Beebi mänguasjad

/ / / / Beebi mänguasjad

Näitan 1–16 tulemust 61-st

 • Kohatäide

  BKIDS Senso 3 ühes auto

  74,64

  Kuulsa kaubamärgi Bkids 3 ühes arendav auto on suurepärane kingitus igale lapsele. Multifunktsionaalne mängukeskus sisaldab paljusid pöörlevaid ja mobiilseid osi, klõpsates sellel, millega laps mängib ja areneb. Mänguasi sisaldab sorteerija elemente, valgustust ja heliefekte. Hoides käepidet ja surudes gurney, õpib teie beebi seisma ja tegema esimesi samme. Käepideme voltimisel saate päris auto, millel on beebi…

 • BKIDS Vanni pritsimise mäng

  BKIDS Vanni pritsimise mäng

  14,78

  Vanniskäik on veelgi lahedam. Kinnita seinale, sihi ja pritsi!

 • CHICCO 1-2-3 Pehme Raamat

  CHICCO 1-2-3 Pehme Raamat

  18,53

  Chicco pehme raamat on ideaalne esimeseks raamatuks väiksele uudistajale. Raamatu lehtedel on kujutletud erinevaid kujundeid ning tegelasi ning kasutatud erinevaid tekstuure, et laps saaks erinevust tunnetada.

 • CHICCO 2 ühes arendav mänguasi

  CHICCO 2 ühes arendav mänguasi

  14,94

  Arendav mänguasi pall, millest saab ehitada erinevaid tegelasi ja kujundeid oma soovi järgi. Palli komplekti kuuluvad 10 erksavärvilist üksteise külge kinnituvat detaili. Pane kokku värviline pall või siis hoopis mingi loomake. Mänguasi õpetab tundma värve ning arendama oma kujutlusvõimet, et luua midagi erakordset.Mänguasi sobib lastele 12-36 kuud.

 • CHICCO 2 ühes torn

  CHICCO 2 ühes torn

  12,90

  Arendav mänguasi torn, millega saab mängida kahel erineval moel: laduda torni ja kasutada kui kujundisorteerijana! Mänguasi õpetab värve ja erinevaid kujundeid, mida saab iga torni „korruse“ sisse sobitada. Torni detailid on erksate värvidega ning erikujulised. Komplekti kuulub 4 torni detaili ning 4 erikujulist kujundit. Torni alus on kiiruv.Mänguasi sobib lastele 6-36 kuud.

 • CHICCO 2 ühes torn topsidest

  CHICCO 2 ühes torn topsidest

  12,01

  Arendav mänguasi torn, millega saab mängida kahel erineval moel: laduda torni ja kasutada kui kujundisorteerijana! Mänguasi õpetab numbreid, värve ja erinevaid kujundeid, mida saab iga torni „korruse“ sisse sobitada. Torni detailid on erksate värvidega ning erikujulised. Komplekti kuulub 5 torni detaili ning 5 erikujulist kujunditMänguasi sobib lastele 6-36 kuud.

 • CHICCO 2 ühes võtmetega maja

  CHICCO 2 ühes võtmetega maja

  22,68

  Arendav mänguasi võtmetega maja. Arendab ruumitunnetust ning koordinatsiooni. Iga kujundile tuleb leida tema õige koht. Igale uksele on oma kindel võti.

 • CHICCO Head Ööd karuke, roosa

  CHICCO Head Ööd karuke, roosa

  31,43

  Kahtlemata saab sinu lapse lemmik. Peale valgusefekte, karu on suuteline mängima erinevates stiilides muusikat.Vanusegrupp: 0+

 • CHICCO Head Ööd karuke, sinine

  CHICCO Head Ööd karuke, sinine

  31,43

  Kahtlemata saab sinu lapse lemmik. Peale valgusefekte, karu on suuteline mängima erinevates stiilides muusikat.Vanusegrupp: 0+

 • CHICCO Kinnitatav keerlev lilleke

  CHICCO Kinnitatav keerlev lilleke

  11,00

  Lauale kinnitatav kõrin lilleke. Keerleb ning tekitab visuaalset efekti.

 • CHICCO Kõristi “Konnake”

  CHICCO Kõristi “Konnake”

  8,72

  Kõristi on kerge ja seda on hea haarata. Tema pehmest plastikust osad pakuvad lapsele leevendust hammaste lõikumise perioodil. Rõnga küljes on läbipaistev kera, mis pöörleb koos tema sees olevate väikeste pallikestega. Alates 3 kuust

 • CHICCO Kõristi Elevant

  CHICCO Kõristi Elevant

  8,47

  CHICCO Kõristi Elevant. Mõõdud pakendis: 14х3х20 cm

 • CHICCO Kõristi Kaelkirjak

  CHICCO Kõristi Kaelkirjak

  14,24

  CHICCO Kõristi “Kaelkirjak”

 • CHICCO Kõristi liblikas Daisy

  CHICCO Kõristi liblikas Daisy

  9,76

  CHICCO Pehme mänguasi liblikas on valmistatud erinevatest materjalidest ning aitavad lapsel õppida eristama erinevaid tekstuure ning helisid.

 • CHICCO Kutsu telefon

  CHICCO Kutsu telefon

  12,22

  Vahva mänguasi kutsu, mängib lõbusaid helisid ning vilgutab tuledega. Vajutades erinevatele numbritele kostuvad eripärased helid. Mänguasjal on mugav sang, millega saab kinnitada seda käru või vankri külge.

 • CHICCO Mängukeskus Hippo

  CHICCO Mängukeskus Hippo

  48,26

  Jõehobu ja tema lustlikud sõbrad aitavad stimuleerida lapse liigutusi. Närgimisrõngas konn, on valmistatud pehmest plastmassist. Kilpkonnal on sees kõrisevad pallikesed, mis aitavad stimuleerida kuulmist.

End of content

End of content