Loovad mänguasjad

/ / / / Loovad mänguasjad

Näitan 1–16 tulemust 139-st

 • 4M Disaini Oma Tuulelohe

  4M Disaini Oma Tuulelohe

  13,10

  Lahuta meelt, kogedes, mida tähendab ise tehtud tuulelohe. Tee sellest tõeline meistriteos. Võid pere ja sõpradega päikeselistel päevadel koos meelt lahutada.;HOIATUS! LÄMBUMISOHT – sisaldab pisidetaile. Ei ole sobiv alla 3-aastastele lastele. Soovitame kasutada täiskasvanu järelevalve all.

 • 4M Disaini Oma Vihmavari

  4M Disaini Oma Vihmavari

  13,10

  Too vihmastesse päevadesse rõõmu ainulaadse sirmidisaini projektiga. Loo kõigile imetlemiseks kaunis meistriteos.;HOIATUS! LÄMBUMISOHT – sisaldab pisidetaile. Ei ole sobiv alla 3-aastastele lastele. Soovitame kasutada täiskasvanu järelevalve all.

 • 4M Komplekt kaeva välja Trex

  4M Komplekt kaeva välja Trex

  10,45

  Saad olla ise paleontoloog ja kaevata välja muinasajal valitsenud hiiglaslike loomade skeletid. Pane skelett kokku ja aseta alusele. See on väga lahe. Iga komplekt sisaldab kipsplokki, spetsiaalset kaevamisvahendit, pintslit, täpset juhendit, lõbusaid fakte ja 10 küsimust dinosauruste kohta. Dig-A Dino sari koosneb 7-st erinevast eelajaloolisest loomast. Kogu neid ja saad luua oma dinosauruste kuningriigi. Kokkupanduna…

 • 4M Komplekt kaeva välja Triceratops

  4M Komplekt kaeva välja Triceratops

  10,45

  Saad olla ise paleontoloog ja kaevata välja muinasajal valitsenud hiiglaslike loomade skeletid. Pane skelett kokku ja aseta alusele. See on väga lahe. Iga komplekt sisaldab kipsplokki, spetsiaalset kaevamisvahendit, pintslit, täpset juhendit, lõbusaid fakte ja 10 küsimust dinosauruste kohta. Dig-A Dino sari koosneb 7-st erinevast eelajaloolisest loomast. Kogu neid ja saad luua oma dinosauruste kuningriigi. Kokkupanduna…

 • 4M Laama

  4M Laama

  4,45

  Kinnitage laamad oma toa seinale või lakke, täites oma ruumi helendavate laamadega saate muuta oma toa tõeliseks farmiks. Lülitage valgus välja ja vaadake laamasid helendamas- nad säravad pimeduses maagiliselt.;HOIATUS! Lämbumisoht – sisaldab pisidetaile. Ei ole sobiv alla 3-aastastele lastele. Sobib alates 3 aastastele lastele.

 • 4M Meisterdamise komplekt – Seif

  4M Meisterdamise komplekt – Seif

  18,65

  Tõenäoliselt maailma kõige turvalisem seif. Valmista ja seadista digilukk, installi häiresignaal. Pane sõbrad ja pereliikmed seifi avamisel proovile! Nad saavad tõelise üllatuse osaliseks. See on vahva projekt, mille käigus õpid tundma luku struktuuri ja ühendama vooluringi.;HOIATUS! LÄMBUMISOHT – sisaldab pisidetaile. Ei ole sobiv alla 3-aastastele lastele. Soovitame kasutada täiskasvanu järelevalve all.

 • 4M Mini teeserviisi värvimise komplekt

  4M Mini teeserviisi värvimise komplekt

  12,17

  Värvi endale ise teeserviis, andes sellele loova disaini. Kutsu nukud mängu teepeole või kasuta teeserviisi armsa kodukaunistusena.;HOIATUS! LÄMBUMISOHT – sisaldab pisidetaile. Ei ole sobiv alla 3-aastastele lastele. Soovitame kasutada täiskasvanu järelevalve all.

 • 4M Päikesesüsteemi Planetaarium

  4M Päikesesüsteemi Planetaarium

  10,45

  Pange kokku ja värvige oma planetaariumimudel. Värvige see ja tõstke esile, et tekiks hõõgumisefekt. Vaadake 30 cm suuruse mudeli hõõgumist, see on sellest maailmast väljas.;Soovitame lastele alates 8-aastast. HOIATUS! LÄMBUMISOHT – sisaldab pisidetaile. Ei ole sobiv alla 3-aastastele lastele. Soovitame kasutada täiskasvanu järelevalve all. Enne kasutamist lugege juhiseid. Säilitage see informatsioon hilisemaks

 • 4M Rahakassa värvimise komplekt

  4M Rahakassa värvimise komplekt

  10,14

  Lisa vaid pisut kujutlusvõimet ja loo päris oma rahakassa! See on tore kingitus perele ja sõpradele!;HOIATUS! LÄMBUMISOHT – sisaldab pisidetaile. Ei ole sobiv alla 3-aastastele lastele. Soovitame kasutada täiskasvanu järelevalve all.

 • 4M Sõrmejälgede võtmise komplekt

  4M Sõrmejälgede võtmise komplekt

  10,45

  Õpi kuidas detektiivid tuvastavad kahtlusaluseid ja registreerivad kuriteo kohalt leitud olulisi vihjeid! Sõrmejälgi registreeritakse, kogutakse ja tuvastatakse. Sisaldab super tolmutamispulbrit. See on lahe detektiivimängu komplekt.;Soovitame lastele alates 8-aastast. HOIATUS! LÄMBUMISOHT – sisaldab pisidetaile. Ei ole sobiv alla 3-aastastele lastele. Soovitame kasutada täiskasvanu järelevalve all. Enne kasutamist lugege juhiseid. Säilitage see informatsioon hilisemaks. Lokaliseeritud juhend on…

 • BO Limavabrik

  BO Limavabrik

  17,04

  Selle komplekti abil saate lõbutseda paljude limast tehtud asjadega. Nii nagu päris teadlased, kasutad ka sina tõelisi laboratoorseid meetodeid, et valmistada pimedas helendavaid olendeid. Kujutage ette, et saate ise luua hüppavaid palle, jubedaid koletisi, limausse ja pimedas helendavaid kalu. Selle komplektiga saad teha kõike seda ja rohkemgi veel. Haridusteaduslik komplekt, mis on lõbus, loov ja…

 • BO Seebivabrik

  BO Seebivabrik

  17,04

  Avasta, kuidas seebid, hügieen ja teadus koos töötavad, et hoida teid õnnelikuna ja tervena! Selle komplekti abil õpid tundma seebi ajalugu ja palju muudki! Valmista ise lõhnastatud ja värvilisi seepi ja saa teada, kui oluline on hoida käed pestud ja puhtad! Haridusteaduslik komplekt, mis on lõbus, loov ja arendab ajutegevust. Ideaalne kingitus igale noorele teadlasele.;HOIATUSED!…

 • CRAYOLA 10 kaheotsalist pestavat markerit

  CRAYOLA 10 kaheotsalist pestavat markerit

  7,96

  Kokku 20 värvi. Markeritel on erinevad otsad, mis pakuvad just õige suurusega otsa suurte või väikeste detailide värvimiseks! Tugevad ja vastupidavad markeri otsad, mis kannatavad hästi värvimist ja erinevaid projekte. Usaldusväärsed, kergesti maha pestavad nahalt ja riietelt. Vanusegrupp: 3+;HOIATUS! Ei ole sobiv alla 3 aasta vanustele lastele, sisaldab pisidetaile. Lämbumisoht.

 • CRAYOLA 10 pliiatsit kustutuskummiga

  CRAYOLA 10 pliiatsit kustutuskummiga

  6,17

  Värvipliiats kustutuskummiga. Enam ei pea muretsema tehtud vigade pärast. Komplekti kuulub 10 erksavärvilist pliiatsit kustutuskummiga. Nüüd saab vigasid parandada kiiresti ja mugavalt. Vanusegrupp: 3+;HOIATUS! LÄMBUMISOHT – sisaldab pisidetaile. Ei ole sobiv alla 3-aastastele lastele. Soovitame kasutada täiskasvanu järelevalve all.

 • CRAYOLA 12 Supertips Pestavat Markerit

  CRAYOLA 12 Supertips Pestavat Markerit

  4,84

  Crayola pliiatsid Supertips on mõeldud peente või paksude joonte tegemiseks. Pliiatsid on mahapestavad riietelt ja nahalt. Vanusegrupp: 3+;HOIATUS! LÄMBUMISOHT – sisaldab pisidetaile. Ei ole sobiv alla 3-aastastele lastele. Soovitame kasutada täiskasvanu järelevalve all.

 • CRAYOLA 14 Pipsqueaks Minimarkerid

  CRAYOLA 14 Pipsqueaks Minimarkerid

  6,64

  14 erksat minimarkerit on sama kvaliteetsed kui standardse mõõduga Crayola markerid. Iga värv on ergas, pliiatsi ots on vastupidav ja kauakestev.Värvid on mahapestavad. Vanusegrupp: 3+;HOIATUS! LÄMBUMISOHT – sisaldab pisidetaile. Ei ole sobiv alla 3-aastastele lastele. Soovitame kasutada täiskasvanu järelevalve all.

Kõik tooted kuvatud

Kõik tooted kuvatud