Kogupere lauamängud

/ / / / Kogupere lauamängud

Näitan kõiki 5 tulemust

 • Privaatpostitus: PIATNIK Tik Tak Pomm Party LT

  PIATNIK Tik Tak Pomm Party LT

  23,35

  Selles peoversioonis määrab lisatäringu veeretamine millise piinarikka tegevuse osaliseks saad, samal ajal tiksub aga pomm edasi!Komplekti kuuluvad kuldne elektrooniline pomm, kaks spetsiaalset täringut, viis kaardipakki, reeglid.;HOIATUS! LÄMBUMISOHT – sisaldab pisidetaile. Ei ole sobiv alla 3-aastastele lastele. Soovitame kasutada täiskasvanu järelevalve all.

 • Privaatpostitus: WINNING MOVES Top Trumps Match L.O.L. lauamäng BALT FIN

  WINNING MOVES Top Trumps Match L.O.L. lauamäng BALT FIN

  23,94

  L.O.L. lauamäng. Punktide saamiseks koguge viis ühesugust kuubikut ühte ritta. Iga rida on sobiv vaste. Esimene mängija, kes kogub viis punkti, on mängu võitja. Rida võib olla horisontaalne, diagonaalne või vertikaalne.;HOIATUS! Ei ole sobiv alla 3 aasta vanustele lastele. Sisaldab pisidetaile. Lämbumisoht!

 • Privaatpostitus: WINNING MOVES Top Trumps Match Käpapatrull lauamäng BALT FIN

  WINNING MOVES Top Trumps Match Käpapatrull lauamäng BALT FIN

  23,94

  Käpapatrull lauamäng. Punktide saamiseks koguge viis ühesugust kuubikut ühte ritta. Iga rida on sobiv vaste. Esimene mängija, kes kogub viis punkti, on mängu võitja. Rida võib olla horisontaalne, diagonaalne või vertikaalne.;HOIATUS! Ei ole sobiv alla 3 aasta vanustele lastele. Sisaldab pisidetaile. Lämbumisoht!

 • Privaatpostitus: WINNING MOVES Top Trumps Match lauamäng Jääkuninganna 2 BALT FIN

  WINNING MOVES Top Trumps Match lauamäng Jääkuninganna 2 BALT FIN

  23,94

  Lauamäng Jääkuninganna. Punktide saamiseks koguge viis ühesugust kuubikut ühte ritta. Iga rida on sobiv vaste. Esimene mängija, kes kogub viis punkti, on mängu võitja. Rida võib olla horisontaalne, diagonaalne või vertikaalne.;HOIATUS! Ei ole sobiv alla 3 aasta vanustele lastele. Sisaldab pisidetaile. Lämbumisoht!

 • HASBRO lauamäng Game Of Life (leedu keeles)

  HASBRO lauamäng Game Of Life (leedu keeles)

  36,72

  Põnev lauamäng “Elumäng” kogu perele! Soovid valida pereelu, alustada karjääri või võtta ette riskantse teekonna? Selles mängus saavad mängijad teha põnevaid valikuid, liikudes läbi elu keerdkäikude ja pöörete. Mängijad saavad endale võtta ka lemmikloomi. Võidab mängija, kellel on kõige rohkem vara. Tegemist on leedukeelse mänguga. Sobib lastele alates 8 aastast.

End of content

End of content