Mänguautod

Juba meie isad ja vanaisad mängisid väikestena laste mänguautodega. Tänapäevased mängud on aga hoopis midagi muud. Laseriga puldiauto, helendav autorada, elektriauto lastele – need on vaid mõned märksõnad, mis iseloomustavad laste praeguseid automänge. Igas mänguasjapoes on saadaval nii väikesed kui suured mänguautod, nii monsterautod, autoparklad kui ka autode garaažid. Sellega valik ei piirdu – roosa rannaauto tüdrukutele ja leekidega spordauto poistele – või miks mitte ka vastupidi.

Vaatame kategooriate kaupa, milliseid valikuid leiad meie e-poest.

Mudelautod

Mudelauto on klassikaliselt auto miniatuurne kujutis ehk miniauto. Tihti on mudelautod konkreetsete autode mudelid – näiteks Audi A7, BMW Z4 GT3 või Volkswagen Amarok. Mudelautode müük on läbi aegade olnud kõrge, sest need on asendamatud mänguasjad igas vanuses poistele ning annavad lõputult võimalusi erinevateks seiklusteks. Kas sinu ralli mudelauto kihutab puidust autorajal või hüppab üle raamatutest ehitatud silla? Lase ainult fantaasia lendu!

Väikesed ja suured puldiga autod

Seiklused jätkuvad kaugjuhitaval teel! Nagu teistegi mänguautode puhul on puldiga autode valik laialdane. Väiksemad puldiautod võivad sobilikud olla tubastes tingimustes. Suured puldiautod ja maastiku puldiautod sobivad tavaliselt õue ning võimaldavad sõita mittetasasel pinnal. Parimateks ja kvaliteetseimateks puldiautodeks peetakse Nikko puldiautosid ja RC autosid.

Laser Battle Hunters puldiautode komplekt on midagi seiklushimulisele poisile. Need raadioteel juhitavad sõidukid on lahinguvalmis! Laser Battle Hunters autod võimaldavad ülikiirelt edasi liikuda, tagurpidi liikuda, pöörelda ja pöörata. Uuenduslik mitmesuunaline neljarattaline juhtimissüsteem annab pöörase triivi ja uskumatu külg-külje manööverdamise, tehes need parimateks drifti puldiautodeks.

Pealeistutavad autod ja tõukeautod

Pealeistumisautod, nagu nimigi ütleb, on piisavalt suured, et laps saaks nende peal sõita. Laste pealeistutavad autod on tavaliselt pere pisematele – need sobivad alates vanusest, mil laps istub kindlalt ilma toeta ning seni kuni täitub maksimaalne kaalupiirang (varieeruvalt 15-36kg). Tavaliselt ei ole pealeistutavad autod kummiratastega, vaid plastikust ratastega ning sobivad tänu sellele erinevatel pindadel sõitmiseks – nii toas kui õues.

Ficher-Price töömasin on vaieldamatult lemmik pealeistutav auto tüdrukutele ja poistele. Laiad rattad tagavad stabiilsuse ning istme all on piisavalt ruumi asjade hoiustamiseks. Vajutades nuppe, kostub erinevaid helisid mis teevad mängimise veel lõbusamaks.

Little Tikes Cozy Coupe on klassikaline tõukeauto, millesse laps saab sisse istuda. Autol on töötav pasun ja mänguasjade hoiustamiseks ideaalne hoiuruum. Naerusuine tõukeauto muudab alati tuju heaks!

Alarmsõidukid – tuletõrje, politsei ja kiirabi

Milline poiss poleks vähemalt korra oma lapsepõlves unistanud suurena politseinikuks saamisest? Erinevad päästeautod – politseiauto, kiirabiauto, tuletõrjeauto – on poistele alati olnud ligitõmbavateks mänguasjadeks.

Politsei meeskonna veok kolme sõidukiga muutub autotreilerist põnevaks vangla mängukomplektiks koos tulede ja helidega! Vajuta hädaolukorra sireeni koos vilkuvate tuledega, kui kurjategija vanglast välja murrab, ja algata tagaajamine! Autotreiler on täis erinevaid funktsioone, sealhulgas autovangla, helikopteriplatvorm, politsei tagaajamise käivitamise ramp, töötav autolift ning ühendusrambid tasandite vahel.

Töö- ja ehitusmasinad

Mida suurem, seda uhkem! Mida valjem, seda parem! Just nii saab öelda laste mängu töö- ja ehitusmasinate kohta – veoauto, prügiauto, kastiauto, kraanaga veoauto, seguauto ehk betooniauto, veoauto puksiir… See nimekiri võimsatest suurtest masinatest võiks jätkuda!

JCB X-seera kraanaauto on kaugjuhtimisega. Kraana kõrgus põrandast on 100 cm. Võta juhtimine enda kätesse ja kasuta akutoitel töötavat kaugjuhtimispulti, mis liigutab kraanaposti 360 kraadi ümber oma telje ning liigutab haaratsi üles ja alla. Haaratsi liikumist saab ka käsitsi juhtida, et liiva ja mustust üles korjata!

JCB laadurauto on kõigi poiste lemmik! Lihtsalt pane mootor tööle ja tõsta laaduri koppa, et aktiveerida uskumatult realistlikud helid. Vajutades laaduri nuppe, lähevad tööle lahedad tuled, heliefektid ja muusika. JCB Mighty Moverz laadur sobib suurepäraselt mängimiseks nii sees kui väljas.

Multikakangelaste autod – Käpapatrull, Transformerid, Pikne Mcqueen…

Lisaks erinevatele mudelautodele, päästeautodele ja töömasinatele on väga populaarsed erinevad mänguautod multifilmidest ja seriaalidest:

  • Käpapatrulli autod – Chase politseiauto, Marshalli tuletõrjeauto…
  • Pikne McQueen auto,
  • Transformer autod, sh eriti Bumblebee auto,
  • Autolinna ehk Car City autod,
  • Peppa Pig auto,
  • Pet Shop auto.

Lai valik erinevaid laste mudel- ja mänguautosid – vali endale kiire ralliauto, luksusauto, traktor või töömasin või hoopiski rong, millega tsuh-tsuh ringi sõita.
Lõbus ajaviitmine nii lastele kui täiskasvanutele!

Näitan 1–40 tulemust 141-st

Kõik tooted kuvatud

Kõik tooted kuvatud