Konstruktorid

Näitan kõiki 17 tulemust

 • CUBIMAG Nutikas mäng

  18,12

  Äge magnetiga pusle! Üle 130 3D osa ning 3 eri raskustaset.

 • CUBIMAG Nutikas mäng Cubimag jr.

  15,96

  Äge magnetiga pusle! Komplektis 13 magnetklotsi ning 3 eri raskustaset.

 • MAGFORMERS Komplekt Karneval, 46 osa

  101,76

  Tule karusselliga sõitma! Ehita oma väike lõbustuspark! Täiusta oma MAGFORMERS® kogu suure värvilise Karnevali mängukomplektiga! Magnetiline konstruktor MAGFORMERS® on suurepärane mänguasi, mis arendab lapse loogilist mõtlemist, praktilisi oskusi, kujutlusvõimet, ruumilist mõtlemist ja loovust. Lase fantaasia lendu ja lõbus mänguaeg võibki alata! Ühildub teiste MAGFORMERS® komplektidega. Enne MAGFORMERS® mängima hakkamist lugege kindlasti läbi hoiatused. Komplektis on erinevad geomeetrilised kujundid (12 kolmnurka, 22 ruutu, 2 viisnurka) ja erinevad lisatarvikud ehitamiseks. Ehita isiklik vaateratas või karussell.

 • MAGFORMERS Magnetkonstruktori komplekt akendega, 20 osa

  42,00

  Klassikaline MAGFORMERS® ehituskomplekt, millel on 20 magnetilist geomeetrilist kuju – nüüd spetsiaalsete aknadetailidega! Magnetiline konstruktor MAGFORMERS® on suurepärane mänguasi, mis arendab lapse loogilist mõtlemist, praktilisi oskusi, kujutlusvõimet, ruumilist mõtlemist ja loovust. Lase fantaasia lendu ja lõbus mänguaeg võibki alata! Ühildub teiste MAGFORMERS® komplektidega. Enne MAGFORMERS® mängima hakkamist lugege kindlasti läbi hoiatused. Komplektis 8 kolmnurka, 16 ruutu ja 6 akent.

 • MAGFORMERS Magnetkonstruktori komplekt Amazing Wheel, 17 osa

  40,20

  Täiusta oma MAGFORMERS® kogu uue värvilise mängukomplektiga! Magnetiline konstruktor MAGFORMERS® on suurepärane mänguasi, mis arendab lapse loogilist mõtlemist, praktilisi oskusi, kujutlusvõimet, ruumilist mõtlemist ja loovust. Lase fantaasia lendu ja lõbus mänguaeg võibki alata! Ühildub teiste MAGFORMERS® komplektidega. Enne MAGFORMERS® mängima hakkamist lugege kindlasti läbi hoiatused. Komplekti kuuluvad nurgad, ruudud ja palju muud – kokku 17 osa.

 • MAGFORMERS Magnetkonstruktori komplekt Basic Plus, 14 osa

  31,08

  Täiusta oma MAGFORMERS® kogu suure värvilise mängukomplektiga (komplektis kaks erinevat geomeetrilist kujundit)! Magnetiline konstruktor MAGFORMERS® on suurepärane mänguasi, mis arendab lapse loogilist mõtlemist, praktilisi oskusi, kujutlusvõimet, ruumilist mõtlemist ja loovust. Lase fantaasia lendu ja lõbus mänguaeg võibki alata! Ühildub teiste MAGFORMERS® komplektidega. Enne MAGFORMERS® mängima hakkamist lugege kindlasti läbi hoiatused. Komplekt sisaldab 8 kolmnurka, 4 ruutu ja 2 sisemise ringiga ruutu.

 • MAGFORMERS Magnetkonstruktori komplekt Basic plus, 30 osa

  60,12

  Täienda uue MAGFORMERS® Basic plus kompleti abil oma MAGFORMERS® kollektsiooni! Komplektis on klassikalised ruudud ja kolmnurgad, kuid ka uudsed ringid ja ruudud ringidega. Magnetiline konstruktor MAGFORMERS® on suurepärane mänguasi, mis arendab lapse loogilist mõtlemist, praktilisi oskusi, kujutlusvõimet, ruumilist mõtlemist ja loovust. Lase fantaasia lendu ja lõbus mänguaeg võibki alata! Ühildub teiste MAGFORMERS® komplektidega. Enne MAGFORMERS®…

 • MAGFORMERS Magnetkonstruktori komplekt Kolmnurgad, 8 osa

  16,56

  Täiusta oma MAGFORMERS® komplekti uute vikerkaarevärviliste kolmnurkadega (8 tk)! Magnetiline konstruktor MAGFORMERS® on suurepärane mänguasi, mis arendab lapse loogilist mõtlemist, praktilisi oskusi, kujutlusvõimet, ruumilist mõtlemist ja loovust. Lase fantaasia lendu ja lõbus mänguaeg võibki alata! Ühildub teiste MAGFORMERS® komplektidega. Enne MAGFORMERS® mängima hakkamist lugege kindlasti läbi hoiatused.

 • MAGFORMERS Magnetkonstruktori komplekt Politsei ja pääste, 26 osa

  48,36

  Täiusta oma MAGFORMERS® kogu suure värvilise Politsei mängukomplektiga! Magnetiline konstruktor MAGFORMERS® on suurepärane mänguasi, mis arendab lapse loogilist mõtlemist, praktilisi oskusi, kujutlusvõimet, ruumilist mõtlemist ja loovust. Lase fantaasia lendu ja lõbus mänguaeg võibki alata! Ühildub teiste MAGFORMERS® komplektidega. Enne MAGFORMERS® mängima hakkamist lugege kindlasti läbi hoiatused. Komplekti kuuluvad nurgad, ruudud ja palju muud.

 • MAGFORMERS Magnetkonstruktori komplekt Wow plus, 18 osa

  58,08

  Loo uue MAGFORMERS® Wow plus kompleti abil omalaadi sõiduk! Sul on võimalus luua üle 30 eripalgelise kujuga sõidukit kasutades komplekti kuuluvaid magnet kujundeid. Magnetiline konstruktor MAGFORMERS® on suurepärane mänguasi, mis arendab lapse loogilist mõtlemist, praktilisi oskusi, kujutlusvõimet, ruumilist mõtlemist ja loovust. Lase fantaasia lendu ja lõbus mänguaeg võibki alata! Ühildub teiste MAGFORMERS® komplektidega. Enne MAGFORMERS®…

 • MAGFORMERS Magnetkonstruktori komplekt Wow, 16 osa

  48,96

  Täiusta oma MAGFORMERS® kogu uue värvilise mängukomplektiga (komplektis kaks erinevat geomeetrilist kujundit)! Magnetiline konstruktor MAGFORMERS® on suurepärane mänguasi, mis arendab lapse loogilist mõtlemist, praktilisi oskusi, kujutlusvõimet, ruumilist mõtlemist ja loovust. Lase fantaasia lendu ja lõbus mänguaeg võibki alata! Ühildub teiste MAGFORMERS® komplektidega. Enne MAGFORMERS® mängima hakkamist lugege kindlasti läbi hoiatused. Komplektis 8 kolmnurka, 5 ruutu ja lisatarvikud.

 • MAGFORMERS Magnetkonstruktori komplekt, 14 osa

  31,08

  Ideaalne väike stardikomplekt (komplektis 8 kolmnurka ja 6 ruutu). Avasta MAGFORMERS® maailm – ehita kuubikuid, väikseid maju. Magnetiline konstruktor MAGFORMERS® on suurepärane mänguasi, mis arendab lapse loogilist mõtlemist, praktilisi oskusi, kujutlusvõimet, ruumilist mõtlemist ja loovust. Lase fantaasia lendu ja lõbus mänguaeg võibki alata! Ühildub teiste MAGFORMERS® komplektidega. Enne MAGFORMERS® mängima hakkamist lugege kindlasti läbi hoiatused.

 • MAGFORMERS Magnetkonstruktori komplekt, 26 osa

  55,68

  Ideaalne väike komplekt (komplektis kaks erinevat geomeetrilist kujundit) erinevate kolmemõõtmeliste asjade ehitamiseks. Avasta MAGFORMERS® maailm – ehita kuubikuid, väikseid maju. Magnetiline konstruktor MAGFORMERS® on suurepärane mänguasi, mis arendab lapse loogilist mõtlemist, praktilisi oskusi, kujutlusvõimet, ruumilist mõtlemist ja loovust. Lase fantaasia lendu ja lõbus mänguaeg võibki alata! Ühildub teiste MAGFORMERS® komplektidega. Enne MAGFORMERS® mängima hakkamist lugege kindlasti läbi hoiatused. Komplektis 8 kolmnurka ja 18 ruutu.

 • MAGFORMERS Magnetkonstruktori komplekt, 30 osa

  60,12

  Täiusta oma MAGFORMERS® kogu uue värvilise mängukomplektiga (komplektis kaks erinevat geomeetrilist kujundit)! Magnetiline konstruktor MAGFORMERS® on suurepärane mänguasi, mis arendab lapse loogilist mõtlemist, praktilisi oskusi, kujutlusvõimet, ruumilist mõtlemist ja loovust. Lase fantaasia lendu ja lõbus mänguaeg võibki alata! Ühildub teiste MAGFORMERS® komplektidega. Enne MAGFORMERS® mängima hakkamist lugege kindlasti läbi hoiatused. Komplektis 12 kolmnurka ja 18 ruutu.

 • MAGFORMERS Magnetkonstruktori komplekt, 62 osa

  132,36

  Täiusta oma MAGFORMERS® kogu suure värvilise mängukomplektiga (komplektis kolm erinevat geomeetrilist kujundit)! Magnetiline konstruktor MAGFORMERS® on suurepärane mänguasi, mis arendab lapse loogilist mõtlemist, praktilisi oskusi, kujutlusvõimet, ruumilist mõtlemist ja loovust. Lase fantaasia lendu ja lõbus mänguaeg võibki alata! Ühildub teiste MAGFORMERS® komplektidega. Enne MAGFORMERS® mängima hakkamist lugege kindlasti läbi hoiatused. Komplektis 20 kolmnurka, 30 ruutu ja 12 viisnurka.

 • SES Käsitöökomplekt haamriga

  21,72

  Käsitöökomplekt haamriga

 • SES Puusepatööde mängukomplekt

  21,96

  Puusepatööde mängukomplekt

Kõik tooted kuvatud

Kõik tooted kuvatud