Multikakangelased

Näitan 1–40 tulemust 253-st

 • 44 CATS figuur akessuaaridega, 8 cm

  9,24

  44 Cats multikast tuntud lemmiktegelase 8 cm figuur koos aksessuaaridega.

 • 44 CATS figuur helidega, 15 cm

  24,00

  44 Cats multikast tuntud lemmiktegelase 15 cm helidega figuur. Vajuta ja naudi 44 Cats originaallaulu.

 • 44 CATS Pehme mänguasi, 13 cm

  6,96

  44 Cats multikast tuntud lemmiktegelase 15 cm pehme mänguasi.

 • AVENGERS Bend and Flex sõiduk

  35,52

  Nautige uskumatut paindlikkust koos Raudmehe ja tema rattaga! Raudmehe figuuriga on kaasas kaherattaline jalgrattasõiduk, mis ka paindub! Tegelast saab tänu painutavatele kehaosadele sättida omale soovitud asendisse. Sisaldab Raudmehe kuju ja sõidukit.

 • AVENGERS Bend and Flex VS komplekt

  36,72

  Nautige uskumatult lõbusat mängu nende ülipainduvate Marveli tegevusfiguuridega! Liikuvad jäsemed ja mitu liigendipunkti võimaldavad figuuri kujundada mitmel viisil. Komplektis onThot ja Loki mängufiruurid,

 • AVENGERS Kuju Bend and Flex Kapten Amerika, 15 cm

  17,16

  Liitu oma lemmik Tasujate kangelaste ja kurikaelastega Universumi saatuse eest käivas lahingus! Naudi uusi mänguvõimalusi koos Marvel figuuridega! Kapten Ameerika kuju saab tänu painutavatele kehaosadele sättida omale soovitud asendisse. HOIATUS! LÄMBUMISOHT – sisaldab pisidetaile. Ei ole sobiv alla 3-aastastele lastele.

 • AVENGERS Kuju Bend and Flex Raudmees, 15 cm

  17,16

  Liitu universumi saatuse eest peetavas lahingus oma lemmik Tasujate kangelaste ja kurikaelaste vahel! Naudi uusi mänguvõimalusi koos Marvel figuuridega! Raudmehe kuju saab tänu painutavatele kehaosadele sättida omale soovitud asendisse. HOIATUS! LÄMBUMISOHT – sisaldab pisidetaile. Ei ole sobiv alla 3-aastastele lastele.

 • AVENGERS Kuju Bend and Flex Thanos, 15 cm

  17,16

  Liitu oma lemmik Tasujate kangelaste ja kurikaelastega Universumi saatuse eest käivas lahingus! Naudi uusi mänguvõimalusi koos Marvel figuuridega! Thanos´e kuju saab tänu painutavatele kehaosadele sättida omale soovitud asendisse. HOIATUS! LÄMBUMISOHT – sisaldab pisidetaile. Ei ole sobiv alla 3-aastastele lastele.

 • BABY SHARK Laulev mänguasi Baby Shark, reguleeritava kiirusega, 35 cm

  29,88

  Mänguasi laulab lõbusat Baby Shark laulu. Laulu kiirust saab reguleerida. Mida kiiremini tema suud liigutada, seda kiiremini laul kostub. Mida aeglasemalt ta suud liigutada, seda aeglasemalt ka laul kostub.

 • BASIC FUN Põrsas Peppa Projektoriga

  45,84

  Armas Põrsas Peppa öölambike muudab magamamineku meeldivaks seikluseks.

 • BASIC FUN Valgusega Kuju Paw Patrol Chase

  9,72

  Valgusega figuur sinu lemmik Käpapatrulli tegelasest!

 • BATMAN Plastpudel, 850 ml

  12,96

  Oma mõrvatud vanemate nimel peab Bruce Wayne igavest sõda Gotham City kurjategijate vastu. Ta on kättemaks. Ta on öö. Ta on Batman. Üks maailma ikoonilisemaid ilukirjanduslikke tegelasi on Batman pühendanud oma elu lõputule ristisõjale, sõjale kõigi kurjategijate vastu. Elegantne korduvkasutatav pudel, mis on kaunistatud maitsekate kujundustega, mis põhinevad kuulsatel tegelastel. Metallist, keeratav pudelikork on lekkekindel….

 • BATMAN Spordipudel plastik, 400 ml

  5,64

  Oma mõrvatud vanemate nimel peab Bruce Wayne igavest sõda Gotham City kurjategijatega. Ta on kättemaks. Ta on öö. Ta on Batman. Üks maailma ikoonilisemaid tegelasi Batman pühendas oma elu lõputule ristisõjale, sõjale kõigi kurjategijate vastu. Korduvkasutatav spordipudel, mida on lapsel mugav kasutada. Ergonoomiline kuju, lekkekindel kork ja libisemisvastane käepide teevad selle kasutamise mugavaks. Lapse lemmiktegelastest…

 • COCOMELON komplekt, 4 figuuri

  22,08

  Populaarsest ning harivast CoComeloni Youtube kanalist inspireeritud mänguasjade 4-pakk. Komplektis on 4 kõige populaarsemat tegelast. Figuurid on väga detailsed ja nad on liigendpunktidega, neil saab liigutada nii käsi, jalgu ning kaela. Palju avastamis- ning mängurõõmu igale CoComeloni fännile! HOIATUSED! Ei sobi alla 3 aasta vanustele lastele, sisaldab pisidetaile. Lämbumisoht! Soovitame lastele alates 4 aastast. Pakkedetailid…

 • CUBICFUN HARRY POTTER Diagon Alley

  25,32

  CubicFun 3D pusle Harry Potter – Diagon Alley. Pusleplaadid on valmistatud paberi ja vahtpolüstürooli segust, mida on kerge kokku panna. Liimi ja kääre ei ole vaja kasutada.

 • CUBICFUN HARRY POTTER Hogwarts

  30,72

  CubicFun 3D pusle Harry Potter – Hogwarts. Pusleplaadid on valmistatud paberi ja vahtpolüstürooli segust, mida on kerge kokku panna. Liimi ja kääre ei ole vaja kasutada.

 • CUBICFUN HARRY POTTER Hogwartsi Ekpress

  25,32

  CubicFun 3D pusle Harry Potter – Hogwartsi Ekpress. Pusleplaadid on valmistatud paberi ja vahtpolüstürooli segust, mida on kerge kokku panna. Liimi ja kääre ei ole vaja kasutada.

 • DISNEY figuur Mickey Mouse

  8,16

  Üllata oma suurimat Miki-Hiire fänni Disney Juunior Mickey Mouse kollektsiooni figuuriga! Figuur on 7 cm suurune ning on kujundatud oma tegelaskujule vastavas poosis. Kogu endale kõik Mickey Mouse vahvad tegelaste figuurid! HOIATUS! Ei ole sobiv alla kolmeaastastele lastele, pisidetailid. Lämbumisoht! Soovitame lastele alates 8-aastast. Värvida ja detailid võivad erineda pakendil näidatust. Soovitame säilitada meie kontaktandmed.

 • DISNEY figuur Minnie Mouse

  8,16

  Üllata oma suurimat Minni-Hiire fänni Disney Juunior Minnie Mouse kollektsiooni figuuriga! Figuur on 7 cm suurune ning on kujundatud oma tegelaskujule vastavas poosis. Kogu endale kõik Minnie Mouse vahvad tegelaste figuurid! HOIATUS! Ei ole sobiv alla kolmeaastastele lastele, pisidetailid. Lämbumisoht! Soovitame lastele alates 8-aastast. Värvida ja detailid võivad erineda pakendil näidatust. Soovitame säilitada meie kontaktandmed.

 • DISNEY kollektsioneeritavad tegelaste komplekt MICKEY

  24,48

  Tooge lõbus Disney Mickey Mouse´i maailm omale koju! Komplektis on 7 cm suurused Disney Juniorist tuntud tegelaste figuurid: Miki, Minni, Kupi, Pluuto ning muidugi Donald. Figuurid on väga detailiderohked ning disainimisel on rõhutatud nende eripära. Need 7 cm suurused figuurikesed sobivad ideaalselt teistesse Mickey Mouse mängukomplektidesse lisamiseks (teised komplektid on eraldi müügil). HOIATUS! Ei ole…

 • DOORABLES Väike mängukomplekt

  9,48

  DISNEY DOORABLES Väike mängukomplekt.

 • FORTNITE 2D võtmehoidja

  2,52

  Sinu lemmik Fortnite´i tegelased on nüüd saadaval ka võtmehoidjana! Neid saab nüüd kõikjale kaasa võtta!

 • FORTNITE Pehme mängiasi Bushranger, 15 cm

  14,28

  Milline Battle Royale´i mängija ei tahaks omale ultra-pehmet, kvaliteetsest kangast ja uskumatult detailset Fortnite mänguasja. HOIATUSED! Pakkedetailid nagu kleeplint, plastikust lehed, sidumis traadid, kleebised ja sildid ei kuulu selle mänguasja juurde. Palun eemaldage kõik pakkedetailid enne kui annate mänguasja lapsele.

 • FORTNITE Pehme mängiasi Tomatohead, 15 cm

  14,28

  Milline Battle Royale´i mängija ei tahaks omale ultra-pehmet, kvaliteetsest kangast ja uskumatult detailset Fortnite mänguasja.

 • FORTNITE Pehme tegelane, 18 cm

  14,28

  Milline Battle Royale´i mängija ei tahaks omale ultra-pehmet, kvaliteetsest kangast ja uskumatult detailset Fortnite mänguasja.

 • FORTNITE Pehme võtmehoidja Llama

  7,92

  Sinu lemmik Fortnite´i tegelased on nüüd saadaval ka võtmehoidjana! Neid saab nüüd kõikjale kaasa võtta!

 • FORTNITE Pehme võtmehoidja Llama

  7,92

  Sinu lemmik Fortnite´i tegelased on nüüd saadaval ka võtmehoidjana! Neid saab nüüd kõikjale kaasa võtta!

 • FROZEN 2 Klassikaline nukk

  23,28

  Frozen 2 põhitegelased oma tuntud riietuses animafilmist Lumekuninganna ja igavene talv 2. Põhitegelased – Anna, Elsa, Kristoff ja uus tegelane Mattias.

 • FROZEN 2 Mängukomplekt Elsa kaasaskantav jääloss

  81,96

  Teid ootavad põnevad seiklused teie lemmiktegelastega muinasjutust Lumekuninganna ja igavene talv! Elsa Jäälossiga saate läbi mängida maagilisi stseene tuntud filmist. Seda armsat lossi saab kasutada mängukomplektina, mänguasjade hoidmiseks või kaasas kandmiseks. Ruumide sisekujundusega tutvumiseks avage loss, seejärel tõstke käepide üles ja avage teine ​​korrus. Lossi sees on 4 tuba ja mitmesugused tarvikud, nagu troon, magamistoa…

 • FROZEN 2 Mängukomplekt Piknik sügisel

  35,52

  Teid ootavad põnevad seiklused teie lemmiktegelastega muinasjutust Lumekuninganna ja igavene talv! Sügisese piknikukomplekti abil saavad lapsed ette kujutada, et lähevad koos Anna ja Olafiga ühel ilusal sügispäeval piknikule. Komplektis Anna nukk ja Olafi kuju, puna-valge ruuduline piknikutekk ning suupistetarvikud. Annal on ilus kleit ja kingad ning punased punutud juuksed on kokku pandud elegantsesse kuklasse. HOIATUS!…

 • FROZEN 2 Mängukomplekt Play-Doh aksessuaaridega, 28 cm

  37,92

  Teid ootavad põnevad seiklused teie lemmiktegelastega muinasjutust “Lumekuninganna ja igavene talv”! Need Frozen-teemalised mängukomplektid aitavad ühendada moenukkude rollimängu Play-Doh loovusmänguga. Lisaks moenukkudele sisaldab iga komplekt 85 g mittetoksilist Play-Doh voolimimismassi ja palju Play-Doh tööriistu. Loo koos Annaga kujuteldavaid maiustusi: komplektis 1 purk kahetoonilist värvilist Play-doh´i ja magustoiduvormid koos Anna magustoidukaunistajaga. Loo koos Elsa & Annaga…

 • FROZEN 2 Mängukomplekt Twirlabouts Piknik

  25,68

  Teid ootavad põnevad seiklused teie lemmiktegelastega muinasjutust Lumekuninganna ja igavene talv! Twirlabout mängukomplekt “Piknik” pakub igale lapsele palju rõõmu. Pisikesed Elsa ja Anna nukud muudavad oma näoilme armsast vastikuks lihtsa liigutusega. Saanidest saab Elsa ja Anna kahekorruseline loss! Looge pikniku stseen koos tarvikutega, mis ka transformeeruvad – kõrvitsakoogist saab 2 kaussi maisitõlvikuid, küpsiseplaat pöördub ümber…

 • FROZEN 2 nukk Elsa kuninglik kleit, 28 cm

  36,72

  Teid ootavad põnevad seiklused teie lemmiktegelastega muinasjutust “Lumekuninganna ja igavene talv”! Pärast seda, kui kroonimispäeva pidustuste ajal paljastuvad Elsa jäävõimed, põgeneb ta Arendelle´i kuningriigist Põhjamäele. Elavda uuesti see maagiline hetk, mil Elsa muutub lumekuningannaks riietuse vahetamisel: tõsta Elsa käsi ja vaata, kuidas tema kroonimiskleit kaob ja tuleb esile lumekuninganna kleit! Tõmba kroonimiskleit seljast, et seda…

 • FROZEN 2 Twirlabouts pimepakk

  8,52

  Anna, Elsa ja ülejäänud jõuk võtavad ette reisi rumalale poolele! Tänapäevase lapse jaoks loodud uus klassikalise väikese nuku mängu uuendus pakub naljakaid näoilmeid ja kabriolettmängusõidukeid, mille sees on põnevaid avastusi! Vajutades nuku pead näoilme muutub! Minge rõõmuretkele nende sõidukitega, mis muutuvad minipoodideks, näiteks Elsa jäätise pood või Anna limonaadipood. Kõigil tegelastel – Anna, Elsa, Kristoff,…

 • FROZEN 2 Twirlabouts sõiduk

  13,44

  Anna, Elsa ja ülejäänud jõuk võtavad ette reisi rumalale poolele! Tänapäevase lapse jaoks loodud uus klassikalise nukumängu variatsioon pakub naljakaid näoilmeid ja kabriolette mängukomplekte, mille sees on põnevaid avastusi! Minge rõõmuretkele nende sõidukitega, mis muutuvad minipoodideks, näiteks Elsa jäätisepood või Anna limonaadipood. Sõidukipakendite sees on nukk, 3 tarvikut ja 2-ühes kelk, mida saab ümber muuta…

 • FROZEN Moe nukk, 28 cm

  18,36

  Teid ootavad põnevad seiklused teie lemmiktegelastega Lumekuninganna ja igavene talv muinasjutust! Lapsed saavad klassikaliste Anna ja Elsa nukkudega läbi mängida stseene oma lemmik Disney muinasjutust Lumekuninganna ja igavene talv. Igal nukul on vahetatav riietus ning liikuvad jäsemed. HOIATUS! LÄMBUMISOHT – sisaldab pisidetaile. Ei ole sobiv alla 3-aastastele lastele.

 • GORMITI Käeseade – mänguasi heli ja valgusega

  33,48

  Sukeldu maagilisse Gormiti maailma! Gormiti käeseade on helidega (sisesta žetoon helideks seadmesse). Loo oma seiklused ja päästa Gormiti saar kurjade jõudude käest!

 • HARRY POTTER Deluxe nukk Hermione, 20 cm

  36,12

  Avasta Harry Potteri võlumaailm – maailm kus elavad koos muggle´s (tavainimesed) ja wizards (võlurid). Neid kahte kogukonda hoitakse lahus maagia, loitsude ja saladuste abil. Taaselusta võlumaailma seikluseid maagilise Hermione deluxe nukuga! Nuku pikkus on 20 cm. Brilliant Hermione on valmis lõpututeks, võluvateks seiklusteks ja tal on kaasas 2 erinevat kostüümi ja viis aksessuaari, mille hulgast…

 • HARRY POTTER maagiline mini Hogwarts loss

  103,44

  Selles umbes 55 cm kõrguses lossis on erinevad valgus-, heliefektid ning hämmastavad detailid! Taaselustage Võlurite maailma seiklusi. Maagilisel Hogwarts lossil on maagilised aktiveerimise võimalused: liikuv trepp, süüdatav kamin, laevalgustus (4 erinevat värvi) jne. Lisa mänguvõimalusi pakuvad maagilised mini klassiruumide mängukomplektid (müügil eraldi), mida saab lossi esimesele korrusele paigutada. Hogwarts lossi peaks kokku panema täiskasvanu. HOIATUSED!…

 • HARRY POTTER Maagilised sõbrad – Harry & Cho

  18,48

  Avasta Harry Potteri võlumaailm – maailm kus elavad koos muggle´s (tavainimesed) ja wizards (võlurid). Neid kahte kogukonda hoitakse lahus maagia, loitsude ja saladuste abil. Taaselusta võlumaailma seikluseid maagilise Harry Potter ja Cho Chang sõpruskomplektiga! Selles komplektis on kaks 7,5 cm suurust kollektsioneeritavat figuuri. Harry ja Cho figuurid on väga üksikasjalikud, tuues nende tegelaskujud justkui ellu….

Kõik tooted kuvatud

Kõik tooted kuvatud