Näitan 1–16 tulemust 120-st

 • BBURAGO 1/64 Mudelauto

  BBURAGO 1/64 Mudelauto

  3,14

  Metallist sõiduk. Konkreetset variatsiooni ei ole võimalik tellida, saadame juhuvaliku alusel. NB! Komplekti värv võib erineda pildil kuvatust.

 • CHICCO Veok Dozzy

  CHICCO Veok Dozzy

  13,96

  CHICCO Buldooser Dozzy valguefektiga. Vanusegrupp: 2+ Töötab patareidega; 3 x 1.5 V/Alc LR44

 • CHICCO Veok Sandy

  CHICCO Veok Sandy

  13,96

  CHICCO Ehitusauto Sandy valgusefektigaTöötab patareidega: 3 x 1.5 V/Alc LR44 Vanusegrupp: 2+

 • CHICCO Veok Trucky

  CHICCO Veok Trucky

  13,96

  CHICCO Veok Trucky valguefektigaTöötab patareidega: 3 x 1.5 V/Alc LR44 Vanusegrupp: 2+

 • EMCO CRASH´EMS Auto

  EMCO CRASH´EMS Auto

  3,71

  Tõmba auto tagasi ja vaata, kuidas ta kihutab! Auto puruneb, kui vastu objekti põrkub! Pane osad jälle kokku ning ta on nagu uus! Konkreetset variatsiooni ei ole võimalik tellida, saadame juhuvaliku alusel.

 • Kohatäide

  FUNRISE CAT mini sõidukid 5tk.

  11,29

  CAT Mini Masinate 5-pakki kuuluvad: kallur, buldooser, laadur, eksavaator ja teerull. Komplekt tutvustab lastele eri tüüpi ehitussõidukeid.;HOIATUS! LÄMBUMISOHT – sisaldab pisidetaile. Ei ole sobiv alla 3-aastastele lastele. Soovitame kasutada täiskasvanu järelevalve all.

 • HTI JCB Autotreiler kalluri ja laaduriga

  HTI JCB Autotreiler kalluri ja laaduriga

  33,38

  JCB suur autotreiler kalluri ja laaduriga pakub suurt mängurõõmu nii “ehitusplatsil” kui ka liivas mängides.

 • HTI JCB Buldooser

  HTI JCB Buldooser

  7,72

  JCB buldooseril on liigutatav kopp, pakkudes lapsele palju mängurõõmu nii õues kui toas. Buldooser on üks laiast JCB ehitusautode valikust, mis on valmistatud kvaliteetsest plastist ja pakendist. Suurus: 17,5 cm.

 • HTI JCB Ekskavaator

  HTI JCB Ekskavaator

  7,72

  JCB 7″ ekskavaatoril on keeratav kabiin ja liigutatav kopp, tänu millele saab asju kergemini üles tõsta ja transportida. JCB ekskavaator pakub lapsele palju mängurõõmu nii õues kui toas. Ekskavaator on üks laiast JCB ehitusautode valikust, mis on valmistatud kvaliteetsest plastist ja pakendist.

 • HTI JCB Kallur

  HTI JCB Kallur

  7,72

  JCB 7″ kalluril on liigutatav kast. Kallur sobib suurepäraselt mängimiseks nii sees kui väljas. Kallur on üks laiast JCB ehitusautode valikust, mis on valmistatud kvaliteetsest plastist ja pakendist.;HOIATUS! Ei ole sobiv alla 3 aasta vanustele lastele, sisaldab pisidetaile. Lämbumisoht.

 • HTI JCB Laadur

  HTI JCB Laadur

  7,72

  JCB 7″ laaduril on liigutatav kopp. Kopp sobib suurepäraselt mängimiseks nii sees kui väljas. Laadur on üks laiast JCB ehitusautode valikust, mis on valmistatud kvaliteetsest plastist ja pakendist.

 • HTI JCB Mini Moverz – Minisõiduk asst 5

  HTI JCB Mini Moverz – Minisõiduk asst 5

  2,39

  Kogu omale isiklik JCB minisõidukite kollektsioon! Suurepärane mänguasi lapse kujutlusvõime inspireerimiseks. JCB minisõidukid pakuvad tundideks mängurõõmu. Sobib mängimiseks nii toas kui õues. JCB Mini Moverz sõidukid on valmistatud vastupidavast plastikust. Valikus on 5 erinevat sõidukit. Konkreetset variatsiooni ei ole võimalik tellida, saadame juhuvaliku alusel.

 • HTI JCB Miniautode 5-pakk

  HTI JCB Miniautode 5-pakk

  10,09

  Paljudeks tundideks mängurõõmu pakkuvasse JCB komplekti kuuluvad ekskavaator, laadur, minilaadur, kallurauto ja kopplaadur. Nende väikeste autodega saab kaevata, vedada mänguasju või isegi maiustusi nii siseruumides või väljas. See on suurepärane mängukomplekt teie lapse arengu jaoks, sest soodustab lapse motoorsete oskuste ja käe-silma koordinatsiooni arengut. See on ka suurepärane komplekt kujutlusvõime inspireerimiseks.

 • Privaatpostitus: HTI JCB Tsemendiauto valguse ja heliga

  HTI JCB Tsemendiauto valguse ja heliga

  10,09

  Kvaliteetne ehitusauto JCB on varustatud valguse ja realistlike helidega.;HOIATUS! Pole lubatud lastele alla 3 aasta, sisaldab pisidetale.

 • HTI JCB Väike ekskavaator heli- ja valgusega

  HTI JCB Väike ekskavaator heli- ja valgusega

  10,09

  Väike JCB tulede ja heliedega ekskavaator pakub lastele võimalust õppida läbi mängu. Ekskavaatoriga saab kaevata auke tänu liikuvale kopale.;HOIATUS! Ei ole sobiv alla 3 aasta vanustele lastele, sisaldab pisidetaile. Lämbumisoht.

 • HTI JCB Väike laadur heli- ja valgusega

  HTI JCB Väike laadur heli- ja valgusega

  10,09

  JCB väike laadur heli ja valgusega julgustab lapsi läbi mängimise õppima. Laaduril on kollased vilkuvad tuled, heliefektid ja liigutatav kopp.;HOIATUS! Ei ole sobiv alla 3 aasta vanustele lastele, sisaldab pisidetaile. Lämbumisoht.

End of content

End of content