Aksessuaarid

/ / / / Aksessuaarid

Näitan kõiki 14 tulemust

 • SES Sädelevad käeketid

  SES Sädelevad käeketid

  11,51

  Tüdrukud, pange tähele! SESil on uus komplekt säravate käevõrude valmistamiseks! Särava ja karvatraadiga saad ise kujundada kõige ilusamad käevõrud. Traati ja karvatraati saad kasutada mitmel viisil. Neid saab väänata, punuda, sõlme siduda – tee proovi! Sobita kokku eri värve ja helmeid, lisa ripatseid ning ole õhtu täht!;HOIATUS! Ei ole sobiv alla 3 aasta vanustele lastele….

 • WORXTOYS WORXTOYS BO-PO “Sparkles” Küünelakid, 3 tk

  WORXTOYS WORXTOYS BO-PO “Sparkles” Küünelakid, 3 tk

  10,42

  Sädelevate mahakooritavate küünelakkide komplekt. Komplektis on 3 erinevat värvi.;HOIATUS! LÄMBUMISOHT – sisaldab pisidetaile. Ei ole sobiv alla 3-aastastele lastele. Soovitame kasutada täiskasvanu järelevalve all.

 • ZING LED-tuledega spinner “Spinblazers”

  ZING LED-tuledega spinner “Spinblazers”

  9,02

  Avasta näpuspinnerite trikke täis maailm. Pane see sõrmede vahel keerlema ja vaata, kui palju erinevaid trikke suudad teha. Võimalusi on lõputult – lase oma fantaasial lennata ning spinneril keerelda! Hea alternatiiv nutitelefonile ja arvutimängudele.;HOIATUSED! Ei ole sobiv alla 3 aasta vanustele lastele, sisaldab pisidetaile. Lämbumisoht. Soovitame lastele alates 6-aastast. Täiskasvanu peaks aeg-ajalt mänguasja kontrollima, et…

 • MAKE IT REAL Käsitöökomplekt – Juicy Couture Väike Käevõrude Komplekt “Kristallid”

  MAKE IT REAL Käsitöökomplekt – Juicy Couture Väike Käevõrude Komplekt “Kristallid”

  12,67

  Tee oma kõige võluvaim käevõru. Selle komplekti värvilised detailid Swarovski kristalliga muudavad käevõru tõeliselt säravaks.;HOIATUS! Ei ole sobiv alla kolmeaastastele lastele, pisidetailid. Lämbumisoht! Soovitame lastele alates 8-aastast. Värvida ja detailid võivad erineda pakendil näidatust. Soovitame säilitada meie kontaktandmed.

 • MAKE IT REAL Käsitöökomplekt – Käevõrude Komplekt Swarovski Kristallidega “Loodus”

  MAKE IT REAL Käsitöökomplekt – Käevõrude Komplekt Swarovski Kristallidega “Loodus”

  21,10

  Tee omale kõige kauneim käevõru. Selles komplektis on lisaks säravate ja pastelsetes toonides osadele ka Swarovski kristallidega ripatsid, mis teevad käevõru eriti stiilseks.;HOIATUS! Ei ole sobiv alla kolmeaastastele lastele, pisidetailid. Lämbumisoht! Soovitame lastele alates 8-aastast. Värvida ja detailid võivad erineda pakendil näidatust. Soovitame säilitada meie kontaktandmed.

 • MAKE IT REAL Käsitöökomplekt – Käevõrude Komplekt Swarovski Kristallidega “Maagia”

  MAKE IT REAL Käsitöökomplekt – Käevõrude Komplekt Swarovski Kristallidega “Maagia”

  21,10

  Tee omale kõige kauneim käevõru. Selles komplektis on lisaks säravate ja ilusate osadele ka Swarovski kristallidega ripatsid, mis teevad käevõru eriti ilusaks.;HOIATUS! Ei ole sobiv alla kolmeaastastele lastele, pisidetailid. Lämbumisoht! Soovitame lastele alates 8-aastast. Värvida ja detailid võivad erineda pakendil näidatust. Soovitame säilitada meie kontaktandmed.

 • MAKE IT REAL Käsitöökomplekt – Käevõrud “Roosa Maailm”

  MAKE IT REAL Käsitöökomplekt – Käevõrud “Roosa Maailm”

  21,10

  Tee oma kõige võluvaim käevõru. Selle komplekti roosa värvi variatsioonid koos säravate detailidega paneb sind tundma ennast tõelise printsessina.;HOIATUS! Ei ole sobiv alla kolmeaastastele lastele, pisidetailid. Lämbumisoht! Soovitame lastele alates 8-aastast. Värvida ja detailid võivad erineda pakendil näidatust. Soovitame säilitada meie kontaktandmed.

 • MAKE IT REAL Käsitöökomplekt – Käevõrud “Sinine Maailm”

  MAKE IT REAL Käsitöökomplekt – Käevõrud “Sinine Maailm”

  21,10

  Tee oma kõige võluvaim käevõru. Selle komplekti sinise värvi variatsioonid ja säravad detailid muudavad käevõru tõeliselt võluvaks.;HOIATUS! Ei ole sobiv alla kolmeaastastele lastele, pisidetailid. Lämbumisoht! Soovitame lastele alates 8-aastast. Värvida ja detailid võivad erineda pakendil näidatust. Soovitame säilitada meie kontaktandmed.

 • Privaatpostitus: OOPS Seljakott koos rahakotiga

  OOPS Seljakott koos rahakotiga

  27,90

  All I Need XL on ideaalne seljakott suurematele: suurema mahutavusega, mugav tasku ja kaasas väline rahakott. Värske uus graafika kasvab ka koos lapsega, sobides vanemate laste maitsetega. See on välja töötatud XL sari, mis sobib suurepäraselt koos Oops® XL rahakoti ja XL pinaliga.

 • Kohatäide

  SPIN MASTER GoGLam Küünte kaunistamine väike lisapakk

  7,18

  GoGlam küüneprinteriga saab lisada oma maniküürile lihtsalt ja kiirelt erinevaid kujundeid. Templiga saab teha kujundeid igas suuruses küüntele. Sega ja sobita erinevaid maniküüristiile! Kui prinditud pildid või küünelakk otsa saavad, saab neid juurde osta lisakomplektidena, kust leiab rohkem värve ja uusi disaine.;HOIATUS! Ei ole sobiv alla kolmeaastastele lastele, sisaldab pisidetaile. Lämbumisoht.

 • Kohatäide

  WORXTOYS WORXTOYS BO-PO Komplekt kahe küünelaki ja kleepsudega

  5,70

  Komplekti kuuluvad 2 küünelakki ja palju erinevaid kleepse, tänu millele saab enda küüntele kauni maniküüri teha. Konkreetset variatsiooni ei ole võimalik tellida, saadame juhuvaliku alusel.;HOIATUS! LÄMBUMISOHT – sisaldab pisidetaile. Ei ole sobiv alla 3-aastastele lastele. Soovitame kasutada täiskasvanu järelevalve all.

 • HASBRO TROLLS Väikesed tantsijad pimepakk

  HASBRO TROLLS Väikesed tantsijad pimepakk

  4,55

  Väikesed tantsijad on show´ks valmis! Kinnita ta komplektis oleva aksessuaari külge ja tantsi! Neid saab ühendada ka teiste aksessuaaride külge (müügil eraldi). Millise väikese Trolli said sina?;HOIATUS! Ei ole sobiv alla 3 aasta vanustele lastele, sisaldab pisidetaile. Lämbumisoht.

 • JAZWARES BLINGER Diamond komplekt

  JAZWARES BLINGER Diamond komplekt

  24,68

  Lisa oma ellu sära! Sobib nii juuste, riiete jne kaunistamiseks. Sobib kasutamiseks enamikele materjalidele. Komplektis on 75 kleebitavat kivikest 5 kettal. Laadige ketas, klõpsake, BLING! Ohutu ja lihtne kasutada! Aksessuaarid kompleki ei kuulu. Soovil korral saab kivikesed lihtsalt eemaldada või juustest välja harjata.;HOIATUS! Enne mänguasja lapse kätte andmist veenduge, et olete eemaldanud kõik pakkematerjalid. Soovitame…

 • IQ LEGO LM2 LED-tuledega võtmehoidja Angry Kitty

  IQ LEGO LM2 LED-tuledega võtmehoidja Angry Kitty

  10,54

  LED-tuledega võtmehoidja Angry Kitty. Suurus: 8 cm. Vanusegrupp: 5+

End of content

End of content