

  6,55

  Puslede kokkupanemine on lõbus viis kognitiivsete oskuste arendamiseks läbi praktilise õppimise. Pusled on suurepärased nii omaette või koos mängimiseks. Puslekomplekt 4in1 Mandalorian. Valmis pusle suurus on 28,5 x 20,5 cm.;HOIATUS! LÄMBUMISOHT – sisaldab pisidetaile. Ei ole sobiv alla 3-aastastele lastele. Soovitame kasutada täiskasvanu järelevalve all.

 • TREFL Puslede komplekt 4 in 1 Kassipojad

  TREFL Puslede komplekt 4 in 1 Kassipojad

  6,55

  Puslede kokkupanemine on lõbus viis kognitiivsete oskuste arendamiseks läbi praktilise õppimise. Pusled on suurepärased nii omaette või koos mängimiseks. Puslekomplekt 4in1 Kassipojad. Valmis pusle suurus on 28,5 x 20,5 cm.;HOIATUS! LÄMBUMISOHT – sisaldab pisidetaile. Ei ole sobiv alla 3-aastastele lastele. Soovitame kasutada täiskasvanu järelevalve all.

 • TREFL FIREMAN SAM Puslede komplekt 4 in 1 Tuletõrjuja Sam

  TREFL FIREMAN SAM Puslede komplekt 4 in 1 Tuletõrjuja Sam

  6,55

  Puslede kokkupanemine on lõbus viis kognitiivsete oskuste arendamiseks läbi praktilise õppimise. Pusled on suurepärased nii omaette või koos mängimiseks. Puslekomplekt 4in1 Tuletõrjuja Sam. Pusled 12+15+20+24 osalised. Valmis pusle suurus on 28,5 x 20,5 cm.;HOIATUS! LÄMBUMISOHT – sisaldab pisidetaile. Ei ole sobiv alla 3-aastastele lastele. Soovitame kasutada täiskasvanu järelevalve all.

 • TREFL DISNEY PRINCESSES Puslede komplekt 4 in 1 Printsessid

  TREFL DISNEY PRINCESSES Puslede komplekt 4 in 1 Printsessid

  6,55

  Puslede kokkupanemine on lõbus viis kognitiivsete oskuste arendamiseks läbi praktilise õppimise. Pusled on suurepärased nii omaette või koos mängimiseks. Puslekomplekt 4in1 Printsessid. Valmis pusle suurus on 28,5 x 20,5 cm.;HOIATUS! LÄMBUMISOHT – sisaldab pisidetaile. Ei ole sobiv alla 3-aastastele lastele. Soovitame kasutada täiskasvanu järelevalve all.

 • TREFL SPIDER-MAN Puslede komplekt 4 in 1 Ämblikmees

  TREFL SPIDER-MAN Puslede komplekt 4 in 1 Ämblikmees

  6,55

  Puslede kokkupanemine on lõbus viis kognitiivsete oskuste arendamiseks läbi praktilise õppimise. Pusled on suurepärased nii omaette või koos mängimiseks. Puslekomplekt 4in1 Ämblikmees. Valmis pusle suurus on 28,5 x 20,5 cm.;HOIATUS! LÄMBUMISOHT – sisaldab pisidetaile. Ei ole sobiv alla 3-aastastele lastele. Soovitame kasutada täiskasvanu järelevalve all.

 • TREFL PAW PATROL Puslede komplekt 4 in 1 Käpapatrull

  TREFL PAW PATROL Puslede komplekt 4 in 1 Käpapatrull

  6,55

  Puslede kokkupanemine on lõbus viis kognitiivsete oskuste arendamiseks läbi praktilise õppimise. Pusled on suurepärased nii omaette või koos mängimiseks. Puslekomplekt 4in1 Paw Patrol. Valmis pusle suurus on 28,5 x 20,5 cm.;HOIATUS! LÄMBUMISOHT – sisaldab pisidetaile. Ei ole sobiv alla 3-aastastele lastele. Soovitame kasutada täiskasvanu järelevalve all.

 • TREFL FROZEN Pusle raamis Jääkuninganna, 15 osa

  TREFL FROZEN Pusle raamis Jääkuninganna, 15 osa

  2,86

  Puslede kokkupanemine on lõbus viis kognitiivsete oskuste arendamiseks läbi praktilise õppimise. Pusled on suurepärased nii omaette või koos mängimiseks. Pusle Jääkuninganna, raamis. Pusle koosneb 15 osast.Pusle on klassikaline mäng, mis meeldib igas vanuses lastele! Pusle aitab lapsel arendada loogilist mõtlemist, mootorikat, koordineerimist. Vanusegrupp: 3+. Valmis pusle suurus on 25,8×15,9 cm.;HOIATUS! LÄMBUMISOHT – sisaldab pisidetaile. Ei…

 • TREFL Pusle 60 Avengers

  TREFL Pusle 60 Avengers

  3,85

  Puslede kokkupanemine on lõbus viis kognitiivsete oskuste arendamiseks läbi praktilise õppimise. Pusled on suurepärased nii omaette või koos mängimiseks. Pusle 60 Avengers. Pusle koosneb 60 osast. Valmis pusle suurus on 33×22 cm.;HOIATUS! LÄMBUMISOHT – sisaldab pisidetaile. Ei ole sobiv alla 3-aastastele lastele. Soovitame kasutada täiskasvanu järelevalve all.

 • TREFL Lauamäng Incognito Junior

  TREFL Lauamäng Incognito Junior

  13,44

  Incognito Junior BALT FIN SWE;HOIATUS! Ei ole sobiv alla 3 aasta vanustele lastele, sisaldab pisidetaile. Lämbumisoht.

 • TREFL Lauamäng Incognito

  TREFL Lauamäng Incognito

  13,44

  Incognito BALT FIN SWE;HOIATUS! Ei ole sobiv alla 3 aasta vanustele lastele, sisaldab pisidetaile. Lämbumisoht.

End of content

End of content