Näitan 1–16 tulemust 173-st

 • Kohatäide

  BKIDS Senso 3 ühes auto

  74,64

  Kuulsa kaubamärgi Bkids 3 ühes arendav auto on suurepärane kingitus igale lapsele. Multifunktsionaalne mängukeskus sisaldab paljusid pöörlevaid ja mobiilseid osi, klõpsates sellel, millega laps mängib ja areneb. Mänguasi sisaldab sorteerija elemente, valgustust ja heliefekte. Hoides käepidet ja surudes gurney, õpib teie beebi seisma ja tegema esimesi samme. Käepideme voltimisel saate päris auto, millel on beebi…

 • BKIDS Vanni pritsimise mäng

  BKIDS Vanni pritsimise mäng

  14,78

  Vanniskäik on veelgi lahedam. Kinnita seinale, sihi ja pritsi!

 • CHICCO 1-2-3 Pehme Raamat

  CHICCO 1-2-3 Pehme Raamat

  18,53

  Chicco pehme raamat on ideaalne esimeseks raamatuks väiksele uudistajale. Raamatu lehtedel on kujutletud erinevaid kujundeid ning tegelasi ning kasutatud erinevaid tekstuure, et laps saaks erinevust tunnetada.

 • CHICCO 2 ühes arendav mänguasi

  CHICCO 2 ühes arendav mänguasi

  14,94

  Arendav mänguasi pall, millest saab ehitada erinevaid tegelasi ja kujundeid oma soovi järgi. Palli komplekti kuuluvad 10 erksavärvilist üksteise külge kinnituvat detaili. Pane kokku värviline pall või siis hoopis mingi loomake. Mänguasi õpetab tundma värve ning arendama oma kujutlusvõimet, et luua midagi erakordset.Mänguasi sobib lastele 12-36 kuud.

 • CHICCO 2 ühes torn

  CHICCO 2 ühes torn

  12,90

  Arendav mänguasi torn, millega saab mängida kahel erineval moel: laduda torni ja kasutada kui kujundisorteerijana! Mänguasi õpetab värve ja erinevaid kujundeid, mida saab iga torni „korruse“ sisse sobitada. Torni detailid on erksate värvidega ning erikujulised. Komplekti kuulub 4 torni detaili ning 4 erikujulist kujundit. Torni alus on kiiruv.Mänguasi sobib lastele 6-36 kuud.

 • CHICCO 2 ühes torn topsidest

  CHICCO 2 ühes torn topsidest

  12,01

  Arendav mänguasi torn, millega saab mängida kahel erineval moel: laduda torni ja kasutada kui kujundisorteerijana! Mänguasi õpetab numbreid, värve ja erinevaid kujundeid, mida saab iga torni „korruse“ sisse sobitada. Torni detailid on erksate värvidega ning erikujulised. Komplekti kuulub 5 torni detaili ning 5 erikujulist kujunditMänguasi sobib lastele 6-36 kuud.

 • CHICCO 2 ühes võtmetega maja

  CHICCO 2 ühes võtmetega maja

  22,68

  Arendav mänguasi võtmetega maja. Arendab ruumitunnetust ning koordinatsiooni. Iga kujundile tuleb leida tema õige koht. Igale uksele on oma kindel võti.

 • CHICCO Baby Hug 4 in 1 Glacial

  CHICCO Baby Hug 4 in 1 Glacial

  306,64

  Transformeeruv häll-tool, sobib lapsele sünnist kuni 36 kuuni. Reguleeritav hälli asendist kuni mugava (söögi)toolini, 3 asendit. Söögitoolina võib kasutada alates 6. elukuust.

 • CHICCO Desinfitseeriv kätepesu vedelik 250ml

  CHICCO Desinfitseeriv kätepesu vedelik 250ml

  6,31

  Chicco Hand Soap With Antibacterial 250ml

 • CHICCO Desinfitseeriv pesugeel 1,5l

  CHICCO Desinfitseeriv pesugeel 1,5l

  8,77

  Chicco Hygenizing Laundry Detergent 1,5l

 • CHICCO Easy Fit kõhukott Black

  CHICCO Easy Fit kõhukott Black

  49,43

  EASY FIT praktilist, kerget ja dünaamilist kõhukotti on kerge kasutada. Tänu oma lihtsusele ja mitmekülgsusele järgib kott lapse kasvu, nii et laps tunneb end selles alati võimalikult mugavalt ja turvaliselt. Kahesuunalise paigutussüsteemiga saad kõhukoti kohandada vastavalt lapse kasvule ja arengule. Tugevdatud seljatugi tagab korrektse asendi ja toetab võimalikult hästi lapse selga. 0-9 kuustele lastele

 • CHICCO Elektripistiku kaitse

  CHICCO Elektripistiku kaitse

  3,77

  Elektripistiku kaitsed väldivad riski, et teie laps võiks pista oma sõrmed pistikupesa aukudesse. Elektripistiku kaitsed välistavad elektrilöögi võimaluse. Kaitseid saab eemaldada ainult kaasasoleva spetsiaalse ohutusvõtmega. Komplekti kuuluvad 10 pistikukaitset.

 • CHICCO ergonoomiline ja mugav silikoon lutt roosa 0-6k / 1tk

  CHICCO ergonoomiline ja mugav silikoon lutt roosa 0-6k / 1tk

  4,79

  Loomuliku kujuga lutt on loodud ja testitud koostöös mõjukate spetsialistidega, et toitmise ajal võimalikult hästi jäljendada ema rinda. Koolikutevastane klapp laseb õhu lutipudelisse, tagades nii püsiva piima voolu ja vältides pudelisse vaakumi tekkimist. See aitab beebil püsivalt imeda piima, neelamata samal ajal õhku.

 • CHICCO ergonoomiline ja mugav silikoon lutt roosa 6-12k / 1tk

  CHICCO ergonoomiline ja mugav silikoon lutt roosa 6-12k / 1tk

  4,79

  CHICCO PHYSIO COMFORT Silikoonist lutt 6-12m (Roosa) Komplektis 1tk.

 • CHICCO ergonoomiline ja mugav silikoon lutt sinine 0-6k / 1tk

  CHICCO ergonoomiline ja mugav silikoon lutt sinine 0-6k / 1tk

  4,79

  Loomuliku kujuga lutt on loodud ja testitud koostöös mõjukate spetsialistidega, et toitmise ajal võimalikult hästi jäljendada ema rinda. Koolikutevastane klapp laseb õhu lutipudelisse, tagades nii püsiva piima voolu ja vältides pudelisse vaakumi tekkimist. See aitab beebil püsivalt imeda piima, neelamata samal ajal õhku.

 • CHICCO Ergonoomiline silikoon lutt, sinine 6-12K / 1Tk

  CHICCO Ergonoomiline silikoon lutt, sinine 6-12K / 1Tk

  4,79

  CHICCO PHYSIO COMFORT Silikoonist lutt 6-12m (Sinine) Komplektis 1tk.

End of content

End of content