Interaktiivsed mänguasjad

Tänapäeva tehnoloogia areng on jõudnud pere kõige väiksemateni väga lastesõbralikul viisil – läbi interaktiivsete mänguasjade. Interaktiivne mänguasi on mänguasi, mis suhtleb sinu lapsega. Mänguasja, mis kasutab nutikat tehnikat teie lapse silme all ellu ärkamiseks, on selle maagilise vau-efekti tõttu raske ületada.

Interaktiivsed mänguasjad on head sinu lapsele, sest suudavad neid pikka aega tegevuses hoida. See ei ole ainult sinu mugavuseks, et saaksid tegeleda vajalike igapäevaelu tegevustega, vaid see on kasulik ja vajalik sinu lapse arengule. Esiteks, mida pikemalt keskendub laps ühele asjale, seda rohkem areneb tema tähelepanuvõime. Teiseks, iseseisev mäng on aluseks iseseisvale tegutsemisele ka edaspidiselt.

Hasbro Furreal koerad, karud ja teised loomad

Hasbro Furreal pakub interaktiivset sõpra igale lapsele igas vanuses. Nende mänguloomade valik on lai ning siinkohal toome välja mõned populaarseimad, alustades nende enimüüdud mänguasjast Hasbro Furreal karu Cubby.

 • Furreal interaktiivne karu Cubby on uudishimulik karu, kellele meeldib süles olla, mängida ja vahel ka tantsida. Teda saab sööta ja talle meeldib lobiseda: kui temaga räägid, mõmiseb ta sulle vastu. Öises režiimis karu paneb silmad kinni, teeb unist häält ja mängib mõnusaid meloodiaid. Karu liigutab silmi, nina, suud, muutes seeläbi näoilmet.
 • Furreal Peealots koer on lapsele hea harjutus enne pärislooma võtmist. Sellele interaktiivsele koerale saab kaasapandud pudelist juua anda ning seejärel ta jalutama viia. Lihtsalt tõstke tema saba, et tema tagumine jalg tõuseks ja koer pissiks!
 • Furreal Poopalots koer on sama ulakas nagu tema sõber! Talle saab söögiks anda mängutoitu ning seejärel viia jalutama, et ta saaks kakal käia. Kõikidel nendel armsatel loomakestel on ühendatav jalutusrihm koos kahe otsikuga, tänu millele saab juurde lisada kuni kaks väiksemat loomakest (müügil eraldi), et lemmikloomaga jalutamine lõbusam oleks.
 • Furreal Glamalots koer on kindlasti tüdrukute lemmik! See armas roosa lipsukesega kaunistatud koer näeb jalutuskäigul välja alati sama ilus kui tema perenaine.
 • Furreal Feeding Fantasy loomakestega on kaasas lisatarvik nende söötmismänguks. Nendel saab vajutada tagumist nuppu, et lehvitada nende kahepoolseid riidest tiibu ja kuulda, kuidas nad teevad imearmsat häält.
 • Furreal känguru ema Josiega on kaasas kolm väikest kängurubeebit. Üks neist on tüdruk, teine poiss ja kolmas on… üllatus. Ava ja saa teada! Armastav känguruema tahab oma pojakeste eest hoolitseda. Josie reageerib enam kui 70 heli ja liigutusega.

Moji interaktiivne koer

Moji interaktiivne mängukoer on suur armas mänguloom, kes reageerib nagu päris koer. Talle meeldib mängida ning trikke teha! Mojil on interaktiivne kaelarihm, mis aitab ka sinul mõista, mida kutsu mõtleb või teha tahab. Moji interaktiivne kutsikas on meie e-poes saadaval nii vene– kui ka inglise keeles. Milline lõbus mänguline viis õpetada lapsele kõnelema emakeeles või tutvustada võõrkeelt!

Baby Born interaktiivne nukk

Baby Born interaktiivse nuku abil on sinu lapse mäng realistlik, õpetades teda teiste eest hoolt kandma. Valikus on nii väike beebinukk kui ka suurem nukutüdruk. Baby Born pakub nende isiklike beebide eest hoolitsemiseks nii Baby Born vanni, dušši ja tualetti nukkudele, Baby Born nukuvankrit jalutuskäikudeks nii toas kui õues, Baby Born nuku riideid ning muidki lisandeid.

Baby Born interaktiivsed nukud on parimad vahendid rollimängu arendamiseks. See väike beebi ei saa aru, miks ta peab juba tuttu minema. Selleks on hea nipp – lihtsalt keera lutti ta suus ning silmad sulguvad. Kui ainult iga lapsega nii lihtne oleks. Nuku lemmiktegevused on söömine, magamine ja vannis käimine. Teda saab lutipudelist joota ning talle saab putru sööta, kuid ära unusta peale seda mähkmeid vahetada. Nukul on 10 elutruud funktsiooni, mis pakuvad lastele palju mängurõõmu.

Näitan 1–40 tulemust 73-st

 • BLUE ROCKET Programmeeritav auto Robo Truck

  52,80

  Paljud lapsed soovivad olla loojad ja arendajad! Robotruck annab lapsele võimaluse samm-sammult juhendi abiga ehitada kaugjuhitav robot, pakkudes lapsele tundideks tegevust ja rõõmu. Lisaks sellele on robotit võimalik ise programmeerida ning hilisemalt seda puldiga juhtida. Komplektis on kaasas üle 70 erineva komponendi roboti ehitamiseks.

 • BLUE ROCKET Robot Dinosaurus Rex

  64,20

  Ehita ja programmeri lõbus robot dinosaurus Rex! Sisene ehituse, masinaehituse ja programmeerimise maailma. Ehita, programmeeri ja mängi lihtsal ja lõbusal viisil. Ärata Rex ellu, pannes ta kokku 80 tükist. Samuti pead ehitama kaugjuhtimispuldi, mille abil saad teda programmeerida või raadiojuhtimissüsteemiga juhtida ja suunata. Sellel on enam kui 50 programmeeritavat toimingut ja enam kui 20 funktsiooni…

 • BLUE ROCKET Robot Robbie

  46,92

  Robot Robbie on Xtrem Boti uus ja täiustatud versioon. Robotil on kuni 50 programeeritavat toimingut, helid ja väljendab erinevad emotsioone.

 • BLUE ROCKET Robot Smart Bot, 26 cm

  44,40

  Smart Bot on 26 cm pikkune interaktiivne robot, millel on 50 erinevat tegevust. Peale selle, et robot tantsib, räägib robotliku häälega, liigub robot ka vastavalt sinu käe liigutustele. Smart Bot robotiga tuleb kaasa programmeeritav pult, millega on võimalik interaktiivset robotit ka distantsilt juhtida. Robotiga on kaasas USB-laadija. Kontrollpuldi toimimiseks on vaja 2 AA patareid (ei…

 • BLUE ROCKET Robot Spioon James

  56,52

  Liitu James Spiooni robotiga tema salajastel missioonidel. Selle roboti abil sisened fantastilisse robootika ja programmeerimise maailma väga lõbusal viisil. James on maailma kuulsaim spioon ja nüüd vajab ta sinu abi! Saada teda salajastel missioonidel, programmeeri tema liigutusi, tal on üle 50 programmeeritava toimingu ja üle 20 funktsiooni. Ta suudab libisedes või kõndides vargsi liikuda. Tema…

 • FURFLUFF interaktiivne kass Purr´n Fluff

  54,36

  Mis see on, mis taevast alla langeb? Lind? Lennuk? Pilv? Pall? Ei – see on armas loomake, kes soovib sinuga suhelda ja sõbruneda! Ta otsib omale kodu! Kui sa temaga suhtled ja tema eest hoolitsed, siis avab ta ennast sulle! Anna uuele lemmikule palju armastust ja tähelepanu, et aidata tal muutuda! Talle meeldib väga kaisutada,…

 • FURFLUFF interaktiivne koer Pupper-Fluff

  54,36

  Mis see on, mis taevast alla langeb? Lind? Lennuk? Pilv? Pall? Ei – see on armas loomake, kes soovib sinuga suhelda ja sõbruneda! Ta otsib omale kodu! Kui sa temaga suhtled ja tema eest hoolitsed, siis avab ta ennast sulle! Anna uuele lemmikule palju armastust ja tähelepanu, et aidata tal muutuda! Talle meeldib väga kaisutada,…

 • FURREAL interaktiivne loom Feeding fantasy

  25,68

  Mielas, į delną telpantis pasakų gyvūnėlis turi šviečiančias akis, kurios keičia spalvą pagal jo nuotaiką (nuo alkano iki išdykusio, nuo laimingo iki susijaudinusio ir net mieguisto!). Paspausk mygtuką ir gyvūnėlis suplasnos sparnais bei pasigirs mieli garsai! Rinkinyje yra ir gyvūnėlio skanėstas – nepamiršk jo palepinti! Asortimente – vienaragis ir kačiukas. Kuris iš jų taps tavo naujuoju draugu?

 • FURREAL Interaktiivne mänguasi Brontosaurus Sam

  85,68

  Pasisveikink su naujuoju draugu – dinozauru brontozauru, kuris yra toks mielas, kad panašus labiau į šuniuką nei į grėsmingą siaubūną! Dinozauras turi daugiau kaip 40 interaktyvių reakcijų, minkštą liežuvį, gali judinti kaklą ir valgyti savo skanėstą! Brontozauras nekantrauja su tavimi susidraugauti!

 • FURREAL interaktiivne mänguasi Leopard

  57,48

  Avastage hämmastavate interaktiivsete lemmikloomade maailma koos armsate furReal sõpradega! Interaktiivne pehme mänguasi FurReal Lil´ Wilds leopard Lolly on eksootiline lemmikloom, mida lapsed armastavad toita ja kallistada. Kujutage ette, et teil on lemmikloomaks leopardikassike! Lapsed saavad teda toita 5 maiusega, mis lähevad otse tema kõhtu – hiljem lapsed lihtsalt avavad tagalahtri, et need kätte saada ja…

 • FURREAL Interaktiivne mänguasi Newborn

  26,88

  Avastage hämmastavate interaktiivsete lemmikloomade maailma koos armsate furReal sõpradega! Armsad lemmikloomad “ärkavad ellu” sinu peopesas. Keegi norskab selles pisikeses kastis – kes see on? Pisike, väga unine vastsündinud kutsikas või kassipoeg, kes vajab teie armastust ja hoolt. Avage karp, silitage neid ja nad ärkavad ning nutavad, paludes, et neid toidetaks. Toitke neid, mähkige neid ja…

 • FURREAL interaktiivne mänguasi Pingviin

  57,48

  Avastage hämmastavate interaktiivsete lemmikloomade maailma koos armsate furReal sõpradega!Interaktiivne pehme mänguasi FurReal Lil´ Wilds pingviin Posey on eksootiline lemmikloom, keda lapsed armastavad toita ja kallistada. Kujutage ette, et teil on lemmikloomaks Antarktika pingviin! Lapsed saavad teda toita 5 maiustustarvikuga, mis lähevad otse tema kõhtu – pärast lapsed lihtsalt avavad tagumise lahtri, et need kätte saada…

 • FURREAL Interaktiivne mänguasi Poni Cinnamon

  146,88

  Avastage hämmastavate interaktiivsete lemmikloomade maailma koos armsate furReal sõpradega! Aita oma lemmikloomal muutuda häbelikust ponist säravaks poniks! Poni Cinnamon on imearmas pehme lemmikloom, millel on üle 80 heli ja reaktsiooni. Ta on nii väljendusrikas! Ta vilgutab silmi ning liigutab oma kõrvu, pead ja kaela. Ja ta reageerib, kui silitad tema selga või põski, suudled tema…

 • FURREAL interaktiivne mänguasi Poopalots Dalmatian

  34,32

  Avastage hämmastavate interaktiivsete lemmikloomade maailma koos armsate furReal sõpradega! Mis on lõbusam, kui lemmikloomaga jalutamine? Jalutada lemmikloomaga, kes kakab! Andke furReal Poopalots Big Wags interaktiivsele dalmaatsia koerale mõned maiuspalad, seejärel kinnitage tema rihm ja viige ta jalutama. Jalutuskäigul hakkab ta oma asju ajama, jättes endast maha kakatükke! Õnneks on sellel pehmel kutsikal kaasas oma kühvel,…

 • FURREAL Interaktiivne mänguasi-üllatuspakk Rollies

  20,76

  Avastage hämmastavate interaktiivsete lemmikloomade maailma koos armsate furReal sõpradega! Tutvu Rollies´i armsate karvaste sõpradega. Need imearmsad loomad ootavad vaid seda, et keegi viiks neid koju ja ümbritseks armastusega! Kuid kõigepealt avage karp, kuhu on peidetud erksavärviline karvapall. Vajuta nuppu, et avada pall ja teada saada, kes seal sees on! Igal lemmikloomal on oma lemmik maiuspala. Kiirusta…

 • FURREAL Interaktiivne pehme mänguasi Tantsiv kutsu

  91,80

  Avastage hämmastavate interaktiivsete lemmikloomade maailma koos armsate furReal sõpradega! Kui armastate lemmikloomi ja tantsimist, ei jäta furReal interaktiivne mänguasi Minu väike tantsiv kutsikas teid ükskõikseks! Kasutage automaatset jalutusrihma (komplektis) vajutade selle otsas olevat tantsunuppu ja kutsikas hakkab tantsima, mängides 5 erinevat lugu! Vajutage jalutusrihma jalutusnuppu ja võite minna oma armastatud lemmikloomaga jalutama. Sellel armsal lemmikloomal…

 • Lauamäng “Croc n Roll”

  31,20

  Hoia eemale hullust krokodillist ja põika temast mööda. Hüppa vesiroosilehelt teisele, aga ära lase krokodillil ennast puudutada. Viimane mängija, kes jääb ringi, on võitja. Krokodilli palli kasutamiseks vajuta sabal olevat nuppu. Vajuta üks kord ja pall liigub kiiresti. Vajuta uuesti, et aeglustada kiirust. Vajuta veel kord, et välja lülitada. MÄNGUJUHIS. 1-3 mängijat. 1. Iga mängija valib endale vesiroosilehe värvi (roheline, kollane või lilla). Seejärel astub soo ringi sisse ja seisab valitud vesiroosilehele. 2. Vanim mängija lülitab Croc ´n´ Rolli palli sisse, seejärel asetab selle soo ringi sisse, nii et pall puudutab ringi äärt. 3. Pall hakkab mööda sood ringi liikuma. Mängijad peavad sellest eemale hoidm, hüpates ühelt lehelt teisele. Iga mängija saab hüpata ainult nende lehtede peale, mis värvi ta valis, mistõttu tuleb igal mängijal oma valitud värv meeles pidada. Mängija kaotab ühe lehe, kui pall puudutab mängijat või hüppab mängija valet värvi lehele või astub mängija ringist välja või kui ta tõukab kaasmängijat. Korraga saab seista ainult ühel vesiroosilehel. Kui mängija kaotab vesiroosilehe, peatub ja pall võetakse maast üles. Lehe kaotanud mängija vesiroosileht asetatakse sooringist väljapoole ning mäng jätkub. Mängija, kes on kaotanud kõik oma lehed, on mängust väljas ning peab ringist välja astuma. Mängu võidab mängija, kelle vesiroosileht on viimasena ringis.

 • LITTLE LIVE PETS Interaktiivne lind

  20,40

  Little Live Pets uued linnud on kohal, armsamad, kui kunagi varem! Sellel aastal on nad kaunimad, inspireeritud sinakatest taeva ja mere toonidest. Võrratutel Little Live Pets lindudel on kaunid silmad ja maagilised tiivad, mis süttivad, kui neid silitad. Paita õrnalt lindu ning ta laulab sulle kaunilt. See kaunis lind võib sinu sõnu isegi kordama hakata…

 • LITTLE LIVE PETS LIL´ DIPPERS Interaktiivne kala

  22,32

  Little Live Pets interaktiivsed loomaksesed näevad välja ja käituvad nagu päris lemmikloomad! Leia endale sobiv lemmikloom ja hoolitse tema eest! Tutvu uute Little Live Pets Lil Dippers kalakestega! Lil Dippers kalal on ilus saba ja uimed, mis liiguvad nagu päris kalakesel! Komplektis on kaasas maagiline toitmispudel, mille abil saad oma kala toita. Hoia toitmispudelit akvaariumi…

 • MAGIC MIXIES Kristallkuuli täitepakk

  15,00

  Korda võlukunsti veel ja veel koos Magic Mixies udu täitepakiga. Täitepaki abil on sul võimalus korrata maagiat kuni 80 korda. Komplektis on 2 täitepakki, millega saad lihtsasti täita oma Magic Mixies´i mängukomplekti. Ära lase maagial kustuda. Täitepakk sobib Magic Mixies võlukuuli jaoks. HOIATUSED! Ei sobi alla 3 aasta vanustele lastele, sisaldab pisidetaile. Lämbumisoht! Vältige silmakontakti…

 • MAGIC MIXIES Mängukomplekt Kristallkuul, roosa

  135,96

  Tõeline maagia on tagasi. Nüüd on sul võimalus luua oma tulevikku ennustav olend, kes elab kristallkuulis. Loomaks omaenda Magic Mixie loomake, on vaja võlukepi liigutuste saatel lausuda loomisloitsu. Kindlasti üllatud, kui kristallkuul reageerib loitsumisele. Et loomisprotsess toimiks tuleb vallata võlukepi liigutusi, ning teadma õigeid sõnu. Nüüd, kus kristallkuulis on ellu ärkamas maagiline sõber, tuleb loitsuda…

 • MAGIC MIXIES Mängukomplekt Kristallkuul, sinine

  135,96

  Tõeline maagia on tagasi. Nüüd on sul võimalus luua oma tulevikku ennustav olend, kes elab kristallkuulis. Loomaks omaenda Magic Mixie loomake, on vaja võlukepi liigutuste saatel lausuda loomisloitsu. Kindlasti üllatud, kui kristallkuul reageerib loitsumisele. Et loomisprotsess toimiks tuleb vallata võlukepi liigutusi, ning teadma õigeid sõnu. Nüüd, kus kristallkuulis on ellu ärkamas maagiline sõber, tuleb loitsuda…

 • MEGA CHOMP Raadioteel juhitav hai

  57,36

  Ettevaatust haid põrandal! Mega Chomp on megasuur mõrtsukhai, mida saad maa peal ise juhtida. Hammusta kõike, mis teele ette jääb! Lülita hai ja kaugjuhtimispult sisse, seejärel aseta hai põrandale suurele takistusteta alale. Haid on kõige lihtsam juhtida, kui seisad tema taga. Edasi liikudes püüab lõualuu automaatselt hammustada. Ära sõida haiga vastu seinu, uksi ega mööbliesemeid….

 • MOJI Interaktiivne koer – inglisekeelne versioon

  196,92

  Moji on suur armas interaktiivne kutsikas, kes reageerib täpselt nagu päris koer. Talle meeldib mängida ning trikke teha! Mojil on interaktiivne kaelarihm, mis aitab ka sinul mõista, mida kutsu mõtleb või teha tahab. HOIATUSED! Lämbumisoht! Ei ole sobiv lastele alla 3-aasta, sisaldab pisidetaile. Soovitame alates 6 aastast. Kasutatakse 4 x 1,5V C/LR14 patareid (ei kuulu…

 • MOJI Interaktiivne koer – venekeelne versioon

  196,92

  Moji on suur armas interaktiivne kutsikas, kes reageerib täpselt nagu päris koer. Talle meeldib mängida ning trikke teha! Mojil on interaktiivne kaelarihm, mis aitab ka sinul mõista, mida kutsu mõtleb või teha tahab. HOIATUSED! Lämbumisoht! Ei ole sobiv lastele alla 3-aasta, sisaldab pisidetaile. Soovitame alates 6 aastast. Kasutatakse 4 x 1,5V C/LR14 patareid (ei kuulu…

 • MY FUZZY FRIENDS Interaktiivne mänguasi Unine kutsu Tucker

  53,52

  My Fuzzy Friend Tucker on armas kutsu, kes tahaks vaid magada! Silitage teda ja tema suured unised silmad hakkavad aeglaselt sulguma ning võite isegi kuulda, kuidas Tucker norskab! Pehme ja kohev kutsu võib uinuda paljudes naljakates asendites. Paita või süga ta kõhtu, pead jne. Head ööd unimüts! Interartiivsel mänguasjal on üle 50+ reaktsiooni! HOIATUSED! Lämbumisoht…

 • PUGS AT PLAY Hüppav jänes Cookie

  14,28

  See armas lusti täis mängu küülik on nagu päris! Hüppab rõõmsalt ringi ja on ideaalne kingitus pisikesele loomaarmastajale! Küülik pole ainult pehme kaisukas vaid sellel on interaktiivsed funktsioonid – ta piiksub, hüppab ja tõstab kõrvu nagu päris küülik. HOIATUS! Ei sobi alla 3 aastastele lastele, sisaldab pisidetaile – lämbumisoht! Ärge visake patareisid prügikasti. Kasutage ainult…

 • PUGS AT PLAY Hüppav jänes Hopper

  14,28

  See armas lusti täis mängu küülik on nagu päris! Hüppab rõõmsalt ringi ja on ideaalne kingitus pisikesele loomaarmastajale! Küülik pole ainult pehme kaisukas vaid sellel on interaktiivsed funktsioonid – ta piiksub, hüppab ja tõstab kõrvu nagu päris küülik. HOIATUS! Ei sobi alla 3 aastastele lastele, sisaldab pisidetaile – lämbumisoht! Ärge visake patareisid prügikasti. Kasutage ainult…

 • PUGS AT PLAY Kõndiv ja rääkiv dinosaurus Max

  21,36

  Armas, väike mängu dinosaurus on suurepärane võimalus hoida oma lapsi pikka aega lõbusas ja interaktiivses tegevuses. See tõesti armas mänguasi on ideaalne kingitus igale loomaarmastajale ja lapsele. Dinosaurus on pehme interaktiivne mänguasi, mis kõnnib, laulab ning kordab sinu öeldud sõnu. See armas dinosaurus on üks parimaid kingitusi, mis teie laps saada võib! HOIATUS! Ei sobi…

 • PUGS AT PLAY Kõndiv ja rääkiv dinosaurus Rex, 23 cm

  21,36

  Armas, väike mängu dinosaurus on suurepärane võimalus hoida oma lapsi pikka aega lõbusas ja interaktiivses tegevuses. See tõesti armas mänguasi on ideaalne kingitus igale loomaarmastajale ja lapsele. Dinosaurus on pehme interaktiivne mänguasi, mis kõnnib, laulab ning kordab sinu öeldud sõnu. See armas dinosaurus on üks parimaid kingitusi, mis teie laps saada võib! HOIATUS! Ei sobi…

 • PUGS AT PLAY Kõndiv ja rääkiv pingviin Snowy

  21,36

  Armas, väike mängu pingviin on suurepärane võimalus hoida oma lapsi pikka aega lõbusas ja interaktiivses tegevuses. See tõesti armas mänguasi on ideaalne kingitus igale loomaarmastajale ja lapsele. Pingviin on pehme interaktiivne mänguasi, mis kõnnib, laulab ning kordab sinu öeldud sõnu. See armas pingviin on üks parimaid kingitusi, mis teie laps saada võib! HOIATUS! Ei sobi…

 • PUGS AT PLAY Kõndiv kass Bella

  14,28

  Armas, väike mängu kassipoeg on suurepärane võimalus hoida oma lapsi pikka aega lõbusas ja interaktiivses tegevuses. See tõesti armas kiisu on ideaalne kingitus igale loomaarmastajale ja lapsele. Kiisu pole ainult pehme kaisukas vaid sellel on mitmesugused interaktiivsed funktsioonid – ta näugub, kõnnib ja liputab saba! See elutruu kiisu on üks parimaid kingitusi, mis teie laps…

 • PUGS AT PLAY Kõndiv kass Casper

  14,28

  Armas, väike mängu kassipoeg on suurepärane võimalus hoida oma lapsi pikka aega lõbusas ja interaktiivses tegevuses. See tõesti armas kiisu on ideaalne kingitus igale loomaarmastajale ja lapsele. Kiisu pole ainult pehme kaisukas vaid sellel on mitmesugused interaktiivsed funktsioonid – ta näugub, kõnnib ja liputab saba! See elutruu kiisu on üks parimaid kingitusi, mis teie laps…

 • PUGS AT PLAY Kõndiv kass Sasha

  14,28

  Armas, väike mängu kassipoeg on suurepärane võimalus hoida oma lapsi pikka aega lõbusas ja interaktiivses tegevuses. See tõesti armas kiisu on ideaalne kingitus igale loomaarmastajale ja lapsele. Kiisu pole ainult pehme kaisukas vaid sellel on mitmesugused interaktiivsed funktsioonid – ta näugub, kõnnib ja liputab saba! See elutruu kiisu on üks parimaid kingitusi, mis teie laps…

 • PUGS AT PLAY Kõndiv kass Zoe

  14,28

  Armas, väike mängu kassipoeg on suurepärane võimalus hoida oma lapsi pikka aega lõbusas ja interaktiivses tegevuses. See tõesti armas kiisu on ideaalne kingitus igale loomaarmastajale ja lapsele. Kiisu pole ainult pehme kaisukas vaid sellel on mitmesugused interaktiivsed funktsioonid – ta näugub, kõnnib ja liputab saba! See elutruu kiisu on üks parimaid kingitusi, mis teie laps…

 • PUGS AT PLAY Kõndiv koer Buddy

  14,28

  Armas, väike mängu kutsikas on suurepärane võimalus hoida oma lapsi pikka aega lõbusas ja interaktiivses tegevuses. See tõesti armas kutsikas on ideaalne kingitus igale loomaarmastajale ja lapsele. Kutsikas pole ainult pehme kaisukas vaid sellel on mitmesugused interaktiivsed funktsioonid – ta haugub, kõnnib ja liputab saba! See elutruu kutsikas on üks parimaid kingitusi, mis teie laps…

 • PUGS AT PLAY Kõndiv koer Chili

  14,28

  Armas, väike mängu kutsikas on suurepärane võimalus hoida oma lapsi pikka aega lõbusas ja interaktiivses tegevuses. See tõesti armas kutsikas on ideaalne kingitus igale loomaarmastajale ja lapsele. Kutsikas pole ainult pehme kaisukas vaid sellel on mitmesugused interaktiivsed funktsioonid – ta haugub, kõnnib ja liputab saba! See elutruu kutsikas on üks parimaid kingitusi, mis teie laps…

 • PUGS AT PLAY Kõndiv koer Goldie

  14,28

  Armas, väike mängu kutsikas on suurepärane võimalus hoida oma lapsi pikka aega lõbusas ja interaktiivses tegevuses. See tõesti armas kutsikas on ideaalne kingitus igale loomaarmastajale ja lapsele. Kutsikas pole ainult pehme kaisukas vaid sellel on mitmesugused interaktiivsed funktsioonid – ta haugub, kõnnib ja liputab saba! See elutruu kutsikas on üks parimaid kingitusi, mis teie laps…

 • PUGS AT PLAY Kõndiv koer Peanut

  14,28

  Armas, väike mängu kutsikas on suurepärane võimalus hoida oma lapsi pikka aega lõbusas ja interaktiivses tegevuses. See tõesti armas kutsikas on ideaalne kingitus igale loomaarmastajale ja lapsele. Kutsikas pole ainult pehme kaisukas vaid sellel on mitmesugused interaktiivsed funktsioonid – ta haugub, kõnnib ja liputab saba! See elutruu kutsikas on üks parimaid kingitusi, mis teie laps…

 • PUGS AT PLAY Kõndiv koer Spotty

  14,28

  Armas, väike mängu kutsikas on suurepärane võimalus hoida oma lapsi pikka aega lõbusas ja interaktiivses tegevuses. See tõesti armas kutsikas on ideaalne kingitus igale loomaarmastajale ja lapsele. Kutsikas pole ainult pehme kaisukas vaid sellel on mitmesugused interaktiivsed funktsioonid – ta haugub, kõnnib ja liputab saba! See elutruu kutsikas on üks parimaid kingitusi, mis teie laps…

Kõik tooted kuvatud

Kõik tooted kuvatud