Lauamängud

Lauamängud kogu perele

Lauamängud kui mõistatused lastele kui ka täiskasvanutele on suurepärane viis, kuidas kodustes tingimustes üheskoos aega veeta. Mängi Monopoly või Jengat.

Lauamänge on mängitud läbi ajaloo ning on tänapäevalgi üks populaarsemaid tegevusi, mille abil veeta lõbusalt aega nii sõprade kui perega. Need on meelelahutuslikud, lähendavad ning hariduslikud. Lastele on lauamängud kasulikud esimesteks meeskonnatöö kogemusteks. Samuti harjutavad nad peenmotoorikat iga kord, kui mängunuppe või täringut haaravad. Lauamängud täiskasvanute puhul võivad olla hobiks või ajaviiteks ning eakate puhul on neid lausa seostatud dementsuse riski vähendamisega.

Lauamängud täiskasvanutele

Lauamänge on väga palju alustades rahulike mängudega kahele nagu kabe või male ning lõpetades strateegiliste mängudega nagu Monopoly. Meie lauamängude tootevalikus on kindlasti midagi Sulle – ükskõik, kas otsid täiesti tavalisi täringumänge nagu näiteks “Yatzy” mäng; midagi, mis arendab loogilist mõtlemist ja pakub väljakutset mälumängu või memo mängu kaudu; või mänge, kus saab katsetada oma õnne näiteks lotos või bingos.

Koostasime nimekirja meie kõige populaarsematest lauamängudest, et aidata valikut teha – millega sisustada oma õhtuid perega, mida valida sünnipäevakingituseks või milline mäng võtta kaasa järgmisele saunaõhtule sõprade juures. Tutvu kindlasti ka meie suure puslede valikuga.

Laevade pommitamine”, “Reis ümber maailma”, doomino ja muud klassikalised mängud

Lapsepõlvest tuntud mängud, mida juba meie vanemad mängisid, tekitavad nostalgiat. Eriti kui saame võimaluse õpetada neid mänge oma lastele. Nende alla kuuluvad mängud, mida saab mängida kahekesi nagu näiteks “Laevade pommitamine”, või mitmekesi, näiteks uue väljanägemise saanud mängulauaga, kuid sama sisuga klassikaline mäng “Reis ümber maailma”. Uue kuue on endale saanud ka doomino, kus kaardid tuleb laduda üksteise kõrvale nii, et pildid oleksid kohakuti.

Klassikalisi lauamänge on koondatud komplektidesse, et ühe ostuga saaks pakkuda mitmeid erinevaid väljakutseid ja valikuid. Lauamängude komplekt 100 mängu nii eesti kui vene keeles sisaldab endas nii lauamänge kui ka kaardikomplekti ja õpetusi erinevate kaardimängude jaoks. Väljatoodud komplekti kuulub ka armastatud klassikaline lauamäng “Tsirkus”.

Euroopa riigid ja pealinnad ning Eesti ja eesti tähestiku mängud

Kes on öelnud, et õppimine peab toimuma ainult koolipingis ja õpikute taga? Lauamängud on üks parimaid viise, kuidas lastele mänguliselt pakkuda võimalust tutvust teha näiteks geograafia ja keeltega. Väiksematele lastele sobib lugemise õpetamise alustamiseks luuletuste ja piltidega illustreeritud eesti keele tähestiku mäng. Suurematele lastele saab Euroopa riikide ning nende pealinnade ja lippude tutvustamiseks pakkuda erinevaid hariduslikke mänge. Igas vanuses inglise keele õppijatele on olemas hariv mäng, mis aitab lihtsal ja lõbusal moel õppida inglise keelt ja tuletada meelde juba õpitud sõnavara.

Euroopa kaardi ja maailma kaardi tutvustamiseks on pakkuda erinevas suuruses puslesid. Rohkemate puslede valikute kohta saad täpsemalt uurida siit.

Alias sõnamäng ja Alias Junior lauamängud lastele

Alias sõnamäng, kus kiireid vihjeid ja seletusi andes tuleb mängupartnerile seletada võimalikult palju sõnu etteantud ajaga. See on paeluv nii suurtele kui ka väikestele ning olnud lauamängude maailmas üks populaarsemaid seltskonnamänge. Tänu sellele on mängust tehtud palju erinevaid versioone. Meie lehel leiad venekeelseid Alias sõnamänge nii täiskasvanutele kui ka lastele ning isegi reisiversiooni, millega sisustada oma väikese reisikaaslase aega nii autos kui lennukis.

Twister lauamäng noortele

Twister on mäng, mis on lauamängud viinud järgmisele tasemele – mängunupuks oled sina ise! Aktiivne mäng pakub nalja ja füüsilist väljakutset viisil, mida ei paku arvatavasti ükski teine lauamäng. Mängus tuleb keerutada spinnerit ja seeläbi saad teada, millisele värvile pead käe või jala panema. Parem jalg punasele! Vasak jalg rohelisele…! Kas sa suudad seda teha? Mängu võidab see, kes viimasena püsti jääb.

Uuemad lauamängud paaridele

Lauamängude nõudluse ja populaarsuse tõttu tuleb neid aina juurde. See annab võimaluse oma partneri või lapsega koos avastada mõnda uuemat lauamängu, millest võib saada kogu pere lemmik.

Game of Life lauamäng

“Game of Life” ehk “Elumäng” on lauamäng, kus mängijad valivad oma liikumisvahendi – auto, rongi, laeva või lennuki – ja suunduvad reisile. Nad võivad külastada džunglit, randa või isegi lossi! See on mäng, mis annab lastele mitte ainult lõbusa ajaviite koos õdede-vendade või vanematega, vaid parandab nende matemaatilisi oskusi. Mängus saavad lapsed teenida ja kaotada raha – see arendab lastel loendamist, numbrite tuvastamist ja arvude mõistmist.

5 sekundit lauamäng

“5 sekundit” on mäng kiiretele ja nutikatele! Ei ole just keeruline nimetada kolm koeratõugu. Aga kas saad sellega hakkama, kui aega on vaid viis sekundit ja sind põrnitsevad teised mängijad, oodates, et kaotad pea? Väiksematele mõeldes on olemas “5 sekundit juunior”, et mängust ei jääks välja ka kõige pisem lauamänguhuviline.

Näitan 1–40 tulemust 141-st

 • bo. Haridusmäng “Numbrid” (eesti keeles)

  6,72

  bo. „Numbrid“ on hariv pusle, mis tutvustab lapsele lõbusa mängu kaudu numbrite maailma. Mängu käigus õpib laps tundma numbreid ja lugema kümneni. See on suurepärane esimene samm matemaatika õppimisel. HOIATUS! LÄMBUMISOHT – sisaldab pisidetaile. Ei ole sobiv alla 3-aastastele lastele. Soovitame kasutada täiskasvanu järelevalve all.

 • CLUEDO Reisimäng Grab&Go

  11,04

  Müsteerium vajab lahendamist ja sina oled just see õige detektiiv, kes peab leidma keerulisest olukorrast väljapääsu. “Clue Grab and Go” on kompaktne ning kaasaskantav lauamäng. Komplektis mängulaud, kaardid, täringud ning juhend.

 • CONNECT4 Reisimäng Grab&Go

  11,04

  Grab & Go Connect 4 on kompaktne ja kaasaskantav Connect 4 mäng. Kes suudab esimesena saada 4 tk ritta? Komplektis 21 punast ja kollast nuppu ning mängualus.

 • F.R.I.E.N.D.S Pusle Trepp, 1000 osa

  11,88

  Kõigile meeldib puslet kokku panna, see on nii lõbus kui ka hariv tegevus. Pusled on suurepärased nii omaette või koos mängimiseks. Pusle 1000. Koosneb 1000 osast. Valmis pusle suurus on 66,5×50 cm. HOIATUS! Ei ole sobiv alla 3 aasta vanustele lastele, sisaldab pisidetaile. Lämbumisoht.

 • GUESS WHO? Lauamäng

  26,88

  Kes on äraarvamise meister? Proovi vihjete abil teada saada, milline on sinu kaasmängija valitud tegelane. Vastastikku küsimusi esitades, arvake ära kes on kujutatud vastase kaardil. Kaasas kaks tegelaste kaarti.

 • HEADU mäng Vastandid

  9,24

  Headu disainib lõbusaid, kvaliteetseid mänge, mänguasju, raamatuid ja rakendusi, mis aitavad õpetada lastele olulisi oskusi, kasutades uuenduslikku õpetamismeetodit. Headu väikelaste mäng “Vastandid” on mõeldud eelkooliealistele lastele, kes on uudishimulikud ning soovivad neid ümbritsevat maailma avastada. Selle mänguga saavad lapsed jälgida, võrrelda ja seostada iga objekti tema vastandiga, tutvudes nii mitmete “vastandite” mõistetega ning stimuleerides loogilise…

 • HEADU Montessori “Minu esimene pusle: Farm”

  18,48

  Headu disainib lõbusaid, kvaliteetseid mänge, mänguasju, raamatuid ja rakendusi, mis aitavad õpetada lastele olulisi oskusi, kasutades uuenduslikku õpetamismeetodit. Headu “Minu esimene pusle: farmiloomad” on koostatud Montessori pedagoogika meetodeid järgides. Lapsed saavad pusle kokku panna ning lõbusaid loomi õigetesse kohtadesse paigutada. Pusle on valmistatud kvaliteetssetest materjalidest, mis sobivad väikestele lastele. Pusle soodustab lastel taluloomadega tutvumist, stimuleerib…

 • HEADU Montessori minu väike maja

  20,52

  Headu disainib lõbusaid, kvaliteetseid mänge, mänguasju, raamatuid ja rakendusi, mis aitavad õpetada lastele olulisi oskusi, kasutades uuenduslikku õpetamismeetodit. Headu kaardid on koostatud Montessori pedagoogika meetodeid järgides. Mäng on mõeldud lastele vanuses 2 – 5 aastat. Selles eas lastes on oluline arendada huvi ja uudishimu neid ümbritsevas maailma vastu, sest iga lapse potentsiaal on märkimisväärne. Illustreeritud…

 • JENGA Lauamäng

  26,88

  Traditsiooniline lauamäng, kus võidab osavam ja see, kes teisele suudab keerulisema olukorra tekitada. Tõmmake plokk, pange see torni otsa ja vaadake et torn alla ei kuku! Võidab see, kes viimasena paneb ploki torni maha kukutamata. Sobib lastele alates 6 aastast.

 • Lauamäng “The Sock Game”

  31,20

  Mäng kahele mängijale või kahele meeskonnale. See on kiirusvõistlus, et leida lõbusalt sokkidest otsitav ese. Kes leiab esimesena? Mängijad täidava oma sokid samasuguste esemetega ning keerutavad seejärel spinnerit, et saada teada otsitav ese. Punkti saab mängija, kes esimesena otsitava eseme oma sokist üles leiab. Võidab see, kes saab esimesena kokku 11 punkti. Muutke mängu huvitavamaks, lisades sokkidesse isiklikke esemed!

 • Lauamäng Game of life (eesti keeles)

  41,64

  Hasbro lauamängu valikust leiab mänge kogu perele! Põnev lauamäng “Elumäng” kogu perele! Soovid valida pereelu, alustada karjääri või võtta ette riskantse teekonna? Selles mängus saavad mängijad teha põnevaid valikuid, liikudes läbi elu keerdkäikude ja pöörete. Mängijad saavad endale võtta ka lemmikloomi. Võidab mängija, kellel on kõige rohkem vara. Tegemist on eesti/lätikeelse mänguga. Sobib lastele alates…

 • MONOPOLY Reisimäng Grab&Go (inglisekeelne)

  11,04

  Monopoly on üks maailma kõige populaarsemaid ärimänge kogu perele. Sinu ülesandeks mängus on müüa, osta ja rentida kinnisvara ning saada kõige rikkamaks! Traditsioonilisest lauamängust väiksem variant mida on mugav näiteks reisile kaasa võtta! Mäng on inglise keeles!

 • MONOPOLY Lauamäng Speed (eestikeelne)

  19,32

  Monopoly uus versioon! Mängimiseks kulub vähem kui 10 minutit. Osta ja kauple enne, kui aeg otsa saab. Mängu mängitakse neljas voorus. Igas voorus on ostmisetapp ja kauplemisetapp. Taimer annab märku iga etapi algusest, stardiloendis 10 sekundit enne etapi lõppu ja märguanne selle etapi lõpus. Voorude vahel ei ole vaheaegu. Neljanda kauplemisvooru lõpus loevad kõik oma raha kokku ja saavad teada, kes võitis. Mängijate arv 2-4. Vajab patareisid 3 x AAA/LR3, ei kuulu komplekti. Tegemist on eesti/lätikeelse mänguga.

 • MONOPOLY Lauamäng klassikaline (eestikeelne)

  41,64

  Monopoly on üks maailma kõige populaarsemaid ärimänge kogu perele. Sinu ülesandeks mängus on müüa, osta ja rentida kinnisvara ning saada kõige rikkamaks! Tegemist on eestikeelse mänguga! Sobib lastele alates 8 aastast.

 • MONOPOLY lauamäng Minu esimene Monopoly (eesti ja läti keeles)

  34,32

  Monopoly on tempokas kinnisvaraga kauplemise mäng! Sellel kõige väiksematele mängujatele mõeldud Monopoly mängul on 2-poolne mängulaud ja 2 mängurežiimi! Minu esimene Monopoly on lihtne lauamäng ning on suurepärane sissejuhatus klassikalise Monopoly mängu. Minu esimene Monopoly kasvab koos teie lapsega – mängu üks pool on mõeldud lastele vanuses 4+; pöörake see ümber, et mängida edasijõudnute režiimis!…

 • MONOPOLY Lauamäng Reegliterikkuja (venekeelne)

  41,64

  Monopoly on tempokas kinnisvaraga kauplemise mäng! Monopoly Reegliterikkuja laseb sul mängida nagu tõeline kavaldaja! Tee erinevaid vempe, et saavutada kiire edumaa, ja proovi tabada teisi, kes kavaldada proovivad – ostes krunte, kogudes renti ning raha! Vihjed mänguväljal, petukaardid ja uued reeglid kutsuvad teid kavaldajat endas avastama. Kui olete kavalusega edukalt hakkama saanud siis võtke endale…

 • MONOPOLY Voice Banking (venekeelne)

  52,68

  Interaktiivne Monopoly Voice Banking lauamängul on tulede ja helidega pangaseade. Selles mänguversioonis ei pea te muretsema ei sularaha ega pangakaartide pärast. Pangaseade jälgib seda sinu eest. Lihtsalt öelge mütsile, millist tehingut teha soovite. Võidab see, kellel on mängu lõpus kõige rohkem vara ja raha. NB. Tegemist on venekeelse mänguga. Eestikeelset juhendit kaasas ei ole.

 • OPERATION Lauamäng

  37,92

  Klassikaline operatsioonimäng, mis paneb proovile sinu täpsuse. Saa arstiks, võta kätte instrumente ning proovi Sam´i aidata. Tõmba ta “kehast” mängulisi haigusikuid ole ettevaatlik kui puudutad näpitsaga haava külje kaotad punkte. Võidab see kes “ravib” kõige rohkem kohti Sam´i kehal. Komplekti kuuluvad mängualus ja näpitsad, 13 plastikust “tervisehäda”, juhend.Sobib lastele alates 6 aastast. Mänguasi vajab patareisid – 2 x AA/LR6 – ei kuulu komplekti.

 • PIATNIK Lauamäng “Cookie Box”

  8,88

  PIATNIK Lauamäng “Cookie Box” (EST/LV/LT/RUS)

 • PIATNIK Lauamäng “Tigerilla”

  8,88

  Kolm on kohtu seadus! – Tigerilla, kaeljänku, nahkkaru ja teised peavad oma peegelpildi leidma. Kui kõik on leitud, jätkub mäng loomamustrite otsinguga. Selle mälumängu muudab eriliseks see, et looma- ja mustrikettaid kombineeritakse takjakinnituste abil üha uuesti! Mängu sisu: 15 looma-, 15 mustriketast, 15 paari takjakinnitusi, 21 žetooni, 1 mängujuhend. Mängu kestvus: 10 min. Mängijate arv: 2-5.

 • PIATNIK Lauamäng 100 Trikki

  38,64

  Aitab lastel teha maagilisi võlutrikke. Sisaldab palju erinevaid trikitamise abivahendeid, kaardid sealhulgas. Klassikalised nööri ja sõlme trikid, „läbimatud rõngad“, kaarditrikid, münditrikid jnejne. Juhend eesti ja vene keeles.”

 • PIATNIK Lauamäng Activity Compact

  18,12

  Activity on sõnaseletamise ja suhtlesmismäng, mille käigus mängijad saavad omavahel ideid vahetada, võttes appi nii miimika, sõnad kui ka joonistused. Iga mänguväli on tähistatud oma värvi ja sümboolikaga – värv näitab ära, millist sõna tuleb seletama hakata ning sümbol näitab kuidas seda teha. Meeskond peab ära arvama 1 minuti jooksul õige vastuse. Õige vastuse korral saab liikuda ühe sammu edasi, kui aga ära ei arva jääb mängunupp samale kohale ning võimaluse saab vastasmeeskond.

 • PIATNIK Lauamäng Activity Krazy Kritzel

  12,60

  Kelle joonistus on kõige paremini äraarvatav? Maja joonistada ei ole ju raske. Aga mis juhtub siis, kui teha seda pimesi otsmiku ette pandud tahvlile joonistades? Kas kaasmängijad saavad aru, mis joonistusel on kujutatud? Kas 30 sekundit on piisavad, et sõna kaasmängijatele mõistetavaks teha? Kellel see juba esimesel katsel õnnestub, saab kõige rohkem punkte – 2 punkti. Teise katse puhul saavad mängijad vaid 1 punkti. Ja kolmandat katset mängijatele enam ei anta…Mängu originaalversioonis, mis on juba 25 aastat olnud tõeline hitt, seletatakse sõnu joonistades, rääkides või pantomiimi abil. “Activity Krazy Kritzel” puhul on lubatud vaid joonistamine. Esmapilgul tunduvad need ca 500 sõna üsnagi kerged olevat, kuid proovige neid joonistada pimesi ning peegelpildis! Eelkõige on vajalikud loomingulisus ning külm närv, et tekiksid lõbusalt pöörased ning kaasmängijatele äratuntavad pildid!

 • PIATNIK Lauamäng Quickomino

  9,72

  Piatnik Quickomino lauamäng. Kaardid tuleb laduda üksteise kõrvale nii, et pildid oleksid kohakuti. Seejuures peavad kõik küljed, mis üksteist puudutavad, näitama sama pilti. Mängu võidab see, kes oma viimase kaardi esimesena lauale asetab. Mäng koosneb: 49 kaardist, 1 mängureeglitest.

 • PIATNIK Lauamäng Tik Tak Pomm Junior Lauamäng/RUS

  18,48

  Mängu eesmärk on leida kiiresti sõna, mis sobib kaardil oleval pildiga ja tiksuv pomm edasi anda enne, kui see plahvatab. Pommil on varieeruva ajaga taimer, mis “plahvatab” iga kord erineval ajal.

 • PIATNIK Lauamäng Tik Tak Pomm Lauamäng

  18,48

  30 minutit pingelist sõnamängu, mille käigus pannakse proovile mängijate oskus mõelda ja tegutseda kiiresti, kuna pomm võib iga hetk lõhkeda! Paiguta silbid õigesse kohta!

 • PIATNIK Lauamäng Tik Tak Pomm Party (eesti keeles)

  24,12

  Tik Tak Pomm Party EST: Juba kümme aastat mängijaid proovile pannud meelelahutus on veelgi lahedam. Selles peoversioonis määrab lisatäringu veeretamine millise piinarikka tegevuse osaliseks saad, samal ajal tiksub aga pomm edasi! Vali siiski ise, kas mängid traditsioonilist või mõnda uut lisadega versiooni. Pingeline sõnamäng, mille käigus pannakse proovile mängijate oskus mõelda ja tegutseda kiiresti, kuna pomm võib iga hetk lõhkeda!

 • PIATNIK Lauamängude komplekt 100 mängu

  15,48

  Komplekt 100 mängu EST+RUS

 • PIATNIK Lauamängude komplekt 200 mängu (läti ja vene keeles)

  24,00

  200 mängu LV+RUS

 • PIATNIK Lauamängude komplekt 50 mängu

  13,44

  Komplekt 50 mängu EST+RUS

 • Pusle Alfons Mucha, 1000 osa

  11,40

  Kõigile meeldib puslet kokku panna, see on nii lõbus kui ka hariv tegevus. Pusled on suurepärased nii omaette või koos mängimiseks. Pusle 1000 Alfons Mucha, valmispusle mõõdud 68 x 48 cm.

 • Pusle Breugel, Jahimehed lumes, 1000 osa

  11,40

  Pusle 1000 Breugel, Jahimehed lumes

 • Pusle Bruegel Babüloni torn, 1000 osa

  11,40

  Kõigile meeldib puslet kokku panna, see on nii lõbus kui ka hariv tegevus. Pusled on suurepärased nii omaette või koos mängimiseks. Pusle 1000 Bruegel Babüloni torn, valmispusle mõõdud 68 x 48 cm.

 • Pusle Hopper Öökullid, 1000 osa

  11,40

  Kõigile meeldib puslet kokku panna, see on nii lõbus kui ka hariv tegevus. Pusled on suurepärased nii omaette või koos mängimiseks. Pusle 1000 Hopper Öökullid, valmispusle mõõdud 68 x 48 cm.

 • Pusle Klimt Kollektsioon, 1000 osa

  11,40

  Kõigile meeldib puslet kokku panna, see on nii lõbus kui ka hariv tegevus. Pusled on suurepärased nii omaette või koos mängimiseks. Pusle 1000 Klimt Kollektsioon, valmispusle mõõdud 68 x 48 cm.

 • Pusle Õlu, 1000 osa

  11,40

  Pusle 1000 Õlu

 • Pusle Renoir, 1000 osa

  11,40

  Kõigile meeldib puslet kokku panna, see on nii lõbus kui ka hariv tegevus. Pusled on suurepärased nii omaette või koos mängimiseks. Pusle 1000 Renoir, valmispusle mõõdud 68 x 48 cm.

 • Pusle Van Gogh Küpressid, 1000 osa

  11,40

  Kõigile meeldib puslet kokku panna, see on nii lõbus kui ka hariv tegevus. Pusled on suurepärased nii omaette või koos mängimiseks. Pusle 1000 Van Gogh Küpressid, valmispusle mõõdud 68 x 48 cm.

 • RUBIK´S CUBE Rubiku kuubik 2X2 Mini

  9,00

  Rubiku kuubik on üldjuhul erivärviliste ruutudega kaetud kuubiku kujuline mõistatusmänguasi, mida pööratakse ja keeratakse lahendamiseks, et kõik ühel küljel olevad ruudud oleksid sama värvi. KEERA, PÖÖRA, KEERA: Rubiku kuubikul on palju kombinatsioone, kuid ainult üks lahendus. ESITA ENDALE VÄLJAKUTSE: keera kuubiku osi mõistatuse lahendamiseks. LAHENDAGE MÕISTATUS: kombinatsioone on palju, kuid ainult üks võimalik lahendus. HOIATUSED!…

 • RUBIK´S CUBE Rubiku kuubik 5×5 Professor

  37,56

  Rubiku kuubik on üldjuhul erivärviliste ruutudega kaetud kuubiku kujuline mõistatusmänguasi, mida pööratakse ja keeratakse lahendamiseks, et kõik ühel küljel olevad ruudud oleksid sama värvi. KEERA, PÖÖRA, KEERA: Rubiku kuubikul on palju kombinatsioone, kuid ainult üks lahendus. ESITA ENDALE VÄLJAKUTSE: keera kuubiku osi mõistatuse lahendamiseks. LAHENDAGE MÕISTATUS: kombinatsioone on palju, kuid ainult üks võimalik lahendus. HOIATUS!…

Kõik tooted kuvatud

Kõik tooted kuvatud