Rollimängud

/ / / / Rollimängud

Näitan 1–16 tulemust 67-st

 • NERF ROBLOX Mängurelv Ms

  NERF ROBLOX Mängurelv Ms

  13,62

  Nerf või mitte midagi! Nerf mänguasjad inspireerivad piire ületama ja lubavad teil olla sina ise! Aidake oma väikesel sõdalasel varuda kõike, mida ta lõbusaks mänguks vajab. Need Nerf Robloxi mängurelvad, mis tulistavad Nerf laenguid, on inspireeritud Robloxi mängudes kasutatavatest relvadest! Need on kompaktse suurusega, nii et saad need lahingusse kaasa võtta või luua terve Nerf…

 • SES Küüntedisain

  SES Küüntedisain

  12,41

  Igal väikesel moejüngril peab selline olema! Selle hämmastava SESi mänguasjakomplektiga pole su küüned enam kunagi igavad. Kaunista kunstküüned värvi, kleebiste ja kalliskividega – nii paistad teiste seast silma! Selle kasutamine on lõbus ja lihtne, kunstküüned on ka ohutud ja kergesti eemaldatavad. Suurepärane kas kingituseks või toas aja sisustamiseks – see komplekt aitab arendada laste koordinatsioonivõimet.;HOIATUS!…

 • SES Tisleri mängukomplrkt deluxe

  SES Tisleri mängukomplrkt deluxe

  29,41

  Peale haamri kasutamise õpetab see puusepakomplekt saagima õige suurusega puitdetaile. Kasuta eri puitkujundeid, et valmistada soovitud esemeid. Järgi karbil kujutatud näidiseid või lase oma loovusel lennata! Naelte hoidmiseks on kaasas plastkäsi, mis ei lase sul oma sõrmedele pihta lüüa.;HOIATUS! LÄMBUMISOHT – sisaldab pisidetaile. Ei ole sobiv alla 3-aastastele lastele. Soovitame kasutada täiskasvanu järelevalve all.

 • COOL GoGlam U-niqueNail täitekomplekt

  COOL GoGlam U-niqueNail täitekomplekt

  22,36

  Cool Maker on DIY bränd, mis võimaldab sul luua ja täiustada oma stiili! Uus DYI küünedisaini komplekt, mis võimaldab sul küüntele täiuslikke tulemusi luua! Komplekti abil saate kiirelt ja lihtsalt kauni tulemuse! See komplekt võimaldab teil luua rohkem disainilahendusi! Mõeldud kasutamiseks koos Go Glam U-Nique küünesalongiga (eraldi müügil).;Kasutamiseks ainult GoGlam Unique põhikomplektiga. HOIATUSED! Lämbumisoht –…

 • KLEIN Leifheit ämber ja mop

  KLEIN Leifheit ämber ja mop

  12,67

  Klein Leifheit ämber ja mopp. Mopp on eraldatav varrest. Originaalne Leifheit disain. Komplekti kuulub klassikaline mopp ja ämber mopiväänajaga. Mopi käepideme pikkus on 56cm. Sobib lastele alates 3-aastast. Valmistatud Saksamaal.;HOIATUS! Ei sobi alla 3-aastastele lastele, sisaldab pisidetaile – lämbumisoht!

 • KLEIN Leifheit koristuskomplekt

  KLEIN Leifheit koristuskomplekt

  7,16

  Leifheit koristuskomplekt. Käepideme pikkus 55,5 cm. Originaal Leifheit disain. Komplekti kuulub hari, käsihari ja kühvel. Sobib lastele alates 3-aastast. Valmistatud Saksamaal.;HOIATUS! Ei sobi alla 3-aastastele lastele, sisaldab pisidetaile – lämbumisoht!

 • KLEIN Leifheit põrandamopp

  KLEIN Leifheit põrandamopp

  9,44

  Leifheit põrandamopp. Käepideme pikkus 56cm. Mopp on eraldatav varrest. Originaal Leifheit disain. Sobib lastele alates 3-aastast. Valmistatud Saksamaal.;HOIATUS! Ei sobi alla 3-aastastele lastele, sisaldab pisidetaile – lämbumisoht!

 • HASBRO NERF Alpha Strike Hammerstorm mängupüss

  NERF Alpha Strike Hammerstorm mängupüss

  19,70

  Nerf Alpha Strike Hammerstorm on pöörleva trumliga blaster. Kiireks tulistamiseks toimi järgnevalt: lae trumlisse 8 laengut, vajuta päästikut ja söösta lahingusse! Alpha Strike Hammerstormiga on komplektis 8 Nerf Elite laengut.;HOIATUS! Vigastuste vältimiseks, ära sihi silma ega näo suunas! Kasuta ainult komplektis olevaid laenguid ja ära muuda laenguid ega relva. HOIATUS! Ei ole sobiv alla 3…

 • KLEIN Arstikomplekt

  KLEIN Arstikomplekt

  24,28

  Vastupidav arstimängu komplekt praktilise käepidemega. Kaasas on erinevad mängimiseks vajalikud tarvikud: stetoskoop, termomeeter, süstal ja palju muud. Sobib lastele alates 3 aastast.;HOIATUS! Ei ole sobiv alla 3 aasta vanustele lastele. Sisaldab pisidetaile. Lämbumisoht! Soovitame lastele alates 3-aastast.

 • KLEIN Arsti komplekt

  KLEIN Arsti komplekt

  12,90

  Vastupidav arstimängu komplekt praktilise käepidemega. Kaasas on erinevad mängimiseks vajalikud tarvikud: stetoskoop, termomeeter, haamer, süstal ja palju muud. Sobib lastele alates 3 aastast.;HOIATUS! Ei ole sobiv alla 3 aasta vanustele lastele. Sisaldab pisidetaile. Lämbumisoht! Soovitame lastele alates 3-aastast.

 • KLEIN Vileda koristuskomplekt

  KLEIN Vileda koristuskomplekt

  11,08

  Vileda koristuskomplekti kuuluvad mopp, hari, käsihari ja kühvel.;HOIATUS! Ei ole sobiv alla 3 aasta vanustele lastele. Sisaldab pisidetaile. Lämbumisoht! Soovitame lastele alates 3-aastast.

 • KLEIN Bosch Röster

  KLEIN Bosch Röster

  15,41

  Bochi disainiga mängu rösteriga on komplektis 2 viilu leiba. Mänguasi ei kuumene, lüliti ei ole päris. Sobib lastele mängimiseks alates 3 aastast.;HOIATUS! Ei ole sobiv alla 3 aasta vanustele lastele. Sisaldab pisidetaile. Lämbumisoht! Soovitame lastele alates 3-aastast.

 • KLEIN Bosch Kohvimasin

  KLEIN Bosch Kohvimasin

  24,12

  Boshi disaniga mängu kohvimasin helidega. Patareiga töötav mänguasi on realistlike helidega. Kohvifiltrit on võimalik eemaldada. Mänguasi ei kuumene. Sobib lastele mängimiseks alates 3 aastast.;HOIATUS! Ei ole sobiv alla 3 aasta vanustele lastele. Sisaldab pisidetaile. Lämbumisoht! Soovitame lastele alates 3-aastast.

 • KLEIN Bosch Veekeetja

  KLEIN Bosch Veekeetja

  12,36

  Boschi disainiga mängu veekeetjat on võimalik täita veega. Mänguasjal on mängulüliti, mänguasi ei kuumene.Sellise lisaseadmega mängimine arendab lapse kujutlusvõimet, mänguoskust ja hoolivust.;HOIATUS! Ei ole sobiv alla 3 aasta vanustele lastele. Sisaldab pisidetaile. Lämbumisoht! Soovitame lastele alates 3-aastast.

 • KLEIN Koristuskomplekt

  KLEIN Koristuskomplekt

  2,86

  Koristuskomplekt, 2-osaline.;HOIATUS! Ei ole sobiv alla 3 aasta vanustele lastele. Sisaldab pisidetaile. Lämbumisoht! Soovitame lastele alates 3-aastast.

 • KLEIN Bosch kohvimasin

  KLEIN Bosch kohvimasin

  24,43

  Boschi kohvimasin heliefektidega ja nõudega. Sellise lisaseadmega mängimine arendab lapse kujutlusvõimet, mänguoskust ja hoolivust.;HOIATUS! Ei ole sobiv alla 3 aasta vanustele lastele. Sisaldab pisidetaile. Lämbumisoht! Soovitame lastele alates 3-aastast.

End of content

End of content