Beebi mänguasjad

/ / / / Beebi mänguasjad

Näitan 1–16 tulemust 81-st

 • HALILIT Ksülofon

  HALILIT Ksülofon

  23,02

  Halilit pakub ainulaadseid mänguasju! Toodete unikaalsus peitub õiges helis – iga mänguasi tekitab teatud heli nagu muusikainstrument. Mänguasjad on disainitud pidades silmas ohutust ning kvaliteeti. Väikelaste jaoks disainitud ksülofon. Ideaalne disain, mis arvestab väikelaste turvalisusega.

 • HALILIT Esimese sünnipäeva kinkekomplekt

  HALILIT Esimese sünnipäeva kinkekomplekt

  25,54

  Halilit pakub ainulaadseid mänguasju! Toodete unikaalsus peitub õiges helis – iga mänguasi tekitab teatud heli nagu muusikainstrument. Mänguasjad on disainitud pidades silmas ohutust ning kvaliteeti. Ainulaadne lapsesõbralik komplekt, mis sisaldab erinevaid muusikainstrumente ning spetsiaalselt koostatud Youtube muusika linke, nii et kõik saaksid kaasa mängida.

 • HALILIT Kinkekomplekt “Muusikaline karneval”

  HALILIT Kinkekomplekt “Muusikaline karneval”

  19,03

  Halilit pakub ainulaadseid mänguasju! Toodete unikaalsus peitub õiges helis – iga mänguasi tekitab teatud heli nagu muusikainstrument. Mänguasjad on disainitud pidades silmas ohutust ning kvaliteeti. Nüüd saab su väike muusikasõber luua oma isiklikku karnevali! Komplektis on erinevad kõristid, millega helisid luua.

 • HALILIT Beebi trumm “Ookean”

  HALILIT Beebi trumm “Ookean”

  8,81

  Halilit pakub ainulaadseid mänguasju! Toodete unikaalsus peitub õiges helis – iga mänguasi tekitab teatud heli nagu muusikainstrument. Mänguasjad on disainitud pidades silmas ohutust ning kvaliteeti. Liigutades trummi, kostub heli mis meenutab mere kohinat. Halilit mängutrumm arendab laste kujutlusvõimet ja musikaalsust.

 • HALILIT Värviline kõristi

  HALILIT Värviline kõristi

  6,77

  Halilit pakub ainulaadseid mänguasju! Toodete unikaalsus peitub õiges helis – iga mänguasi tekitab teatud heli nagu muusikainstrument. Mänguasjad on disainitud pidades silmas ohutust ning kvaliteeti. Värvilise kõristi sees liikuvad helmed tekitavad heli vastavalt sellele, kas need liiguvad seal kiiresti või aeglaselt.

 • HALILIT Beebi kõrin marakas

  HALILIT Beebi kõrin marakas

  3,85

  Halilit pakub ainulaadseid mänguasju! Toodete unikaalsus peitub õiges helis – iga mänguasi tekitab teatud heli nagu muusikainstrument. Mänguasjad on disainitud pidades silmas ohutust ning kvaliteeti. Marakas on meeldiva heli, ainulaadse disainiga. Väikelapsel on kerge seda käes hoida. Halilit tooted on disainitud keskendudes ohutusele ning kvaliteedile.

 • HALILIT Kõrin “Vikerkaar”

  HALILIT Kõrin “Vikerkaar”

  4,38

  Halilit pakub ainulaadseid mänguasju! Toodete unikaalsus peitub õiges helis – iga mänguasi tekitab teatud heli nagu muusikainstrument. Mänguasjad on disainitud pidades silmas ohutust ning kvaliteeti. Kõrin on ilusa disaini ning erksate värvidega, väikelapsel seda mugav käes hoida. See on vastupidav ja ohutu. Mänguasi tekitab kvaliteetset heli nagu päris muusikariist.

 • HALILIT Beebi trumm

  HALILIT Beebi trumm

  19,03

  Halilit pakub ainulaadseid mänguasju! Toodete unikaalsus peitub õiges helis – iga mänguasi tekitab teatud heli nagu muusikainstrument. Mänguasjad on disainitud pidades silmas ohutust ning kvaliteeti. Kvaliteetne trumm lapsele! Trummiga saab teha korralikku heli. Komplekti kuuluvad trummipulgad.

 • HALILIT Muusikariistade komplekt

  HALILIT Muusikariistade komplekt

  19,03

  Halilit pakub ainulaadseid mänguasju! Toodete unikaalsus peitub õiges helis – iga mänguasi tekitab teatud heli nagu muusikainstrument. Mänguasjad on disainitud pidades silmas ohutust ning kvaliteeti. Halilit muusikariistad sobituvad väikelapse kätte ideaalselt. Lapsel on neid mugav käes hoida ja loksutada. Mänguasjad on erksate värvidega. Suurepärane sissejuhatus muusika maailma.

 • MGA LITTLE TIKES Pehme mänguasi Täheke

  MGA LITTLE TIKES Pehme mänguasi Täheke

  26,16

  Little Tikes mänguasi “Täheke” on sinu väikesele lapsele uneajaks ideaalne kaaslane! Täheke “laulab” tuntud laulu “Twinkle Twinkle Little Star”, mis aitab lapsele luua rahulikku unerežiimi. Komplekti kuuluvad demo-patareid.

 • MGA LITTLE TIKES Squishy klaver

  MGA LITTLE TIKES Squishy klaver

  37,73

  Fantastiline väike mänguklaver pere kõige pisematele! Kaks erinevat mänguvõimalust – mängi klaverit või vajuta keelt -siis teeb kaheksajalg naljakaid helisid. Ideaalne mänguasi, mis tekitab lastel huvi muusika vastu.

 • HAPPY SNAIL Õpetav ussike

  HAPPY SNAIL Õpetav ussike

  76,85

  Vahva ussike väikesele maailmaavastajale.;HOIATUS! LÄMBUMISOHT – sisaldab pisidetaile. Ei ole sobiv alla 3-aastastele lastele. Soovitame kasutada täiskasvanu järelevalve all.

 • HAPPY SNAIL Riputatav mänguasi “Tamm”

  HAPPY SNAIL Riputatav mänguasi “Tamm”

  27,00

  Riputatav mänguasi “Tamm”;HOIATUS! LÄMBUMISOHT – sisaldab pisidetaile. Ei ole sobiv alla 3-aastastele lastele. Soovitame kasutada täiskasvanu järelevalve all.

 • MGA LITTLE TIKES Käimistugi 3-ühes

  MGA LITTLE TIKES Käimistugi 3-ühes

  66,56

  Little Tikes 3in 1 Mängukeskus on aktiivseks tegevuseks lapsele. Sellega saab laps teha oma esimesed sammud püsti olles ja toetudes käimistoele. Mängukeskuse saab kokku panna ning istudes saab vajutada mängupaneelil olevatele nuppudele, mis teevad muusikalist häält ning on erinevate valguse-ja heliefektidega. Kokku üle 70 tegevuse. Mängukeskus on lapsele aktiivseks mängimiseks, tegevuspaneelil on palju erinevaid funktsioone,…

 • TOPBRIGHT Puidust sorteerija Geomeetrilised kujundid

  TOPBRIGHT Puidust sorteerija Geomeetrilised kujundid

  19,45

  Top Bright mänguasjad on juba üle 30 aasta järginud lihtsat missiooni: aidata lastel arendada oma mitmekülgseid andeid. Seepärast keskenduvad Top Bright mänguasjad laste loomulikule soovile kõike uurida. Top Bright mänguasjad aitavad neil maailma paremini avastada. Arendavad mänguasjad aitavad väikelastel kasvada, õppida ning uurida. TopBright armas nelinurkne ladumiskomplekt pakub väikelastele palju mängurõõmu! Komplektis on 28 rõõmsavärvilist…

 • TOPBRIGHT Puidust sorteerija Õpime loendama

  TOPBRIGHT Puidust sorteerija Õpime loendama

  19,45

  Top Bright mänguasjad on juba üle 30 aasta järginud lihtsat missiooni: aidata lastel arendada oma mitmekülgseid andeid. Seepärast keskenduvad Top Bright mänguasjad laste loomulikule soovile kõike uurida. Top Bright mänguasjad aitavad neil maailma paremini avastada. Arendavad mänguasjad aitavad väikelastel kasvada, õppida ning uurida. TopBright vikerkaarevärvides mängukomplekt aitab läbi mängu lastele õpetada värve, kujundeid, numbreid ja…

End of content

End of content