Lauamängud

/ / / / Lauamängud

Lauamängud kogu perele. Mõistatused lastele kui ka täiskasvanutele on suurepärane viis, kuidas kodustes tingimustes üheskoos aega veeta. Mängi Monopoly või Jengat.

Näitan 1–16 tulemust 147-st

 • BO Haridusmäng “Numbrid” (eesti keeles)

  BO Haridusmäng “Numbrid” (eesti keeles)

  6,28

  „Numbrid“ on hariv pusle, mis tutvustab lapsele lõbusa mängu kaudu numbrite maailma. Mängu käigus õpib laps tundma numbreid ja lugema kümneni. See on suurepärane esimene samm matemaatika õppimisel.;HOIATUS! LÄMBUMISOHT – sisaldab pisidetaile. Ei ole sobiv alla 3-aastastele lastele. Soovitame kasutada täiskasvanu järelevalve all.

 • TREFL WOODEN TOYS Ajanäitaja “Tik Tak”

  TREFL WOODEN TOYS Ajanäitaja “Tik Tak”

  10,76

  TREFL WOODEN TOYS Ajanäitaja “Tik Tak”. Arendav ajanäitaja. Laps õpib tundma numbrid, kella, kujuneid ja värve.;HOIATUS! LÄMBUMISOHT – sisaldab pisidetaile. Ei ole sobiv alla 3-aastastele lastele. Soovitame kasutada täiskasvanu järelevalve all.

 • Lauamäng Hungry Hungry Hippos

  Lauamäng Hungry Hungry Hippos

  30,04

  Imelihtne kuid haarav mäng, kus tuleb kiiruse peale sööta jõehobusid. Kes kõige rohkem kuule jõehobule söödab ongi võitja.;HOIATUS! Ei ole sobiv alla 3 aasta vanustele lastele, sisaldab pisidetaile. Lämbumisoht.

 • TREFL MOOMIN Pusle komplekt 10 in 1 Muumi

  TREFL MOOMIN Pusle komplekt 10 in 1 Muumi

  8,89

  Pusle komplekt 10 in 1 Muumi. Mõõdud 22,3×15,6 cm ja 16,7 x 15,6 cm. Pusled komplektis: 3 x 49 osa, 3 x 35 osa, 4 x 20 osa.;HOIATUS! LÄMBUMISOHT – sisaldab pisidetaile. Ei ole sobiv alla 3-aastastele lastele. Soovitame kasutada täiskasvanu järelevalve all.

 • Privaatpostitus: TREFL Kaardimäng Põrsas Peppa

  TREFL Kaardimäng Põrsas Peppa

  1,06

  Kaardimäng Põrsas Peppa. Musta Peetriga sarnane kaardimäng.;HOIATUS! LÄMBUMISOHT – sisaldab pisidetaile. Ei ole sobiv alla 3-aastastele lastele. Soovitame kasutada täiskasvanu järelevalve all.

 • TREFL Lauamäng “Maša ja Karu”

  TREFL Lauamäng “Maša ja Karu”

  9,29

  TREFL Lauamäng “Maša ja Karu”;HOIATUS! Ei ole sobiv alla 3 aasta vanustele lastele. Sisaldab pisidetaile. Lämbumisoht! .

 • TREFL Lauamäng “Fruit Day”

  TREFL Lauamäng “Fruit Day”

  8,74

  TREFL Lauamäng “Fruit Day”

 • TREFL Haridusmäng Aastaajad

  TREFL Haridusmäng Aastaajad

  5,54

  TREFL Haridusmäng “Aastaajad”. 7 mänguviisi.

 • TREFL TR Pusle 1000 Gradient

  TREFL TR Pusle 1000 Gradient

  7,10

  Kõigile meeldib puslet kokku panna, see on nii lõbus kui ka hariv tegevus. Pusled on suurepärased nii omaette või koos mängimiseks. Pusle 1000 Gradient. Valmis pusle suurus on 68,3×48 cm.;HOIATUS! LÄMBUMISOHT – sisaldab pisidetaile. Ei ole sobiv alla 3-aastastele lastele. Soovitame kasutada täiskasvanu järelevalve all.

 • TREFL Pusle 1000 Daam kassiga

  TREFL Pusle 1000 Daam kassiga

  7,10

  Kõigile meeldib puslet kokku panna, see on nii lõbus kui ka hariv tegevus. Pusled on suurepärased nii omaette või koos mängimiseks. Pusle 1000 Daam kassiga. Valmis pusle suurus on 68,3×48 cm.;HOIATUS! LÄMBUMISOHT – sisaldab pisidetaile. Ei ole sobiv alla 3-aastastele lastele. Soovitame kasutada täiskasvanu järelevalve all.

 • Privaatpostitus: TACTIC Mini Male

  TACTIC Mäng Mini Male

  8,58

  Klassikaline mäng puidust mängulaua ja nuppudega. Mängukarbis on 32 puidust nuppu (16 valget, 16 musta), mängulaud ja reeglid. Mängualuse mõõdud: 17×17 cm. Mängu kestvus: 20+ min. Mängijate arv: 2 Soovituslik vanus: 7+.;HOIATUS! LÄMBUMISOHT – sisaldab pisidetaile. Ei ole sobiv alla 3-aastastele lastele. Soovitame kasutada täiskasvanu järelevalve all.

 • TACTIC Mäng Mölkky

  TACTIC Mäng Mölkky

  37,37

  Ülipopulaarne Soome vabaõhumäng! Vanusele 6+, mängijaid 2 või rohkem, kestus 15+ minutit. Nummerdatud kurikad asetatakse kindlas järjestuses 3 – 4 meetri kaugusele viskejoonest. Mängijad peavad punktiarvestust järgimööda. Mängija heidab altkätt Mölkky viskepulga kurikate suunas, üritades neid tabada ja kukutada. Tabamise korral punktid loetakse, märgitakse ja mängukord siirdub järgmisele mängijale.;HOIATUS! LÄMBUMISOHT – sisaldab pisidetaile. Ei ole…

 • TACTIC Mäng Mini Backgammon

  TACTIC Mäng Mini Backgammon

  8,58

  Klassikaline lauamäng kvaliteetsest ja vastupidavast ehedast puust. Backgammon on mäng, milles 2 mängijat liigutavad 15 nuppu, mida hüütakse kivideks, ümber laua, olenevalt silmade arvust, mida täringuga visatakse. See, kas suudad ümber laua tiiru teha, sõltub visatavate silmade arvust ja vastase poolt püstitatud tõketest. Teisest küljest võid ehitada oma kividest tõkkeid, mis kaitsevad sind vastase rünnakute…

 • Pusle Alfons Mucha, 1000 osa

  Pusle Alfons Mucha, 1000 osa

  10,61

  Kõigile meeldib puslet kokku panna, see on nii lõbus kui ka hariv tegevus. Pusled on suurepärased nii omaette või koos mängimiseks. Pusle 1000 Alfons Mucha, valmispusle mõõdud 68 x 48 cm.

 • TREFL Lauamäng “Tähestik” (EST)

  TREFL Lauamäng “Tähestik” (eesti keeles)

  5,54

  Tähestiku mäng on lõbus ning lihtne viis õppida eesti tähestikku. Illustreerivad pildid ning huvitavad luuletused teevad õppimise meeldivaks. Mängu võitmiseks peab laps ära arvama mõistatusi ja kokku panema pusled!;HOIATUS! LÄMBUMISOHT – sisaldab pisidetaile. Ei ole sobiv alla 3-aastastele lastele. Soovitame kasutada täiskasvanu järelevalve all.

 • TREFL SCIENCE4YOU Mängukomplekt Studio Spa

  TREFL SCIENCE4YOU Mängukomplekt Studio Spa

  24,34

  Saad teha endale ilu- ja terviseprotseduure ning avastada spa maailma. 36-leheküljeline värviline raamat sisaldab üksikasjalikke juhiseid ja teaduslikku teavet. Saad teada kuidas teha ja kasutada massaažiõlisid, koorivaid kreeme ja vannisoola, suplemise rituaali ajaloost ja vee olulisusest.;HOIATUS! LÄMBUMISOHT – sisaldab pisidetaile. Ei ole sobiv alla 3-aastastele lastele. Soovitame kasutada täiskasvanu järelevalve all.

End of content

End of content

Erinevad lauamängud perele ning mõistatused lastele kui ka täiskasvanutele on suurepärane viis, kuidas kodustes tingimustes üheskoos aega veeta. Meie valikust leiad põnevad seltskonnamängud ja peadmurdvad mõistatused nagu näiteks Monopoly, Jenga, Catan, Alias, erinevad pusled, kendamad ning mitmeid mängukonsoole, mis sobivad ideaalselt nii lastele kui ka vanematele. Vali välja koos perega parimad lauamängud ning muutke õhtused koosolemised lõbusaks ja sisukaks, samal ajal aidates oma lastes arendada loogilist ja strateegilist mõtlemist, meeskonnatöö oskust, loomingulisust ja palju muudki. Enne toote ostu kindlasti tutvu lähemalt tootjekirjelduses oleva informatsiooniga - paljud mängud ei pruugi sobida alla teatud vanuses lastele.