Mänguasjad

/ / / Mänguasjad

Mänguasjad on oluline osa laste õppimisprotsessist. Lelud lisavad laste elule huvitavaid hetki ning väljakutseid. Erinevad mängud arendavad laste mõtlemist ning võimet erinevates olukordades edukalt hakkama saada.

Näitan 1–16 tulemust 918-st

 • 4M Disaini Oma Tuulelohe

  4M Disaini Oma Tuulelohe

  13,10

  Lahuta meelt, kogedes, mida tähendab ise tehtud tuulelohe. Tee sellest tõeline meistriteos. Võid pere ja sõpradega päikeselistel päevadel koos meelt lahutada.;HOIATUS! LÄMBUMISOHT – sisaldab pisidetaile. Ei ole sobiv alla 3-aastastele lastele. Soovitame kasutada täiskasvanu järelevalve all.

 • 4M Disaini Oma Vihmavari

  4M Disaini Oma Vihmavari

  13,10

  Too vihmastesse päevadesse rõõmu ainulaadse sirmidisaini projektiga. Loo kõigile imetlemiseks kaunis meistriteos.;HOIATUS! LÄMBUMISOHT – sisaldab pisidetaile. Ei ole sobiv alla 3-aastastele lastele. Soovitame kasutada täiskasvanu järelevalve all.

 • 4M Komplekt kaeva välja Brachiosauruse luukere

  4M Komplekt kaeva välja Brachiosauruse luukere

  10,45

  Ole nagu tõeline paleontoloog! Kaeva välja salapärase eelajaloolise looma luustik ja pane see kokku, et moodustuks dinosauruse skelett. Igas komplektis on “maetud” dinosauruse skelett, kaevetööriist ja viktoriin küsimuste ja vastustega dinosauruste kohta. Sisaldab kokkupanduna u 28 cm pikkust Brahhiosauruse skeletti.;HOIATUS! LÄMBUMISOHT – sisaldab pisidetaile. Ei ole sobiv alla 3-aastastele lastele. Soovitame kasutada täiskasvanu järelevalve all.

 • 4M Komplekt kaeva välja Trex

  4M Komplekt kaeva välja Trex

  10,45

  Saad olla ise paleontoloog ja kaevata välja muinasajal valitsenud hiiglaslike loomade skeletid. Pane skelett kokku ja aseta alusele. See on väga lahe. Iga komplekt sisaldab kipsplokki, spetsiaalset kaevamisvahendit, pintslit, täpset juhendit, lõbusaid fakte ja 10 küsimust dinosauruste kohta. Dig-A Dino sari koosneb 7-st erinevast eelajaloolisest loomast. Kogu neid ja saad luua oma dinosauruste kuningriigi. Kokkupanduna…

 • 4M Komplekt kaeva välja Triceratops

  4M Komplekt kaeva välja Triceratops

  10,45

  Saad olla ise paleontoloog ja kaevata välja muinasajal valitsenud hiiglaslike loomade skeletid. Pane skelett kokku ja aseta alusele. See on väga lahe. Iga komplekt sisaldab kipsplokki, spetsiaalset kaevamisvahendit, pintslit, täpset juhendit, lõbusaid fakte ja 10 küsimust dinosauruste kohta. Dig-A Dino sari koosneb 7-st erinevast eelajaloolisest loomast. Kogu neid ja saad luua oma dinosauruste kuningriigi. Kokkupanduna…

 • 4M Laama

  4M Laama

  4,45

  Kinnitage laamad oma toa seinale või lakke, täites oma ruumi helendavate laamadega saate muuta oma toa tõeliseks farmiks. Lülitage valgus välja ja vaadake laamasid helendamas- nad säravad pimeduses maagiliselt.;HOIATUS! Lämbumisoht – sisaldab pisidetaile. Ei ole sobiv alla 3-aastastele lastele. Sobib alates 3 aastastele lastele.

 • 4M Meisterdamise komplekt – Seif

  4M Meisterdamise komplekt – Seif

  18,65

  Tõenäoliselt maailma kõige turvalisem seif. Valmista ja seadista digilukk, installi häiresignaal. Pane sõbrad ja pereliikmed seifi avamisel proovile! Nad saavad tõelise üllatuse osaliseks. See on vahva projekt, mille käigus õpid tundma luku struktuuri ja ühendama vooluringi.;HOIATUS! LÄMBUMISOHT – sisaldab pisidetaile. Ei ole sobiv alla 3-aastastele lastele. Soovitame kasutada täiskasvanu järelevalve all.

 • 4M Mini teeserviisi värvimise komplekt

  4M Mini teeserviisi värvimise komplekt

  12,17

  Värvi endale ise teeserviis, andes sellele loova disaini. Kutsu nukud mängu teepeole või kasuta teeserviisi armsa kodukaunistusena.;HOIATUS! LÄMBUMISOHT – sisaldab pisidetaile. Ei ole sobiv alla 3-aastastele lastele. Soovitame kasutada täiskasvanu järelevalve all.

 • 4M Päikesesüsteemi Planetaarium

  4M Päikesesüsteemi Planetaarium

  10,45

  Pange kokku ja värvige oma planetaariumimudel. Värvige see ja tõstke esile, et tekiks hõõgumisefekt. Vaadake 30 cm suuruse mudeli hõõgumist, see on sellest maailmast väljas.;Soovitame lastele alates 8-aastast. HOIATUS! LÄMBUMISOHT – sisaldab pisidetaile. Ei ole sobiv alla 3-aastastele lastele. Soovitame kasutada täiskasvanu järelevalve all. Enne kasutamist lugege juhiseid. Säilitage see informatsioon hilisemaks

 • 4M Rahakassa värvimise komplekt

  4M Rahakassa värvimise komplekt

  10,14

  Lisa vaid pisut kujutlusvõimet ja loo päris oma rahakassa! See on tore kingitus perele ja sõpradele!;HOIATUS! LÄMBUMISOHT – sisaldab pisidetaile. Ei ole sobiv alla 3-aastastele lastele. Soovitame kasutada täiskasvanu järelevalve all.

 • 4M Sõrmejälgede võtmise komplekt

  4M Sõrmejälgede võtmise komplekt

  10,45

  Õpi kuidas detektiivid tuvastavad kahtlusaluseid ja registreerivad kuriteo kohalt leitud olulisi vihjeid! Sõrmejälgi registreeritakse, kogutakse ja tuvastatakse. Sisaldab super tolmutamispulbrit. See on lahe detektiivimängu komplekt.;Soovitame lastele alates 8-aastast. HOIATUS! LÄMBUMISOHT – sisaldab pisidetaile. Ei ole sobiv alla 3-aastastele lastele. Soovitame kasutada täiskasvanu järelevalve all. Enne kasutamist lugege juhiseid. Säilitage see informatsioon hilisemaks. Lokaliseeritud juhend on…

 • 4M Spiooni komplekt

  4M Spiooni komplekt

  12,79

  Vahetage sõpradega salajasi sõnumeid nagu spioonid. Saatke suuri saladusi Morse koodis, nähtamatu kirjaga, röntgenkiirguse salajastel märkmetel. Siit saate teada levinud salajasi koode, mida spioonimaailmas kasutatakse.;Soovitame lastele alates 8-aastast. HOIATUS! LÄMBUMISOHT – sisaldab pisidetaile. Ei ole sobiv alla 3-aastastele lastele. Soovitame kasutada täiskasvanu järelevalve all. Enne kasutamist lugege juhiseid. Säilitage see informatsioon hilisemaks.

 • 4M Suur rahakassa Karu

  4M Suur rahakassa Karu

  9,91

  Suur rahakassa! Ilus kingitus nii sõpradele kui perele. Kõrgus 30cm.;HOIATUS! Lämbumisoht – sisaldab pisidetaile. Ei ole sobiv alla 3-aastastele lastele. Sobib alates 3 aastastele lastele.

 • ALPHA SUPER WINGS Donnie töökoda

  ALPHA SUPER WINGS Donnie töökoda

  42,26

  Selle vahva mängukomplektiga saad sa ise välja mõelda Donnie ja ta sõpradele huvitavaid seiklusi! Mängukomplektil on palju liikuvaid detaile, mis teevad sellega mängimise eriti põnevaks.

 • ALPHA SUPER WINGS Jerome mängukomplekt.

  ALPHA SUPER WINGS Jerome mängukomplekt.

  49,75

  Selle vahva mängukomplektiga saad sa ise välja mõelda Jerome ja ta sõpradele huvitavaid seiklusi! Mängukomplektil on palju liikuvaid detaile, mis teevad sellega mängimise eriti põnevaks.

 • AVENGERS Kuju Bend And Flex Hulk, 15 cm

  AVENGERS Kuju Bend And Flex Hulk, 15 cm

  15,90

  Liitu oma lemmik Tasujate kangelaste ja kurikaelastega Universumi saatuse eest käivas lahingus! Naudi uusi mänguvõimalusi koos Marvel figuuridega! Hulk´i kuju saab tänu painutavatele kehaosadele sättida omale soovitud asendisse.;HOIATUS! LÄMBUMISOHT – sisaldab pisidetaile. Ei ole sobiv alla 3-aastastele lastele.

Kõik tooted kuvatud

Kõik tooted kuvatud

Mänguasjad on oluline osa laste õppimisprotsessist. Lelud lisavad laste elule huvitavaid hetki ning väljakutseid. Erinevad mängud arendavad laste mõtlemist ning võimet erinevates olukordades edukalt hakkama saada. Meie mänguasjade tootevalik on väga lai ning meie juurest leiavad ägeda mänguasja kõik - olenemata lapse vanusest, soost või huvidest. Sellest suure valikuga mänguasjade kategooriast leiad palju erinevaid hea hinnaga lelusid, nii väikestele lastele kui ka suurematele lastele. Väga mugav on tellida mänguasjad Nordpost veebikaubamajast – nii saame need saata Sulle sobivasse pakiautomaati või aadressile ning hind on ka soodne.