Aksessuaarid

/ / / / Aksessuaarid

Näitan kõiki 15 tulemust

 • 4M Suur rahakassa Karu

  4M Suur rahakassa Karu

  9,91

  Suur rahakassa! Ilus kingitus nii sõpradele kui perele. Kõrgus 30cm.;HOIATUS! Lämbumisoht – sisaldab pisidetaile. Ei ole sobiv alla 3-aastastele lastele. Sobib alates 3 aastastele lastele.

 • HASBRO TROLLS Väikesed tantsijad pimepakk

  HASBRO TROLLS Väikesed tantsijad pimepakk

  4,22

  Väikesed tantsijad on show´ks valmis! Kinnita ta komplektis oleva aksessuaari külge ja tantsi! Neid saab ühendada ka teiste aksessuaaride külge (müügil eraldi). Millise väikese Trolli said sina?;HOIATUS! Ei ole sobiv alla 3 aasta vanustele lastele, sisaldab pisidetaile. Lämbumisoht.

 • HUNTER GEMEX DIY komplekt delux

  HUNTER GEMEX DIY komplekt delux

  36,55

  GEMEX – maagia toimub otse su silmade all! Lihtsalt kaunista ja kanna oma loomingut! GEMEX viib isetegemise uuele tasemele – tee ise omale aksessuaarid! Võimalused on piiritud.;HOIATUS! Ei ole sobiv alla 3 aasta vanustele lastele, sisaldab pisidetaile. Lämbumisoht. Enne mänguasja lapse kätte andmist veenduge, et olete eemaldanud kõik pakkematerjalid. Ärge visake patareisid prügikasti. Kasutage ainult…

 • IQ LEGO LM2 LED-tuledega võtmehoidja Angry Kitty

  IQ LEGO LM2 LED-tuledega võtmehoidja Angry Kitty

  9,78

  LED-tuledega võtmehoidja Angry Kitty. Suurus: 8 cm. Vanusegrupp: 5+

 • JAZWARES BLINGER Diamond komplekt

  JAZWARES BLINGER Diamond komplekt

  22,92

  Lisa oma ellu sära! Sobib nii juuste, riiete jne kaunistamiseks. Sobib kasutamiseks enamikele materjalidele. Komplektis on 75 kleebitavat kivikest 5 kettal. Laadige ketas, klõpsake, BLING! Ohutu ja lihtne kasutada! Aksessuaarid kompleki ei kuulu. Soovil korral saab kivikesed lihtsalt eemaldada või juustest välja harjata.;HOIATUS! Enne mänguasja lapse kätte andmist veenduge, et olete eemaldanud kõik pakkematerjalid. Soovitame…

 • MAKE IT REAL Juicy Couture Seemisnahast Käevõrud

  MAKE IT REAL Juicy Couture Seemisnahast Käevõrud

  19,60

  Make It Real´i eesmärk on inspireerida tüdrukuid! Make It Real aitab tüdrukutel läbi interaktiivse mängu olla loov, aidates kujundada nende esimesi samme loomingulise karjääri suunas ja anda inspiratsiooni oma unistuste teostamisel. Juicy Couture seemisnahast käevõrudekomplekt inspireerib järgmise põlvkonna ehtekunstnikke valmistama käsitsi kaheksa kirevat käevõru. Erinevate nööride, helmede ja sarmide segamine ja sobitamine võimaldab noortel loomeinimestel…

 • MAKE IT REAL Käsitöökomplekt – Juicy Couture Väike Käevõrude Komplekt “Ketid”

  MAKE IT REAL Käsitöökomplekt – Juicy Couture Väike Käevõrude Komplekt “Ketid”

  11,76

  Tee oma kõige võluvaim käevõru. Selle komplekti ketidetailid annavad fantaasiale ruumi eriti võluva käevõru loomiseks.;HOIATUS! Ei ole sobiv alla kolmeaastastele lastele, pisidetailid. Lämbumisoht! Soovitame lastele alates 8-aastast. Värvida ja detailid võivad erineda pakendil näidatust. Soovitame säilitada meie kontaktandmed.

 • MAKE IT REAL Käsitöökomplekt – Juicy Couture Väike Käevõrude Komplekt “Roosa”

  MAKE IT REAL Käsitöökomplekt – Juicy Couture Väike Käevõrude Komplekt “Roosa”

  11,76

  Tee oma kõige võluvaim käevõru. Selle komplekti värvilised detailid muudavad käevõru tõeliselt võluvaks.;HOIATUS! Ei ole sobiv alla kolmeaastastele lastele, pisidetailid. Lämbumisoht! Soovitame lastele alates 8-aastast. Värvida ja detailid võivad erineda pakendil näidatust. Soovitame säilitada meie kontaktandmed.

 • MAKE IT REAL Käsitöökomplekt – Käevõrud “Sinine Maailm”

  MAKE IT REAL Käsitöökomplekt – Käevõrud “Sinine Maailm”

  19,60

  Tee oma kõige võluvaim käevõru. Selle komplekti sinise värvi variatsioonid ja säravad detailid muudavad käevõru tõeliselt võluvaks.;HOIATUS! Ei ole sobiv alla kolmeaastastele lastele, pisidetailid. Lämbumisoht! Soovitame lastele alates 8-aastast. Värvida ja detailid võivad erineda pakendil näidatust. Soovitame säilitada meie kontaktandmed.

 • MAKE IT REAL Käsitöökomplekt – Käevõrude Komplekt Swarovski Kristallidega “Loodus”

  MAKE IT REAL Käsitöökomplekt – Käevõrude Komplekt Swarovski Kristallidega “Loodus”

  19,60

  Tee omale kõige kauneim käevõru. Selles komplektis on lisaks säravate ja pastelsetes toonides osadele ka Swarovski kristallidega ripatsid, mis teevad käevõru eriti stiilseks.;HOIATUS! Ei ole sobiv alla kolmeaastastele lastele, pisidetailid. Lämbumisoht! Soovitame lastele alates 8-aastast. Värvida ja detailid võivad erineda pakendil näidatust. Soovitame säilitada meie kontaktandmed.

 • MAKE IT REAL Käsitöökomplekt – Käevõrude Komplekt Swarovski Kristallidega “Maagia”

  MAKE IT REAL Käsitöökomplekt – Käevõrude Komplekt Swarovski Kristallidega “Maagia”

  19,60

  Tee omale kõige kauneim käevõru. Selles komplektis on lisaks säravate ja ilusate osadele ka Swarovski kristallidega ripatsid, mis teevad käevõru eriti ilusaks.;HOIATUS! Ei ole sobiv alla kolmeaastastele lastele, pisidetailid. Lämbumisoht! Soovitame lastele alates 8-aastast. Värvida ja detailid võivad erineda pakendil näidatust. Soovitame säilitada meie kontaktandmed.

 • MAKE IT REAL Küünelakid 5 tk – Värvimuutvad

  MAKE IT REAL Küünelakid 5 tk – Värvimuutvad

  7,44

  Miks leppida ühe küünelaki värviga, kui teil on selline, mis teie silme ees muutub? Need ainulaadsed lakid muudavad maagiliselt värvi, kui nad puutuvad kokku temperatuurimuutustega, et luua stiil, mis sobib igale meeleolule.;Hoia eemal silmadest ning suust! Ei ole söödav!

 • MAKE IT REAL Küünte SPA Komplekt

  MAKE IT REAL Küünte SPA komplekt

  19,60

  Make It Real´i eesmärk on inspireerida tüdrukuid! Make It Real aitab tüdrukutel läbi interaktiivse mängu olla loov, aidates kujundada nende esimesi samme loomingulise karjääri suunas ja anda inspiratsiooni oma unistuste teostamisel. Käed üles, kes on valmis spa päevaks? Jäta salongi minek vahele ja lase oma isiksusel särada DIY-maniküüri ja -pediküüri abil. Selle komplektiga saate 3…

 • PMI BABY SHARK Pehme rahakott

  PMI BABY SHARK Pehme rahakott

  5,93

  Sinu lemmik Baby Shark on nüüd võtmehoidja kujul! Saad ta endaga kõikjale kaasa võtta!;HOIATUS! Väikeste laste puhul täiskasvanute järelvalve nõutud! Eemaldage pakkedetailid enne kui annate mänguasja lapsele. Ei sobi lastele alla 12 kuud.

 • WORXTOYS WORXTOYS BO-PO Komplekt kahe küünelaki ja kleepsudega

  WORXTOYS WORXTOYS BO-PO Komplekt kahe küünelaki ja kleepsudega

  5,81

  Komplekti kuuluvad 2 küünelakki ja palju erinevaid kleepse, tänu millele saab enda küüntele kauni maniküüri teha.;HOIATUS! LÄMBUMISOHT – sisaldab pisidetaile. Ei ole sobiv alla 3-aastastele lastele. Soovitame kasutada täiskasvanu järelevalve all.

Kõik tooted kuvatud

Kõik tooted kuvatud