Konstruktorid

Näitan kõiki 9 tulemust

 • CUBIMAG Nutikas mäng

  18,12

  Äge magnetiga pusle! Üle 130 3D osa ning 3 eri raskustaset.

 • MAGFORMERS Magnetkonstruktori komplekt Basic Plus, 14 osa

  31,08

  Täiusta oma MAGFORMERS® kogu suure värvilise mängukomplektiga (komplektis kaks erinevat geomeetrilist kujundit)! Magnetiline konstruktor MAGFORMERS® on suurepärane mänguasi, mis arendab lapse loogilist mõtlemist, praktilisi oskusi, kujutlusvõimet, ruumilist mõtlemist ja loovust. Lase fantaasia lendu ja lõbus mänguaeg võibki alata! Ühildub teiste MAGFORMERS® komplektidega. Enne MAGFORMERS® mängima hakkamist lugege kindlasti läbi hoiatused. Komplekt sisaldab 8 kolmnurka, 4 ruutu ja 2 sisemise ringiga ruutu.

 • MAGFORMERS Magnetkonstruktori komplekt Kolmnurgad, 8 osa

  16,56

  Täiusta oma MAGFORMERS® komplekti uute vikerkaarevärviliste kolmnurkadega (8 tk)! Magnetiline konstruktor MAGFORMERS® on suurepärane mänguasi, mis arendab lapse loogilist mõtlemist, praktilisi oskusi, kujutlusvõimet, ruumilist mõtlemist ja loovust. Lase fantaasia lendu ja lõbus mänguaeg võibki alata! Ühildub teiste MAGFORMERS® komplektidega. Enne MAGFORMERS® mängima hakkamist lugege kindlasti läbi hoiatused.

 • MAGFORMERS Magnetkonstruktori komplekt Politsei ja pääste, 26 osa

  48,36

  Täiusta oma MAGFORMERS® kogu suure värvilise Politsei mängukomplektiga! Magnetiline konstruktor MAGFORMERS® on suurepärane mänguasi, mis arendab lapse loogilist mõtlemist, praktilisi oskusi, kujutlusvõimet, ruumilist mõtlemist ja loovust. Lase fantaasia lendu ja lõbus mänguaeg võibki alata! Ühildub teiste MAGFORMERS® komplektidega. Enne MAGFORMERS® mängima hakkamist lugege kindlasti läbi hoiatused. Komplekti kuuluvad nurgad, ruudud ja palju muud.

 • MAGFORMERS Magnetkonstruktori komplekt Wow, 16 osa

  48,96

  Täiusta oma MAGFORMERS® kogu uue värvilise mängukomplektiga (komplektis kaks erinevat geomeetrilist kujundit)! Magnetiline konstruktor MAGFORMERS® on suurepärane mänguasi, mis arendab lapse loogilist mõtlemist, praktilisi oskusi, kujutlusvõimet, ruumilist mõtlemist ja loovust. Lase fantaasia lendu ja lõbus mänguaeg võibki alata! Ühildub teiste MAGFORMERS® komplektidega. Enne MAGFORMERS® mängima hakkamist lugege kindlasti läbi hoiatused. Komplektis 8 kolmnurka, 5 ruutu ja lisatarvikud.

 • MAGFORMERS Magnetkonstruktori komplekt, 14 osa

  31,08

  Ideaalne väike stardikomplekt (komplektis 8 kolmnurka ja 6 ruutu). Avasta MAGFORMERS® maailm – ehita kuubikuid, väikseid maju. Magnetiline konstruktor MAGFORMERS® on suurepärane mänguasi, mis arendab lapse loogilist mõtlemist, praktilisi oskusi, kujutlusvõimet, ruumilist mõtlemist ja loovust. Lase fantaasia lendu ja lõbus mänguaeg võibki alata! Ühildub teiste MAGFORMERS® komplektidega. Enne MAGFORMERS® mängima hakkamist lugege kindlasti läbi hoiatused.

 • SASSY Magnetklotsid

  20,88

  Tuntud väikelaste mänguasjade tootja Sassy on keskendunud lapse arengut toetavate mänguasjade tootmisele läbi lõbusa mängu. Need on pehmed magnetitega kuubikud, et ka väiksemad lapsed saaksid ehitada torne. Kuubikud on kaetud erinevate tekstiilidega, mis kõik on eri värvi. Taolised mängud arendavad lapse tajusid. Enne lapsele andmist eemaldage kõik pakkedetailid.

 • SES Käsitöökomplekt haamriga

  21,72

  Käsitöökomplekt haamriga

 • SES Puusepatööde mängukomplekt

  21,96

  Puusepatööde mängukomplekt

Kõik tooted kuvatud

Kõik tooted kuvatud