Mänguautod

Juba meie isad ja vanaisad mängisid väikestena laste mänguautodega. Tänapäevased mängud on aga hoopis midagi muud. Laseriga puldiauto, helendav autorada, elektriauto lastele – need on vaid mõned märksõnad, mis iseloomustavad laste praeguseid automänge. Igas mänguasjapoes on saadaval nii väikesed kui suured mänguautod, nii monsterautod, autoparklad kui ka autode garaažid. Sellega valik ei piirdu – roosa rannaauto tüdrukutele ja leekidega spordauto poistele – või miks mitte ka vastupidi.

Vaatame kategooriate kaupa, milliseid valikuid leiad meie e-poest.

Mudelautod

Mudelauto on klassikaliselt auto miniatuurne kujutis ehk miniauto. Tihti on mudelautod konkreetsete autode mudelid – näiteks Audi A7, BMW Z4 GT3 või Volkswagen Amarok. Mudelautode müük on läbi aegade olnud kõrge, sest need on asendamatud mänguasjad igas vanuses poistele ning annavad lõputult võimalusi erinevateks seiklusteks. Kas sinu ralli mudelauto kihutab puidust autorajal või hüppab üle raamatutest ehitatud silla? Lase ainult fantaasia lendu!

Väikesed ja suured puldiga autod

Seiklused jätkuvad kaugjuhitaval teel! Nagu teistegi mänguautode puhul on puldiga autode valik laialdane. Väiksemad puldiautod võivad sobilikud olla tubastes tingimustes. Suured puldiautod ja maastiku puldiautod sobivad tavaliselt õue ning võimaldavad sõita mittetasasel pinnal. Parimateks ja kvaliteetseimateks puldiautodeks peetakse Nikko puldiautosid ja RC autosid.

Laser Battle Hunters puldiautode komplekt on midagi seiklushimulisele poisile. Need raadioteel juhitavad sõidukid on lahinguvalmis! Laser Battle Hunters autod võimaldavad ülikiirelt edasi liikuda, tagurpidi liikuda, pöörelda ja pöörata. Uuenduslik mitmesuunaline neljarattaline juhtimissüsteem annab pöörase triivi ja uskumatu külg-külje manööverdamise, tehes need parimateks drifti puldiautodeks.

Pealeistutavad autod ja tõukeautod

Pealeistumisautod, nagu nimigi ütleb, on piisavalt suured, et laps saaks nende peal sõita. Laste pealeistutavad autod on tavaliselt pere pisematele – need sobivad alates vanusest, mil laps istub kindlalt ilma toeta ning seni kuni täitub maksimaalne kaalupiirang (varieeruvalt 15-36kg). Tavaliselt ei ole pealeistutavad autod kummiratastega, vaid plastikust ratastega ning sobivad tänu sellele erinevatel pindadel sõitmiseks – nii toas kui õues.

Ficher-Price töömasin on vaieldamatult lemmik pealeistutav auto tüdrukutele ja poistele. Laiad rattad tagavad stabiilsuse ning istme all on piisavalt ruumi asjade hoiustamiseks. Vajutades nuppe, kostub erinevaid helisid mis teevad mängimise veel lõbusamaks.

Little Tikes Cozy Coupe on klassikaline tõukeauto, millesse laps saab sisse istuda. Autol on töötav pasun ja mänguasjade hoiustamiseks ideaalne hoiuruum. Naerusuine tõukeauto muudab alati tuju heaks!

Alarmsõidukid – tuletõrje, politsei ja kiirabi

Milline poiss poleks vähemalt korra oma lapsepõlves unistanud suurena politseinikuks saamisest? Erinevad päästeautod – politseiauto, kiirabiauto, tuletõrjeauto – on poistele alati olnud ligitõmbavateks mänguasjadeks.

Politsei meeskonna veok kolme sõidukiga muutub autotreilerist põnevaks vangla mängukomplektiks koos tulede ja helidega! Vajuta hädaolukorra sireeni koos vilkuvate tuledega, kui kurjategija vanglast välja murrab, ja algata tagaajamine! Autotreiler on täis erinevaid funktsioone, sealhulgas autovangla, helikopteriplatvorm, politsei tagaajamise käivitamise ramp, töötav autolift ning ühendusrambid tasandite vahel.

Töö- ja ehitusmasinad

Mida suurem, seda uhkem! Mida valjem, seda parem! Just nii saab öelda laste mängu töö- ja ehitusmasinate kohta – veoauto, prügiauto, kastiauto, kraanaga veoauto, seguauto ehk betooniauto, veoauto puksiir… See nimekiri võimsatest suurtest masinatest võiks jätkuda!

JCB X-seera kraanaauto on kaugjuhtimisega. Kraana kõrgus põrandast on 100 cm. Võta juhtimine enda kätesse ja kasuta akutoitel töötavat kaugjuhtimispulti, mis liigutab kraanaposti 360 kraadi ümber oma telje ning liigutab haaratsi üles ja alla. Haaratsi liikumist saab ka käsitsi juhtida, et liiva ja mustust üles korjata!

JCB laadurauto on kõigi poiste lemmik! Lihtsalt pane mootor tööle ja tõsta laaduri koppa, et aktiveerida uskumatult realistlikud helid. Vajutades laaduri nuppe, lähevad tööle lahedad tuled, heliefektid ja muusika. JCB Mighty Moverz laadur sobib suurepäraselt mängimiseks nii sees kui väljas.

Multikakangelaste autod – Käpapatrull, Transformerid, Pikne Mcqueen…

Lisaks erinevatele mudelautodele, päästeautodele ja töömasinatele on väga populaarsed erinevad mänguautod multifilmidest ja seriaalidest:

 • Käpapatrulli autod – Chase politseiauto, Marshalli tuletõrjeauto…
 • Pikne McQueen auto,
 • Transformer autod, sh eriti Bumblebee auto,
 • Autolinna ehk Car City autod,
 • Peppa Pig auto,
 • Pet Shop auto.

Lai valik erinevaid laste mudel- ja mänguautosid – vali endale kiire ralliauto, luksusauto, traktor või töömasin või hoopiski rong, millega tsuh-tsuh ringi sõita.
Lõbus ajaviitmine nii lastele kui täiskasvanutele!

Näitan 1–40 tulemust 136-st

 • JCB Ehitussõiduk lisadega, 12,5 cm

  9,00

  Teamsterz on rahvusvaheliselt tunnustatud kaubamärk, mis on inspireeritud tõsielusõidukite disainist ja omadustest, julgustades kollektsioneerimist ja hindama atraktiivsust. Hoidke oma ehitusplatsil parimaid seadmeid ja tehnikaid, et ehitus areneks kiiresti ja kvaliteetselt. Selleks tuleb appi Teamsterz Street Kingz JCB Construction sarja ehitusmasinad. Algajad noorehitajad saavad valida kolme JCB masina vahel, sõltuvalt sellest, millist tööd on vaja teha!…

 • JCB Ehitussõidukite veok heli- ja valgusega

  33,00

  Vabalt keerlevate ratastega heli ja valgusega Construction Truck Transporter. Omadused: vilkuvad kollased tuled, mootori helid ja lihtne veoauto laadimisramp. Sisaldab 2 ehitusautot: ekskavaator ja kopp. Patareid kaasas. Mõõdud 26 x 52 x 24 cm. HOIATUS! LÄMBUMISOHT – sisaldab pisidetaile. Ei ole sobiv alla 3-aastastele lastele.

 • JCB Ekskavaator heli- ja valgusega, väike

  10,92

  Väike JCB tulede ja heliedega ekskavaator pakub lastele võimalust õppida läbi mängu. Ekskavaatoriga saab kaevata auke tänu liikuvale kopale.

 • JCB Kallur, 17,5 cm

  7,68

  JCB 7″ kalluril on liigutatav kast. Kallur sobib suurepäraselt mängimiseks nii sees kui väljas. Kallur on üks laiast JCB ehitusautode valikust, mis on valmistatud kvaliteetsest plastist ja pakendist.

 • JCB L&S mängukomplekt Raskeveokite vedaja valguse ja heliga

  89,88

  Teamsterz pakub laias valikus kogutavaid metallsõidukeid, heli- ja valgusefektidega sõidukeid, garaaže ning erinevaid mängukomplekte. Teamsterz tooted on kvaliteetsed ja üksikasjalikud, millega lapsed armastavad mängida. Teamsterzi ametlik JCB seeria tutvustab JCB raskeveokite transportijat. Hüppa pardale ja loo ideaalne keskkond mängimiseks kaasasoleva JCB traktori ja laaduriga. Komplekt on inspireeritud JCB ikoonilistest värvidest. Tänu vabalt pöörlevatele ratastele saate…

 • JCB Laadur auto heli- ja valgusega

  36,84

  JCB Mighty Moverzi laadur on põnev mänguasi kõikidele väikestele ja suurtele autohuvilistele. Lihtsalt pane mootor tööle ja tõsta laaduri kopp, et aktiveerida uskumatult realistlikud helid. Vajutades laaduri nuppe, lähevad tööle lahedad tuled, heliefektid ja muusika. JCB Mighty Moverz laadur sobib suurepäraselt mängimiseks nii sees kui väljas.

 • JCB Laadur heli- ja valgusega, väike

  10,92

  JCB väike laadur heli ja valgusega julgustab lapsi läbi mängimise õppima. Laaduril on kollased vilkuvad tuled, heliefektid ja liigutatav kopp.

 • JCB Laadur, 17,5 cm

  7,68

  JCB 7″ laaduril on liigutatav kopp. Kopp sobib suurepäraselt mängimiseks nii sees kui väljas. Laadur on üks laiast JCB ehitusautode valikust, mis on valmistatud kvaliteetsest plastist ja pakendist.

 • JCB Mängukomplekt MY 1ST JCB Garaaž

  66,24

  Kvaliteetsete ja realistlike hiiglaslike ehitusmasinate puhul on Teamsterzi ametlik JCB seeria ideaalne valik. JCB-l on hea meel tutvustada kolmetasandilist “Minu 1. JCB” mängukomplekti. Komplekt on valmistatud pehmest ja kergest plastikust ning tänu ümaratele äärtele ja mugavale disainile sobib see ideaalselt väikestele laste kätele. Tõstke kive kraanaga ja asetage need veoauto haagisesse ning seejärel vedage need…

 • JCB Tsemendiauto valguse ja heliga

  10,92

  Kvaliteetne ehitusauto JCB on varustatud valguse ja realistlike helidega.

 • JCB Veok valguse ja heliga

  10,92

  Kvaliteetne ehitusauto JCB on varustatud valguse ja realistlike helidega.

 • JCB Veok, 35,6 cm

  21,96

  Kui otsite kvaliteetseid, põnevaid ja realistlike ehitussõidukeid, siis Teamsterzi ametlik JCB seeria on ideaalne valik. Milline ehitusplats on täielik ilma JCB kallurita? See Teamsterz JCB sõiduk on tohutu: 35,6cm. ! Tänu suurtele ratastele, saab sellega mängida kõikjal, olgu siis liival, aias või siseruumides! Kui on tahtmist koormat vedada, siis selleks on vastav koorem maha laadida,…

 • KIDZ TECH tagasitõmmatav auto McLaren 570S Coupe, skaala 1:26

  15,96

  Tagasitõmbamise funktsiooniga autol on esituled ja helid.

 • KINSMART Metallist auto 1963 Aston Martin DB5, skaala 1:38

  9,24

  Ülemaailmselt populaarsed Kinsmart metallist mudelautod on valmistatud spetsiaalselt lastele ning kõigile neile, kes hingelt noored. Kinsmart autodes on ühendatud omavahel inseneriteaduse imed, kunst ning paljude inimeste eluaegsed unistused. Kinsmarti missiooniks on muuta unistuste autod kõikidele kättesaadavaks reaalsuseks kuigi vähendatud kujul. Kinsmart 12 cm suurune metallist auto on “tagasitõmbamise” funktsiooniga, kui seda tagasi tõmmata, liigub auto…

 • KINSMART Metallist auto 1971 Lamborghini Miura, skaala 1:38

  9,24

  Ülemaailmselt populaarsed Kinsmart metallist mudelautod on valmistatud spetsiaalselt lastele ning kõigile neile, kes hingelt noored. Kinsmart autodes on ühendatud omavahel inseneriteaduse imed, kunst ning paljude inimeste eluaegsed unistused. Kinsmarti missiooniks on muuta unistuste autod kõikidele kättesaadavaks reaalsuseks kuigi vähendatud kujul. Kinsmart 12 cm suurune metallist auto on “tagasitõmbamise” funktsiooniga, kui seda tagasi tõmmata, liigub auto…

 • KINSMART Metallist auto 1995 McLaren F1 GTR, skaala 1:38

  9,24

  12 cm metallist auto, mis tagasi tõmmates sõidab edasi. Suurus 1:36.

 • KINSMART Metallist auto 2014 Chevrolet Camaro, skaala 1:38

  9,24

  Ülemaailmselt populaarsed Kinsmart metallist mudelautod on valmistatud spetsiaalselt lastele ning kõigile neile, kes hingelt noored. Kinsmart autodes on ühendatud omavahel inseneriteaduse imed, kunst ning paljude inimeste eluaegsed unistused. Kinsmarti missiooniks on muuta unistuste autod kõikidele kättesaadavaks reaalsuseks kuigi vähendatud kujul. Kinsmart 12 cm suurune metallist auto on “tagasitõmbamise” funktsiooniga, kui seda tagasi tõmmata, liigub auto…

 • KINSMART Metallist auto 2016 Pagani Huayra BC, skaala 1:38

  9,24

  Ülemaailmselt populaarsed Kinsmart metallist mudelautod on valmistatud spetsiaalselt lastele ning kõigile neile, kes hingelt noored. Kinsmart autodes on ühendatud omavahel inseneriteaduse imed, kunst ning paljude inimeste eluaegsed unistused. Kinsmarti missiooniks on muuta unistuste autod kõikidele kättesaadavaks reaalsuseks kuigi vähendatud kujul. Kinsmart 12 cm suurune metallist auto on “tagasitõmbamise” funktsiooniga, kui seda tagasi tõmmata, liigub auto…

 • KINSMART Metallist auto 2018 Jeep Wrangler (politsei), skaala 1:38, must

  9,24

  Ülemaailmselt populaarsed Kinsmart metallist mudelautod on valmistatud spetsiaalselt lastele ning kõigile neile, kes hingelt noored. Kinsmart autodes on ühendatud omavahel inseneriteaduse imed, kunst ning paljude inimeste eluaegsed unistused. Kinsmarti missiooniks on muuta unistuste autod kõikidele kättesaadavaks reaalsuseks kuigi vähendatud kujul. Kinsmart 12 cm suurune metallist auto on “tagasitõmbamise” funktsiooniga, kui seda tagasi tõmmata, liigub auto…

 • KINSMART Metallist auto 2018 Jeep Wrangler (politsei/tuletõrje), skaala 1:38

  9,24

  12 cm metallist auto, mis tagasi tõmmates sõidab edasi. Suurus 1:38.

 • KINSMART Metallist auto Bentley Continental GT Speed 2012, skaala 1:38

  9,24

  12 cm metallist auto, mis tagasi tõmmates sõidab edasi. 1:38

 • KINSMART Metallist auto Bentley Continental GT3, skaala 1:38

  9,24

  Ülemaailmselt populaarsed Kinsmart metallist mudelautod on valmistatud spetsiaalselt lastele ning kõigile neile, kes hingelt noored. Kinsmart autodes on ühendatud omavahel inseneriteaduse imed, kunst ning paljude inimeste eluaegsed unistused. Kinsmarti missiooniks on muuta unistuste autod kõikidele kättesaadavaks reaalsuseks kuigi vähendatud kujul. Kinsmart 12 cm suurune metallist auto on “tagasitõmbamise” funktsiooniga, kui seda tagasi tõmmata, liigub auto…

 • KINSMART Metallist auto BMW I8, skaala 1:38

  9,24

  12 cm metallist auto, mis tagasi tõmmates sõidab edasi. 1:36

 • KINSMART Metallist auto BMW M8 Competition Coupe, skaala 1:38

  9,24

  Ülemaailmselt populaarsed Kinsmart metallist mudelautod on valmistatud spetsiaalselt lastele ning kõigile neile, kes hingelt noored. Kinsmart autodes on ühendatud omavahel inseneriteaduse imed, kunst ning paljude inimeste eluaegsed unistused. Kinsmarti missiooniks on muuta unistuste autod kõikidele kättesaadavaks reaalsuseks kuigi vähendatud kujul. Kinsmart 12 cm suurune metallist auto on “tagasitõmbamise” funktsiooniga, kui seda tagasi tõmmata, liigub auto…

 • KINSMART Metallist auto BMW X6, skaala 1:38

  9,24

  12 cm metallist auto, mis tagasi tõmmates sõidab edasi. Suurus: 1:36. Konkreetset värvi ei ole võimalik tellida, saadame juhuvaliku alusel. HOIATUS! Ei ole sobiv alla 3 aasta vanustele lastele, sisaldab pisidetaile. Lämbumisoht.

 • KINSMART Metallist auto Bugatti Chiron Supersport, skaala 1:38

  9,24

  Ülemaailmselt populaarsed Kinsmart metallist mudelautod on valmistatud spetsiaalselt lastele ning kõigile neile, kes hingelt noored. Kinsmart autodes on ühendatud omavahel inseneriteaduse imed, kunst ning paljude inimeste eluaegsed unistused. Kinsmarti missiooniks on muuta unistuste autod kõikidele kättesaadavaks reaalsuseks kuigi vähendatud kujul. Kinsmart 12 cm suurune metallist auto on “tagasitõmbamise” funktsiooniga, kui seda tagasi tõmmata, liigub auto…

 • KINSMART Metallist auto Hummer H2 2005, skaala 1:38

  9,24

  12 cm metallist auto, mis tagasi tõmmates sõidab edasi. Suurus: 1:36. Konkreetset värvi ei ole võimalik tellida, saadame juhuvaliku alusel. HOIATUS! Ei ole sobiv alla 3 aasta vanustele lastele, sisaldab pisidetaile. Lämbumisoht.

 • KINSMART Metallist auto Lamborghini Matte, skaala 1:38

  9,24

  12 cm metallist auto, mis tagasi tõmmates sõidab edasi. Suurus 1:36. Konkreetset värvi ei ole võimalik tellida, saadame juhuvaliku alusel.

 • KINSMART Metallist auto Lamborghini Sesto Elemento, skaala 1:38

  9,24

  12 cm metallist auto, mis tagasi tõmmates sõidab edasi. 1:38

 • KINSMART Metallist auto Land Rover Defender 90, skaala 1:38

  9,24

  Ülemaailmselt populaarsed Kinsmart metallist mudelautod on valmistatud spetsiaalselt lastele ning kõigile neile, kes hingelt noored. Kinsmart autodes on ühendatud omavahel inseneriteaduse imed, kunst ning paljude inimeste eluaegsed unistused. Kinsmarti missiooniks on muuta unistuste autod kõikidele kättesaadavaks reaalsuseks kuigi vähendatud kujul. Kinsmart 12 cm suurune metallist auto on “tagasitõmbamise” funktsiooniga, kui seda tagasi tõmmata, liigub auto…

 • KINSMART Metallist auto McLaren 675LT, skaala 1:38

  9,24

  12 cm metallist auto, mis tagasi tõmmates sõidab edasi. Suurus: 1:36.

 • KINSMART Metallist auto Mercedes-AMG GT, skaala 1:38

  9,24

  12 cm metallist auto, mis tagasi tõmmates sõidab edasi. Suurus: 1:36. Konkreetset värvi ei ole võimalik tellida, saadame juhuvaliku alusel.

 • KINSMART Metallist auto Mercedes-Benz SLS AMG, skaala 1:38

  9,24

  Ülemaailmselt populaarsed Kinsmart metallist mudelautod on valmistatud spetsiaalselt lastele ning kõigile neile, kes hingelt noored. Kinsmart autodes on ühendatud omavahel inseneriteaduse imed, kunst ning paljude inimeste eluaegsed unistused. Kinsmarti missiooniks on muuta unistuste autod kõikidele kättesaadavaks reaalsuseks kuigi vähendatud kujul. Kinsmart 12 cm suurune metallist auto on “tagasitõmbamise” funktsiooniga, kui seda tagasi tõmmata, liigub auto…

 • KINSMART Metallist auto Mercedes-Benz X-Class, skaala 1:38

  9,24

  12 cm metallist auto, mis tagasi tõmmates sõidab edasi. Suurus: 1:38

 • KINSMART Metallist auto Toyota GR Supra Racing Concept, skaala 1:38

  9,24

  Ülemaailmselt populaarsed Kinsmart metallist mudelautod on valmistatud spetsiaalselt lastele ning kõigile neile, kes hingelt noored. Kinsmart autodes on ühendatud omavahel inseneriteaduse imed, kunst ning paljude inimeste eluaegsed unistused. Kinsmarti missiooniks on muuta unistuste autod kõikidele kättesaadavaks reaalsuseks kuigi vähendatud kujul. Kinsmart 12 cm suurune metallist auto on “tagasitõmbamise” funktsiooniga, kui seda tagasi tõmmata, liigub auto…

 • MSZ metallist mudel mootorratas BMW, 1:12

  11,04

  MSZ kaubagrupp keskendub kvaliteetsetele metallist automudelitele. Tehes koostööd üle 30 erineva automärgiga omab MSZ laialdast sortimenti ning valikust leiate selliseid tuntuid mudeleid nagu Lamborghini, Bentley, Audi, Porsche, Land Rover jne. Mudelid on saadaval erinevates suurustes. Konkreetne toode on BMW mootorratta mudel suuruses 1:12. Saadaval erinevad toonid. HOIATUS! Ei sobi alla 3 aastastele lastele, sisaldab pisidetaile…

 • MSZ metallist mudel mootorratas SUZUKI GSR-R1000, 1:12

  11,04

  MSZ kaubagrupp keskendub kvaliteetsetele metallist automudelitele. Tehes koostööd üle 30 erineva automärgiga omab MSZ laialdast sortimenti ning valikust leiate selliseid tuntuid mudeleid nagu Lamborghini, Bentley, Audi, Porsche, Land Rover jne. Mudelid on saadaval erinevates suurustes. Konkreetne toode on Suzuki GSR-R1000 mootorratta mudel suuruses 1:12. Saadaval erinevad toonid. HOIATUS! Ei sobi alla 3 aastastele lastele, sisaldab…

 • MSZ metallist mudel mootorratas SUZUKI GSR-R1000, 1:18

  5,64

  MSZ kaubagrupp keskendub kvaliteetsetele metallist automudelitele. Tehes koostööd üle 30 erineva automärgiga omab MSZ laialdast sortimenti ning valikust leiate selliseid tuntuid mudeleid nagu Lamborghini, Bentley, Audi, Porsche, Land Rover jne. Mudelid on saadaval erinevates suurustes. Konkreetne toode on Suzuki GSR-R1000 mootorratta mudel suuruses 1:18. Saadaval erinevad toonid. HOIATUS! Ei sobi alla 3 aastastele lastele, sisaldab…

 • MSZ metallist mudel mootorratas YAMAHA YZF-R1, 1:18

  5,64

  MSZ kaubagrupp keskendub kvaliteetsetele metallist automudelitele. Tehes koostööd üle 30 erineva automärgiga omab MSZ laialdast sortimenti ning valikust leiate selliseid tuntuid mudeleid nagu Lamborghini, Bentley, Audi, Porsche, Land Rover jne. Mudelid on saadaval erinevates suurustes. Konkreetne toode on Yamaha YZR-R1 mootorratta mudel suuruses 1:18. Saadaval erinevad toonid. HOIATUS! Ei sobi alla 3 aastastele lastele, sisaldab…

 • MSZ metallist mudel tuletõrje sõiduk Volvo Ladder, 1:50

  16,20

  MSZ kaubagrupp keskendub kvaliteetsetele metallist automudelitele. Tehes koostööd üle 30 erineva automärgiga omab MSZ laialdast sortimenti ning valikust leiate selliseid tuntuid mudeleid nagu Lamborghini, Bentley, Audi, Porsche, Land Rover jne. Mudelid on saadaval erinevates suurustes. Konkreetne toode on tuletõrjeauto Volvo Ladder mudel suuruses 1:50. Mudel on valguse ja heliga. Mõõdud 21.7 x 5.9 x 7.7…

Kõik tooted kuvatud

Kõik tooted kuvatud