Aksessuaarid

Näitan kõiki 4 tulemust

 • MAKE IT REAL Käsitöökomplekt – Käevõrud Suvevärvid

  12,00

  Heishi helmestega käevõrud on ideaalne viis sel hooajal oma riietusele kauni detaili lisamiseks! HOIATUS! Ei ole sobiv alla kolmeaastastele lastele, pisidetailid. Lämbumisoht! Soovitame lastele alates 8-aastast. Värvida ja detailid võivad erineda pakendil näidatust. Soovitame säilitada meie kontaktandmed.

 • MINECRAFT Kõrrega joogipudel plastik, 410 ml

  8,76

  Maailma populaarseimal videomängul põhinev, too tükike põnevat Minecrafti maailma reaalsesse ellu. Originaalne spordipudel kõrre, sanga ja ägeda disainiga, mis aitab lapsel vee joomist meeles pidada. Saadaval erinevates disainides, mis põhinevad väikeste lemmiktegelastel. Toote omadused: BPA-vaba, maht: 410 ml, käepide hõlpsaks kandmiseks, lekkekindel kork kõrrega.

 • SES Vannipalli üllatus, Dinosaurus

  12,48

  SES dinosauruse vannipallil on üllatus sees! Viska see täis vanni ja näed, kuidas kaunid värvid ilmuvad. Mitte ainult värvid ei tee vanniaega lõbusamaks, vaid tipphetk on see, kui vannipommi sees olev üllatus ilmub! Milline dinosaurus sinul oli? Kokku on neli erinevat dinosaurust. HOIATUS! LÄMBUMISOHT – sisaldab pisidetaile. Ei ole sobiv alla 3-aastastele lastele.

 • SES Vannipalli üllatus, Ükssarvik

  12,48

  SES ükssarviku vannipallil on üllatus sees! Viska see täis vanni ja näed, kuidas kaunid värvid ilmuvad. Mitte ainult värvid ei tee vanniaega lõbusamaks, vaid tipphetk on see, kui vannipommi sees olev üllatus ilmub! Milline üllatus on sinu vannipommi sees? HOIATUS! LÄMBUMISOHT – sisaldab pisidetaile. Ei ole sobiv alla 3-aastastele lastele.

Kõik tooted kuvatud

Kõik tooted kuvatud