Mängud

/ / / Mängud

Näitan 1–16 tulemust 502-st

 • BO Haridusmäng “Tähestik” (eesti keeles)

  BO Haridusmäng “Tähestik” (eesti keeles)

  6,28

  Mäng Tähestik on hariv pusle, mis tutvustab lapsele lõbusa mängu kaudu tähtede maailma. Mäng sisaldab lihtsaid ja lõbusaid mänge, mille käigus õpib laps eesti keele tähti ja arendab oskust tähti piltidega kokku viia. See mäng on suurepärane esimene samm lugema ja kirjutama õppimisel.;HOIATUS! LÄMBUMISOHT – sisaldab pisidetaile. Ei ole sobiv alla 3-aastastele lastele. Soovitame kasutada…

 • BO Haridusmäng “Numbrid” (eesti keeles)

  BO Haridusmäng “Numbrid” (eesti keeles)

  6,28

  „Numbrid“ on hariv pusle, mis tutvustab lapsele lõbusa mängu kaudu numbrite maailma. Mängu käigus õpib laps tundma numbreid ja lugema kümneni. See on suurepärane esimene samm matemaatika õppimisel.;HOIATUS! LÄMBUMISOHT – sisaldab pisidetaile. Ei ole sobiv alla 3-aastastele lastele. Soovitame kasutada täiskasvanu järelevalve all.

 • TREFL WOODEN TOYS Ajanäitaja “Tik Tak”

  TREFL WOODEN TOYS Ajanäitaja “Tik Tak”

  10,76

  TREFL WOODEN TOYS Ajanäitaja “Tik Tak”. Arendav ajanäitaja. Laps õpib tundma numbrid, kella, kujuneid ja värve.;HOIATUS! LÄMBUMISOHT – sisaldab pisidetaile. Ei ole sobiv alla 3-aastastele lastele. Soovitame kasutada täiskasvanu järelevalve all.

 • Lauamäng Hungry Hungry Hippos

  Lauamäng Hungry Hungry Hippos

  30,04

  Imelihtne kuid haarav mäng, kus tuleb kiiruse peale sööta jõehobusid. Kes kõige rohkem kuule jõehobule söödab ongi võitja.;HOIATUS! Ei ole sobiv alla 3 aasta vanustele lastele, sisaldab pisidetaile. Lämbumisoht.

 • TREFL MOOMIN Pusle komplekt 10 in 1 Muumi

  TREFL MOOMIN Pusle komplekt 10 in 1 Muumi

  8,89

  Pusle komplekt 10 in 1 Muumi. Mõõdud 22,3×15,6 cm ja 16,7 x 15,6 cm. Pusled komplektis: 3 x 49 osa, 3 x 35 osa, 4 x 20 osa.;HOIATUS! LÄMBUMISOHT – sisaldab pisidetaile. Ei ole sobiv alla 3-aastastele lastele. Soovitame kasutada täiskasvanu järelevalve all.

 • Privaatpostitus: TREFL Kaardimäng Põrsas Peppa

  TREFL Kaardimäng Põrsas Peppa

  1,06

  Kaardimäng Põrsas Peppa. Musta Peetriga sarnane kaardimäng.;HOIATUS! LÄMBUMISOHT – sisaldab pisidetaile. Ei ole sobiv alla 3-aastastele lastele. Soovitame kasutada täiskasvanu järelevalve all.

 • TREFL Lauamäng “Maša ja Karu”

  TREFL Lauamäng “Maša ja Karu”

  9,29

  TREFL Lauamäng “Maša ja Karu”;HOIATUS! Ei ole sobiv alla 3 aasta vanustele lastele. Sisaldab pisidetaile. Lämbumisoht! .

 • TREFL Lauamäng “Fruit Day”

  TREFL Lauamäng “Fruit Day”

  8,74

  TREFL Lauamäng “Fruit Day”

 • TREFL Haridusmäng Aastaajad

  TREFL Haridusmäng Aastaajad

  5,54

  TREFL Haridusmäng “Aastaajad”. 7 mänguviisi.

 • TREFL Pusle 500 Harry Potter

  TREFL Pusle 500 Harry Potter

  5,83

  Kõigile meeldib puslet kokku panna, see on nii lõbus kui ka hariv tegevus. Pusled on suurepärased nii omaette või koos mängimiseks. Pusle 500 Harry Potter. Pusle koosneb 500 osast. Valmis pusle suurus on 48×34 cm. Sobilik vanusele 7+.;HOIATUS! LÄMBUMISOHT – sisaldab pisidetaile. Ei ole sobiv alla 3-aastastele lastele. Soovitame kasutada täiskasvanu järelevalve all.

 • TREFL Pusle 1000 Loomad

  TREFL Pusle 1000 Loomad

  7,10

  Kõigile meeldib puslet kokku panna, see on nii lõbus kui ka hariv tegevus. Pusled on suurepärased nii omaette või koos mängimiseks. Pusle 1000 Loomad. Valmis pusle suurus on 68,3×48 cm.;HOIATUS! LÄMBUMISOHT – sisaldab pisidetaile. Ei ole sobiv alla 3-aastastele lastele. Soovitame kasutada täiskasvanu järelevalve all.

 • TREFL Pusle 1000 Eksootilised loomad

  TREFL Pusle 1000 Eksootilised loomad

  7,10

  Kõigile meeldib puslet kokku panna, see on nii lõbus kui ka hariv tegevus. Pusled on suurepärased nii omaette või koos mängimiseks. Pusle 1000 Eksootilised loomad. Valmis pusle suurus on 68,3×48 cm.;HOIATUS! LÄMBUMISOHT – sisaldab pisidetaile. Ei ole sobiv alla 3-aastastele lastele. Soovitame kasutada täiskasvanu järelevalve all.

 • TREFL Pusle 500 Majake mägedes

  TREFL Pusle 500 Majake mägedes

  5,83

  Kõigile meeldib puslet kokku panna, see on nii lõbus kui ka hariv tegevus. Pusled on suurepärased nii omaette või koos mängimiseks. Pusle 500 Majake mägedes. Pusle koosneb 500 osast. Valmis pusle suurus on 48×34 cm. Sobilik vanusele 7+.;HOIATUS! LÄMBUMISOHT – sisaldab pisidetaile. Ei ole sobiv alla 3-aastastele lastele. Soovitame kasutada täiskasvanu järelevalve all.

 • TREFL Pusle 500 Kommipood

  TREFL Pusle 500 Kommipood

  5,83

  Kõigile meeldib puslet kokku panna, see on nii lõbus kui ka hariv tegevus. Pusled on suurepärased nii omaette või koos mängimiseks. Pusle 500 Kommipood. Pusle koosneb 500 osast. Valmis pusle suurus on 48×34 cm. Sobilik vanusele 7+.;HOIATUS! LÄMBUMISOHT – sisaldab pisidetaile. Ei ole sobiv alla 3-aastastele lastele. Soovitame kasutada täiskasvanu järelevalve all.

 • TREFL Pusle 500 Kohvik

  TREFL Pusle 500 Kohvik

  5,83

  Kõigile meeldib puslet kokku panna, see on nii lõbus kui ka hariv tegevus. Pusled on suurepärased nii omaette või koos mängimiseks. Pusle 500 Kohvik. Pusle koosneb 500 osast. Valmis pusle suurus on 48×34 cm. Sobilik vanusele 7+.;HOIATUS! LÄMBUMISOHT – sisaldab pisidetaile. Ei ole sobiv alla 3-aastastele lastele. Soovitame kasutada täiskasvanu järelevalve all.

 • TREFL Pusle 2000 Maamaja

  TREFL Pusle 2000 Maamaja

  10,61

  Kõigile meeldib puslet kokku panna, see on nii lõbus kui ka hariv tegevus. Pusled on suurepärased nii omaette või koos mängimiseks. Pusle 2000 Maamaja. Koosneb 2000 osast. Valmis pusle suurus on 96,1×68,2 cm.;HOIATUS! LÄMBUMISOHT – sisaldab pisidetaile. Ei ole sobiv alla 3-aastastele lastele. Soovitame kasutada täiskasvanu järelevalve all.

End of content

End of content