Näitan 1–16 tulemust 75-st

 • HASBRO BABY ALIVE Nukk Baby Blond

  HASBRO BABY ALIVE Nukk Baby Blond

  40,56

  Naudi ilusaid hetki Baby Alive´i beebinuku seltsis! Lapsed võivad jäätiselusikat vastu tuutut vajutada, et valmistada tema lemmikut mängutoitu. Komplektis on nukk, tuutu, jäätiselusikas, mängukaunistuste tops, pudipõll, kamm ja kleit.

 • Privaatpostitus: HASBRO DISNEY FROZEN 2 Splash and sparkle Elsa

  HASBRO DISNEY FROZEN 2 Splash and sparkle Elsa

  33,05

  See Elsa nukk on mõeldud veemängude jaoks. Pange ta vette ja tema pihik kumab uhkete mustritega. Värvid vahelduvad lillaga ja sinisega, ning toovad maagilisi hetki Frozen maailmast! Vajab patareisid 1 x LR44/AG13, ei kuulu komplekti.;HOIATUS! Ei ole sobiv alla 3 aasta vanustele lastele, sisaldab pisidetaile. Lämbumisoht.

 • HASBRO DISNEY FROZEN 2 Väike nukk sõpradega

  HASBRO DISNEY FROZEN 2 Väike nukk sõpradega

  17,12

  Väikesed nukud animafilmist Lumekuninganna II Elsa ja Anna uued seiklused. Sortimendis on kaks komplekti – Anna ja Olaf aksessuaaridega, Elsa kahe trollist sõbra ja aksessuaaridega.;HOIATUS! Ei ole sobiv alla 3 aasta vanustele lastele, sisaldab pisidetaile. Lämbumisoht.

 • HASBRO DISNEY PRINCESSES FD royal shimmer nukk

  HASBRO DISNEY PRINCESSES FD royal shimmer nukk

  15,89

  Tüdrukud tunnevad rõõmu oma lemmik Disney printsessi tegelastest! Lastele meeldib mängida Disney printsessifilmidest maagilisi hetki ja kujutada enda muinasjutte nende printsessinukkudega, mida nüüd kaunistab tahuline pihik. Sortimendis on Ariel, Rapunzel ja Tuhkatriinu. Iga nukk on müügil eraldi.;HOIATUS! Ei ole sobiv alla 3 aasta vanustele lastele, sisaldab pisidetaile. Lämbumisoht.

 • Privaatpostitus: HASBRO DISNEY PRINCESSES Noor Raya nukk muusikaga

  HASBRO DISNEY PRINCESSES Noor Raya nukk muusikaga

  36,72

  Inspireerituna Disney Raya´st ja animafilmist “Viimane draakon” Noor Raya ja Kumandra lill näitavad meile noort peategelast. Kui lapsed ta käe tõstavad, mängib ta rahustavat muusikat ja Kumandra lill süttib, mis tähistab filmis lootust. Muusikaga moenukul on pruunid juuksed ja 5 liigenduspunkti. Komplekt sisaldab moenukkude riideid – silmatorkavat sinist kombinesooni koos sobivate kingadega. Vajab patareisid –…

 • Privaatpostitus: HASBRO DISNEY PRINCESSES Raya nukk

  HASBRO DISNEY PRINCESSES Raya nukk

  22,02

  Inspireerituna Disney Raya´st ja animafilmist “Viimane draakon”, on sellel moenukul pikad, pruunid juuksed ja 5 liigenduspunkti, et teha palju poose. Ta kannab kuldset pihikut ja pruuni vööd ning omanäolisirohelisi pükse, täpselt nagu filmis! Päästke Kumandra kuningriiki koos Rayaga!;HOIATUS! Ei ole sobiv alla 3 aasta vanustele lastele, sisaldab pisidetaile. Lämbumisoht.

 • Privaatpostitus: HASBRO DISNEY PRINCESSES Raya nukk

  HASBRO DISNEY PRINCESSES Raya nukk

  22,02

  Inspireerituna Disney Raya´st ja animafilmist “Viimane draakon”, on sellel moenukul õlgadeni ulatuvad hallid juuksed ja 5 liigenduspunkti, et võtta palju lõbusaid poose. Ta kannab halle sandaale, käes on sinine kott, millel on ainulaadne muster, lilla vöö ja hallid lühikesed püksid. Päästke Kumandra kuningriiki!;HOIATUS! Ei ole sobiv alla 3 aasta vanustele lastele, sisaldab pisidetaile. Lämbumisoht.

 • HUNTER SHIBAJUKU Mini nukk

  HUNTER SHIBAJUKU Mini nukk

  11,51

  Eriti vahva nukk uuest SHIBAJUKU kollektsioonist

 • Privaatpostitus: LUNDBY Basic elutoa komplekt

  LUNDBY Basic elutoa komplekt

  19,99

  Elutuba Lundby nukumaja jaoks. Lundby pere armastab mugavust ning see elutoa mööbel seda kindlasti pakub. Ühised hetked on need mis jäävad kauaks meelde, luba oma nukuperel neid hetki nautida. Komplekti kuulub: diivan, ilupadjad, diivanilaud ning vaip.;HOIATUS! Ei ole sobiv alla 3 aasta vanustele lastele, sisaldab pisidetaile. Lämbumisoht.

 • Privaatpostitus: LUNDBY Basic köögimööbel

  LUNDBY Basic köögimööbel

  19,99

  Köögimööbel Lundby nukumaja jaoks. Kauni disainiga valge mööbel, sobib igasuguse sisustusega. Stiilseks aksendiks on punane külmkapp. Külmkapp avaneb ning selles saab hoiustada erinevaid toiduaineid.;HOIATUS! Ei ole sobiv alla 3 aasta vanustele lastele, sisaldab pisidetaile. Lämbumisoht.

 • LUNDBY elutoa mööbel

  LUNDBY elutoa mööbel

  29,99

  Tõeliselt mõnus on viskuda pehmele sofale peale väsitavat ja pikka päeva. Haarata tass maitsvat kohvi ning lugeda värskeid ajalehti, vot see on ehtne nauding. Komplektis on pehme sofa, kaks erikõrgusega diivanilauda, mõnus vaip ning kunstiline pilt seinale. Loo oma Lundby elutoas tõeliselt hubane ning stiilne olemine.;HOIATUS! Ei ole sobiv alla 3 aasta vanustele lastele, sisaldab…

 • LUNDBY kasside perekond

  LUNDBY kasside perekond

  12,00

  Pole midagi armsamat kui väikene kassipoeg. Imearmas Lundby kassipere koosneb kolmest täiskasvanud kassist ja kahest kassipojast. Üks kassipoeg hoiab enda käes lõngakera. Komplektis on ka kasside jaoks pesa, kus nad saaksid puhata peale pikka ning väsitavat mängu.;HOIATUS! Ei ole sobiv alla 3 aasta vanustele lastele, sisaldab pisidetaile. Lämbumisoht. Hoidke pakend ning kasutusjuhend alles.

 • LUNDBY koerte perekond

  LUNDBY koerte perekond

  14,99

  See populaarne Lundby komplekt koosneb koeraperest, kes on kõige lojaalsemad ning armastatumad lemmikloomad. Koera emal on kaks kutsikat, kes armastavad mängida . Komplektis on ka toidukauss ning kont.;HOIATUS! Ei ole sobiv alla 3 aasta vanustele lastele, sisaldab pisidetaile. Lämbumisoht.

 • LUNDBY komplekt vanniga

  LUNDBY komplekt vanniga

  17,99

  On aeg mõnusaks kuumaks vanniks! See Lundby vanni komplekt võimaldab sinu Lundby perel peale väsitavat päeva ennast värskendada. Komplekti kuulub ka pehme hommikumantel, peegel ja vannipart. Head nautlemist!;HOIATUS! Ei ole sobiv alla 3 aasta vanustele lastele, sisaldab pisidetaile. Lämbumisoht.

 • LUNDBY köögi mööbel kraanikausiga

  LUNDBY köögi mööbel kraanikausiga

  34,99

  Köök on iga kodu süda! Sisusta oma nukumaja selle köögimööbliga, mis peidab endas nõudepesumasinat, mahukaid sahtleid ning klaasiga vitriinkappi ning kraanikaussi. Köögiga tulevad kaasa ka nõud, mida saab sättida valgusega vitriinkappi. Valgusti sütib lihtsa nupulevajutusega ning lülitab ennast välja automaatselt 15 minuti pärast. Komplekt sisaldab patareisid (CR2032).;HOIATUS! Ei ole sobiv alla 3 aasta vanustele lastele,…

 • LUNDBY lampide komplekt

  LUNDBY lampide komplekt

  17,99

  Lundby on mõelnud ka valgustite peale. Kas pole geniaalne? Komplekti kuulub läbipaistva kupliga laelamp ning laualamp. Nüüd saab lisada viimase valgustava detaili ning kaunis Lundby kodu ongi valmis. Lambid lülituvad sisse ühe nupule vajutusega ning lülituvad 15 minuti järel automaatselt välja. Lambid vajavad 2* CR2032 tüüpi patareisid (kuuluvad komplekti).;HOIATUS! Ei ole sobiv alla 3 aasta…

End of content

End of content