Mängukaardid

/ / / / Mängukaardid

Näitan 1–16 tulemust 19-st

 • F.R.I.E.N.D.S Mängukaardid

  F.R.I.E.N.D.S Mängukaardid

  5,39

  Mängukaardid Sõbrad, 55 kaarti;HOIATUS! LÄMBUMISOHT – sisaldab pisidetaile. Ei ole sobiv alla 3-aastastele lastele. Soovitame kasutada täiskasvanu järelevalve all.

 • JAMES BOND Mängukaardid

  JAMES BOND Mängukaardid

  5,39

  Mängukaardid James Bond, 55 kaarti;HOIATUS! LÄMBUMISOHT – sisaldab pisidetaile. Ei ole sobiv alla 3-aastastele lastele. Soovitame kasutada täiskasvanu järelevalve all.

 • LORD OF THE RINGS Mängukaardid

  LORD OF THE RINGS Mängukaardid

  5,39

  Mängukaardid Sõrmuste isand, 55 kaarti;HOIATUS! LÄMBUMISOHT – sisaldab pisidetaile. Ei ole sobiv alla 3-aastastele lastele. Soovitame kasutada täiskasvanu järelevalve all.

 • MARVEL Mängukaardid

  MARVEL Mängukaardid

  5,39

  Ühendage oma lemmik Marveli tegelased, sealhulgas vapper Kapten Ameerika, hirmuäratav Thor ja võitmatu Raudmees, kokku 52 kangelast ning pahalast. Marveli mängukaartidega saate mängida kõiki oma lemmik kaardimänge. Selle komplekt on vastupidav ning pakub meelelahutust pikkadeks tundideks. Suurepärane ajaviide nii kodus kui ka reisil olles – harjutage kätt kasvõi pokkeris ning black jackis!;HOIATUS! Ei ole sobiv…

 • PIATNIK Kaardid – Ameerika Autod

  PIATNIK Kaardid – Ameerika Autod

  2,96

  Traditsioonilised mängukaardid.

 • PIATNIK Kaardid – Sõjalaevad

  PIATNIK Kaardid – Sõjalaevad

  2,96

  Traditsioonilised mängukaardid.

 • PIATNIK Kaardid – Gangsterid

  PIATNIK Kaardid – Gangsterid

  2,96

  Traditsioonilised mängukaardid. Kaartidel on kujutised kuulsatest mafioosotest, relvastatud meestest, politseinikest ja röövlitest. Pakis 54 kaarti.;HOIATUS! LÄMBUMISOHT – sisaldab pisidetaile. Ei ole sobiv alla 3-aastastele lastele. Soovitame kasutada täiskasvanu järelevalve all.

 • PIATNIK Kaardid – Gustav Klimt

  PIATNIK Kaardid – Gustav Klimt

  2,96

  Traditsioonilised Gustav Klimt piltidega mängukaardid. Kõik kaardid on erineva disainiga. Pakis 55 kaarti.

 • PIATNIK Kaardid – Kingad

  PIATNIK Kaardid – Kingad

  2,96

  Traditsioonilised mängukaardid.

 • PIATNIK Kaardid – Titanic

  PIATNIK Kaardid – Titanic

  2,96

  Traditsioonilised mängukaardid. Kõik kaardid on erinevate piltidega. Pakis 54 mängukaarti.

 • PIATNIK Lauamäng 45 trikki EST/LV/LT/RUS

  PIATNIK Lauamäng 45 trikki EST/LV/LT/RUS

  14,44

  Komplekt 45 mustkunstitriki demonstreerimiseks. Aitab lastel teha maagilisi võlutrikke. Sisaldab palju erinevaid trikitamise abivahendeid, kaardid sealhulgas. Juhend eesti ja vene keeles. Karbi sisu: 3 täringut, 1 võlutops, 1 auguga muna, 1 suur sõrmus, 1 suur läbilõigatud sõrmus, väike sõrmus, võlukepp, sinine toru, valge köis, 4 poroloonist kuubikut, 54 kaarti, juhised 45 triki demonstreerimiseks.;HOIATUS! LÄMBUMISOHT –…

 • PIATNIK Lauamäng Tik Tak Bumm Family RUS

  PIATNIK Lauamäng Tik Tak Bumm Family (vene keeles)

  22,46

  Lauamäng Tik Tak Bumm Family RUS: Kiirete mõtlejate lustakas sõnamäng, kus nobedad näpud tulevad ainult kasuks. Kiire tempoga mäng pakub võimalust näidata nii sõna- kui ka käteosavust. Kui pomm hakkab tiksuma, pead selle kiiresti järgmisele mängijale edasi andma! Seda saad aga teha, kui oled ülesande korralikult täitnud. Kolm sõna- ja kaks käteosavuse kategooriat tagavad, et…

 • PIATNIK Pokkeri mängukomplekt, 300 žetooni

  PIATNIK Pokkeri mängukomplekt, 300 žetooni

  63,49

  Traditsiooniline pokkerimängu komplekt. Komplektis: 2 „poker cards“ pakki, 5 täringut, 300 pokkerižetooni, alumiiniumkohver.;HOIATUS! LÄMBUMISOHT – sisaldab pisidetaile. Ei ole sobiv alla 3-aastastele lastele. Soovitame kasutada täiskasvanu järelevalve all.

 • PIATNIK Pokkerikaardid

  PIATNIK Pokkerikaardid

  2,23

  Traditsioonilised pokkerimängu kaardid;HOIATUS! LÄMBUMISOHT – sisaldab pisidetaile. Ei ole sobiv alla 3-aastastele lastele. Soovitame kasutada täiskasvanu järelevalve all.

 • Privaatpostitus: PIATNIK Standard Russian, 55 Kaarti

  PIATNIK Standard Russian, 55 Kaarti

  2,17

  Traditsioonilised mängukaardid. Naudi retrovälimust!;HOIATUS! LÄMBUMISOHT – sisaldab pisidetaile. Ei ole sobiv alla 3-aastastele lastele. Soovitame kasutada täiskasvanu järelevalve all.

 • RICK AND MORTY Mängukaardid Rick&Morty

  RICK AND MORTY Mängukaardid Rick&Morty

  5,39

  Mitte keegi ei tea eksistensi olemust, mitte keegi ei kuulu kuhugile, kuid kõigile kindlasti meeldivad ekslusiivsed Rick&Morty mängukaardid. Täiskasvanutele mõeldud animasarja tegelased on nüüd mängukaartidel! Tuleta meelde hetki oma lemmikepisoodidest või mängi lihtsalt kaarte! Rick&Morty mängukaartidega saate mängida kõiki oma lemmik kaardimänge. See komplekt on vastupidav, ning pakub meelelahutust pikkadeks tundideks. Suurepärane ajaviide nii kodus…

Kõik tooted kuvatud

Kõik tooted kuvatud