Kangelased

/ / / / Kangelased

Näitan 1–16 tulemust 306-st

 • FROZEN Moe nukk, 28cm

  FROZEN Moe nukk, 28cm

  15,89

  Teid ootavad põnevad seiklused teie lemmiktegelastega Lumekuninganna ja igavene talv muinasjutust! Lapsed saavad klassikaliste Anna ja Elsa nukkudega läbi mängida stseene oma lemmik Disney muinasjutust Lumekuninganna ja igavene talv. Igal nukul on vahetatav riietus ning liikuvad jäsemed.;HOIATUS! LÄMBUMISOHT – sisaldab pisidetaile. Ei ole sobiv alla 3-aastastele lastele.

 • POWER RANGERS Mängukomplekt Morpher

  POWER RANGERS Mängukomplekt Morpher

  48,96

  Käes on Morphinite aeg! Kui Power Rangerid on valmis tegutsema, nad panevad oma võtmed Morferi käevõrru. Nüüd võivad lapsed ette kujutada ennast ühinemas Power Rangerite meeskonnaga võitluses kurjuse vastu! Inspireerituna uuest sarjast Power Rangerid: Dino Fury, Morpher-käevõrul on pöörlev korpus, valgus- ja heliefektid. Komplektis on Morpher-käevõru ja tegelase võti (ühildub Dino Fury seeria võtmetega, mis…

 • FROZEN 2 Twirlabouts sõiduk

  FROZEN 2 Twirlabouts sõiduk

  12,23

  Anna, Elsa ja ülejäänud jõuk võtavad ette reisi rumalale poolele! Tänapäevase lapse jaoks loodud uus klassikalise nukumängu variatsioon pakub naljakaid näoilmeid ja kabriolette mängukomplekte, mille sees on põnevaid avastusi! Minge rõõmuretkele nende sõidukitega, mis muutuvad minipoodideks, näiteks Elsa jäätisepood või Anna limonaadipood. Sõidukipakendite sees on nukk, 3 tarvikut ja 2-ühes kelk, mida saab ümber muuta…

 • MY LITTLE PONY pimepakk Üllatus-sõrmus

  MY LITTLE PONY pimepakk Üllatus-sõrmus

  3,91

  Milline poni on peidus? Shhh, see on saladus! Igas Secret Rings üllatuskotis on üks ponifiguur, mis ootab avastamist. Avage teemandikujuline karp, eemaldage pehme paber ja peske maha värvikiht, et oma tegelaskuju avastada! Pärast lõbusat paljastamist asetage oma kuju sõrmuse alusele ja kandke seda kõikjal, kuhu lähete.;HOIATUS! Ei ole sobiv alla 3 aasta vanustele lastele, sisaldab…

 • DRAGONS Värvimuutev figuur filmikuju, 8 cm

  DRAGONS Värvimuutev figuur filmikuju, 8 cm

  7,86

  Kuidas taltsutada lohet tegelased on seiklusteks valmis! Kogu omale terve kollektioon! Taaselusta filmist nähtud seiklusi või loo täiesi uusi.;HOIATUS! Ei ole sobiv alla 3 aasta vanustele lastele, sisaldab pisidetaile. Lämbumisoht.

 • HASBRO AVENGERS Bend and flex VS komplekt

  HASBRO AVENGERS Bend and flex VS komplekt

  31,80

  Nautige uskumatult lõbusat mängu nende ülipainduvate Marveli tegevusfiguuridega! Liikuvad jäsemed ja mitu liigendipunkti võimaldavad figuuri kujundada mitmel viisil. Komplektis onThot ja Loki mängufiruurid.;HOIATUS! Ei ole sobiv alla 3 aasta vanustele lastele, sisaldab pisidetaile. Lämbumisoht.

 • MY LITTLE PONY Mini ponitüdruk, 7,5 cm

  MY LITTLE PONY Mini ponitüdruk, 7,5 cm

  8,56

  Riieta Equestria tüdrukuid moekalt! 7,5 cm suurused ponitüdrukud on varustatud kahe endale iseloomuliku riietusega, kingapaari ja aksessuaaridega.;HOIATUS! Ei ole sobiv alla 3 aasta vanustele lastele, sisaldab pisidetaile. Lämbumisoht.

 • TREFL Pusle 100 Tähesõjad

  TREFL Pusle 100 Tähesõjad

  4,30

  Puslede kokkupanemine on lõbus viis kognitiivsete oskuste arendamiseks läbi praktilise õppimise. Pusled on suurepärased nii omaette või koos mängimiseks. Pusle 100 Tähesõjad. Pusle koosneb 100 osast. Valmis pusle suurus 41×27,5 cm.;HOIATUS! Ei ole sobiv alla 3 aasta vanustele lastele, sisaldab pisidetaile. Lämbumisoht.

 • TREFL Minipusle 54 Autod

  TREFL Minipusle 54 Autod

  1,01

  Puslede kokkupanemine on lõbus viis kognitiivsete oskuste arendamiseks läbi praktilise õppimise. Pusled on suurepärased nii omaette või koos mängimiseks. Minipusle 54 Autod. 54 osa. Valmis pusle suurus on 20×13 cm.;HOIATUS! Ei ole sobiv alla 3 aasta vanustele lastele, sisaldab pisidetaile. Lämbumisoht.

 • Privaatpostitus: CHARACTER PEPPA PIG Öko Pehmed “Peppa” 20 cm

  CHARACTER PEPPA PIG Öko Pehmed “Peppa” 20 cm

  14,36

  Ülipehme, 100% ümbertöödeldud materjalidest, 20 cm suurune Põrsas Peppa.;Soovitame alates 18 kuu vanustele lastele. Enne toote ostmist nooremale lapsele kui pakendil soovitatud, palun veenduge, et toode on lapsele ohutu.

 • TREFL Minipusle 54 Minions

  TREFL Minipusle 54 Minions

  1,01

  Puslede kokkupanemine on lõbus viis kognitiivsete oskuste arendamiseks läbi praktilise õppimise. Pusled on suurepärased nii omaette või koos mängimiseks. Minipusle 54 Minionid. 54 osa. Valmis pusle suurus on 20×13 cm.;HOIATUS! Ei ole sobiv alla 3 aasta vanustele lastele, sisaldab pisidetaile. Lämbumisoht.

 • SMART PLAY BABY SHARK Pehme mänguasi Baby Shark helidega 35 cm

  SMART PLAY BABY SHARK Pehme mänguasi Baby Shark helidega 35 cm

  17,22

  Vajuta kõhtu ja mänguasi esitab lõbusat Baby Shark laulu.;HOIATUS! Ei ole sobiv alla 3 aasta vanustele lastele, sisaldab pisidetaile. Lämbumisoht.

 • TOY PLUS 44 CATS 8 cm figuur sõidukiga

  TOY PLUS 44 CATS 8 cm figuur sõidukiga

  24,04

  44 Cats multikast tuntud lemmiktegelase 8 cm figuur koos sõidukiga.;HOIATUS! LÄMBUMISOHT Pole lubatud lastele alla 3 aasta. Sisaldab pisidetaile. Soovitame alates 3 aastast. HOIATUSED: Enne mänguasja lapse kätte andmist veenduge, et olete eemaldanud kõik pakkematerjalid.

 • PMI FORTNITE Tempel

  PMI FORTNITE Tempel

  4,44

  Sinu lemmik Fortnite´i tegelased on nüüd saadaval ka templina! Neid saab nüüd kõikjale kaasa võtta! 6 cm figuuri all on tempel.;HOIATUS! LÄMBUMISOHT – sisaldab pisidetaile. Ei ole sobiv alla 3-aastastele lastele. Soovitame kasutada täiskasvanu järelevalve all.

 • TREFL MAXI Pusle 24 Peppa Pig

  TREFL MAXI Pusle 24 Peppa Pig

  8,11

  Puslede kokkupanemine on lõbus viis kognitiivsete oskuste arendamiseks läbi praktilise õppimise. Pusled on suurepärased nii omaette või koos mängimiseks. Maxi Pusle Peppa Pig. Pusle koosneb 24 osast. Valmis pusle suurus on 60×40 cm.;HOIATUS! LÄMBUMISOHT – sisaldab pisidetaile. Ei ole sobiv alla 3-aastastele lastele. Soovitame kasutada täiskasvanu järelevalve all.

 • TREFL Pusle 100 My Little Pony

  TREFL Pusle 100 My Little Pony

  4,30

  Puslede kokkupanemine on lõbus viis kognitiivsete oskuste arendamiseks läbi praktilise õppimise. Pusled on suurepärased nii omaette või koos mängimiseks. Pusle My Little Pony. Pusle koosneb 100 osast. Valmis pusle suurus on 41×27,5 cm.;HOIATUS! Ei ole sobiv alla 3 aasta vanustele lastele. Sisaldab pisidetaile. Lämbumisoht!

End of content

End of content