Pehmed mänguasjad

Kas mäletate oma esimest parimat sõpra lapsepõlves? Kas ta naeris, kui sa nalja tegid? Kas ta hoidis sul käest kinni, kui tundsid hirmu? Kas ta lohutas sind, kui kedagi lähedast polnud sinu kõrval? Kas see parim sõber oli sinu õde, vend või naabrilaps? Või võib-olla, kui sellele tõsiselt mõelda, ei olnud see esimene sõber üldse inimene. Võib-olla oli sellel esimesel parimal sõbral pehme karv ja teemantkõvad silmad… Peaaegu igal ühel on oma lapsepõlvest meeles kaisuloom, mis oli asendamatuks kaaslaseks pikki aastaid.

Väikesed ja suured pehmed mänguasjad lapsele võivad saada asendamatuks kaaslaseks mängimisel, parimaks lohutajaks emast eemalolemisel, reisiselliks suvel vanaema juurde minnes või mugavaks kaisuloomaks magamisel. Lapsed leiavad tihti pehmetest mänguasjadest abi iseseisvumisel, ükskõik kas julgust annab pehme tiiger, pehme jänku või pehme ükssarvik.

Tänapäeval võivad need suured kaisuloomad aga erineda nendest, mis vanasti lastel olid. Tänapäeva kõige populaarsemad pehmed mänguasjad:

 • dinosauruse pehme mänguasi,
 • Elsa pehme nukk,
 • Käpapatrulli pehme mänguasi,
 • Sipsiku pehme mänguasi,
 • Põrsas Peppa pehme mänguasi.

Võibolla oli sinu enda pehme nukk alles kauemgi kui ainult lapsena. Ehk on see parim sõber alles veel siiani! Pehmed kaisuloomad on ka täiskasvanutele, ükskõik kas see on lapsepõlvest alles jäänud mälestus, sõbranna kingitud südametega kaisukas või sõbrapäeval kallimalt saadud suur mängukaru koos punase roosikimbuga.

Kaisukarud

Meie e-poes leiad valiku väikeseid ja suuri kaisukarusid. Mängukarud on olnud klassikalised kaaslased varasemalt ning on praegugi laste lemmikud. Meie poolt pakutavate kaisukarude seast võid leida pruuni, heleroosa või helesinise kaisukaru kolmes eri suuruses – 25cm, 38cm või 45cm kõrge. Nii saad ise otsustada, milline oleks kõige sobivam just sinu lapsele. Kaisukaru on alati kindel kingitus ka katsikule või sünnipäevapeole minnes. Roosa pehme mänguasi “Minu esimene karu” on ideaalne kingitus väikesele beebitüdrukule.

Ostes lapsele kaisukaru, ostad talle enamat kui lihtsalt mänguasja. See on tema sõber, kellega koos lisaks aja veetmisele saab harjutada eluks olulisi oskusi – suhtlemist, õpetamist ja teiste eest hoolitsemist.

Näitan 1–40 tulemust 54-st

 • AURORA Eco Nation pehme mänguasi T-Rex, 22 cm

  20,16

  Tutvustame Aurora Worldi uhiuut kollektsiooni – Eco Nation, mis on 100% taaskasutatud materjalidest valmistatud täielikult keskkonnasäästlik pehmete mänguasjade valik. Aurora Wold tahab anda enda panuse rohelisema Maa loomiseks. Eco Nation sarja pehmete mänguasjadega saad oma koju tuua erilise sõbra, kes on äärmiselt pehme ning kvaliteetne. Pehmel rohelisel dinosaurus T-Rexil on imearmsad tikitud silmad. Mänguasjal on…

 • AURORA Eco Nation pehme mänguasi alligaator, 35 cm

  20,16

  Tutvustame Aurora Worldi uhiuut kollektsiooni – Eco Nation, mis on 100% taaskasutatud materjalidest valmistatud täielikult keskkonnasäästlik pehmete mänguasjade valik. Aurora Wold tahab anda enda panuse rohelisema Maa loomiseks. Eco Nation sarja pehmete mänguasjadega saad oma koju tuua erilise sõbra, kes on äärmiselt pehme ning kvaliteetne. Alligaator on tumerohelist värvi ning tal on imearmsad tikitud silmad….

 • AURORA Eco Nation pehme mänguasi hai, 38 cm

  20,16

  Tutvustame Aurora Worldi uhiuut kollektsiooni – Eco Nation, mis on 100% taaskasutatud materjalidest valmistatud täielikult keskkonnasäästlik pehmete mänguasjade valik. Aurora Wold tahab anda enda panuse rohelisema Maa loomiseks. Eco Nation sarja pehmete mänguasjadega saad oma koju tuua erilise sõbra, kes on äärmiselt pehme ning kvaliteetne. Hallil hail on valge kõhualune, mustad uime otsad ning imearmsad…

 • AURORA Eco Nation pehme mänguasi Kuldne retriiver, 15 cm

  20,16

  Tutvustame Aurora Worldi uhiuut kollektsiooni – Eco Nation, mis on 100% taaskasutatud materjalidest valmistatud täielikult keskkonnasäästlik pehmete mänguasjade valik. Aurora Wold tahab anda enda panuse rohelisema Maa loomiseks. Eco Nation sarja pehmete mänguasjadega saad oma koju tuua erilise sõbra, kes on äärmiselt pehme ning kvaliteetne. Kuldne retriiver on kuldkollase karvkattega ja imearmsate tikitud silmadega. Mänguasjal…

 • AURORA Eco Nation pehme mänguasi oranž kass, 15 cm

  20,16

  Tutvustame Aurora Worldi uhiuut kollektsiooni – Eco Nation, mis on 100% taaskasutatud materjalidest valmistatud täielikult keskkonnasäästlik pehmete mänguasjade valik. Aurora Wold tahab anda enda panuse rohelisema Maa loomiseks. Eco Nation sarja pehmete mänguasjadega saad oma koju tuua erilise sõbra, kes on äärmiselt pehme ning kvaliteetne. Oranžil triibulisel kassikesel on imearmsad tikitud silmad. Mänguasjal on kaelas…

 • AURORA Eco Nation pehme mänguasi panda, 15 cm

  20,16

  Tutvustame Aurora Worldi uhiuut kollektsiooni – Eco Nation, mis on 100% taaskasutatud materjalidest valmistatud täielikult keskkonnasäästlik pehmete mänguasjade valik. Aurora Wold tahab anda enda panuse rohelisema Maa loomiseks. Eco Nation sarja pehmete mänguasjadega saad oma koju tuua erilise sõbra, kes on äärmiselt pehme ning kvaliteetne. Panda on musta ja valge värviga, tal on imearmsad tikitud…

 • AURORA Eco Nation pehme mänguasi pingviin, 24 cm

  20,16

  Tutvustame Aurora Worldi uhiuut kollektsiooni – Eco Nation, mis on 100% taaskasutatud materjalidest valmistatud täielikult keskkonnasäästlik pehmete mänguasjade valik. Aurora Wold tahab anda enda panuse rohelisema Maa loomiseks. Eco Nation sarja pehmete mänguasjadega saad oma koju tuua erilise sõbra, kes on äärmiselt pehme ning kvaliteetne. Pingviin on hall ja valge, tal on imearmsad tikitud silmad….

 • AURORA Eco Nation pehme põrsas, 15 cm

  20,16

  Tutvustame Aurora Worldi uhiuut kollektsiooni – Eco Nation, mis on 100% taaskasutatud materjalidest valmistatud täielikult keskkonnasäästlik pehmete mänguasjade valik. Aurora Wold tahab anda enda panuse rohelisema Maa loomiseks. Eco Nation sarja pehmete mänguasjadega saad oma koju tuua erilise sõbra, kes on äärmiselt pehme ning kvaliteetne. Heleroosat värvi notsul on imearmsad tikitud silmad. Mänguasjal on kaelas…

 • AURORA Miyoni pehme mänguasi buldog, 20 cm

  19,32

  Aurora Miyoni sari pakub oma lemmikloomi pehme armsa mänguasja kujul, mis on realistliku ja armsa disainiga! Pehme buldogi kutsu on armsa beeži kasukaga. Tal on valge triibup nii pea peal kui kõhu all. Ta istub armsalt oma esikäpad tagakäppade vahel. Enne mänguasja lapse kätte andmist eemaldage kõik pakkematerjalid. Soovitame säilitada pakend edaspidiseks.

 • AURORA Miyoni pehme mänguasi corgi, 18 cm

  19,32

  Aurora Miyoni sari pakub oma lemmikloomi pehme armsa mänguasja kujul, mis on realistliku ja armsa disainiga! See Welsh corgi on lahe uus sõber, mida saab lisada oma pehmete mänguasjade kollektsiooni. Kutsikas on beeži ja valge värvusega,tal on ülespoole ulatuvad kõrvad ja mis seisab oma armsate lühikeste jalgade peal. Enne mänguasja lapse kätte andmist eemaldage kõik…

 • AURORA Miyoni pehme mänguasi labradoodle, 18 cm

  19,32

  Aurora Miyoni sari pakub oma lemmikloomi pehme armsa mänguasja kujul, mis on realistliku ja armsa disainiga! Klassikaline disain koos armsa näoga teevad selle pehme labradoodle mänguasja vastupandamatuks! Enne mänguasja lapse kätte andmist eemaldage kõik pakkematerjalid. Soovitame säilitada pakend edaspidiseks.

 • AURORA Miyoni pehme mänguasi Malta koer, 15 cm

  19,32

  Aurora Miyoni sari pakub oma lemmikloomi pehme armsa mänguasja kujul, mis on realistliku ja armsa disainiga! Malta kutsikad on nii targad ja tähelepanelikud, et neist võiksid saada parimad salaagendid. Nad on populaarsed ja hinnatud lemmikloomad. Enne mänguasja lapse kätte andmist eemaldage kõik pakkematerjalid. Soovitame säilitada pakend edaspidiseks.

 • AURORA Miyoni pehme mänguasi Pomerian, 20 cm

  19,32

  Aurora Miyoni sari pakub oma lemmikloomi pehme armsa mänguasja kujul, mis on realistliku ja armsa disainiga! Tutvu üliarmsa, inelligentse ning ntuika pehme sõbraga. Suur iseloom väikeses kehas. Pomeranian kutsikas on ideaalne täiendus teie pehmete mänguasjade kolletsiooni. Enne mänguasja lapse kätte andmist eemaldage kõik pakkematerjalid. Soovitame säilitada pakend edaspidiseks.

 • AURORA Palm Pals pehme mänguasi ananass, 10 cm

  8,40

  Aurora Palm Pals sarja pehmed mänguasjad on üliarmsad! Ole valmis lõbutsema – ananass Perky on saabunud linna! Perky on särav ja värskendav, ta suudab kõik halva heaks pöörata! Põgenege koos Perkyga troopilisele puhkusele. Saa Perkyga sõbraks juba täna. Enne mänguasja lapse kätte andmist eemaldage kõik pakkematerjalid. Soovitame säilitada pakend edaspidiseks.

 • AURORA Palm Pals pehme mänguasi avokaado, 10 cm

  8,40

  Aurora Palm Pals sarja pehmed mänguasjad on üliarmsad! Avokaado Airy teab, kui populaarne ta on vlogijate seas. See trendikas avokaado teab, et see ajab kõik toidublogijad hulluks ja on valmis paljudeks maitsvateks katsetusteks ja lõpututeks ilusateks fotodeks. Kas sinust saab avokaado parim sõber? Enne mänguasja lapse kätte andmist eemaldage kõik pakkematerjalid. Soovitame säilitada pakend edaspidiseks.

 • AURORA Palm Pals pehme mänguasi Jänku, 11 cm

  8,40

  Aurora Palm Pals sarja pehmed mänguasjad on üliarmsad! Tutvu Jänku Ellaga. Ta on ülipehme ning armas! Sellel väikesel jänesel on kõige armsam naeratus, mis tõstab kõikide tuju! Tee omale kiire smuuti, kuid ära unusta jänkule paari porgandit võtta! Täiusliku jumega jänku Ella armastab päikese käes viibimist. Alusta päeva koos Ellaga ja sa lihtsalt hüppad rõõmust!…

 • AURORA Palm Pals pehme mänguasi kaktus, 11 cm

  8,40

  Aurora Palm Pals sarja pehmed mänguasjad on üliarmsad! Kaktus Prickles on üks nutikas tegelane. Prickles sukeldub iga mõistatuse lahendamisele järele. Nüüd on kaktuse missiooniks leida endale pkeegi, kes aitaks tal mõistatusi lahendada ning saaks tema detektiivist partneriks. Saa Prickles´ga sõbraks juba täna. Enne mänguasja lapse kätte andmist eemaldage kõik pakkematerjalid. Soovitame säilitada pakend edaspidiseks.

 • AURORA Palm Pals pehme mänguasi keedetud muna, 7 cm

  8,40

  Aurora Palm Pals sarja pehmed mänguasjad on üliarmsad! Kuigi Bobby on kõvaks keedetud muna, on ta sisemuselt siiski pehme ja habras. Ta soovib sinuga innukalt sõbraks saada! Enne mänguasja lapse kätte andmist eemaldage kõik pakkematerjalid. Soovitame säilitada pakend edaspidiseks.

 • AURORA Palm Pals pehme mänguasi langev täht, 11 cm

  8,40

  Aurora Palm Pals sarja pehmed mänguasjad on üliarmsad! Kaua aega tagasi, teises elus, leidis langev täht Pisces oma hingesugulase. Nüüd unistab ta oma ühest tõelisest paarilisest. Pisces on romantiline hing, kes lendab ringi, kuni ta taas kord oma hingesugulast märkab. Enne mänguasja lapse kätte andmist eemaldage kõik pakkematerjalid. Soovitame säilitada pakend edaspidiseks.

 • AURORA Palm Pals pehme mänguasi maasikas, 7 cm

  8,40

  Aurora Palm Pals sarja pehmed mänguasjad on üliarmsad! Lootusetu romantik Juicy viib teid üllatusi täis kohtingule. See on üks kõige romantilisemaid puuvilju, millesse armute sügavalt. Saa Juicy´ga sõbraks juba täna. Enne mänguasja lapse kätte andmist eemaldage kõik pakkematerjalid. Soovitame säilitada pakend edaspidiseks.

 • AURORA Palm Pals pehme mänguasi pilv, 7 cm

  8,40

  Aurora Palm Pals sarja pehmed mänguasjad on üliarmsad! Nautige päikese sära koos armsa pilv Summer´ga! Pehme pilveke on suurepärane sõber ja pakub kuumal päeval värskendavat varju. Saa Summer´ga sõbraks juba täna. Enne mänguasja lapse kätte andmist eemaldage kõik pakkematerjalid. Soovitame säilitada pakend edaspidiseks.

 • AURORA Palm Pals pehme mänguasi porgand, 11 cm

  8,40

  Aurora Palm Pals sarja pehmed mänguasjad on üliarmsad! Kas vajad sõpra, kes sind rasketel aegadel toetaks? Rõõmsameelne porgand Cheerful on ülimalt muretu ja õnnelik sõber! Teie serotoniini annus võib olla juba teel! Enne mänguasja lapse kätte andmist eemaldage kõik pakkematerjalid. Soovitame säilitada pakend edaspidiseks.

 • AURORA Palm Pals pehme mänguasi roheline õun, 10 cm

  8,40

  Aurora Palm Pals sarja pehmed mänguasjad on üliarmsad! Õun Jolly on kambast parim valik! Jolly on nii maitsekas ja vastupandamatu! Ta on liiga magus, et seda maha jätta. Korja Jolly endale igaks päevaks! Saa Jollyga sõbraks juba täna. Enne mänguasja lapse kätte andmist eemaldage kõik pakkematerjalid. Soovitame säilitada pakend edaspidiseks.

 • AURORA Palm Pals pehme mänguasi vikerkaar, 7 cm

  8,40

  Aurora Palm Pals sarja pehmed mänguasjad on üliarmsad! Vikerkaarevärvides särav Vivi on sõber, kes näitab sulle ainult positiivseid külgi ja selget taevast. Saa Vivi sõbraks juba täna ja minge koos lõbusatele seiklustele! Enne mänguasja lapse kätte andmist eemaldage kõik pakkematerjalid. Soovitame säilitada pakend edaspidiseks.

 • AURORA pehme mänguasi mündi värvi jänes, 18 cm

  13,56

  Sel korral on Lihavõtted teist moodi. Võta jänku Lops endaga seiklustele kaasa! Lops on ilus mint toonis jänku, kelle sisekõrvadel ja käppadel on ilus vikerkaare värvidega ruuduline muster. Enne mänguasja lapse kätte andmist eemaldage kõik pakkematerjalid. Soovitame säilitada pakend edaspidiseks.

 • AURORA pehme mänguasi roosa jänes, 18 cm

  13,56

  Sel korral on Lihavõtted teist moodi. Võta jänku Hops endaga seiklustele kaasa! Hops on ilus roosa jänku, kelle sisekõrvadel ja käppadel on ilus vikerkaare värvidega ruuduline muster. Enne mänguasja lapse kätte andmist eemaldage kõik pakkematerjalid. Soovitame säilitada pakend edaspidiseks.

 • AURORA Sluuumpy pehme mänguasi Jääkaru, 20 cm

  14,16

  Sluuumpy sarja pehmed mänguasjad on insireeritud kõigist, kes tahavad end mugavalt tunda ja lõõgastuda. See kaisukaru on suurepärane näide! Ta silmad on uniselt poolkinni ning ta istub täiesti lõdvestunult. Enne mänguasja lapse kätte andmist eemaldage kõik pakkematerjalid. Soovitame säilitada pakend edaspidiseks.

 • AURORA Sluuumpy pehme mänguasi Jääkaru, 29 cm

  20,88

  Sluuumpy sarja pehmed mänguasjad on insireeritud kõigist, kes tahavad end mugavalt tunda ja lõõgastuda. See kaisukaru on suurepärane näide! Ta silmad on uniselt poolkinni ning ta istub täiesti lõdvestunult. Enne mänguasja lapse kätte andmist eemaldage kõik pakkematerjalid. Soovitame säilitada pakend edaspidiseks.

 • AURORA Sluuumpy pehme mänguasi Karu, 20 cm

  14,16

  Sluuumpy sarja pehmed mänguasjad on insireeritud kõigist, kes tahavad end mugavalt tunda ja lõõgastuda. See kaisukaru on suurepärane näide! Ta silmad on uniselt poolkinni ning ta istub täiesti lõdvestunult. Enne mänguasja lapse kätte andmist eemaldage kõik pakkematerjalid. Soovitame säilitada pakend edaspidiseks.

 • AURORA Sluuumpy pehme mänguasi Karu, 28 cm

  20,88

  Sluuumpy sarja pehmed mänguasjad on insireeritud kõigist, kes tahavad end mugavalt tunda ja lõõgastuda. See kaisukaru on suurepärane näide! Ta silmad on uniselt poolkinni ning ta istub täiesti lõdvestunult. Enne mänguasja lapse kätte andmist eemaldage kõik pakkematerjalid. Soovitame säilitada pakend edaspidiseks.

 • BIRDIES Pehme mänguasi helidega, 14 cm

  11,28

  Vajuta nuppu ja see kaunis linnuke laseb kuuldavale armsaid helisid.

 • GUND Minu esimene karu, pruun 25 cm

  12,24

  GUND teab, et eluaegse sõbra leidmiseks pole kunagi liiga vara. Minu esimene karu on disainitud õrna satiinkangaga karukese käpaotstel ja kõrvadel, ka kaisulooma kaelas on satiinist lips. See 25 cm suurune mängukaru sobib suurepäraselt kaisutamiseks või lastetoa kaunistamiseks.

 • GUND Minu esimene karu, pruun 38 cm

  17,88

  GUND teab, et eluaegse sõbra leidmiseks pole kunagi liiga vara. Minu esimene karu on disainitud õrna satiinkangaga karukese käpaotstel ja kõrvadel, ka kaisulooma kaelas on satiinist lips. See 38 cm suurune mängukaru sobib suurepäraselt kaisutamiseks või lastetoa kaunistamiseks.

 • GUND Minu esimene karu, pruun 45 cm

  27,84

  GUND teab, et eluaegse sõbra leidmiseks pole kunagi liiga vara. Minu esimene karu on disainitud õrna satiinkangaga karukese käpaotstel ja kõrvadel, ka kaisulooma kaelas on satiinist lips. See 45 cm suurune mängukaru sobib suurepäraselt kaisutamiseks või lastetoa kaunistamiseks.

 • GUND Minu esimene karu, roosa 25 cm

  12,24

  GUND teab, et eluaegse sõbra leidmiseks pole kunagi liiga vara. Minu esimene karu on disainitud õrna satiinkangaga karukese käpaotstel ja kõrvadel, ka kaisulooma kaelas on satiinist lips. See 25 cm suurune mängukaru sobib suurepäraselt kaisutamiseks või lastetoa kaunistamiseks.

 • GUND Minu esimene karu, roosa 38 cm

  17,88

  GUND teab, et eluaegse sõbra leidmiseks pole kunagi liiga vara. Minu esimene karu on disainitud õrna satiinkangaga karukese käpaotstel ja kõrvadel, ka kaisulooma kaelas on satiinist lips. See 38 cm suurune mängukaru sobib suurepäraselt kaisutamiseks või lastetoa kaunistamiseks.

 • GUND Minu esimene karu, roosa 45 cm

  27,84

  GUND teab, et eluaegse sõbra leidmiseks pole kunagi liiga vara. Minu esimene karu on disainitud õrna satiinkangaga karukese käpaotstel ja kõrvadel, ka kaisulooma kaelas on satiinist lips. See 45 cm suurune mängukaru sobib suurepäraselt kaisutamiseks või lastetoa kaunistamiseks.

 • Pehme, helesinine mõmmi kingituseks

  GUND Minu esimene karu, sinine 25cm

  12,24

  GUND teab, et eluaegse sõbra leidmiseks pole kunagi liiga vara. Minu esimene karu on disainitud õrna satiinkangaga karukese käpaotstel ja kõrvadel, ka kaisulooma kaelas on satiinist lips. See 25 cm suurune mängukaru sobib suurepäraselt kaisutamiseks või lastetoa kaunistamiseks.

 • GUND Minu esimene karu, sinine 38 cm

  17,88

  GUND teab, et eluaegse sõbra leidmiseks pole kunagi liiga vara. Minu esimene karu on disainitud õrna satiinkangaga karukese käpaotstel ja kõrvadel, ka kaisulooma kaelas on satiinist lips. See 38 cm suurune mängukaru sobib suurepäraselt kaisutamiseks või lastetoa kaunistamiseks.

 • GUND Minu esimene karu, sinine 45cm

  27,84

  GUND teab, et eluaegse sõbra leidmiseks pole kunagi liiga vara. Minu esimene karu on disainitud õrna satiinkangaga karukese käpaotstel ja kõrvadel, ka kaisulooma kaelas on satiinist lips. See 45 cm suurune mängukaru sobib suurepäraselt kaisutamiseks või lastetoa kaunistamiseks.

Kõik tooted kuvatud

Kõik tooted kuvatud