Beebide vaba aeg

Näitan 1–16 tulemust 33-st

 • CHICCO Desinfitseeriv kätepesu vedelik 250ml

  CHICCO Desinfitseeriv kätepesu vedelik 250ml

  5,87

  Chicco Hand Soap With Antibacterial 250ml

 • CHICCO Desinfitseeriv pesugeel 1,5l

  CHICCO Desinfitseeriv pesugeel 1,5l

  8,15

  Chicco on Itaalia bränd, millel on rohkem kui 60 aastat kogemust, toodete loomisel, mis abistavad vanemaid ja aitavad lapse loomulikku arengut. Chicco desinfitseeriv pesuvahend 1,5l. Sügava hügieeni saavutamiseks. Eemaldab mikroobe ja baktereid. Testitud niklit, kroomi ja koobaltit. Sobib nii käsi- ja masinpesu jaoks.;HOIATUS! Hoida lastele kättesaamatus kohas. Kasutada võivad vaid täiskasvanud. Ennem kasutamist tutvuge juhiste…

 • CHICCO Elektripistiku kaitse

  CHICCO Elektripistiku kaitse

  3,49

  Elektripistiku kaitsed väldivad riski, et teie laps võiks pista oma sõrmed pistikupesa aukudesse. Elektripistiku kaitsed välistavad elektrilöögi võimaluse. Kaitseid saab eemaldada ainult kaasasoleva spetsiaalse ohutusvõtmega. Komplekti kuuluvad 10 pistikukaitset.

 • CHICCO Hambahari pambusest, ökoloogiline

  CHICCO Hambahari pambusest, ökoloogiline

  4,76

  Chicco on Itaalia bränd, millel on rohkem kui 60 aastat kogemust, toodete loomisel, mis abistavad vanemaid ja aitavad lapse loomulikku arengut. Pambusest hambaharjad, “ÖKO” disainiga. Koonuselised harjased nagu ka regulaarsetel Chicco hambaharjadel. Veekindel. Saadaval 4 erinevat kujundust. Sobib üle 3-aastastele lastele.;Ennem kasutamist tutvuge juhiste ning hoiatustega.

 • CHICCO Hambahari sinine

  CHICCO Hambahari sinine

  4,37

  Hambapesuks al 6. elukuust. Umbes 6. elukuu paiku, mõnikord isegi varem, lõikuvad esimesed piimahambad. Seetõttu on suuhügieen päev-päevalt aina olulisem. Chicco hambaharjad oma eriti pehmete koonusharjastega, ergonoomilise, pehme ning mittelibiseva kummiga kaetud käepidemega on disainitud nii, et nendega saaks lapse hammaste ja igemete eest hoolitseda kõige õrnemal moel.

 • CHICCO Hambahari, roheline

  CHICCO Hambahari, roheline

  4,37

  Chicco on Itaalia kaubamärk, millel on üle 60 aasta kogemust toota beebi- ning lastetooteid mis toetavad vanemaid ning lapse arengut loomulikul viisil. Hambapesuks al 6. elukuust. Umbes 6. elukuu paiku, mõnikord isegi varem, lõikuvad esimesed piimahambad. Seetõttu on suuhügieen päev-päevalt aina olulisem. Chicco hambaharjad oma eriti pehmete koonusharjastega, ergonoomilise, pehme ning mittelibiseva kummiga kaetud käepidemega…

 • CHICCO Hambahari, roosa

  CHICCO Hambahari, roosa

  4,37

  Chicco on Itaalia kaubamärk, millel on üle 60 aasta kogemust toota beebi- ning lastetooteid mis toetavad vanemaid ning lapse arengut loomulikul viisil. Hambapesuks al 6. elukuust. Umbes 6. elukuu paiku, mõnikord isegi varem, lõikuvad esimesed piimahambad. Seetõttu on suuhügieen päev-päevalt aina olulisem. Chicco hambaharjad oma eriti pehmete ning koonusjate harjaste, ergonoomilise, pehme ning mittelibiseva kummiga…

 • CHICCO Hambapasta maasika

  CHICCO Hambapasta maasika

  4,37

  Maasikamaitseline hambapasta sisaldab ksülitooli, mis aitab ära hoida hammaste lagunemist. Koostis ei kahjusta piimahammaste glasuuri. Kuna toode ei sisalda fluoriidi, sobib see ideaalselt kasutamiseks ka alla 3-aastaste laste puhul. Ei sisalda säilitusaineid.

 • CHICCO Hambapasta maasika

  CHICCO Hambapasta maasika

  4,37

  Maasikamaitseline hambapasta sisaldab ksülitooli, mis aitab ära hoida hammaste lagunemist.Vanusegrupp: 1+

 • CHICCO Hambapasta õun/ban

  CHICCO Hambapasta õun/ban

  4,37

  Õuna-banaanimaitseline hambapasta sisaldab ksülitooli, mis aitab ära hoida hammaste lagunemist. Koostis ei kahjusta piimahammaste glasuuri. Kuna toode ei sisalda fluoriidi, sobib see ideaalselt kasutamiseks ka alla 3-aastaste laste puhul. Banaanimaitseline pasta on ideaalne lastele rinnast võõrutamise perioodil. Ei sisalda säilitusaineid.

 • CHICCO Hammustusejärgne salv 10ml

  CHICCO Hammustusejärgne salv 10ml

  5,78

  Salv sääsekuppude sügeluse leevendamiseks ning kiiremaks paranemiseks.

 • CHICCO Kammi ja harja komplekt, oranž

  CHICCO Kammi ja harja komplekt, oranž

  6,80

  Chicco on Itaalia kaubamärk, millel on üle 60 aasta kogemust toota beebi- ning lastetooteid mis toetavad vanemaid ning lapse arengut loomulikul viisil. CHICCO Kamm ja hari

 • CHICCO Kammi ja harja komplekt, sinine

  CHICCO Kammi ja harja komplekt, sinine

  6,80

  Chicco KAMMI JA HARJA KOMPLEKT HELESININE

 • CHICCO Luti puhastuslapid, 16tk

  CHICCO Luti puhastuslapid, 16tk

  2,42

  CHICCO Lõhnatud ja maitsetud luti puhastuslapid, 16 tk.

 • CHICCO Multifunktsionaalne lukk

  CHICCO Multifunktsionaalne lukk

  5,10

  Multifuktsionaalse lukuga on võimalik lukustada näiteks kapiuksi, WC poti kaant ja muud kohti, kuhu lapse ligipääs ei ole soovitav.

 • CHICCO Naturaalne käsn mereadrust

  CHICCO Naturaalne pesukäsn mereadrust

  6,96

  Chicco on Itaalia kaubamärk, millel on üle 60 aasta kogemust toota beebi- ning lastetooteid mis toetavad vanemaid ning lapse arengut loomulikul viisil. Naturaalne pesukäsn mereadrust.

Kõik tooted kuvatud

Kõik tooted kuvatud