Interaktiivsed mänguasjad

Tänapäeva tehnoloogia areng on jõudnud pere kõige väiksemateni väga lastesõbralikul viisil – läbi interaktiivsete mänguasjade. Interaktiivne mänguasi on mänguasi, mis suhtleb sinu lapsega. Mänguasja, mis kasutab nutikat tehnikat teie lapse silme all ellu ärkamiseks, on selle maagilise vau-efekti tõttu raske ületada.

Interaktiivsed mänguasjad on head sinu lapsele, sest suudavad neid pikka aega tegevuses hoida. See ei ole ainult sinu mugavuseks, et saaksid tegeleda vajalike igapäevaelu tegevustega, vaid see on kasulik ja vajalik sinu lapse arengule. Esiteks, mida pikemalt keskendub laps ühele asjale, seda rohkem areneb tema tähelepanuvõime. Teiseks, iseseisev mäng on aluseks iseseisvale tegutsemisele ka edaspidiselt.

Hasbro Furreal koerad, karud ja teised loomad

Hasbro Furreal pakub interaktiivset sõpra igale lapsele igas vanuses. Nende mänguloomade valik on lai ning siinkohal toome välja mõned populaarseimad, alustades nende enimüüdud mänguasjast Hasbro Furreal karu Cubby.

 • Furreal interaktiivne karu Cubby on uudishimulik karu, kellele meeldib süles olla, mängida ja vahel ka tantsida. Teda saab sööta ja talle meeldib lobiseda: kui temaga räägid, mõmiseb ta sulle vastu. Öises režiimis karu paneb silmad kinni, teeb unist häält ja mängib mõnusaid meloodiaid. Karu liigutab silmi, nina, suud, muutes seeläbi näoilmet.
 • Furreal Peealots koer on lapsele hea harjutus enne pärislooma võtmist. Sellele interaktiivsele koerale saab kaasapandud pudelist juua anda ning seejärel ta jalutama viia. Lihtsalt tõstke tema saba, et tema tagumine jalg tõuseks ja koer pissiks!
 • Furreal Poopalots koer on sama ulakas nagu tema sõber! Talle saab söögiks anda mängutoitu ning seejärel viia jalutama, et ta saaks kakal käia. Kõikidel nendel armsatel loomakestel on ühendatav jalutusrihm koos kahe otsikuga, tänu millele saab juurde lisada kuni kaks väiksemat loomakest (müügil eraldi), et lemmikloomaga jalutamine lõbusam oleks.
 • Furreal Glamalots koer on kindlasti tüdrukute lemmik! See armas roosa lipsukesega kaunistatud koer näeb jalutuskäigul välja alati sama ilus kui tema perenaine.
 • Furreal Feeding Fantasy loomakestega on kaasas lisatarvik nende söötmismänguks. Nendel saab vajutada tagumist nuppu, et lehvitada nende kahepoolseid riidest tiibu ja kuulda, kuidas nad teevad imearmsat häält.
 • Furreal känguru ema Josiega on kaasas kolm väikest kängurubeebit. Üks neist on tüdruk, teine poiss ja kolmas on… üllatus. Ava ja saa teada! Armastav känguruema tahab oma pojakeste eest hoolitseda. Josie reageerib enam kui 70 heli ja liigutusega.

Moji interaktiivne koer

Moji interaktiivne mängukoer on suur armas mänguloom, kes reageerib nagu päris koer. Talle meeldib mängida ning trikke teha! Mojil on interaktiivne kaelarihm, mis aitab ka sinul mõista, mida kutsu mõtleb või teha tahab. Moji interaktiivne kutsikas on meie e-poes saadaval nii vene– kui ka inglise keeles. Milline lõbus mänguline viis õpetada lapsele kõnelema emakeeles või tutvustada võõrkeelt!

Baby Born interaktiivne nukk

Baby Born interaktiivse nuku abil on sinu lapse mäng realistlik, õpetades teda teiste eest hoolt kandma. Valikus on nii väike beebinukk kui ka suurem nukutüdruk. Baby Born pakub nende isiklike beebide eest hoolitsemiseks nii Baby Born vanni, dušši ja tualetti nukkudele, Baby Born nukuvankrit jalutuskäikudeks nii toas kui õues, Baby Born nuku riideid ning muidki lisandeid.

Baby Born interaktiivsed nukud on parimad vahendid rollimängu arendamiseks. See väike beebi ei saa aru, miks ta peab juba tuttu minema. Selleks on hea nipp – lihtsalt keera lutti ta suus ning silmad sulguvad. Kui ainult iga lapsega nii lihtne oleks. Nuku lemmiktegevused on söömine, magamine ja vannis käimine. Teda saab lutipudelist joota ning talle saab putru sööta, kuid ära unusta peale seda mähkmeid vahetada. Nukul on 10 elutruud funktsiooni, mis pakuvad lastele palju mängurõõmu.

Näitan 1–40 tulemust 52-st

 • BLUE ROCKET Programmeeritav auto Robo Truck

  52,80

  Paljud lapsed soovivad olla loojad ja arendajad! Robotruck annab lapsele võimaluse samm-sammult juhendi abiga ehitada kaugjuhitav robot, pakkudes lapsele tundideks tegevust ja rõõmu. Lisaks sellele on robotit võimalik ise programmeerida ning hilisemalt seda puldiga juhtida. Komplektis on kaasas üle 70 erineva komponendi roboti ehitamiseks.

 • BLUE ROCKET Robot Mazzy

  69,48

  Ehitage ja programmeerige Mazzy abil! BlueRocket Mazzy robot on robootika õpetamiseks loodud robot, mis muudab programmeerimise alustamise lihtsaks, lõbusaks ja loovaks. Mazzy robotil on 2 erinevat ehitamisvõimalust (robot või sõiduk); 2 programmeerimisrežiimi: manuaalne (roboti juhtpaneel) ja digitaalne (rakenduse kaudu). Tasuta rakendus on nii Android kui ka iOS süsteemile. Lisaks on sellel takistuste avastamiseks infrapuna andur. Komplekti kuulub kõik monteerimiseks vajalik! Illustreeritud kasutusjuhend.

 • BLUE ROCKET Robot Robbie

  46,92

  Robot Robbie on Xtrem Boti uus ja täiustatud versioon. Robotil on kuni 50 programeeritavat toimingut, helid ja väljendab erinevad emotsioone.

 • BLUE ROCKET Robot Smart Bot, 26 cm

  44,40

  Smart Bot on 26 cm pikkune interaktiivne robot, millel on 50 erinevat tegevust. Peale selle, et robot tantsib, räägib robotliku häälega, liigub robot ka vastavalt sinu käe liigutustele. Smart Bot robotiga tuleb kaasa programmeeritav pult, millega on võimalik interaktiivset robotit ka distantsilt juhtida. Robotiga on kaasas USB-laadija. Kontrollpuldi toimimiseks on vaja 2 AA patareid (ei…

 • BLUE ROCKET Robot Sophie

  46,92

  Robot Sophie on Xtrem Boti uus ja täiustatud versioon. Robotil on kuni 50 programeeritavat toimingut, helid ja väljendab erinevad emotsioone.

 • FURREAL interaktiivne loom Feeding fantasy

  25,68

  Mielas, į delną telpantis pasakų gyvūnėlis turi šviečiančias akis, kurios keičia spalvą pagal jo nuotaiką (nuo alkano iki išdykusio, nuo laimingo iki susijaudinusio ir net mieguisto!). Paspausk mygtuką ir gyvūnėlis suplasnos sparnais bei pasigirs mieli garsai! Rinkinyje yra ir gyvūnėlio skanėstas – nepamiršk jo palepinti! Asortimente – vienaragis ir kačiukas. Kuris iš jų taps tavo naujuoju draugu?

 • FURREAL Interaktiivne pehme mänguasi Tantsiv kutsu

  83,28

  Avastage hämmastavate interaktiivsete lemmikloomade maailma koos armsate furReal sõpradega! Kui armastate lemmikloomi ja tantsimist, ei jäta furReal interaktiivne mänguasi Minu väike tantsiv kutsikas teid ükskõikseks! Kasutage automaatset jalutusrihma (komplektis) vajutade selle otsas olevat tantsunuppu ja kutsikas hakkab tantsima, mängides 5 erinevat lugu! Vajutage jalutusrihma jalutusnuppu ja võite minna oma armastatud lemmikloomaga jalutama. Sellel armsal lemmikloomal…

 • FURREAL Karu

  143,16

  Furreal Friends interaktiivne pehmemänguasi Karu Cubby on teie lapse jaoks parim kaaslane. Cubby on uudishimulik karu, kellele meeldib, süles olla, mängida ja vahel ka tantsida. Sööda karu tema pudelist ja ta teeb häält. Cubbyle meeldib ka lobiseda: kui temaga räägid, mõmiseb ta sulle vastu. Öises režiimis karu paneb silmad kinni, teeb uniseid hääle ja mängib ühte neljast meloodiast kestvusega 5 minutit. Karu liigutab silmi, nina, suud, muutes seeläbi näoilmet. Komplekti kuulub: 1 mänguasi, 1 3-ühes tarvik, inglisekeelsed juhised. Mänguasjal on rohkem kui 100 helide ja liigutuste kombinatsiooni. Mõeldud4-aastastele ja vanematele lastele. Vajab 4 x 1,5 V C patareid (ei kuulu komplekti)

 • FURREAL Peealots Väike ulakas lemmikloom

  17,16

  Veel üks väikeste kõndivate loomakeste uuendatud sari, saage tuttatavaks Peealots loomakestega. Saadaval kaks erinevat loomakest, jumalik koerake ja imearmas kiisu. Anna neile juua, jaluta ja pissita. Kaasas on jalutusrihm, mis ühildub Walkalots süsteemiga. Valikus kolm erinevat loomakest, müüakse eraldi. Lükates jalutusrihma, veereb loomake ratastel.

 • Lauamäng “Croc n Roll”

  31,20

  Hoia eemale hullust krokodillist ja põika temast mööda. Hüppa vesiroosilehelt teisele, aga ära lase krokodillil ennast puudutada. Viimane mängija, kes jääb ringi, on võitja. Krokodilli palli kasutamiseks vajuta sabal olevat nuppu. Vajuta üks kord ja pall liigub kiiresti. Vajuta uuesti, et aeglustada kiirust. Vajuta veel kord, et välja lülitada. MÄNGUJUHIS. 1-3 mängijat. 1. Iga mängija valib endale vesiroosilehe värvi (roheline, kollane või lilla). Seejärel astub soo ringi sisse ja seisab valitud vesiroosilehele. 2. Vanim mängija lülitab Croc ´n´ Rolli palli sisse, seejärel asetab selle soo ringi sisse, nii et pall puudutab ringi äärt. 3. Pall hakkab mööda sood ringi liikuma. Mängijad peavad sellest eemale hoidm, hüpates ühelt lehelt teisele. Iga mängija saab hüpata ainult nende lehtede peale, mis värvi ta valis, mistõttu tuleb igal mängijal oma valitud värv meeles pidada. Mängija kaotab ühe lehe, kui pall puudutab mängijat või hüppab mängija valet värvi lehele või astub mängija ringist välja või kui ta tõukab kaasmängijat. Korraga saab seista ainult ühel vesiroosilehel. Kui mängija kaotab vesiroosilehe, peatub ja pall võetakse maast üles. Lehe kaotanud mängija vesiroosileht asetatakse sooringist väljapoole ning mäng jätkub. Mängija, kes on kaotanud kõik oma lehed, on mängust väljas ning peab ringist välja astuma. Mängu võidab mängija, kelle vesiroosileht on viimasena ringis.

 • LITTLE LIVE PETS LIL´ DIPPERS Interaktiivne kala

  22,32

  Little Live Pets interaktiivsed loomaksesed näevad välja ja käituvad nagu päris lemmikloomad! Leia endale sobiv lemmikloom ja hoolitse tema eest! Tutvu uute Little Live Pets Lil Dippers kalakestega! Lil Dippers kalal on ilus saba ja uimed, mis liiguvad nagu päris kalakesel! Komplektis on kaasas maagiline toitmispudel, mille abil saad oma kala toita. Hoia toitmispudelit akvaariumi…

 • LITTLE LIVE PETS LIL´ DIPPERS Mängukomplekt

  44,52

  Little Live Pets interaktiivsed loomaksesed näevad välja ja käituvad nagu päris lemmikloomad! Leia endale sobiv lemmikloom ja hoolitse tema eest! Little Live Pets Lil´ Dippers akvaarium on ideaalne kodu sinu Little Live Pets kalakesele. Täida akvaarium veega, pane sisse komplektis olev merekarp ja leia sealt eksklusiivne Little Live Pets kala – Unicronsea! Kui täita akvaarium…

 • MELISSA & DOUG Pusle muusika instrumendid

  18,96

  Mänuasi aitab arendada loogilist mõtlemist, kujutlusvõimet, sõrmede ja peentmotoorilisi oskusi.

 • MOJI Interaktiivne koer – inglisekeelne versioon

  196,92

  Moji on suur armas interaktiivne kutsikas, kes reageerib täpselt nagu päris koer. Talle meeldib mängida ning trikke teha! Mojil on interaktiivne kaelarihm, mis aitab ka sinul mõista, mida kutsu mõtleb või teha tahab. HOIATUSED! Lämbumisoht! Ei ole sobiv lastele alla 3-aasta, sisaldab pisidetaile. Soovitame alates 6 aastast. Kasutatakse 4 x 1,5V C/LR14 patareid (ei kuulu…

 • MOJI Interaktiivne koer – venekeelne versioon

  196,92

  Moji on suur armas interaktiivne kutsikas, kes reageerib täpselt nagu päris koer. Talle meeldib mängida ning trikke teha! Mojil on interaktiivne kaelarihm, mis aitab ka sinul mõista, mida kutsu mõtleb või teha tahab. HOIATUSED! Lämbumisoht! Ei ole sobiv lastele alla 3-aasta, sisaldab pisidetaile. Soovitame alates 6 aastast. Kasutatakse 4 x 1,5V C/LR14 patareid (ei kuulu…

 • PURSE PETS interaktiivne käekott Fluffy seeria Kitty Cattitude

  35,76

  PURSE PETS interaktiivne Fluffy seeria käekott Kitty on tõeliselt äge! See kott reageerib sinu puudutustele ning pilgutab silmi. Kokku üle 30 heli ning reaktsiooni. Purse Pets kotil on 3 erinevat režiimi: Režiimi vahetamiseks kasuta nuppu „Insignia“. Kasutusjuhend: LIIKUMISREŽIIM-s suhtlen ma siis, kui me liigume. Kui sa mu otsaesist puudutad, siis ma pilgutan silmi, nurrun ja…

 • PURSE PETS interaktiivne käekott Fluffy seeria Llama Llamalush

  35,76

  PURSE PETS interaktiivne Fluffy seeria käekott Llama on tõeliselt äge! See kott reageerib sinu puudutustele ning pilgutab silmi. Kokku üle 30 heli ning reaktsiooni. Purse Pets kotil on 3 erinevat režiimi: Režiimi vahetamiseks kasuta nuppu „Insignia“. Kasutusjuhend: LIIKUMISREŽIIM-s suhtlen ma siis, kui me liigume. Kui sa mu otsaesist puudutad, siis ma pilgutan silmi, nurrun ja…

 • PURSE PETS interaktiivne käekott Leopard the Leoluxe

  35,76

  PURSE PETS interaktiivne käekott Leopard The Leoluxe on tõeliselt äge! See kott reageerib sinu puudutustele ning pilgutab silmi. Kokku üle 25 heli ning reaktsiooni. Purse Pets kotil on 3 erinevat režiimi: Olles TEEL – puudutage käekotti ja see pilgutab oma silmi; VASTAMINE – küsi talt “YES” ja “NO” küsimusi, ning ta vastab; ning MOELAVA režiim…

 • PURSE PETS interaktiivne käekott The Fierce Fox

  35,76

  PURSE PETS interaktiivne käekott The Fierce Fox on tõeliselt äge! See kott reageerib sinu puudutustele ning pilgutab silmi. Kokku üle 25 heli ning reaktsiooni. Purse Pets kotil on 3 erinevat režiimi: Olles TEEL – puudutage käekotti ja see pilgutab oma silmi; VASTAMINE – küsi talt “YES” ja “NO” küsimusi, ning ta vastab; ning MOELAVA režiim…

 • PURSE PETS mikro kotike Baddie Bat

  19,08

  Uus Micro Purse Pet on parim moeaksessuaar! Micro Purse looma disainiga käekott pööritab silmi! Kokku on saadaval 6 lahedat Micro Purse loomakesega kotikest: Fuzzy Bunny BB, Baddie Bat, Edgy Hedgy, Denim Deerie, Roaring Rainbow ja Narwow! Fuzzy Bunny on haruldane ning Edgy Hedgy on eriti haruldane. Kas sa leiad ka haruldase skrunchie? Koguge need kõik!…

 • PURSE PETS mikro kotike Denim Deerie

  19,08

  Uus Micro Purse Pet on parim moeaksessuaar! Micro Purse looma disainiga käekott pööritab silmi! Kokku on saadaval 6 lahedat Micro Purse loomakesega kotikest: Fuzzy Bunny BB, Baddie Bat, Edgy Hedgy, Denim Deerie, Roaring Rainbow ja Narwow! Fuzzy Bunny on haruldane ning Edgy Hedgy on eriti haruldane. Kas sa leiad ka haruldase skrunchie? Koguge need kõik!…

 • PURSE PETS mikro kotike Edgy Hedgy

  19,08

  Uus Micro Purse Pet on parim moeaksessuaar! Micro Purse looma disainiga käekott pööritab silmi! Kokku on saadaval 6 lahedat Micro Purse loomakesega kotikest: Fuzzy Bunny BB, Baddie Bat, Edgy Hedgy, Denim Deerie, Roaring Rainbow ja Narwow! Fuzzy Bunny on haruldane ning Edgy Hedgy on eriti haruldane. Kas sa leiad ka haruldase skrunchie? Koguge need kõik!…

 • PURSE PETS mikro kotike Fuzzy Bunny BB

  19,08

  Uus Micro Purse Pet on parim moeaksessuaar! Micro Purse looma disainiga käekott pööritab silmi! Kokku on saadaval 6 lahedat Micro Purse loomakesega kotikest: Fuzzy Bunny BB, Baddie Bat, Edgy Hedgy, Denim Deerie, Roaring Rainbow ja Narwow! Fuzzy Bunny on haruldane ning Edgy Hedgy on eriti haruldane. Kas sa leiad ka haruldase skrunchie? Koguge need kõik!…

 • PURSE PETS mikro kotike Narwow

  19,08

  Uus Micro Purse Pet on parim moeaksessuaar! Micro Purse looma disainiga käekott pööritab silmi! Kokku on saadaval 6 lahedat Micro Purse loomakesega kotikest: Fuzzy Bunny BB, Baddie Bat, Edgy Hedgy, Denim Deerie, Roaring Rainbow ja Narwow! Fuzzy Bunny on haruldane ning Edgy Hedgy on eriti haruldane. Kas sa leiad ka haruldase skrunchie? Koguge need kõik!…

 • PURSE PETS mikro kotike Roaring Rainbow

  19,08

  Uus Micro Purse Pet on parim moeaksessuaar! Micro Purse looma disainiga käekott pööritab silmi! Kokku on saadaval 6 lahedat Micro Purse loomakesega kotikest: Fuzzy Bunny BB, Baddie Bat, Edgy Hedgy, Denim Deerie, Roaring Rainbow ja Narwow! Fuzzy Bunny on haruldane ning Edgy Hedgy on eriti haruldane. Kas sa leiad ka haruldase skrunchie? Koguge need kõik!…

 • SILVERLIT Junior robot

  52,92

  Puldiga juhitav interaktiivne robotkutsikas. Tema pikenev keha venib kuni 26 cm. Koeral on puute-sensor – patsuta ta pead, ning ta reageerib nagu päris kutsikas. Koera silmades on led-tuled.

 • SILVERLIT Kaugjuhtimispuldiga helikopter Air Python

  46,44

  Flybotic sarjas on lai valik kaugjuhitavaid helikoptereid! Flybotic mudelid on valmistatud materjalidest, mis peavad vastu kõik kukkumised, muretseda nende purunemise pärast ei tasu! Kahekanaliline Air Python helikopter,mugavaks juhtimiseks. 4 AAA patareid ei kuulu komplekti. Hoiatused: Soovitame lastele alates 10-aastast. Ei sobi alla 8 aastastele lastele. Ärge visake patareisid prügikasti. Kasutage ainult ühesuguseid patareisid. Ärge kasutage…

 • SILVERLIT Kaugjuhtimispuldiga helikopter Air Stork

  45,00

  Flybotic sarjas on lai valik kaugjuhitavaid helikoptereid! Flybotic mudelid on valmistatud materjalidest, mis peavad vastu kõik kukkumised, muretseda nende purunemise pärast ei tasu! Tutvustame algajatele mõeldud kahe kanaliga helikopterit, mis lendab aeglaselt ja pidevalt. Helikopter on suurepärane algajatele, võimalik ka juhtida ´´lihtsal´´ režiimil. Laadimine USB juhtmega. Hoiatused: Soovitame lastele alates 10-aastast. Ei sobi alla 8…

 • SILVERLIT Kaugjuhtimispuldiga helikopter Sky Cheetah

  54,60

  Flybotic sarjas on lai valik kaugjuhitavaid helikoptereid! Flybotic mudelid on valmistatud materjalidest, mis peavad vastu kõik kukkumised, muretseda nende purunemise pärast ei tasu! Tutvustame Sky Cheetah helikoptereid spetsiaalse Co-Axial süsteemiga ja kolme kanaliga. Ülitäpse juhtimisega, suurepärase lendstabiilsusega, kasutades güroskoopilist tehnoloogiat. See võib liikuda üles, alla, vasakule, paremale, edasi, tagasi. Laadimine USV juhtmega. Hoiatused: Soovitame lastele…

 • SILVERLIT komplekt Robocombat “Viking”

  66,60

  Uued ja ägeda välimusega võitlevad robotid! Löö vastane nokauti! Tee sõbradele väljakutse, korraga saab võidelda kuni 4 robotit. Robotil on led-silmad ja heliefektid.

 • SILVERLIT ROBO KOMBAT Twin pakk

  66,60

  Uued ja ägeda välimusega võitlevad robotid! Löö vastane nokauti! Tee sõbradele väljakutse, korraga saab võidelda kuni 4 robotit. Robotil on led-silmad ja heliefektid.

 • SILVERLIT Robot “Junior 1.0” 21 cm

  41,64

  Kui mõtleme programmeeritavale robotile, kipume mõtlema arvutile, koodiridadele ja muule sellisele. Ärge muretsege, see pole nii, sest uus mänguasjarobot Junior 1.0 on üks lihtsamini käsitsetavaid ja kasutatavaid roboteid. Robotil on 9 klahviga puuteplaat, mis võimaldab lastel panna ta tegema rohkem kui 30 programmeeritavat kombinatsiooni (tantsud, liigutused …). Seejärel vajutage neid kombinatsioone ja ongi kõik! Robot teeb vastavalt eelnevalt sisestatud infole. Lisaks puutetunlikule plaadile on robotil ka eredad silmad, mis teevad temast justkui kõrgtehnoloogilise roboti.

 • SILVERLIT YCOO Biopod duo, 13 cm

  19,20

  Biopod Duo – 2 elektroonilist olendit ühes pakis! 13 cm pikkune pakk kus on 2 olendid kahevärviliste LED-silmadega ja pimedas helendava võimega. Komplektis: 1 x MAMMOTH või SMILODON; 1 x pimedas helendav olend; proovi-mind funktsiooniga, patareisid: 4 x LR44 (kaasas) HOIATUS! Ei sobi alla 3 aastastele lastele, sisaldab pisidetaile – lämbumisoht! Ärge visake patareisid prügikasti….

 • SILVERLIT YCOO Program A Bot X 40cm

  75,72

  Robot Bot X on hiiglaslik programmeeritav robot. Robotil on kuni 48 erinevat programeeritavat tegevust. Liikumise juhtimine. Lahedad robot heliefektid. Jalutab õõtsuvate kätega. Pult. LED tuledega nägu. Lisaks Infrapuna ja puhkerežiim.

 • SILVERLIT YCOO Robobeats robot

  26,04

  ROBO BEATS -on tantsiv robot! 2 MÄNGUMISREŽIIMI JA 2 MUSIKA – TANTSUREŽIIMI. DJ režiimi aktiveerimiseks vajutage ta pead, et segada erinevat robot SFX-i sisseehitatud muusikaga. Robot on 18,5 cm pikk. Robotil on LED-silmad, puutenupp, kõlar ja liigendkäed! HOIATUS! Ei sobi alla 3 aastastele lastele, sisaldab pisidetaile – lämbumisoht! Ärge visake patareisid prügikasti. Kasutage ainult ühesuguseid…

 • SILVERLIT YCOO Robot “Mazebreaker”, 20 cm

  37,56

  SILVERLIT Maze Breaker on interaktiivne robot, ,mis suudab automaatselt liikuda mööda määratud teekonda või mööda labürinti.

 • SILVERLIT YCOO Robot Biopod cyberpunk

  13,32

  Need laboris loodud loomakesed on loodud inspireerimaks laste kujutlusvõime arendamiseks. Looge ise oma elektroonilist olendit! Nüüd duo-pakis valmistamas veelgi enam rõõmu! Vajutage seda, et näha, kuidas silmad põlevad ja lõualuu liigub! Raputage seda erinevate heliefektide aktiveerimiseks! BIOPOD vajab toimimiseks patareisid 4x LR44 (komplektis kaasas). HOIATUS! Ei sobi alla 3 aastastele lastele, sisaldab pisidetaile – lämbumisoht!…

 • SILVERLIT YCOO Robot Biopod cyberpunk, duo-pakk

  26,04

  Need laboris loodud loomakesed on loodud inspireerimaks laste kujutlusvõime arendamiseks. Looge ise oma elektroonilist olendit! Vajutage seda, et näha, kuidas silmad põlevad ja lõualuu liigub! Raputage seda erinevate heliefektide aktiveerimiseks! BIOPOD vajab toimimiseks patareisid 2x LR44 (komplektis kaasas). HOIATUS! Ei sobi alla 3 aastastele lastele, sisaldab pisidetaile – lämbumisoht! Hoidke varu patareid eemal väikelapse käeulatusest…

 • SILVERLIT YCOO Robot kutsikas Robo Heads up

  14,16

  Robo Heads Up on interaktiivne loomake, kes tegutseb sinu puudutuse peale. Vajuta loomakese pealaele, et ta hakkaks häälitsema ja liikuma otsesuunas. Tõsta ta pead, et ta hakkaks liikuma tagasisuunas. Interaktiivne loomake teeb realistlikke häälitsusi ning tal on vahvad LED-silmad. Valikus interaktiivne kutsikas ja ükssarvik. Vajab toimimiseks 2x AAA patareisid, mis ei kuulu komplekti! HOIATUS! Ei…

 • SILVERLIT YCOO Robot Robo street kombat

  44,40

  Jätka võitlust ägedate Silverlit võitlusrobotitega! See on esimene Silverlit robot, mida sa saad juhtida oma kätega. Sul on võimalus kasutada kuute erinevad liikumist koos robotlike heliefektidega, et võita vastast. Robotit saad juhtida vastavalt oma käte liigutustele. Robotiga on kaasas kuus võitlusvahendit. HOIATUS! Ei sobi alla 3 aastastele lastele, sisaldab pisidetaile – lämbumisoht! Palun ärge kasutage…

Kõik tooted kuvatud

Kõik tooted kuvatud