Konstruktorid

Näitan kõiki 14 tulemust

 • CUBIMAG Nutikas mäng

  18,12

  Äge magnetiga pusle! Üle 130 3D osa ning 3 eri raskustaset.

 • CUBIMAG Nutikas mäng

  20,76

  Hämmastav magnetiline pusle 130 väljakutsega kolmel erineval tasemel. HOIATUS! LÄMBUMISOHT – sisaldab pisidetaile. Ei ole sobiv alla 3-aastastele lastele. Soovitame kasutada täiskasvanu järelevalve all.

 • CUBIMAG Nutikas mäng Cubimag jr.

  15,96

  Äge magnetiga pusle! Komplektis 13 magnetklotsi ning 3 eri raskustaset.

 • CUBIMAG Nutikas mäng Pro

  28,32

  Hämmastav magnetiline pusle 180 väljakutsega. Lisaks duplo mänguviis kahele mängijale 48 väljakutsega. HOIATUS! LÄMBUMISOHT – sisaldab pisidetaile. Ei ole sobiv alla 3-aastastele lastele. Soovitame kasutada täiskasvanu järelevalve all.

 • MAGFORMERS Magnetkonstruktori komplekt Amazing Wheel, 17 osa

  40,20

  Täiusta oma MAGFORMERS® kogu uue värvilise mängukomplektiga! Magnetiline konstruktor MAGFORMERS® on suurepärane mänguasi, mis arendab lapse loogilist mõtlemist, praktilisi oskusi, kujutlusvõimet, ruumilist mõtlemist ja loovust. Lase fantaasia lendu ja lõbus mänguaeg võibki alata! Ühildub teiste MAGFORMERS® komplektidega. Enne MAGFORMERS® mängima hakkamist lugege kindlasti läbi hoiatused. Komplekti kuuluvad nurgad, ruudud ja palju muud – kokku 17 osa.

 • MAGFORMERS Magnetkonstruktori komplekt Basic Plus, 14 osa

  31,08

  Täiusta oma MAGFORMERS® kogu suure värvilise mängukomplektiga (komplektis kaks erinevat geomeetrilist kujundit)! Magnetiline konstruktor MAGFORMERS® on suurepärane mänguasi, mis arendab lapse loogilist mõtlemist, praktilisi oskusi, kujutlusvõimet, ruumilist mõtlemist ja loovust. Lase fantaasia lendu ja lõbus mänguaeg võibki alata! Ühildub teiste MAGFORMERS® komplektidega. Enne MAGFORMERS® mängima hakkamist lugege kindlasti läbi hoiatused. Komplekt sisaldab 8 kolmnurka, 4 ruutu ja 2 sisemise ringiga ruutu.

 • MAGFORMERS Magnetkonstruktori komplekt Kolmnurgad, 8 osa

  16,56

  Täiusta oma MAGFORMERS® komplekti uute vikerkaarevärviliste kolmnurkadega (8 tk)! Magnetiline konstruktor MAGFORMERS® on suurepärane mänguasi, mis arendab lapse loogilist mõtlemist, praktilisi oskusi, kujutlusvõimet, ruumilist mõtlemist ja loovust. Lase fantaasia lendu ja lõbus mänguaeg võibki alata! Ühildub teiste MAGFORMERS® komplektidega. Enne MAGFORMERS® mängima hakkamist lugege kindlasti läbi hoiatused.

 • MAGFORMERS Magnetkonstruktori komplekt Politsei ja pääste, 26 osa

  48,36

  Täiusta oma MAGFORMERS® kogu suure värvilise Politsei mängukomplektiga! Magnetiline konstruktor MAGFORMERS® on suurepärane mänguasi, mis arendab lapse loogilist mõtlemist, praktilisi oskusi, kujutlusvõimet, ruumilist mõtlemist ja loovust. Lase fantaasia lendu ja lõbus mänguaeg võibki alata! Ühildub teiste MAGFORMERS® komplektidega. Enne MAGFORMERS® mängima hakkamist lugege kindlasti läbi hoiatused. Komplekti kuuluvad nurgad, ruudud ja palju muud.

 • MAGFORMERS Magnetkonstruktori komplekt Wow, 16 osa

  48,96

  Täiusta oma MAGFORMERS® kogu uue värvilise mängukomplektiga (komplektis kaks erinevat geomeetrilist kujundit)! Magnetiline konstruktor MAGFORMERS® on suurepärane mänguasi, mis arendab lapse loogilist mõtlemist, praktilisi oskusi, kujutlusvõimet, ruumilist mõtlemist ja loovust. Lase fantaasia lendu ja lõbus mänguaeg võibki alata! Ühildub teiste MAGFORMERS® komplektidega. Enne MAGFORMERS® mängima hakkamist lugege kindlasti läbi hoiatused. Komplektis 8 kolmnurka, 5 ruutu ja lisatarvikud.

 • MAGFORMERS Magnetkonstruktori komplekt, 14 osa

  31,08

  Ideaalne väike stardikomplekt (komplektis 8 kolmnurka ja 6 ruutu). Avasta MAGFORMERS® maailm – ehita kuubikuid, väikseid maju. Magnetiline konstruktor MAGFORMERS® on suurepärane mänguasi, mis arendab lapse loogilist mõtlemist, praktilisi oskusi, kujutlusvõimet, ruumilist mõtlemist ja loovust. Lase fantaasia lendu ja lõbus mänguaeg võibki alata! Ühildub teiste MAGFORMERS® komplektidega. Enne MAGFORMERS® mängima hakkamist lugege kindlasti läbi hoiatused.

 • MAGFORMERS Magnetkonstruktori komplekt, 30 osa

  60,12

  Täiusta oma MAGFORMERS® kogu uue värvilise mängukomplektiga (komplektis kaks erinevat geomeetrilist kujundit)! Magnetiline konstruktor MAGFORMERS® on suurepärane mänguasi, mis arendab lapse loogilist mõtlemist, praktilisi oskusi, kujutlusvõimet, ruumilist mõtlemist ja loovust. Lase fantaasia lendu ja lõbus mänguaeg võibki alata! Ühildub teiste MAGFORMERS® komplektidega. Enne MAGFORMERS® mängima hakkamist lugege kindlasti läbi hoiatused. Komplektis 12 kolmnurka ja 18 ruutu.

 • MAX BUILD Alusplaat

  5,76

  Ehita ja loo koos Zuru Max konstrutorklotsidega eriilmelisi ehitisi ja objekte. Zuru Max tooted aitavad arendada laste kujutlusvõimet ja ruumitaju. Zuru Max alusplaat võimaldab lastel oma kujutlusvõimel teoks saada. Kombineeri teiste Zuru Max või teiste tootjate klotisdega. Komplekti ei konstruktorklotsid. HOIATUS! Ei sobi alla 3 aastastele lastele, sisaldab pisidetaile – lämbumisoht!

 • MAX Klotsid, 759 tk.

  42,00

  Ehita ja loo koos Zuru Max konstruktorklotsidega eriilmelisi ehitisi ja objekte. Zuru Max tooted aitavad arendada laste kujutlusvõimet ja ruumitaju. Need klotsid aitavad kaasa ka kordinatisooni ja peenmontoorika arengule. Zuru Max klotsid võimaldavad lastel oma kujutlusvõimet teostada. Kombineeri Zuru Max klotse teiste Zuru Max või teiste tootjate klotisdega. HOIATUS! Ei sobi alla 3 aastastele lastele,…

 • SES Käsitöökomplekt haamriga

  21,72

  Käsitöökomplekt haamriga

Kõik tooted kuvatud

Kõik tooted kuvatud