Rollimängud

/ / / / Rollimängud

Näitan 1–16 tulemust 56-st

 • HASBRO NERF Alpha Strike Fang QS4 mängupüss

  HASBRO NERF Alpha Strike Fang QS4 mängupüss

  6,37

  Tunne end tõelise laskurina Nerf Alpha Strike blasteritega! Kui olete algaja ja pole veel Nerfi´ga tuttav, siis on Alpha Strike parim valik esimesteks lahinguteks. Ja kui olete juba Nerfi fänniks saanud, on Alpha Strike teie kollektsioonile suurepärane täiendus. Fang QS 4 blastril on neli koonu, mis võimaldab tulistada 4 noolt järjest!;HOIATUS! Vigastuste vältimiseks, ära sihi…

 • JAZWARES NERF Relva Rihm

  JAZWARES NERF Relva Rihm

  17,10

  Nerf rihm võimaldab sul mugavalt kanda kaasas rohkem Nerf püsse ja kuule!;HOIATUS! LÄMBUMISOHT – sisaldab pisidetaile. Ei ole sobiv alla 3-aastastele lastele. Soovitame kasutada täiskasvanu järelevalve all.

 • PLAYMIND Õhkmootoriga jalgpalli mängukomplekt

  PLAYMIND Õhkmootoriga jalgpalli mängukomplekt

  7,21

  Õhujalgpalliga saab mängida praktiliselt igal siledal pinnal. Lülita jalgpalliketas sisse ja vaata kuidas see pinnal hõljub. Lõbus ja põnev mäng tervele perele, saab kasutada nii toas kui ka reisil olles.;Kasutatakse 2x AAA/LR03 tüüpi parateisid (ei kuulu komplekti)! Ärge visake patareisid prügikasti. Kasutage ainult ühesuguseid patareisid. Ärge kasutage uusi patareisid koos vanadega. Ärge laadige ühekordselt kasutatavaid…

 • SPIN MASTER PIRATES OF CARIBBEAN Pöörlev mõõk

  SPIN MASTER PIRATES OF CARIBBEAN Pöörlev mõõk

  32,59

  SPIN MASTER PIRATES OF CARIBBEAN Pöörlev mõõk. Mõõdud: 14 x 5.7 x 61.9 cm;HOIATUS! Ei ole sobiv alla 3 aasta vanustele lastele, sisaldab pisidetaile.

 • SPIN MASTER PIRATES OF CARIBBEAN Rollimängu komplekt

  SPIN MASTER PIRATES OF CARIBBEAN Rollimängu komplekt

  20,32

  SPIN MASTER PIRATES OF CARIBBEAN Rollimängu komplekt.;HOIATUS! Ei ole sobiv alla 3 aasta vanustele lastele, sisaldab pisidetaile.

 • KLEIN Bosch Kohvimasin

  KLEIN Bosch Kohvimasin

  25,40

  Boshi disaniga mängu kohvimasin helidega. Patareiga töötav mänguasi on realistlike helidega. Kohvifiltrit on võimalik eemaldada. Mänguasi ei kuumene. Sobib lastele mängimiseks alates 3 aastast.;HOIATUS! Ei ole sobiv alla 3 aasta vanustele lastele. Sisaldab pisidetaile. Lämbumisoht! Soovitame lastele alates 3-aastast.

 • SES Arsti kohver

  SES Arsti kohver

  18,48

  Tere tulemast päästeteenistusse! Et saada arstiks, pead välja nägema ja käituma nagu arst, nii et see komplekt on alustamiseks suurepärane! Lastele meeldib mängida väljamõeldud olukordi, mis lasevad neil kasutada oma kujutlusvõimet ja arendada loomeoskusi – see komplekt sobib selleks täiuslikult. Kvaliteetsed esemed, millega lapsed saavad ohutult mängida.;HOIATUS! LÄMBUMISOHT – sisaldab pisidetaile. Ei ole sobiv alla…

 • TACTIC Petanque nailonkotis

  TACTIC Petanque nailonkotis

  23,18

  Petankpallid nailonkotis: 6tk metallist kuulid + 1 märkekuul + 1 köis, nailonkotis. Petank ehk petanque on Prantsusmaalt pärit kuulimäng. Mänguvahenditeks on metallkuulid ja puidust märkekuul snadi. Petanki mängitakse kahe 1–3-liikmelise võistkonna vahel. Mänguväljak võib olla milline tahes. Soovitatav on tasane kruusaväljak.;no

 • TACTIC Petanque puukarbis

  TACTIC Petanque puukarbis

  41,75

  TACTIC Petanque puukarbis;no

 • TACTIC Mäng Mölkky kartongkarbis

  TACTIC Mäng Mölkky kartongkarbis

  26,29

  Mölkky kartongkarbis MULTI;HOIATUS! LÄMBUMISOHT – sisaldab pisidetaile. Ei ole sobiv alla 3-aastastele lastele. Soovitame kasutada täiskasvanu järelevalve all.

 • SPIN MASTER GOGLAM Küüneprinter 2ühes

  SPIN MASTER GOGLAM Küüneprinter 2ühes

  35,08

  Ainuke DYI küüneprinteri komplekt, mis võimaldab sul küüntele täiuslikke mustreid luua! Lisaks maniküürile, saad nüüd saad omale ka täiusliku pediküüri teha. Küünestuudio komplekti abil saate kiirelt ja lihtsalt kauni tulemuse!;HOIATUS! Ei ole sobiv alla 3 aasta vanustele lastele, sisaldab pisidetaile. Lämbumisoht.

 • Privaatpostitus: HASBRO NERF Elite 2.0 Phoenix CS 6

  HASBRO NERF Elite 2.0 Phoenix CS 6

  37,67

  Populaarse Nerf Elite Stryfe mängupüssi uuendatud mudel. Elite 2.0 Phoenix mudel on kõige kompaktsem Nerf Elite automaatpüss! Mängurelva ei pea kogu aeg uuesti laadima ning tulistada saab isegi ühe käega! Komplekti kuuluvad 6 Elite laengut. Vajab patareisid 4 x AA/LR6, ei kuulu komplekti.;HOIATUS! Ära sihi silmi ega nägu! VIGASTUSTE VÄLTIMISEKS kasuta vaid selle toote jaoks…

 • HAPPY PEOPLE Arsti komplekt

  HAPPY PEOPLE Arsti komplekt

  6,29

  Arstikohver kõigi vajalike aksessuaaridega. Nüüd saab terveks ravida kõik kaisuloomad ja nukud.;HOIATUS! LÄMBUMISOHT – sisaldab pisidetaile. Ei ole sobiv alla 3-aastastele lastele. Soovitame kasutada täiskasvanu järelevalve all.

 • HAPPY PEOPLE Metallist käerauad, 2 võtit

  HAPPY PEOPLE Metallist käerauad, 2 võtit

  3,11

  Happy People käerauad on iga lapse unistus, kes armastab ennast maskeerida politseiks. Komplektis on kaasas kaks võtit.;HOIATUS: LÄMBUMISOHT! Toode sisaldab pisidetaile, ei sobi lastele alla 3 aasta.

 • HAPPY PEOPLE Politsei mängukomplekt

  HAPPY PEOPLE Politsei mängukomplekt

  5,21

  Politsei mängukomplekt sisaldab mängupüstolit, mängukäeraudasid, mänguraadiosaatjat, politseimärki.;HOIATUS! LÄMBUMISOHT – sisaldab pisidetaile. Ei ole sobiv alla 3-aastastele lastele. Soovitame kasutada täiskasvanu järelevalve all.

 • KLEIN Bosch mikser

  KLEIN Bosch mikser

  14,27

  Ideaalne täiendus lapse mängukööki! Lastele sobivate funktsioonidega käsimikser, millel on pöörlevad visplid. Soovi korral saab ka vispleid eemaldada, nende mugavamaks hoiustamiseks.

End of content

End of content