Lauamängud

Lauamängud kogu perele. Mõistatused lastele kui ka täiskasvanutele on suurepärane viis, kuidas kodustes tingimustes üheskoos aega veeta. Mängi Monopoly või Jengat.

Näitan 1–16 tulemust 133-st

 • BATTLESHIP Lauamäng

  BATTLESHIP Lauamäng

  22,72

  Lahingulaev on klassikaline mereväe lahingumäng, mis ühendab konkurentsi, strateegiat ja põnevust. Head-to-head lahingus otsite vaenlase laevastikku ja hävitate need ükshaaval. Ükski laev pole selles hiilimis- ja põnevusmängus ohutu. Püüdke kaitsta oma laevastikku, kui hävitate vastase oma. See on lahing, mille peate võitma! Mäng on kahele mängijale!;HOIATUS! Ei sobi lastele alla 3 aastat. Väiksed osad –…

 • BATTLESHIP Reisimäng Grab&Go

  BATTLESHIP Reisimäng Grab&Go

  9,10

  Populaarse laevade pommitamise lauamängu versioon. Komplektis mängualused koos nuppudega.;HOIATUS! Ei ole sobiv alla 3 aasta vanustele lastele, sisaldab pisidetaile. Lämbumisoht.

 • BO Haridusmäng “Liiklus” (eesti keeles)

  BO Haridusmäng “Liiklus” (eesti keeles)

  6,95

  „Liiklus“ on hariv mäng, milles lapsed õpivad lõbusa tegevuse käigus sõidu- ja kõnniteedel liiklemise põhireegleid. See on suureks abiks kõigile, kes valmistuvad jalgratturi juhiloa eksamiks.;HOIATUS! LÄMBUMISOHT – sisaldab pisidetaile. Ei ole sobiv alla 3-aastastele lastele. Soovitame kasutada täiskasvanu järelevalve all.

 • BO Haridusmäng “Numbrid” (eesti keeles)

  BO Haridusmäng “Numbrid” (eesti keeles)

  6,28

  „Numbrid“ on hariv pusle, mis tutvustab lapsele lõbusa mängu kaudu numbrite maailma. Mängu käigus õpib laps tundma numbreid ja lugema kümneni. See on suurepärane esimene samm matemaatika õppimisel.;HOIATUS! LÄMBUMISOHT – sisaldab pisidetaile. Ei ole sobiv alla 3-aastastele lastele. Soovitame kasutada täiskasvanu järelevalve all.

 • BO Haridusmäng “Õpime Inglise keelt” (eesti keeles)

  BO Haridusmäng “Õpime Inglise keelt” (eesti keeles)

  6,28

  „Õpime Inglise keelt“ on hariv mäng, mis aitab lihtsal ja lõbusal moel õppida inglise keelt ja tuletada meelde juba õpitud sõnavara. See on suurepärane viis aidata lapsel keeleoskust arendada.;HOIATUS! LÄMBUMISOHT – sisaldab pisidetaile. Ei ole sobiv alla 3-aastastele lastele. Soovitame kasutada täiskasvanu järelevalve all.

 • HASBRO reisimäng Clue

  HASBRO reisimäng Clue

  9,10

  Müsteerium vajab lahendamist ja sina oled just see õige detektiiv, kes peab leidma keerulisest olukorrast väljapääsu. “Clue Grab and Go” on kompaktne ning kaasaskantav lauamäng. Komplektis mängulaud, kaardid, täringud ning juhend.;HOIATUS! Ei ole sobiv alla 3 aasta vanustele lastele, sisaldab pisidetaile. Lämbumisoht.

 • HASBRO reisimäng Connect 4

  HASBRO reisimäng Connect 4

  9,10

  Grab & Go Connect 4 on kompaktne ja kaasaskantav Connect 4 mäng. Kes suudab esimesena saada 4 tk ritta?

 • HASBRO reisimäng Näljased jõehobud

  HASBRO reisimäng Näljased jõehobud

  9,10

  Populaarse lauamängu vähendatud reisiversioon. Imelihtne kuid haarav mäng, kus tuleb kiiruse peale sööta jõehobusid. Kes kõige rohkem kuule jõehobudele söödab, ongi võitja. Mõõdud 235x158x47 (mm)

 • HASBRO lauamäng Jenga

  JENGA Lauamäng

  22,72

  Traditsiooniline lauamäng, kus võidab osavam ja see, kes teisele suudab keerulisema olukorra tekitada. Tõmmake plokk, pange see torni otsa ja vaadake et torn alla ei kuku! Võidab see, kes viimasena paneb ploki torni maha kukutamata. Sobib lastele alates 6 aastast.;HOIATUS! Ei ole sobiv alla 3 aasta vanustele lastele, sisaldab pisidetaile. Lämbumisoht.

 • SPIN MASTER Lauamäng “The Sock Game”

  Lauamäng “The Sock Game”

  29,02

  Mäng kahele mängijale või kahele meeskonnale. See on kiirusvõistlus, et leida lõbusalt sokkidest otsitav ese. Kes leiab esimesena? Mängijad täidava oma sokid samasuguste esemetega ning keerutavad seejärel spinnerit, et saada teada otsitav ese. Punkti saab mängija, kes esimesena otsitava eseme oma sokist üles leiab. Võidab see, kes saab esimesena kokku 11 punkti. Muutke mängu huvitavamaks,…

 • HASBRO lauamäng Crocodile Dentist

  Lauamäng Crocodile Dentist

  28,40

  Väga ei tahaks ju, et näpud krokodilli lõugade vahele jäävad? Proovi ja vaata, kas õnn soosib sind.;HOIATUS! Ei ole sobiv alla 3 aasta vanustele lastele, sisaldab pisidetaile. Lämbumisoht.

 • HASBRO MONOPOLY reisimäng

  MONOPOLY Reisimäng Grab&Go

  9,10

  Monopoly on üks maailma kõige populaarsemaid ärimänge kogu perele. Sinu ülesandeks mängus on müüa, osta ja rentida kinnisvara ning saada kõige rikkamaks! Traditsioonilisest lauamängust väiksem variant mida on mugav näiteks reisile kaasa võtta! Mäng on inglise keeles!;HOIATUS! Ei ole sobiv alla 3 aasta vanustele lastele, sisaldab pisidetaile. Lämbumisoht.

 • MONOPOLY Lauamäng Speed (eesti keeles)

  MONOPOLY Lauamäng Speed (eesti keeles)

  17,94

  Monopoly uus versioon! Mängimiseks kulub vähem kui 10 minutit. Osta ja kauple enne, kui aeg otsa saab. Mängu mängitakse neljas voorus. Igas voorus on ostmisetapp ja kauplemisetapp. Taimer annab märku iga etapi algusest, stardiloendis 10 sekundit enne etapi lõppu ja märguanne selle etapi lõpus. Voorude vahel ei ole vaheaegu. Neljanda kauplemisvooru lõpus loevad kõik oma…

 • MONOPOLY Voice Banking (vene keeles)

  MONOPOLY Voice Banking (vene keeles)

  48,88

  Monopoly on tempokas kinnisvaraga kauplemise mäng! Interaktiivne Monopoly Voice Banking lauamängul on tulede ja helidega pangaseade. Selles mänguversioonis ei pea te muretsema ei sularaha ega pangakaartide pärast. Pangaseade jälgib seda sinu eest. Lihtsalt öelge mütsile, millist tehingut teha soovite. Võidab see, kellel on mängu lõpus kõige rohkem vara ja raha. NB. Tegemist on venekeelse mänguga….

 • HASBRO lauamäng Operation

  OPERATION Lauamäng

  33,47

  Klassikaline operatsioonimäng, mis paneb proovile sinu täpsuse. Saa arstiks, võta kätte instrumente ning proovi Sam´i aidata. Tõmba ta “kehast” välja mängulisi haiguseid. Kuid ole ettevaatlik, sest kui puudutad näpitsatega haava külge, kaotad punkte. Võidab see, kes “ravib” kõige rohkem kohti Sam´i kehal. Komplekti kuuluvad mängualus ja näpitsad, 13 plastikust “tervisehäda” ja juhend. Sobib lastele alates…

 • PIATNIK Activity Krazy Kritzel (EST/LV/LT/RUS)

  PIATNIK Activity Krazy Kritzel (EST/LV/LT/RUS)

  10,85

  Kelle joonistus on kõige paremini äraarvatav? Maja joonistada ei ole ju raske. Aga mis juhtub siis, kui teha seda pimesi otsmiku ette pandud tahvlile joonistades? Kas kaasmängijad saavad aru, mis joonistusel on kujutatud? Kas 30 sekundit on piisavad, et sõna kaasmängijatele mõistetavaks teha? Kellel see juba esimesel katsel õnnestub, saab kõige rohkem punkte – 2…

Kõik tooted kuvatud

Kõik tooted kuvatud

Erinevad lauamängud perele ning mõistatused lastele kui ka täiskasvanutele on suurepärane viis, kuidas kodustes tingimustes üheskoos aega veeta. Meie valikust leiad põnevad seltskonnamängud ja peadmurdvad mõistatused nagu näiteks Monopoly, Jenga, Catan, Alias, erinevad pusled, kendamad ning mitmeid mängukonsoole, mis sobivad ideaalselt nii lastele kui ka vanematele. Vali välja koos perega parimad lauamängud ning muutke õhtused koosolemised lõbusaks ja sisukaks, samal ajal aidates oma lastes arendada loogilist ja strateegilist mõtlemist, meeskonnatöö oskust, loomingulisust ja palju muudki. Enne toote ostu kindlasti tutvu lähemalt tootjekirjelduses oleva informatsiooniga - paljud mängud ei pruugi sobida alla teatud vanuses lastele.